کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
(2016-05-02 ساعت 20:36)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 07:26)ali1339 نوشته:  
(2016-04-19 ساعت 21:47)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
معمولا به پدر ومادر ویزای توریستی میدن اگر کارمند باشندکلیرنس میخورند وبعد ازحدود 2ماه میزاشون آماده میشه ولی چون مادر شما خانه دار است واصلا کار نکرده به احتمال زیاد یکضرب میدن
1-مدارک:معمولا مدارکی که باید با خودشون ببرند سفارت اینها هستند هرچند که ممکنه اصلا ازشون مدرک نخوان ولی برای احتیاط:
-ترجمه شناسنامه (از تمام صفحه ها)+کارت ملی
-ترجمه عقد نامه
-ترجمه تمام سند های آپارتمانها ویا املاکی که دارند
-عکس 5در5
تمام ترجمه های بالا را دارالترجمه هایی که سربرگ معتبر دارند انجام بدن(اگر تهران هستید پیغام خصوصی بدید معرفی کنم)
فقط ترجمه کنید اصلا مهر دادگستری ووزارت خارجه نیاز نیست وهزینه اضافی است
2-برای اثبات برگشت به ایران اصل سند ها رو با خودشون ببرند سفارت+نامه تمکن مالی از بانککه نشان دهد در ایران درآمد خوبی دارد
3-اگر دانشجوهستید نامه دعوت از دانشگاه برای مادرتان واگر کار میکنید مدرکی که نشان دهد درمدت اقامت ایشان میتوانید هزینه هاشون رو پرداخت کنید
4-من سفارت آنکارا رو پیشنهاد میکنم وبعد دبی راجع به ارمنستان اطلاعاتی ندارم(خودم وخانواده چند بار از آنکارا ویک بار از دبی اقدام کردیم آنکارا منظم تر بود)
5-احتمال چک خوردن مادرتان کم است وبه احتمال زیاد یکضرب هستند
من لیدر خانمی در آنکارا میشناسم که میتونه برای مادر شما که سنش بالاست تمام کاراشو انجام بده چون مادر خانم من هم سنش بالا بود و برا اولین بار که میخواست اقدام کنه تمام کارا رو به ایشون دادیم .ایشون الان سیتیزن شدند
باز اگر خواستید ایمیل ایشون رو براتون میفرستم.تندرست وشاد باشید

سلام

آیا برای پدر و مادر باید دعوتنامه بفرستیم ؟ یا فقط فرم ساپورت (affidavit of support) ؟ من اپلیکیشن رو پر کردم و میخوام حالا وقت بگیرم. در ضمن من سیتی زن هستم

سلام تو این چند بار که مصاحبه رفتیم اصلا از ما دعوت نامه نخواستند ولی ما برا احتیاط با خودمون میبردیم سفارت چون پدر ومادرتون میخوان برا دیدن شما بیان اونا سخت نمیگیرند چون دورهمی خانواده برا شون خیلی مهمه وبه کیان خانواده احترام میذارن نگران نباشید وبا اعتماد به نفس برن مصاحبه وتدارک یک سفر شاد رو داشته باشید.تندرست وشاد باشید

ممنون از جواب. پس affidavit of support رو كه حتما ميخوان؟ در ضمن اگر بخوام براي اطمينان دعوتنامه بفرستم، فرم مخصوصي هست؟ و از كجا بايد تهيه كرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2016-05-03 ساعت 05:13)ali1339 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 20:36)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 07:26)ali1339 نوشته:  سلام

آیا برای پدر و مادر باید دعوتنامه بفرستیم ؟ یا فقط فرم ساپورت (affidavit of support) ؟ من اپلیکیشن رو پر کردم و میخوام حالا وقت بگیرم. در ضمن من سیتی زن هستم

سلام تو این چند بار که مصاحبه رفتیم اصلا از ما دعوت نامه نخواستند ولی ما برا احتیاط با خودمون میبردیم سفارت چون پدر ومادرتون میخوان برا دیدن شما بیان اونا سخت نمیگیرند چون دورهمی خانواده برا شون خیلی مهمه وبه کیان خانواده احترام میذارن نگران نباشید وبا اعتماد به نفس برن مصاحبه وتدارک یک سفر شاد رو داشته باشید.تندرست وشاد باشید

ممنون از جواب. پس affidavit of support رو كه حتما ميخوان؟ در ضمن اگر بخوام براي اطمينان دعوتنامه بفرستم، فرم مخصوصي هست؟ و از كجا بايد تهيه كرد؟

سلام
به ساپورت مالی شما حتی نیاز نیست تو ایران از بانک میتونن تمکن مالی بگیرند وبا خودشون ببرند سفارت.
اگر جایی کار میکنید ویا درس میخونید میتونید از اونجا یک دعوت نامه بگیرید که به احتمال زیاد اونو هم نمیخوان
چون دفعه اول هست که میخوان ویزا بگیرند چیزهایی که مهم هستندبا خودشون ببرند سفارت :ترجمه واصل مدارک زیر است:
شناسنامه-کارت ملی-عقدنامه- گواهی از محل کار (اگر شاغل باشند)-سند منزل ویا مغازه که فقط ترجمه کنند نیازی به تایید دادگستری ووزارت خارجه نیست+اصل تمکن مالی از بانک که به زبان انگلیسی هست ونیازی به ترجمه نیست.شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ali1339
سلام دوستان
من در تاریخ 13 آوریل 2016 واسه مصاحبه رفتم آنکارا و متاسفانه در مصاحبه به دلایلی که وکیلم به من گفت رد شدم و اون این بود که در اون تاریخ دولت آمریکا حق صادر کردن هیچ نوع ویزایی رو به صورت توریستی به سفارت آمریکا در آنکار نداده بود و این تنها دلیل رد شدن من در مصاحبه بود.
حالا میخوام بدونم آیا کسی هست کمکم کنه تا من بتونم از ارمنستان یا ازبکستان و یا دبی اقدام کنم ؟
آیا کسی وکیلی مجرب و خوب و آشنا و مطمئن سراغ داره بهم معرفی کنه تا من از اون طریق دوباره اقدام کنم لطفا کمکم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-03 ساعت 17:38)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 05:13)ali1339 نوشته:  
(2016-05-02 ساعت 20:36)farrokh33 نوشته:  سلام تو این چند بار که مصاحبه رفتیم اصلا از ما دعوت نامه نخواستند ولی ما برا احتیاط با خودمون میبردیم سفارت چون پدر ومادرتون میخوان برا دیدن شما بیان اونا سخت نمیگیرند چون دورهمی خانواده برا شون خیلی مهمه وبه کیان خانواده احترام میذارن نگران نباشید وبا اعتماد به نفس برن مصاحبه وتدارک یک سفر شاد رو داشته باشید.تندرست وشاد باشید

سلام
به ساپورت مالی شما حتی نیاز نیست تو ایران از بانک میتونن تمکن مالی بگیرند وبا خودشون ببرند سفارت.
اگر جایی کار میکنید ویا درس میخونید میتونید از اونجا یک دعوت نامه بگیرید که به احتمال زیاد اونو هم نمیخوان
چون دفعه اول هست که میخوان ویزا بگیرند چیزهایی که مهم هستندبا خودشون ببرند سفارت :ترجمه واصل مدارک زیر است:
شناسنامه-کارت ملی-عقدنامه- گواهی از محل کار (اگر شاغل باشند)-سند منزل ویا مغازه که فقط ترجمه کنند نیازی به تایید دادگستری ووزارت خارجه نیست+اصل تمکن مالی از بانک که به زبان انگلیسی هست ونیازی به ترجمه نیست.شاد باشید

سلام
ممنون از راهنمایی. مثل اینکه من نمیتونم وقت از سفارت دوبی بگیرم از اینجا , درسته؟ باید به پدر و مادرم بگم از ایران از طریق یه آژانس بگیرن , آره ؟
پاسخ
(2016-05-07 ساعت 19:29)ali1339 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:38)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 05:13)ali1339 نوشته:  ممنون از جواب. پس affidavit of support رو كه حتما ميخوان؟ در ضمن اگر بخوام براي اطمينان دعوتنامه بفرستم، فرم مخصوصي هست؟ و از كجا بايد تهيه كرد؟

سلام

سلام
ممنون از راهنمایی. مثل اینکه من نمیتونم وقت از سفارت دوبی بگیرم از اینجا , درسته؟ باید به پدر و مادرم بگم از ایران از طریق یه آژانس بگیرن , آره ؟

سلام خودتون هم میتونید وقت سفارت بگیرید البته مقداری باید وقت بذاریدوپیگیر باشید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید ولی اگه حوصله ندارید ویا وقتشو نداریدمیتونید از همین پاریز تراول که شماره اش در ابتدای همین سایت هست نوبت سفارت بگیرید اطمینانش بیشتره ولی چونه زدن یادتون نره اگر هم از آژانس نوبت میگیرید احتیاط کنیدچون همشون مورد اطمینان نیستند.من وخانواده بار سوم بود که از طریق سفارت آنکارا میرفتیم مصاحبه هر سه بار هم ویزا گرفتیم یک بار هم از دبی برا مصاحبه رفتیم رویهم آنکارا منظم تر است اگه خواستید از طریق لیدری که درآنکارا هست وقت بگیرید برام پیام خصوصی بدید ایمیل اون خانم رو بهتون بدم .تندرست وشاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ali1339
سلام دوستان
من میخوام یه وقت سفارت بگیرم برای ویزای توریستی. به نظر شما از کدوم کشور وقت بگیرم؟ دبی بهتره یه آنکارا یا اصولا تفاوتی در میزان سخت گیری و ... دارن؟ شانس گرفتن ویزا از کدوم یکی بالاتره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
رفقا کسی اطلاع داره ازین مطلب که آیا من میتونم وقت رو بگیرم و بعدا فرم ds-160 رو تکمیل کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-08 ساعت 17:29)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 19:29)ali1339 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:38)farrokh33 نوشته:  سلام

سلام

سلام خودتون هم میتونید وقت سفارت بگیرید البته مقداری باید وقت بذاریدوپیگیر باشید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید ولی اگه حوصله ندارید ویا وقتشو نداریدمیتونید از همین پاریز تراول که شماره اش در ابتدای همین سایت هست نوبت سفارت بگیرید اطمینانش بیشتره ولی چونه زدن یادتون نره اگر هم از آژانس نوبت میگیرید احتیاط کنیدچون همشون مورد اطمینان نیستند.من وخانواده بار سوم بود که از طریق سفارت آنکارا میرفتیم مصاحبه هر سه بار هم ویزا گرفتیم یک بار هم از دبی برا مصاحبه رفتیم رویهم آنکارا منظم تر است  اگه خواستید از طریق لیدری که درآنکارا هست وقت بگیرید برام پیام خصوصی بدید ایمیل اون خانم رو بهتون بدم .تندرست وشاد باشید

آقا ممنون از اطلاعات. پول رو چه موقع باید داد. من موقع وقت گرفتن ؟ یا پدرو مادرم تو سفارت؟ یه راهنمایی اگر در مورد هزینه و زمان پرداخت بکنی خیلی ممنون میشم.
پاسخ
سلام به همگی
من یکبار سال 2004 از طرف دانشگاهمون برای شرکت در مسابقات جهانی ربوکاپ رفتیم ترکیه برای گرفتن ویزا ولی خوب رد شدیم این اطلاعات مه اون موقوع دادم تاثیری داره برای کسانی که لاتاری قبول میشن و میخوان برن سفارت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 08:35)publichb نوشته:  سلام به همگی
من یکبار سال 2004 از طرف دانشگاهمون برای شرکت در مسابقات جهانی ربوکاپ رفتیم ترکیه برای گرفتن ویزا ولی خوب رد شدیم این اطلاعات مه اون موقوع دادم تاثیری داره برای کسانی که لاتاری قبول میشن و میخوان برن سفارت ؟

هیج تاثیری نداره ، جای نگرانی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 06:58)ali1339 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:29)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-07 ساعت 19:29)ali1339 نوشته:  سلام

سلام خودتون هم میتونید وقت سفارت بگیرید البته مقداری باید وقت بذاریدوپیگیر باشید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید ولی اگه حوصله ندارید ویا وقتشو نداریدمیتونید از همین پاریز تراول که شماره اش در ابتدای همین سایت هست نوبت سفارت بگیرید اطمینانش بیشتره ولی چونه زدن یادتون نره اگر هم از آژانس نوبت میگیرید احتیاط کنیدچون همشون مورد اطمینان نیستند.من وخانواده بار سوم بود که از طریق سفارت آنکارا میرفتیم مصاحبه هر سه بار هم ویزا گرفتیم یک بار هم از دبی برا مصاحبه رفتیم رویهم آنکارا منظم تر است  اگه خواستید از طریق لیدری که درآنکارا هست وقت بگیرید برام پیام خصوصی بدید ایمیل اون خانم رو بهتون بدم .تندرست وشاد باشید

آقا ممنون از اطلاعات. پول رو چه موقع باید داد. من موقع وقت گرفتن ؟ یا پدرو مادرم تو سفارت؟ یه راهنمایی اگر در مورد هزینه و زمان پرداخت بکنی خیلی ممنون میشم.

سلام
مراحل گرفتن ویزای توریستی:
1-نوع ویزا تعیین شود
2-تکمیل فرم ds-160 که آنلاین است در سایت ceac.state.gov که آنلاین است .برای هر نفر یک فرم پر شود
مراحل پس از تکمیل فرم :
1-یک حساب کاربری بسازید
2-شماره تاییدیه فرم ها رو وارد کنید
3-اگر آنکارا است فرایند برگشت مدارک با پیک یا همان ptt
4-هزینه ها رو پرداخت کنید (به ازای هر نفر 160دلار)برای هر سفارت که پرداخت کنید قابل انتقال به سفارت دیگه ای نیست
5-حالا نوبت گرفتن وقت مصاحبه است که باید با حوصله هر روز سایت رو چک کنید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید
6-بعد از نوبت گرفتن وokشدن باید در همان تاریخ به سفارت برای مصاحبه بروند (البته اگر مشکلی بوجود بیاید میتونید تاریخ مصاحبه رو تغییر بدید وتا یک سال مدت داریدکه دوباره نوبت بگیرید وبعد از یک سال پول شما سوخت میشود)
7-تهیه مدارک برای روز مصاحبه
8-تهیه بلیط و رزرو هتل ویا رفتن از طریق تورهای معتبر
9-هزینه ها بستگی به نوع هتل وخرید دارد
سلامت وتندرست باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ali1339 ، soufia ، حامد
(2016-05-11 ساعت 11:58)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 06:58)ali1339 نوشته:  
(2016-05-08 ساعت 17:29)farrokh33 نوشته:  سلام خودتون هم میتونید وقت سفارت بگیرید البته مقداری باید وقت بذاریدوپیگیر باشید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید ولی اگه حوصله ندارید ویا وقتشو نداریدمیتونید از همین پاریز تراول که شماره اش در ابتدای همین سایت هست نوبت سفارت بگیرید اطمینانش بیشتره ولی چونه زدن یادتون نره اگر هم از آژانس نوبت میگیرید احتیاط کنیدچون همشون مورد اطمینان نیستند.من وخانواده بار سوم بود که از طریق سفارت آنکارا میرفتیم مصاحبه هر سه بار هم ویزا گرفتیم یک بار هم از دبی برا مصاحبه رفتیم رویهم آنکارا منظم تر است  اگه خواستید از طریق لیدری که درآنکارا هست وقت بگیرید برام پیام خصوصی بدید ایمیل اون خانم رو بهتون بدم .تندرست وشاد باشید

سلام
1-نوع ویزا تعیین شود
2-تکمیل فرم ds-160 که آنلاین است در سایت ceac.state.gov که آنلاین است .برای هر نفر یک فرم پر شود
مراحل پس از تکمیل فرم :
1-یک حساب کاربری بسازید
4-هزینه ها رو پرداخت کنید (به ازای هر نفر 160دلار)برای هر سفارت که پرداخت کنید قابل انتقال به سفارت دیگه ای نیست
5-حالا نوبت گرفتن وقت مصاحبه است که باید با حوصله هر روز سایت رو چک کنید تا وقتی سایت باز شد نوبت بگیرید
6-بعد از نوبت گرفتن وokشدن باید در همان تاریخ به سفارت برای مصاحبه بروند (البته اگر مشکلی بوجود بیاید میتونید تاریخ مصاحبه رو تغییر بدید وتا یک سال مدت داریدکه دوباره نوبت بگیرید وبعد از یک سال پول شما سوخت میشود)
سلامت وتندرست باشید

پس پول رو بايد قبل از وقت گرفتن پرداخت كنيم. ولي من چيزي نديدم كه بگه پول رو چه جوري دادي ، يا اصلا دادي يا ندادي. من هنوز موفق نشدم پنجره باز دوبي رو ببينم تا وقت بگيرم، وقتي ميخواي وقت بگيري ازت مشخصات پول رو كه دادي ميخوان؟
پاسخ
(2016-05-12 ساعت 04:35)ali1339 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 11:58)farrokh33 نوشته:  
(2016-05-11 ساعت 06:58)ali1339 نوشته:  آقا ممنون از اطلاعات. پول رو چه موقع باید داد. من موقع وقت گرفتن ؟ یا پدرو مادرم تو سفارت؟ یه راهنمایی اگر در مورد هزینه و زمان پرداخت بکنی خیلی ممنون میشم.

سلام
1-نوع ویزا تعیین شود
مراحل پس از تکمیل فرم :
1-یک حساب کاربری بسازید
سلامت وتندرست باشید

پس پول رو بايد قبل از وقت گرفتن پرداخت كنيم. ولي من چيزي نديدم كه بگه پول رو چه جوري دادي ، يا اصلا دادي يا ندادي. من هنوز موفق نشدم پنجره باز دوبي رو ببينم تا وقت بگيرم، وقتي ميخواي وقت بگيري ازت مشخصات پول رو كه دادي ميخوان؟
سلام دوست عزیز
تا شما فرم ها رو پر نکنید وتاییدیه نگیریدنمیتونید وارد قسمت پرداخت پول وبعدگرفتن نوبت بشید ابتدا یک حساب کاربری بسازید وفرم ها رو پر کنید وقتی فرم های شما تایید شد اونوقت باید پول پرداخت کنید ودرمرحله بعد نوبت بگیرید.لطفا تاپیک های :کلیه سوالات مربوط به ویزای توریستی رو مطالعه کنید کاملا توضیح داده شده.شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یک وقت ویزای دانشجویی گرفتم ولی خیلی دیره میخوام بدونم وقت ویزای دانشجویی رو میتونم تبدیل به وقت ویزای توریستی بکنم؟ باید بگم که وقتم درامارات عربی میباشد
با تشکر
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
در سپتامبر ۲۰۱۵ خواهرم برای مصاحبه جهت اخذ ویزای توریستی آمریکا به سفارت دوبی مراجعه کرد و پس از گرفتن برگه ای از آفیسر که نوشته بود کیس شما Approved شده است، به او گفته شد جهت ارسال پاسپورت وبسایت را چک کند. اکنون حدود ۸ ماه از تاریخ مصاحبه می کذرد و در سایت همچنان Administrative processing نشان می دهد. همچنین فرمی را که در وبسایت معرفی شده جهت پیگیری کیس های بیش از ۶ ماه، ارسال کردیم ولی ایمیلی مبنی بر اینکه کیس همچنان در مرحلی بررسی است و زمان مشخصی نمی توانیم بدهیم، دریافت کردیم.
با توجه به اینکه خواهرم در شرایط سخت انتظار به سر می برد، خواهشمندم در صورتی که اطلاعاتی در مورد پروسه کیس های مشابه دارید برایم ارسال کنید با شماره تماس سازمانی که (جوابگوی ویزا های توریستی هستند) تا من از آمریکا پیگیری کنم.
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان