کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حساب بانكي
سلام و عرض خسته نباشيد به تمام دوستان عزيز
با تشكر از راهنمايي هاي شما سوالي در مورد حساب بانكي دارم. متاسفانه من نتونستم اسپانسر پيدا كنم. در نتيجه فقط گزينه سند و حساب بانكي مطرح هست. سندي كه بنامم هستو ترجمه كردم. در مورد حساب بانكي چيزي نميدونم. آيا بايد در بانك خارجي باشه يا حساب ارزي داخلي هم كافي هست؟ با تحريم بانكي ايران آيا اصلا اين حساب قابل قبول هست؟ لطفا راهنمايي فرماييد متشكرم.
تشکر کنندگان:
افشین خان سلام و متاسفم که اسپانسر پیدا نکردین.

در روز مصاحبه به افسره بگین که آشنایی در آمریکا ندارین و نتونستین پیدا کنین راست و حسینی بقول خودمون.
1- اسنادتون رو ترجمه کنین.
2- از بانکتون چه ارزی چه ریالی برین فرم تائیدیه موجودی یا کارکرد رو هر کدوم به نفعتون هست بگیرین. حتی المکان آن را هم ترجمه کنین.
3 - در زمان مصاحبه به افسر کنسول بگین که من با توجه به تحصیلاتم و سابقه کاریم و ... مطمئن هستم که خواهم توانست در آمریکا برای خودم کار پیدا کنم و بیکار نباشم و مطمئنم سربار جامعه آمریکا نخواهم بود و اگر 1% کار پیدا نکنم به کشور خودم باز خواهم گشت.
زیرا در اینجا به خوبی زندگی میکنم.
4 - تمامی این توضیحات رو شمرده و محکم و با اعتماد به نفس بگین که افسره متقاعد بشه و حرفحاتون رو باور کنه.

امیدوارم که موفق بشین .
دوستانی بودن در شرایط شما که این چنین عمل کرده اند و نتیجه گرفتن من خود به چشم 2 نفر را دیده ام. شما هم 100 % موفق میشین.
توکل بخدا.
شماره کیس: 2008AS13xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Still Waiting ( نرسید )
مصاحبه: در ماه .Aug
آمدن کلیرنس: 35 روز قبل از مصاحبه !!!!
( پروسه FBI چک از زمان کارنت شدنتان برای مصاحبه در Kcc یا همان Visa Bulletin که حدود 45 روز قبل از مصاحبه میباشد شروع میشود )
گرفتن ویزا: دو روز بعد از مصاحبه
تشکر کنندگان: To USA
افشین جان

حساب ارزی داخلی باید کافی باشه. نکاتی که رضا میگه هم رعایت کنید موفق می شوید. چیزی که برای افسر مهاجرت مهمه اینه که مطمئن بشه که شما از پسش بر می ایید. همین. اعتماد نفس و مدارکی که نشون بده شما پول کافی دارید و می تونید اونجا کار پیدا کنید برای اونها باید کافی باشه.

موفق باشید
تشکر کنندگان:
آقا افشین شما هنوز فرصت دارین برای پیدا کردن اسپانسر. حداقل 3-4 ماه فکر کنم وقت باشه.
تلاش کنید که با خیال راحت تر برین.
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزيز
خيلي لطف كردين جواب منو دادين. راستشو بخواين منم خودم خيلي اميدوارم هم مدركم فوق ليسانس هم سابقه كار تو شركت معتبر دارم. حالا بايد ديد چي ميشه .
تو مهر ماه هم مصاحبم هست . حتما همه دوستانو از كمو كيف كار با خبر مي كنم.
باز هم از لطف همه متشكرم.
تشکر کنندگان:
با سلام

لطفاً در مورد بردن پول از ایران صحبت کنید آیا پول رو تبدیل کنیم و بعد نقدی ببریم

با اینکه می شه بوسیله حساب ارزی بانکی پول رو به مقصد انتقال بدیم

توی سفارت برای مصاحبه پول رو باید نقدی ببریم عزیزانی که رفتن چقدر لازمه

برای سفارت پول ببریم .. من برای مصاحبه ابوظبی رو انتخاب کردم ممنون

شماره کیس بین ×××13
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان