کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
با سلام دوستان اگر کسی آژانس یا سایتی را میشناسه که بشه از سفارت امریکا در دبی یا آنکارا وقت مصاحبه گرفت لطفآ معرفی کنه من خیلی ضروری احتیاج دارم ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-23 ساعت 09:19)shima.sh نوشته:  با سلام دوستان اگر کسی آژانس یا سایتی را میشناسه که بشه از سفارت امریکا در دبی یا آنکارا وقت مصاحبه گرفت لطفآ معرفی کنه من خیلی ضروری احتیاج دارم ممنون میشم
دوست عزیز
کافیه یه سر به آگهی های همشهری بزنید. توی قسمت سیر و سفر، بخش تور سواحل خلیج فارس و بخش تور ترکیه، اکثر آژانسهای توی این بخشها توی آگهیشون نوشتن: خدمات سفارت، وقت سفارت. به همین راحتیSmile
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
سلام من موفق شدم از عشق آباد نوبت بگیرم ولی گفتن که یا باید انگلیسی یا ترکمنی یا روسی بلد باشن و مترجم هم نمیتونن با خودشون ببرند متاسفانه مادر من هیچ کدوم را بلد نیستن آیا در سفارت بهشون ایراد میگیرند ؟؟کسی تجربه ای داره ؟؟
پاسخ
(2012-06-29 ساعت 20:23)shima.sh نوشته:  سلام من موفق شدم از عشق آباد نوبت بگیرم ولی گفتن که یا باید انگلیسی یا ترکمنی یا روسی بلد باشن و مترجم هم نمیتونن با خودشون ببرند متاسفانه مادر من هیچ کدوم را بلد نیستن آیا در سفارت بهشون ایراد میگیرند ؟؟کسی تجربه ای داره ؟؟
به نظر من اگر اینطور هست ایشون نباید برن اونجا. درضمن خود ترکمنستان هم ویزا میخواد و مدتی هم ویزای ترکمنستان طول میکشه.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
(2012-06-29 ساعت 20:23)shima.sh نوشته:  سلام من موفق شدم از عشق آباد نوبت بگیرم ولی گفتن که یا باید انگلیسی یا ترکمنی یا روسی بلد باشن و مترجم هم نمیتونن با خودشون ببرند متاسفانه مادر من هیچ کدوم را بلد نیستن آیا در سفارت بهشون ایراد میگیرند ؟؟کسی تجربه ای داره ؟؟
بهتر بود بجای ترکمنستان از سفارت امریکا در دوشنبه(تاجیکستان) وقت بگیرید که فارسی هم بتونید صحبت کنید من چند تا دفتر مسافرتی تو تهران پرسیدم گفتند وقت سفارت امریکا تو تاجیکستان میگیرند

پاسخ
ویزای ترکمنستان را, راحت میشه گرفت با ایمیلی که از سفارت دادن ولی مشکل ما همین زبان که مادرم بلد نیستن من خیلی شنیدم ایرانی ها میرن عشق آباد نمیدونم والا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-30 ساعت 08:04)shima.sh نوشته:  ویزای ترکمنستان را, راحت میشه گرفت با ایمیلی که از سفارت دادن ولی مشکل ما همین زبان که مادرم بلد نیستن من خیلی شنیدم ایرانی ها میرن عشق آباد نمیدونم والا

خود سفارت مترجم فارسی زبان داره
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Nsser
(2012-06-30 ساعت 10:43)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2012-06-30 ساعت 08:04)shima.sh نوشته:  ویزای ترکمنستان را, راحت میشه گرفت با ایمیلی که از سفارت دادن ولی مشکل ما همین زبان که مادرم بلد نیستن من خیلی شنیدم ایرانی ها میرن عشق آباد نمیدونم والا

اگه سفارت امریکا در عشق اباد جزو سفارتهای معمول برای ایرانیها نباشه ممکنه اصلا کیستون مورد قبول قرار نگیره و به سفارت دیگه ارجاع داده بشه ودر ضمن سفارتهایی که کارهای ایرانیها رو انجام ندن نه مترجم فارسی دارن ن افیسری که بتونه فارسی حرف بزنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-30 ساعت 18:13)shahyad نوشته:  
(2012-06-30 ساعت 10:43)Kurosh_Salehi نوشته:  

اگه سفارت امریکا در عشق اباد جزو سفارتهای معمول برای ایرانیها نباشه ممکنه اصلا کیستون مورد قبول قرار نگیره و به سفارت دیگه ارجاع داده بشه ودر ضمن سفارتهایی که کارهای ایرانیها رو انجام ندن نه مترجم فارسی دارن ن افیسری که بتونه فارسی حرف بزنه

پس چرا اپویمنت دادن ؟؟یعنی شما میگید امکان اینکه خودشون مترجم داشته باشن هست ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سیستم به شما اپوینتمنت میده خوب سیستم هم که کامپیوتریه و نمیاد بگه ایرانی نمیتونه وقت بگیره.
ترکمنستان جزو سفارتهایی هستش که ایرانی ها رو میپذیره. اگه خودشون گفتن آفیسر فارسی زبان نداریم و مترجم هم نمیتونید بیارید که خوب فایده ای نداره.
پاسخ
دوست عزيز نگران مترجم نباشيد دو تا از دوستان ما بعد از عيد از عشق آباد ويزا گرفتند مترجم فارسي هم داره مگر اينكه اين 2 -3 ماهه تغيير كرده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
اگه از سفارت تاجیکستان وقت مصاحبه بگیری بهتره چون فارسی صحبت میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام رفتم تو سایت که از تاجیکستان وقت بگیرم اونجا هم نوشته مترجم ندارن و نمیتونن مترجم ببرن فقط دبی و آنکارا دارن که نوبت گرفتن سخته و خانم الهه من ایران نیستم که بتونم از آگهی های همشهری و غیره شماره آژانس ها را پیدا کنم ولی تا حالا به دو سه تاشون از طریق دوستانم زنگ زدم گفتن کاری از دستشون بر نمیاد.
پاسخ
(2012-07-09 ساعت 03:25)shima.sh نوشته:  سلام رفتم تو سایت که از تاجیکستان وقت بگیرم اونجا هم نوشته مترجم ندارن و نمیتونن مترجم ببرن فقط دبی و آنکارا دارن که نوبت گرفتن سخته و خانم الهه من ایران نیستم که بتونم از آگهی های همشهری و غیره شماره آژانس ها را پیدا کنم ولی تا حالا به دو سه تاشون از طریق دوستانم زنگ زدم گفتن کاری از دستشون بر نمیاد.
کاری از دستشون برنمیاد؟ آخه اکثر آژانسها وقت سفارت میگیرن.
راستی از سفارت قبرس هم میتونید اقدام کنید. میدونم که قبلا مترجم داشتن و میذاشتن مترجم هم ببریم. الان نمیدونم چطوریه. وقت گرفتن هم از اونجا راحته. یه سرچی توی اینترنت بکنید کسایی هستن که واستون وقت میگیرن. این سفارت فقط روزای سه شنبه ایرانیارو وصاحبه میکنه. خودتونم میتونید وقت بگیرید البته کار سختیه چون به محض اینکه سایت آپدیت میشه و وقتا باز میشن، این آژانسیا همه وقتارو رزرو میکنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، r_ent
(2012-07-09 ساعت 23:58)elahenadafy2 نوشته:  
(2012-07-09 ساعت 03:25)shima.sh نوشته:  سلام رفتم تو سایت که از تاجیکستان وقت بگیرم اونجا هم نوشته مترجم ندارن و نمیتونن مترجم ببرن فقط دبی و آنکارا دارن که نوبت گرفتن سخته و خانم الهه من ایران نیستم که بتونم از آگهی های همشهری و غیره شماره آژانس ها را پیدا کنم ولی تا حالا به دو سه تاشون از طریق دوستانم زنگ زدم گفتن کاری از دستشون بر نمیاد.
کاری از دستشون برنمیاد؟ آخه اکثر آژانسها وقت سفارت میگیرن.
راستی از سفارت قبرس هم میتونید اقدام کنید. میدونم که قبلا مترجم داشتن و میذاشتن مترجم هم ببریم. الان نمیدونم چطوریه. وقت گرفتن هم از اونجا راحته. یه سرچی توی اینترنت بکنید کسایی هستن که واستون وقت میگیرن. این سفارت فقط روزای سه شنبه ایرانیارو وصاحبه میکنه. خودتونم میتونید وقت بگیرید البته کار سختیه چون به محض اینکه سایت آپدیت میشه و وقتا باز میشن، این آژانسیا همه وقتارو رزرو میکنن.
قبرس یک مشکلی که داره اینه که خود قبرس برای سفر سخت ویزا میده برای ویزای توریستی قبرس که من اقدام کردن اینقدر اذیت کردن که پشیمون شدم ولی برای مصاحبه شاید راحتتر ویزا بدن چون وقت سفارت دارید
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shatsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان