کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
سلام دوستان عزیز

من می‌خوام که از سفارت آنکارا برای خانواده وقت بگیرم.
متاسفانه تلویزون شبخیز گفته که الان برای سفارت آنکارا 9 ماهه وقت مصاحبه می‌دن.
می‌خواستم از عزیزانی که تازه اقدام کردن بپرسم این شایعه واقعیت داره یا خیر.

ممنون از محبتتون.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-20 ساعت 07:33)Masoudpish نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 21:37)shmyalda نوشته:  سلام دوستان، براي گرفتن وقت از سفارت ارمنستان من وقتي اكانت را باز ميكنم ديگه هيچ آپشن ديگه اي بهم نميده، اصلا نه ميتونم پول را پرداخت كنم و نه وقت بگيرم، ميشه راهنمايي كنيد؟

بابد منتظر موند برا همه همینجوره. Shy

برأي من ٥ ماهه همينجوري مونده، طبيعيه يا بايد زنگ بزنم سفارت ارمنستان ؟ حتي برا من پرداختم نشون نميده !
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام یه سوال:
توی سایت https://ceac.state.gov/CEAC فرم DS-160, Online Nonimmigrant Visa Application رو پر کردم، بعدش توی سایت https://ais.usvisa-info.com حساب کاربری ساختم، بعدش خب وقت سفارت که موجود نیستش بخوام رزرو کنم پولش رو بدم، الان از روزی که فرم DS-160 رو پر کردم 31 روز میگذره، باید دوباره DS-160 رو پر کنم؟
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی که هیچ کسی جواب نمیده
از لاتری 2006 تا الان هستیم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-20 ساعت 08:52)sherwean001 نوشته:  سلام یه سوال:
توی سایت https://ceac.state.gov/CEAC فرم DS-160, Online Nonimmigrant Visa Application رو پر کردم، بعدش توی سایت https://ais.usvisa-info.com حساب کاربری ساختم، بعدش خب وقت سفارت که موجود نیستش بخوام رزرو کنم پولش رو بدم، الان از روزی که فرم DS-160 رو پر کردم 31 روز میگذره، باید دوباره DS-160 رو پر کنم؟

سلام دوست عزیز نیاز نیست فرم dsرو دوباره پر کنید فقط باید منتظر بمونید سایت باز بشه تا وقت بگیری
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahram914 ، sherwean001
با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم یک سوال دارم بعد از اینکه فرمها رو پرکردیم امکانش هست که آژانس نوبت بگیره یا باید خودمون اینکار رو انجام بدیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام
من برای 3 نفر یه وقت مصاحبه از یکی از کشورهای 3 گانه نیاز دارم از حالا تا 3 ماه آینده. هر کدوم از دوستان وقت کنسلی شون را واگذار می کنند لطفا به من خبر بدهند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-12 ساعت 01:46)alirlndl نوشته:  با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.

سلام
کسی به شما پیغام نمی دهد. باید خودتون دائما چک کنید تا وقتی که وقت باز شد، بتونید بلافاصله وقت بگیرید. من بنا به ماه پیش، حدس می زنم، هفته بعد برای فوریه وقت ها را باز کنند.
به صورت مرتب چک کنید تا متوجه باز شدن وقت ها بشید.
من ماه پیش چک کردم حدود چند ساعت وقت ها برای کل ماه ژانویه (البته روزهای موجود) باز بود و خودتون می تونستید روز و ساعت را انتخاب کنید.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-12 ساعت 07:35)soufia نوشته:  منم یک سوال دارم بعد از اینکه فرمها رو پرکردیم امکانش هست که آژانس نوبت بگیره یا باید خودمون اینکار رو انجام بدیم.

آژانس ها هم همین کاری را می کنند که خودتون می تونید بکنید، دائما سایت را چک کنید تا وقتی وقت ها باز بودند، وقت بگیرید.
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-13 ساعت 22:01)عبدالوحید نوشته:  با سلام
من برای 3 نفر یه وقت مصاحبه از یکی از کشورهای 3 گانه نیاز دارم از حالا تا 3 ماه آینده. هر کدوم از دوستان وقت کنسلی شون را واگذار می کنند لطفا به من خبر بدهند.

سلام
وقت برای هر شخصی قابل واگذاری به شخص دیگه ای نیست، چون امکان تغییر نام وجود ندارد.
خودتون چک کنید هر روز، برای ماه بعد دوبی باز میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-14 ساعت 21:57)Shaamii نوشته:  
(2016-04-20 ساعت 07:33)Masoudpish نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 21:37)shmyalda نوشته:  سلام دوستان، براي گرفتن وقت از سفارت ارمنستان من وقتي اكانت را باز ميكنم ديگه هيچ آپشن ديگه اي بهم نميده، اصلا نه ميتونم پول را پرداخت كنم و نه وقت بگيرم، ميشه راهنمايي كنيد؟

بابد منتظر موند برا همه همینجوره. Shy

برأي من ٥ ماهه همينجوري مونده، طبيعيه يا بايد زنگ بزنم سفارت  ارمنستان ؟ حتي برا من پرداختم نشون نميده !

وقت های ارمنستان دو ماه پیش باز بود و فکر کنم تا آگوست سال بعد پر شد.
هرچند برای دوبی هم تا آخر می پر شد ولی الان هر ماه باز می کنه و وقت های کنسلی ماه بعد را می تونید بگیرید. تا زمانیکه وقت باز نباشه امکان پرداخت پول نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-04 ساعت 08:53)arashS نوشته:  سلام دوستان عزیز

من می‌خوام که از سفارت آنکارا برای خانواده وقت بگیرم.
متاسفانه تلویزون شبخیز گفته که الان برای سفارت آنکارا 9 ماهه وقت مصاحبه می‌دن.
می‌خواستم از عزیزانی که تازه اقدام کردن بپرسم این شایعه واقعیت داره یا خیر.

ممنون از محبتتون.

به نظرم آنکارا وقت باز نمیکنه
دوبی احتمالش زیاد هست که بتونید برای یک ماهه دیگه وقت بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان:
متشکرم
(2017-01-13 ساعت 22:01)عبدالوحید نوشته:  با سلام

سلام
وقت برای هر شخصی قابل واگذاری به شخص دیگه ای نیست، چون امکان تغییر نام وجود ندارد.
خودتون چک کنید هر روز، برای ماه بعد دوبی باز میشه
[/quote]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دستیاران نمایندگان کنگره و کارشناسان مهاجرت می گویند انتظار می رود پرزیدنت دونالد ترامپ روز چهارشنبه چندین «فرمان اجرایی» صادر کند که بر اساس آن صدور ویزا برای شهروندان سوریه و شش کشور دیگر خاورمیانه و آفریقا از جمله ایران بطور موقت محدود شود.

رویترز سه شنبه شب ۵ بهمن اولین خبرگزاری بود که خبر داد آقای ترامپ روز چهارشنبه این فرمانهای اجرایی را صادر می کند.

به نوشته واشنگتن پست نیز، نام ایران در میان کشورهایی است که شهروندان آنها برای مهاجرت و دریافت ویزای ورود به آمریکا با محدودیت مواجه خواهند شد.

ساعتی بعد از گزارش رویترز، آقای ترامپ در توئیتی نوشت چهارشنبه یک «روز بزرگ» برای امنیت ملی آمریکا خواهد بود. به نوشته این خبرگزاری، انتظار می رود برای چند ماه اجازه ورود پناهجویان به ایالات متحده و همچنین صدور ویزا برای شهروندان کشورهای سوریه، عراق، ایران، لیبی،‌ سومالی، سودان و یمن متوقف شود.
تجربه نام مستعاري است كه بر خطاهاي خود ميگذاريم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان