کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
جواب KCC برای وقت مصاحبه
سلام به تمامی دوستان عزیز
اول از همه چیز از مسئولین این سایت و اعضای محترم این سایت تشکر میکنم به خاطر راهنمایی هایی که می کنید .
من چند روز پیش ایمیل زدم به kcc واسه مدارکم که رسیده یا نه گفتم خوبه بپرسم که کیس نامبره ما که بالا هست وقت مصاحبه میدن یا نه که جوابشو واستون می زارم .
با تشکر میلاد

Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

KCC/hrg
Public Inquiry
SI International/Kentucky Consular Center
Williamsburg, Kentucky
KCCDV@state.gov
(606) 526-7500
تشکر کنندگان: Masoud
سلام روزتون به خير
ميتونم خواهش كنم متني كه ايميل كرديد رو بزاريد
من حدود دو هفته پيش براي كي سي سي ايميل زدم و سوال كردم مدارك رسيده يا نه و در ضمن حدودا" زمان مصاحبه چه موقع است اما هيچ پاسخي ندادند . ميشه ادرس دقيق ايميل كي سي سي رو هم برام بزاريد شايد ادرس ايميل رو اشتباه مي زنم .
اميدوارم موفق باشيد Smile
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
سلام مهديس عزيز
من و شما در ماه اكتبر مصاحبه ميشيم. من 18 آگوست ايميل زدم و 20 آگوست جواب گرفتم (در رابطه با تاريخ دقيق، محل و زمان مصاحبه) اونها گفتند كه بايد 7 الي 10 روز (كاري) بعد از اعلام كارنت شدن بهشون ايميل بزنيم (امروز از اون تاريخ 9 روز كاري گذشته) من هنوز ايميل جديدي نزدم. ايشالا امروز ميزنم و اما آدرس ايميل: KCCDV@state.gov
يه حدس قريب به يقين براي اينكه جواب ايميل تون رو ندادن اينه كه شما توي متن ايميل (قبل از سلام رسمي!) بايد PA Name (توي برگه سوم پاكت اول گوشه پايين سمت چپ نوشته شده) Date of Birth و Case Number رو حتماً دقيق و كامل بنويسيد. اگه اين كارو نكنيد معمولاً جواب نميدن.
اگه خبري شد حتماً اطلاع ميدم. Big Grin
با آرزوي موفقيت براي همه دوستان Smile
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
سلام آقاي agsone عزيز
ممنون از راهنماييتون و جوابتون
در مورد تاريخ مطمئن هستيد يا اينكه نه ؟
من مدارك رو از طريق سايت TNT چك كردم و رسيده
لطفا هر چي منبعد اطلاع داشتي در اختيار من هم ميزاريد
ممنون ميشم از لطفتون
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
بفرمایید اینم متن ایمیلی که زدم
آدرس ایمیلشم : KCCDV@state.gov
Subject: CASE NUMBER:2009AS00030XXX

DEAR SIR

I WOULD LIKE TO KNOW IF YOU HAVE ALREADY RECEIVED MY DOCUMENTATION POSTED TO YOU ON 19/6/08.

WOULD YOU PLEASE TELL ME ALSO WHEN YOU ESTIMATES THAT I WILL BE SELECTED FOR THE INTERVIEW ?

CASE NUMBER :2009AS00030XXX

NAME :SEYED MILAD

SURNAME: XXXXXX

DATE OF BIRTH:XX/XX/XXXX

BEST REGARDS
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان