کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اوو ooVoo
سلام

این یکی از بهترین مسینجر های حال حاضر برای ارتباط تصویری و مکالمه در اینترنت هستش . ما خودمون بیشتر با این مسینجر کار میکنیم . به نظر من این نرم افزار خیلی از skype بهتر هستش ( خیلی )

سرعت بالا در ارسال تصاویر
امکان ویدئو چت چند نفره همزمان
و
....
نرم افزار پیغام رسان ویدیویی و کنفرانس ooVoo در نسخه جدید خود ، طرح رایگان تماس با شماره تلفن های امریکا و کانادا را ارائه کرد. بلی تعجب نکنید … تماس رایگان با کشورهای امریکا و کانادا از هر کجای دنیا !

[عکس: oovoo%202.6.0.20.jpg]

برای دانلود و اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنید
Tampa.Floorida.Usa
پاسخ
سلام دوستان عزیز
لطفا" راه تماس رایگان از امریکا به ایران را به وسیله oovoo یا نظائر آن با ذکر منبع توضیح دهید و ایام بدون سوشال نامبر خویش را به یاد آوریدSmileSmile

ممنون
امام راحل یه جمله جالبی داشت می فرماید" انشاله خدا همه ما را آدم کند" !
آمین رو بلند بگو ! Big Grin
Lol Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، emankh101 ، taherifar
(2011-02-04 ساعت 23:09)Classic نوشته:  سلام

این یکی از بهترین مسینجر های حال حاضر برای ارتباط تصویری و مکالمه در اینترنت هستش . ما خودمون بیشتر با این مسینجر کار میکنیم . به نظر من این نرم افزار خیلی از skype بهتر هستش ( خیلی )

سرعت بالا در ارسال تصاویر
امکان ویدئو چت چند نفره همزمان
و
....
نرم افزار پیغام رسان ویدیویی و کنفرانس ooVoo در نسخه جدید خود ، طرح رایگان تماس با شماره تلفن های امریکا و کانادا را ارائه کرد. بلی تعجب نکنید … تماس رایگان با کشورهای امریکا و کانادا از هر کجای دنیا !

[عکس: oovoo%202.6.0.20.jpg]

برای دانلود و اطلاعات بیشتر اینجا رو کلیک کنید
دوست محترم لطفا توضیح بیشتری برای استفاده از تلفن رایگانovoo بفرمایید .تشکر میکنم

پاسخ
تشکر کنندگان: MITA ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان