کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن قرار هاي عمومي
ديدم هيچكس پيشنهاد و مطلبي نزده گفتم بيام پيشنهاد بدم يه انجمن قرارهاي عمومي بذاريم تا اگه بچه خواستن با هم قرار عمومي بذارن چه اينور آب و چه اونور آب بتونن با هم هماهنگ كنن و به تبادل نذر و آشنايي بيشتر بپردازن. خدارو چه ديدي شايد راه افتاد
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
(2011-02-17 ساعت 03:02)IRAU نوشته:  ديدم هيچكس پيشنهاد و مطلبي نزده گفتم بيام پيشنهاد بدم يه انجمن قرارهاي عمومي بذاريم تا اگه بچه خواستن با هم قرار عمومي بذارن چه اينور آب و چه اونور آب بتونن با هم هماهنگ كنن و به تبادل نذر و آشنايي بيشتر بپردازن. خدارو چه ديدي شايد راه افتاد

خوب خدا رو شكر از اينكه ميبينم كليه مديران محترم ابراز نظر فرمودند و در اين خصوص با ادمين محترم به شور نشستند بسيار خورسندم اميد كه حداقل در پايان ده ساله اول يكي از مديران گزارشي از اين شور طولاني به عرض حضار برسانند . سپاسگذارم اينقدر منو تحويل ميگيريدBig Grin
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
با سلام به مدیران فقط یه چیزی قرار های این ور آب رو یه جا بزارین همه بتونن بیان مثل تهران یه شمالBig GrinBig Grin
We Can Change Cool
آریو جان این مطلبی که راه انداختی خیلی میتونه مفید باشه به شرطیکه دوستان جدیش بگیرند .
بنده به عنوان اولین کسی که با عز و جز فراوان در مهاجرسرا بلاخره موفق شد که یک گردهمایی برون مرزی برای بچه های ولی آباد ترتیب بدهد باید به عرض دوستان برسانم که بر هر تازه مهاجری واجب شرعیست که چنین گردهماییهایی را با دیگر ایرانیهای تازه وارد شهر خود داشته باشد و با آنها آشنا شود .
تجربه ما که در این گردهمایی بسیار شیرین ومفید بود .هم اینکه توانستیم دوستان خیلی خوبی پیدا کنیم و از غم غربت و افسردگی نجات پیدا کنیم طوریکه در حال حاضر کارمان دیگر از رفاقت هم گذشته بیشتر مثل فامیل و خانواده شده ایم . هم اینکه همه توانستند دانسته ها و اطلاعات خود را رد و بدل کنند که بسیار کار مفیدیست چون معمولا بهترین راهنما برای کسی که تازه وارد است یک تازه مهاجر است که خودش تمام مشکلات را به تازگی از سر گذرانده و اطلاعاتش به روز است چون مهاجرهای قدیمی معمولا نه تنها اطلاعاتشان مفید نیست بلکه چون تاریخ مصرفش گذشته و همه چیز عوض شده ،آدم را به بیراهه هم میتواند بکشاند .برای همین لطفا از دیدن هم هراس نداشته باشید و سعی کنید که حتما گردهمایی برون مرزی یا داخل ایران داشته باشید که بتوانید با هم آشنا شوید و به داد هم برسید ، نه تنها ضرر ندارد بلکه خیلی هم میتواند مفید باشد.
من در گردهمایی داخل ایران شرکت نداشته ام ولی چند تن از دوستانم در آنجا با هم آشنا شده اند و آن را خیلی مفید دانستند .
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
(2011-02-17 ساعت 03:02)رامین راد نوشته:  ديدم هيچكس پيشنهاد و مطلبي نزده گفتم بيام پيشنهاد بدم يه انجمن قرارهاي عمومي بذاريم تا اگه بچه خواستن با هم قرار عمومي بذارن چه اينور آب و چه اونور آب بتونن با هم هماهنگ كنن و به تبادل نذر و آشنايي بيشتر بپردازن. خدارو چه ديدي شايد راه افتاد

من به همراه همسرم و دختر چهار سالم یک ماه هست که وارد هیوستن آمریکا شدیم و فکر کنم فکر خوبی باشه اگر بتونیم ایرانیان مقیم هیوستن رو ببیینم. به خصوص دیدن تازه واردین مثل خودمان فکر کنم خیلی خوب باشه. نمی دونم چطور میشه هماهنگ کرد. با تشکر
تشکر کنندگان: یاشار و ماری ، abbas41 ، kasrafo ، زری وحدتی ، ffrfar ، msar
سلام اگه میشه به من هم پیام بدید تا در این انجمن شرکت کنم ممنون
Case number: 2013AS00000X
کارنت شدن : بزودی!
تاریخ مصاحبه: بزودی!
تشکر کنندگان: ffrfar ، msar
به نظر من هم خیلی مفید خواهد بود این انجمن. من که خودم برنده سال 2014 هستم خیلی دوست دارم با دوستان شیرازی که مثل من برنده هستند ملاقات داشته باشیم و بتونیم از راهنمایی ها و تجربیات هم دیگه استفاده کنیم و مراحل کارمون را بدون شک و تردید و با خیال راحت پیش ببریم. از همه عزیزان مهاجرسرا تشکر میکنم
تشکر کنندگان: Lemony ، romance33 ، ffrfar ، my hope ، msar
[quote='rasarasa' pid='101025' dateline='1301485259']
آریو جان این مطلبی که راه انداختی خیلی میتونه مفید باشه به شرطیکه دوستان جدیش بگیرند .
بنده به عنوان اولین کسی که با عز و جز فراوان در مهاجرسرا بلاخره موفق شد که یک گردهمایی برون مرزی برای بچه های ولی آباد ترتیب بدهد باید به عرض دوستان برسانم که بر هر تازه مهاجری واجب شرعیست که چنین گردهماییهایی را با دیگر ایرانیهای تازه وارد شهر خود داشته باشد و با آنها آشنا شود .
تجربه ما که در این گردهمایی بسیار شیرین ومفید بود .هم اینکه توانستیم دوستان خیلی خوبی پیدا کنیم و از غم غربت و افسردگی نجات پیدا کنیم طوریکه در حال حاضر کارمان دیگر از رفاقت هم گذشته بیشتر مثل فامیل و خانواده شده ایم . هم اینکه همه توانستند دانسته ها و اطلاعات خود را رد و بدل کنند که بسیار کار مفیدیست چون معمولا بهترین راهنما برای کسی که تازه وارد است یک تازه مهاجر است که خودش تمام مشکلات را به تازگی از سر گذرانده و اطلاعاتش به روز است چون مهاجرهای قدیمی معمولا نه تنها اطلاعاتشان مفید نیست بلکه چون تاریخ مصرفش گذشته و همه چیز عوض شده ،آدم را به بیراهه هم میتواند بکشاند .برای همین لطفا از دیدن هم هراس نداشته باشید و سعی کنید که حتما گردهمایی برون مرزی یا داخل ایران داشته باشید که بتوانید با هم آشنا شوید و به داد هم برسید ، نه تنها ضرر ندارد بلکه خیلی هم میتواند مفید باشد.
من در گردهمایی داخل ایران شرکت نداشته ام ولی چند تن از دوستانم در آنجا با هم آشنا شده اند و آن را خیلی مفید دانستند .
??????
خب من قراره با همسر و دختر دوساله ام بياييم لس انجلس. ميتونيم اميد به ديدار داشته باشيم؟!
تشکر کنندگان: msar
سلام
من چند تا پیشنهاد دارم :
1- تاپیک اپلیکیشنهای کاربردی موبایل (مثل tapatalk ) .
2- تاپیک انجمن ویزاهای یک ضرب لاتاری جهت به اشتراک گذاشتن تجربیات دوستان یک ضربی
3- تاپیک انجمن سوالات مصاحبه لاتاری که فقط به سوالات ردوبدل شده بین آفیسر و مصاحبه شونده بپردازه بدون حرفهای اضافه مثل هتل و ترانسپورت و...

sent from phone.
تشکر کنندگان:
سلام تاپیک جدید واسه ثبت نام امسال نیست من میخام ثبت نام کنم کسی نیست راهنماییم کنه

فرستاده شده از GLX Shineِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
سلام به همگی.راستش یکی ازمهمترین دغدغه های همسرمن
برای مهاجرت شفاف شدن مسایل مالیه.من فکرمیکنم همه تایپیکهای مربوطه راخوانده ام ولی اطلاعات جدید وبه روزی دراین موردپیدانکردم.خواهشم اینه که یه انجمنی درموردمسایل مالی جدید تشکیل بشه.الان واقعا نمیدونم براساس خونده ها وشنیده هام وضعیت مالیات خونه ودرامدی که درایران داریم وقصد فروششون روهم دراین سن نداریم چطورمیشه.چون بعضی ازدوستان گفتن باید مالیات درامدهای ایرانمونم اونجا پرداخت کنیم

.)
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان