کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت ازسفارت آمریکا برای ویزای توریستی
دوست عزیز اشتباه به عرضتون رسوندن که اگه با توریستی برید میتونید با گرفتن وکیل وضعیتتونو به اقامت تبدیل کنید. مگر اینکه پ.ن.ا.ه.ن.د.ه بشید که اون هم شرایطشو نمیدونم و اصولا فکر نکنم به این راحتی ها هم باشه.
در مورد توریستی هم که احتمالش ضعیفه که بتونید 3 نفری بگیرید. آفیسرها بسیار روانشناسهای قهاری هستن. تبحر خیلی خاصی توی این زمینه دارن و واقعا با نگاه کردن به شخص، فکرشو میخونن

درضمن موجودیتون کنه. واسه هر نفر حدود 15-20 تومن باید توی حساب داشته باشید یعنی بین 45 تا 60 تومن واسه 3 نفر. درضمن باید مدارک محکمی ارائه بدید که شما به ایران وابستگی دارید و به ایران بازخواهید گشت. مدارکی از قبیل گواهی اشتغال به کار، ویزای شینگن، درآمد مناسب در ایران، مرخصی از محل کار. گواهی اشتغال به تحصیل در صورت دانشجو بودن و .....
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، sadegh59 ، r_ent ، Tomas ، shatsi
البته رهن خونه می تونه دلیلی باشه که ایشون به ایران بر میگرده ولی به یه خانواده کامل ویزا نمیدن

ممکنه به مادر تنها یا مادر و بچه و یا به پدر تنها ویزا بدن. به یکی از این 3 حالت.

بغیر این 3 حالت، حالت دیگه ای هم داریم ؟؟ هااان یه راهم همیشه هست بریم برزیل ایرانو ببینیم !
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sadegh59 ، Tomas ، shatsi
(2012-12-17 ساعت 13:57)sadegh59 نوشته:  سلام دوستان
من فردی هستم 33 ساله کارگردان تیزر و همسرم لیسانس مدیریت هتلداری
پسری 1 ساله هم داریم . قصد مهاجرت فوری داریم ، خاله خانم بنده در آمریکا سیتیزن هست و به ما پیشنهاد کرده توریستی بریم و وکیل بگیریم بمونیم.
برامون دعوت نامه هم فرستادن،حدود 3 سال پیش با همین شرایط بدون بچه رفتیم سفارت تو دبی که با برخورد خوب بهمون گفتن متاسفانه ویزای شینگن ندارین اگه بتونین برین سفر اروپایی میتونین دوباره سعی کنین Sad . که خلاصه ما 1 سال و نیم پیش یه سفر اروپایی هم رفتیم و شینگن برای هر دومون صادر شد.
حال سوالم اینه که الان با این شرایط شانس گرفتن ویزای توریستی برامون چقدر هست و این که اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا و عاجزانه بهم بدبد و کمکم کنید :
حساب بانکی 15 میلیون تومان
رهن خونه : 45 میلیون
2ماشین
واقعا از زحماتتون ممنونم
منتظرم
دوست عزیز متاسفانه باید بگم که موجودی حساب شما برای اقدام ویزای آمریکا خیلی کم هست و اولین چیزی که آفیسر روی اون دست می زاره این خواهد بود.
الان شما دارای فرزند شدید و ممکنه این نکته هم مانعی برای ویزاتون باشه. اگر ملکی با نامتون باشه با ارزش نصبتا زیاد شاید بتونه کمکتون کنه. و در نهایت اگر هزینه سفر به دبی براتون زیاد سنگین نیست از خاله خانمتون خواهش کنید که توی دعوتنامه قید کنند که همه مخارج سفر و اقامت شما رو به عهده خواهند گرفت و شانستون رو یکبار دیگه امتحان کنید.
موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، sadegh59 ، Blaze ، Tomas ، shatsi
واقعا ممنون که پاسخ دادید
من میدونم که رهن به دردشون نمی خوره متاسفانه داراییم پراکندخ هست
نمیدونم چه جوری متمرکزشون کنم ، بخاطر اینکه مجبورم ثابت کنم که بر میگردم . ضمنا توی یه شرکت درست حسابی کار می کنم بیمه هستم و حقوق نسبتا بالایی دارم ، می تونم گردش مالی بالا تو 1 یا دو ماه توش راه بندازم. تورو خدا یکی یه راهی بهم پیشنهاد کنه ، من باید برم
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
sadegh59 جان ،

روی این جمله خانم negi تمرکز کن :

" از خاله خانمتون خواهش کنید که توی دعوتنامه قید کنند که همه مخارج سفر و اقامت شما رو به عهده خواهند گرفت و شانستون رو یکبار دیگه امتحان کنید."

البته فکر میکنم هر کسی دعوت نامه میده باید یه جورایی شما رو ساپورت کنه و اسپانسر شما بشه یه جورایی مثل اسپانسر در کیس های خانوادگی

چون شخص خاصی از شما دعوت می کنه و ضمانت هایی برای پشتیبانی از شما باید بده.

یکی از آشنایان بهمین صورت اقدام کرده بود ، خواهر خانمش برای خانواده خانم دعوت نامه داده بود ،سفارت قبول نکرده بود و گفته بود اگر انگلیس به شما ویزا بده ما هم میدیم ! و اونها هم 3 بار خانوادگی انگلستان رفتن (هر بار یک تا دو هفته) و برای انگلستان گردش حساب و مانده 50 تومانی در سال 87 داشتند.
( تبدیلش به نرخ فعلی با خودتان)

در نهایت، تنها به شوهر خانواده ویزا داده شد ! و برای خود خانم که دعوت شونده اصلی بود بهمراه بچه ، ویزا ندادند و گفتند علتی باشه که شما در تاریخ مقرر برگردید.

فقط اینو بدونین که هر کیس شرایط خودشو داره و نمیشه کاملا بگیم نتیجه عین هم میشن، ویزای شینگن شما هم نکته کاملا مثبتی هست که نشون میده هم به شما اعتماد شده و هم شما جواب اعتماد رو پس دادین و برگشتین.
پاسخ
تشکر کنندگان: sadegh59 ، الهه سابق ، Tomas ، shatsi
blaze جان
خیلی از راهنماییت ممنونم ، سر شینگن یکم امیدوارم کردید
نمیدونم چی بگم فقط حالم خیلی بده من و همسرم بشدت احتیاج داریم که بریم اونجا و فقط از این استرس زندگی بلاتکلیف تو ایران خلاص شیم
حاضرم کار کنم جون بکنم فقط آرامش داشته باشیم و پسرم مثل ما به ... نره
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، shatsi
دوستان ارمنستان از 17 دسامبر ویزای توریستی رو مصاحبه میکنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، smartie
بچه ها من برای کسی دارم این سوال رو میپرسم، ممنون میشم راهنماییم کنین:
اگه کسی تمکن مالی و دلایلی که وابستگیشو به اینجا نشون بده، داشته باشه، از کدوم سفارت بهتره اقدام کنه برای توریستی؟؟
در ضمن اگه بخواد با پدر و مادرش بره امریکا و بخواد جایی بره که مصاحبه فارسی باشه کجا بره بهتره؟؟؟
توضیحات اضافی:
پدر و مادرش بارها رفتن کانادا و برگشتن (فکر کنم این 1 مزیت باشه واسه این که نشون بدن قصد موندن ندارن)
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
بچه ها .میشه از بعد کریسمس واسه اسفند از آنکارا وقت گرفت؟یعنی واسه 2 ماه دیگه.من تایپیک ها رو خیلی گشتم ولی فقط یه مورد دیدم که قدیمی بوده و نمیدونم واقعا میشه یا نه.و اینکه کردیت کارت اعتباری مطمئن از کجا پیدا کنم که سرم کلاه نره.اکثر بچه هایی که رفتن حتما خرید داشتن دیگه.لطفا راهنماییم کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
روشا جان ارمنستان فکر کنم خوب باشه. هم زودتر وقت میده و هم هنوز خیلی گیر نیستن
s-1983 آنکارا الان زودترین وقتی که داره واسه 13 مارچه. ولی دوبی 6 ژانویه و ایروان 9 ژانویه وقت میده. کارت اعتباری که لازم نیست بخرید، اگه آشنایی توی آمریکا دارید بگید واستون پرداخت کنه وگرنه توی اینترنت اگه بگردید خیلی جاها هستن که یه مبلغی ازتون میگیرنو از کارت خودشون واستون واریز میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent ، Tomas
الهه جون نظرتون درباره تاجیکستان چیه؟
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
تاجیکستان مگه ایرانیارو میپذیره؟ ترکمنستان شنیدم خوبه. اون که پایتختش عشق آباده ترکمنستانه یا تاجیکستان؟ خلاصه عشق آباد ایرانیارو میپذیره و وقت هاشم تا پارسال که زود وقت میداد. ولی واسه رفتن به عشق آباد ویزا میخواهید و فکر کنم 1 ماه اومدن ویزاش طول میکشه ها
پاسخ
واللا الان که گفتین یه مقدار شک کردم اما تقریبا مطمئنم اون کسی که بهم گفته بود حرف از تاجیکستان میزد. حالا ترکمنستان اگه بتونی ویزاشو بگیری، خوبه؟ خوب ویزا میده؟ میدونین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
آره عشق آباد خوبه. بهتر از دبی و آنکاراست
پاسخ
تشکر کنندگان: r_ent
عشق آباد هم فارسی مصاحبه میکنن؟
تاجیکستان چی؟
میدونم زبونشون فارسیه اما آفیسر هم فارسی بلده؟؟؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان