کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر رشته به پزشکی در امریکا
سلام دوستان
من فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه صنعتی شریف هستم و الان درامریکا زندگی میکنم. بنده تصمیم دارم رشتی تحصیلی خودم رو به پزشکی تغییر بدم. من حتا حاضر هستم تحصیلاتم رو از لیسانس شروع کنم. والی نمیدونم چه راهی برای من مناسبتره : خوندن مجاداده لیسانس یا رفتن به دوره ی pre_medical [/align] ! از دوستان کسی بوده ک از رشتهای غیر از پزشکی به پزشکی رفته باشن ؟ یا اینکه شخسیو بشناسان ک بتونه به من راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: sima s ، lottory ، taherifar ، t_arian_n
چه جالب! از فوق لیسانس ریاضی به پزشکی...
با توجه به اینکه شما الان در آمریکا هستین قطعا تجربیات کسانی که در آمریکا هستن بیشتر به درد شما میخوره. اما تا اونجا که من میدونم شما یحتمل مجبور هستید از لیسانس شروع کنید و از طرفی تحصیل در رشته ی پزشکی برای خارجیان مقیم آمریکا خیلی سخته (یعنی ورود به رشته منظورمه). به همین دلیل همیشه توصیه میشه تو ایران مدرک پزشکی گرفته بشه بعد برای مهاجرت اقدام شه.
البته شما یه قدم از همه ی ما پشت دیوار آمریکا مونده ها جلوتر هستید (چون ساکن آمریکا هستین). برای اطلاعات بیشتر در این زمینه پیشنهاد میکنم یه سری به سایت Applyabroad.org بزنین اونجا در مورد شروع تحصیلات در رشته های علوم پزشکی از لیسانس به بعد اطلاعات مفیدی وجود داره.
امیدوارم موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، t_arian_n
Hi

پاسخ
تغيير رشته از پزشكى به دندانپزشكى چطوريه
Case num:2014as3$$/ ديدن قبولى ١مى/ارسال فرمها ٢٨مى/مصاحبه ٨ اكتبر٢٠١٣/كلير پس از ٢٢٥روز ناقابل ٢١مى ٢٠١٤/تاريخ ورود به امريكا ٢٦سپتامبر٢٠١٤/ساكن مريلند/ssn:بعداز٣روز/گرين كارت بعد از ٢٦روز
پاسخ
[quote='sunnynaz' pid='98168' dateline='1298770545']
سلام دوستان
من فوق لیسانس ریاضی از دانشگاه صنعتی شریف هستم و الان درآمریکا زندگی میکنم. بنده تصمیم دارم رشتی تحصیلی خودم رو به پزشکی تغییر بدم. من حتا حاضر هستم تحصیلاتم رو از لیسانس شروع کنم. والی نمیدونم چه راهی برای من مناسبتره : خوندن مجاداده لیسانس یا رفتن به دوره ی pre_medical [/align] ! از دوستان کسی بوده ک از رشتهای غیر از پزشکی به پزشکی رفته باشن ؟ یا اینکه شخسیو بشناسان ک بتونه به من راهنمایی کنه ؟ ممنون میشم

من اخیرا از یک منبع معتبر شنیدم برای وارد شدن به رشته پزشکی در امریکا باید سیتیزن باشید.منظورم پزشکانی که میان و مراحل مربوطه رو طی میکنند نیست منظور افرادیکه اینجا میخوان پزشکی شروع کنند
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان