کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
خوب اگه با تور برید که دیگه مشکل ویزا ندارید آخه تورها ویزاهاشونو گروهی میگیرن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad
درود بر شما
من دایی خانمم آمریکا هست آیا اون می تونه برای ما دعوتنامه بفرسته برای گرفتن ویزای توریستی؟
اگر جواب مثبت هست و ما بریم اونجا و توی خاک امریکا تقاضای اقامت کنیم احتمال دلره با موندن ما موافقت بشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-07-10 ساعت 19:43)amirrrr نوشته:  درود بر شما
من دایی خانمم آمریکا هست آیا اون می تونه برای ما دعوتنامه بفرسته برای گرفتن ویزای توریستی؟
اگر جواب مثبت هست و ما بریم اونجا و توی خاک امریکا تقاضای اقامت کنیم احتمال دلره با موندن ما موافقت بشه؟
بله میتونید با دعوتنامه ایشون برید. ولی جواب سوال دومتون منفی هستش دوست عزیز. اصلا امکانش نیست.
تنها راهش اینه که دایی خانومنون واسه مادر خانومتون اقدام کنن و ایشون بعد از سیتیزنی واسه دخترشون و شما اقدام کنن که روی هم بالای 20 سال طول میکشه. اگه تاپیک مهاجرت خانوادگیو ببینید میبینید اعدادی که بهتون گفتم دقیقا درسته. حدود 12 سال طول میکشه مادر خانومتون گرین کارت بگیرن بعدش 5 سال طول میکشه سیتیزن بشن بعدشم یه 9 سالی طول میکشه که کار شما درست بشه. میشه سرجمع 26 سال!!!
مگر اینکه از طریق سرمایه گذاری اقدام کنید که اون بحثش جداست.
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: amirrrr ، dreamer60 ، girl ، shatsi
(2012-07-09 ساعت 03:25)shima.sh نوشته:  سلام رفتم تو سایت که از تاجیکستان وقت بگیرم اونجا هم نوشته مترجم ندارن و نمیتونن مترجم ببرن فقط دبی و آنکارا دارن که نوبت گرفتن سخته و خانم الهه من ایران نیستم که بتونم از آگهی های همشهری و غیره شماره آژانس ها را پیدا کنم ولی تا حالا به دو سه تاشون از طریق دوستانم زنگ زدم گفتن کاری از دستشون بر نمیاد.

دوست عزیز از من به شما نصیحت ... به هیچ وجه به جز دبی و استامبول ( و شاید قبرس) برای جای دیگه مثل ترکمنستان و تاجیکستان و عشق آباد اقدام نکنید. آفیسرهاشون حق خودشون می دونند که خیلی راحت به شما بگند که ما کیس ایرانی ها رو اینجا قبول نمی کنیم و ریجکتتون کنند.
هر از گاهی چند تا ویزا صادر می کنند ولی بعد که شلوغ بشه دیگه همه رو رد می کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahyad ، dreamer60
سلام عزیزان
من در نظر دارم برای حدود شش ماه دیگه از یکی از سفارت های امریکا وقت مصاحبه بگیرم چون تا اون موقع باید گردش مالیمو تکمیل کنم. از نظر صحبت به زبان انگلیسی مشکلی ندارم و به دنبال جایی هستم که درصد قبولی بیشتری داشته باشه... شما کجاهارو پیشنهاد می کنین؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
والا felix جان اين طور كه پيداست الان بين علما در مورد اين سوال اختلافات جدي به وجود اومده Smile

(2012-07-10 ساعت 19:43)amirrrr نوشته:  درود بر شما
اگر جواب مثبت هست و ما بریم اونجا و توی خاک آمریکا تقاضای اقامت کنیم احتمال دلره با موندن ما موافقت بشه؟

همونطور كه الاهه خانم گفتن اگه بخواين از راه خانوادگي اقدام كنيد بايد يك هفت خان (خوان ) Tongue رستم رو پشت سر بگذاريد كه لازمش سالهاي سال انتظاره ولي اگر اونجا باشين راه هاي ديگري هم هست كه زود تر بشه به نتيجه رسيد ، مثلا" از طريق يافتن كارفرما ، دانشجويي و يا .....
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، r_ent ، shatsi
به نظرتون از حالا برا شش ماهه دیگه اقدام کنم وقت بگیرم یا زوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان میشه یه نفر دقیقا بگه الان برای ویزای توریستی از کدوم سفارت ها میشه اقدام کرد؟
مثلا ترکیه آیا استانبول هست یا آنکارا؟؟؟!! یا هر دو؟
برای گرفتن وقت هم آخرین اخباری که دارید را بفرمایید ممنون میشم.
در ضمن از وقتی تلفنی شده بعید میدونم دیگه دلال بازی باشه و همش حرفه خودتون میتونید اقدام کنید.

موفق باشید
حامد
پاسخ
تشکر کنندگان: Felix2012
من ميخواستم بدونم آيا ممكنه كسي ديگه از امريكا براي من از آنكارا تلفني وقت مصاحبه ويزاي توريستي بگيره آخه من كرديت كارد ندارم و فكر كردم اگه اطلاعات پاسپورتم رو به شخصي كه در امريكاست بدم بتونه اين كار رو برام بكنه. آيا ممكنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-11-25 ساعت 14:13)Eli 76 نوشته:  من ميخواستم بدونم آيا ممكنه كسي ديگه از امريكا براي من از آنكارا تلفني وقت مصاحبه ويزاي توريستي بگيره آخه من كرديت كارد ندارم و فكر كردم اگه اطلاعات پاسپورتم رو به شخصي كه در امريكاست بدم بتونه اين كار رو برام بكنه. آيا ممكنه؟
هر کسی می تونه براتون وقت بگیره. شماره پاسپورت و بارکد فرم ۱۶۰ رو بهشون بدید فکر می کنم کافی باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: dreamer60
دوست عزيز اعلام شماره تلفن افراد خلاف قواتين مهاجرسراست ، بهتر بود از طريق pm به eli عزيز اطلاع ميداديد. Smile
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: negi ، الهه سابق ، shatsi
سلام
براي گرفتن ويزاي امريكا و كانادا بدون دعوتنامه كسي ميدونه چه مداركي رو لازم داريم؟در ضمن من يه دختر 16 ساله هم دارم نميدونم بهش ويزا ميدن يا نه؟با يه دفتر وكالت صحبت كردم گفتن شايد ويزا بهش ندن به همين خاطر بهمون گفتن بايد از طريق دفاتر وكالت آقدام كنيد ايا اين حرف درسته؟ميدونم اينجا فقط مربوط به امريكا هست ولي جايي و براي پرسيدن كانادا پيدا نكردم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز دفتر وکالت هیچ کاری برای شما نخواهد کرد.
شما علاوه بر پر کردن فرم ویزا و بردن مدارک عمومی مثل ترجمه شناسنامه و عقدنامه و عکس، باید مدارکی نشون بدید که به ایران وابستگی دارید و برخواهید گشت. اینکه با دخترتون اقدام کنید شانسو میاره پایین.
مدارکی که باید نشون بدید اولا ترجمه پرینت گردش 6 ماهه حساب بانکیتونه که باید طوری باشه که بیانگر این باشه که شما مرتب پول توی حسابتون میومده و برداشت میشده و این به این معناست که شما روال عادی زندگیتونو توی ایران دارید. مدارک دیگه شامل ترجمه سند خونه و ترجمه گواهی اشتغال به کارتون و اشتغال به تحصیل دخترتون.
اگر با همسرتون زندگی میکنید و فقط با دخترتون میخواهید برید خوب یه کم اوضاع بهتر میشه ولی اگه با همسرتون زندگی نمیکنید و دخترتونو میخواهید ببرید نشون دهنده اینه که به احتمال زیاد میخواهید اونجا بمونید و قصد برگشت به ایرانو ندارید.
اگه احیانا پدر یا مادر یا خواهر و برادری دارید که بیمار هستن و شما ازشون پرستاری میکنید، مدارک پزشکیشونو ببرید و یک نامه هم بنویسید و توش توضیح بدین که پرستاری از فلان شخص با منه.
پولی که باید توی حسابتون باشه واسه 2 نفر حدود 30 میلیون خوبه.
رزرو بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل و بیمه مسافرتی هم ببرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، اليس ، r_ent ، shatsi
(2012-12-01 ساعت 00:59)elahenadafy2 نوشته:  دوست عزیز دفتر وکالت هیچ کاری برای شما نخواهد کرد.
شما علاوه بر پر کردن فرم ویزا و بردن مدارک عمومی مثل ترجمه شناسنامه و عقدنامه و عکس، باید مدارکی نشون بدید که به ایران وابستگی دارید و برخواهید گشت. اینکه با دخترتون اقدام کنید شانسو میاره پایین.
مدارکی که باید نشون بدید اولا ترجمه پرینت گردش 6 ماهه حساب بانکیتونه که باید طوری باشه که بیانگر این باشه که شما مرتب پول توی حسابتون میومده و برداشت میشده و این به این معناست که شما روال عادی زندگیتونو توی ایران دارید. مدارک دیگه شامل ترجمه سند خونه و ترجمه گواهی اشتغال به کارتون و اشتغال به تحصیل دخترتون.
اگر با همسرتون زندگی میکنید و فقط با دخترتون میخواهید برید خوب یه کم اوضاع بهتر میشه ولی اگه با همسرتون زندگی نمیکنید و دخترتونو میخواهید ببرید نشون دهنده اینه که به احتمال زیاد میخواهید اونجا بمونید و قصد برگشت به ایرانو ندارید.
اگه احیانا پدر یا مادر یا خواهر و برادری دارید که بیمار هستن و شما ازشون پرستاری میکنید، مدارک پزشکیشونو ببرید و یک نامه هم بنویسید و توش توضیح بدین که پرستاری از فلان شخص با منه.
پولی که باید توی حسابتون باشه واسه 2 نفر حدود 30 میلیون خوبه.
رزرو بلیط رفت و برگشت و رزرو هتل و بیمه مسافرتی هم ببرید.
مرسي از اينكه جواب داديد،من با همسرم زندگي ميكنم و دو تا دختر دارم كه يكي 10 وديگري 16 سالش هست،نميدونم ويزاي شنگن چقدر تاثير داره براي گرفتن ويزا همسرم حدود 16 ساله با شركت هاي اروپايي كار ميكنه و 13 ساله ويزا ميگيريم و به دفعات از ايران خارج شده دخترم،واينكه همسرم در ايران شركت دارند و همه با هم ميخوايم بريم،اين كه شركت هاشون توي ايران هست و شركت هاي معتبري هستند نميدونم كفايت ميكنه يا نه؟و گردش مالي خوبي هم دارن حالا با اين توضيحات باز هم فكر ميكنيد شانس دخترم براي گرفتن ويزا كمه؟بنظرتون ارزش داره هزينه كنيم بخاطرش،بازم مرسي از شما
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
(2012-12-17 ساعت 13:57)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان
من فردی هستم 33 ساله کارگردان تیزر و همسرم لیسانس مدیریت هتلداری
پسری 1 ساله هم داریم . قصد مهاجرت فوری داریم ، خاله خانم بنده در آمریکا سیتیزن هست و به ما پیشنهاد کرده توریستی بریم و وکیل بگیریم بمونیم.
برامون دعوت نامه هم فرستادن،حدود 3 سال پیش با همین شرایط بدون بچه رفتیم سفارت تو دبی که با برخورد خوب بهمون گفتن متاسفانه ویزای شینگن ندارین اگه بتونین برین سفر اروپایی میتونین دوباره سعی کنین Sad . که خلاصه ما 1 سال و نیم پیش یه سفر اروپایی هم رفتیم و شینگن برای هر دومون صادر شد.
حال سوالم اینه که الان با این شرایط شانس گرفتن ویزای توریستی برامون چقدر هست و این که اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا و عاجزانه بهم بدبد و کمکم کنید :
حساب بانکی 15 میلیون تومان
رهن خونه : 45 میلیون
2ماشین
واقعا از زحماتتون ممنونم
منتظرم
دوست عزيز قرار داد رهن خونه به درد سفارت نميخوره و همين طور سند ماشين . و احتمالش خيلی کمه به 3 نفرتون ويزا بدن
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Blaze ، sadegh59 ، Tomas ، shatsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان