کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
(2015-05-15 ساعت 11:41)Mandm نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 00:22)n.torabi65 نوشته:  سلام
من برای ویزای توریستی پدر و مادرم فرم پر کردم اما یه اشتباه مرتکب شدم تو قسمت ساپورت مالی اسم خودم رو که شاغل نیستم نوشتم!!! (فراموش کردم اسم همسرم یا پدر و مادرم رو بزنم!!!!
بنظر شما مشکلی ایجاد میشه!؟ میتونم فرم رو تغییر بدم!؟؟؟؟

با تشکر
مي تونيد فرم جديد پر كنيد
خودشون تمکن مالی نشون بدن موجودی بانکی در ایران معادل دلار مشکلی بیش نمیاد . چون برای اسبانسر شدن شما باید برگه مالیاتی و فرم خاصی را بسفارت بفرستید و احتمالا برگه مالیاتی شما با شوهرتان هست .
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-24 ساعت 13:13)leilav_1984 نوشته:  آیا ممکنه قبل از تکمیل فرم DS-160 وقت مصاحبه رو بگیرم؟
علتش اینه که به زودی سفر اروپا در پیش دارم، و می خوام اونرو در فرمم بنویسم، اما فکر می کنم الآن که هنوز سفرم انجام نشده وارد کردن اون کشورها در فرم دروغ محسوب بشه!
از طرفی وقتها هم که همیشه پر هست، و گاهی هم که فرصتی باز میشه بدلیل نداشتن شماره فرم از دستش میدم!
میشه فقط شماره فرم رو بگیرم و بعداً تکمیلش کنم؟ در اینصورت برای تکمیلش چند روز فرصت دارم؟
و برای گرفتن وقت از طریق چه لینکی باید اقدام کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
.... الان دبی برای 30 ژوئن باز هست ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-06-29 ساعت 12:51)sepandarA نوشته:  .... الان دبی برای 30 ژوئن باز هست ...

دوست عزیز چطوری پس میشه وقت رو گرفت چون وقتی تو اکانت میریم میگه هیچ وقتی موجود نیست. اصلا گزینه پرداخت فعال نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
Salam be Hamegi. Lotfan Mano rahnamayi konid! Mikham bara maman o baram dawatname befrestam, taghriban hamashoun Amadeus kardam barashoon email kardam ke oona post konan sefarat America too Ankara . Nemidoonam chetor bayesti peygiri konam !? Jayi az man address email amo nakhastan . Lotfan Mano rahnamayi konid dostan
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
Too page ghabl didam dostan az form DS-160 sohbat kardan
Man form I-134 por kardam mishe baram tozih bedin lotfan
Bara shoroo bayesti man az inja hazineyi bepardazam???
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خبر دارن اولین وقت دبی کی باز هست؟
آیا فقط باید تلفنی وقت بگیرم برای توریستی؟
روند کارش رو ممکنه توضیح بدین؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
درود بر دوستان, می خواستم شرایط قهرمانان جهان و اسیا برای گرفتن اقامت امریکا چگونه است, ممنون میشم از راهنمایی

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-23 ساعت 14:33)qafoor نوشته:  دوستان خبر دارن اولین وقت دبی کی باز هست؟
مرسی
سلام دوست عزیز ابتدا به سایت ceac.state.gov/CEACمراجعه میکنید
1-ابتدا فرم های ds-160رو پر میکنید
2-یک حساب کاربری باز میکنید
3-شماره تاییدیه فرم ها رو وارد میکنید
4-اگر آنکارا هست پیک رو انتخاب میکنید
5-هزینه های سفارت رو پرداخت میکنید
6-وقت مصاحبه میگیرید
معمولا آژانس ها ویا لیدر ها برا هر نفر حدود 100دلار میگیرند واین کارها رو انجام میدن ولی سعی کن خودت این کارها رو انجام بدی اگه برات مشکل بود اونوقت میتونی از آژانسها کمک بگیری.شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 21:19)farrokh33 نوشته:  
(2015-11-23 ساعت 14:33)qafoor نوشته:  دوستان خبر دارن اولین وقت دبی کی باز هست؟
مرسی
سلام دوست عزیز ابتدا به سایت ceac.state.gov/CEACمراجعه میکنید
۱-ابتدا فرم های ds-160رو پر میکنید
۲-یک حساب کاربری باز میکنید
۳-شماره تاییدیه فرم ها رو وارد میکنید
۴-اگر آنکارا هست پیک رو انتخاب میکنید
۵-هزینه های سفارت رو پرداخت میکنید
۶-وقت مصاحبه میگیرید
معمولا آژانس ها ویا لیدر ها برا هر نفر حدود 100دلار میگیرند واین کارها رو انجام میدن ولی سعی کن خودت این کارها رو انجام بدی اگه برات مشکل بود اونوقت میتونی از آژانسها کمک بگیری.شاد باشید

با تشکر. من فرم 160 رو ساین کردم و حساب کاربری هم ساختم اما دبی باید وقت بگیرم در خصوص دبی چه اقدامی باید کرد؟مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
در قسمت pickup location چه آدرسی رو باید دقیقا انتخاب کنم؟160 دلار رو چطور باید واریز کنم؟یه 20 دلار هم جایی خوندم باید پرداخت بشه داستانش چیه؟مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
ميخواستم بپرسم حتما بايستي اول پرداخت هزينه مصاحبه انجام بشه و بعدش بتوني ببيني چه تاريخهايي باز هست يا نه ميتوني قبل از پرداخت پول بفهمي؟
اينو پرسيدم گفتم اگر خودم پرداخت كنم و به هردليلي خودم نتونم وقت مصاحبه بگيرم و بعدش بخوام به آژانس بگم برام وقت بگيره موضوع پيچيده بشه...
من از آژانسها پرسيدم ميگن اپريل باز ميشه و هزينش حدود ٢٣٠-٢٤٠ دلار ميشه....
البته ممكنه كنسلي بخوره و بشه وقت زودتر هم گرفت....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، دوستان برای گرفتن وقت، همانطور که میدونید بعد از پرداخت وجه تا یکسال فرصت دارید وقت سفارت بگیرید، هر تعدادی که بخواهید می توانید وقت را در طول این یکسال کنسل یا جابجا کنید، در نتیجه می توانید اول وقت را بگیرید بعد اگه زودتر باز شد جابجا (Reschedule) کنید.

منتها باید مرتب به سایت سربزنید(حتی روزی چندبار)، یک مرتبه ظرف نیم ساعت ای یک ساعت وقت های یک ماه را سفارت بازمیکنه برای همین اگه مرتب سر بزنید شانس اینکه وقت دلخواهتون را بگیرید بیشتره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
گزينه پرداخت هزينه وقت سفارت من بسته است
چه جوري ميشه پرداخت كرد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
من براي پدر و مادرم به تاريخ ٤ may وقت مصاحبه گرفتم در انكارا
خواستم بدونم بايد مدارك رو قبل از رفتن پست كنن به سفارت يا نه؟ و اينكه قضيه pick up location چي هستش؟
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد
برنده 2014
کیس نامبر 71XX
1 نفر
مقصد: دالاس
ویزای یک ضرب (ایروان)
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان