کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمار قبولی مصاحبه ویزای دانشجویی
درود بر شما ...
من هم فکرش رو نمی کردم برم برای مصاحبه ... البته ویزای دانشجویی راحت شده اما برای من مدارک مالی اندکی نگران کننده است و شاید هم در مصاحبه قبول شدم ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: f.r ، شایلین ، taherifar ، msar
Smile 
سلامممممم یکی کمک کنه بگه ما کدوم کشور بریم بهتره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، msar
(2011-10-08 ساعت 23:23)مهسا طالب پور نوشته:  سلامممممم یکی کمک کنه بگه ما کدوم کشور بریم بهتره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟

درود بر شما ...
اگه در ایران هستی میتونی بری ابوظبی یا کنسولگری آمریکا در دبی
و یا سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه.....
پاسخ
تشکر از شما. ازبکستان چطوره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(2011-10-11 ساعت 14:26)مهسا طالب پور نوشته:  تشکر از شما. ازبکستان چطوره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد ازبکستان اطلاعی ندارم ...
اما اکثر هموطنان خودمون از طریق آنکارا و یا ابوظبی یا دبی اقدام می کنند. ....
پاسخ
تشکر کنندگان: مهسا طالب پور ، taherifar ، msar
سلام لطفا هرکسی درمورد سفارت ها اطلاعات داره بیاد منو در جریان بذاره

کدوم سفارت زودتر ویزا میده
و هزینه رفت و برگشتش کم تر میشه؟
همسرم از میشیگان استیت فاند داره
دوتا هم بچه داریم!!!
پاسخ
[quote='مهسا طالب پور' pid='142852' dateline='1318100014']
سلامممممم یکی کمک کنه بگه ما کدوم کشور بریم بهتره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟
[/quot
Ankara
شماره کیس: 2010AS00009XXX
ت. دریافت نامه قبولی: 2009,JUNE, 28
کنسولگری: Ankara
ت. ارسال فرمهای اول: JULY,11, 2009
ت. کارنت شدن کیس: VISA BULLETIN FEBRUARY 2009
ت. دریافت نامه دوم: DECEMBER 23
ت. مصاحبه:FEBRUARY
ت. دریافت کلیرنس: بعد از 35 روز
ت. دريافت ويزا: 14 اپریل
Tongue نامه تمام
پاسخ
با سلام خدمت بچه های گل

من هفته آینده وقت مصاحبه دارم.تاحالا بعضی میگن سند خونه باید ببری و بعضی میگن اصلا احتیاجی نیس.من خونه دارم ولی سندش رهن وام برای داداشمه.بنظر شما چکارکنم.؟؟آیا اگر بخوام بدم ترجمه توی ترجمه مشخص میکنه که سند رهن بانکه یا نه؟؟یا اگر معلوم کنه که رهن بانکه آیا برای اونا اهمیت داره یا ازم قبول مبکنن؟؟؟آیا اصلا لازمه که ببرم؟؟؟لطفا چون وقت کم دارم سریع بهم اطلاع بده هر کسی میدونه.
از طرفی برای ویزای دانشجویی دارم اقدام مبکنم.
ممنونم.
پاسخ
سلام.گرین کارت من درگروه F2Bدرلیست انتظاره اما 5سالی طول خواهدکشید تاگرین کارت بگیرم .نمیخوام وقتم تلف کنم!آیا میتونم ویزای تحصیلی بگیرم ؟!یا امکان نداره؟آخه اگراینجامشغول ادامه تحصیل بشم دیگه موندگار میشم وگرین کارتم به دردم نمیخوره.
ممنون میشم راهنمایی کنین
پاسخ
سلام به همه دوستان.من سال قبل مدرکم فوق دیپلم عمران از دانشگاه آزاد را با معدل خوب (بالای 18) گرفتم.31 سالمه و بیش از 6سال سابقه کار در پروژه های عمرانی (سد سازی , راهسازی و ...) را دارم. الان هم یه شرکت پیمانکاری داریم که خودم از اعضای هیأت مدیره اش هستم.سؤال : 1. آیا دانشگاههای آمریکا پذیرش از فوق دیپلم به لیسانس میدن؟ 2. آیا اگه پذیرش بدن افسر من رو رد نمیکنه؟ میخام اینجوری هم تحصیلاتمو تو آمریکا تموم کنم هم تو این مدت فکری واسه موندنم بکنم.بچه ها منتظر راهنماییتونم. مرسی
پاسخ
درود بر دوستان مهاجر...
واسه ما که مشکل هزینه مالی بود که از نظر آفیسر انگاری زیر سبیلش رو چرب نمی کرد ... و رد شدیم Big Grin
دوباره داریم تلاش می کنیم ...
اما برای دوستانی که تازه میخوان برن سفارت یه نصیحت : حتما تمکن مالی قوی ببرید که دیگه بهونه هزینه های مالی نداشته باشند %%%..
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، storagemeter ، taherifar ، msar
(2011-10-09 ساعت 10:43)ابی22 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 23:23)مهسا طالب پور نوشته:  سلامممممم یکی کمک کنه بگه ما کدوم کشور بریم بهتره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟

درود بر شما ...
اگه در ایران هستی میتونی بری ابوظبی یا کنسولگری آمریکا در دبی
و یا سفارت آمریکا در آنکارا ترکیه.....

سلام
تاجیکستان بهتر از همه است
پاسخ
تشکر کنندگان: persian_viper ، taherifar ، msar
من هفته اينده وقت سفارت دارم مادر و خواهرم گرين كارت دارن خيلي نگرانم ميشه كمكم كنيد
پاسخ
(2011-10-11 ساعت 14:55)ابی22 نوشته:  
(2011-10-11 ساعت 14:26)مهسا طالب پور نوشته:  تشکر از شما. ازبکستان چطوره برای مصاحبه؟؟؟؟؟؟؟؟

در مورد ازبکستان اطلاعی ندارم ...
اما اکثر هموطنان خودمون از طریق آنکارا و یا ابوظبی یا دبی اقدام می کنند. ....

دوستان عزیز .
در ابوضبی نمیشه برای ویرای دانشجویی اقدام کرد.
دانشجویی و توریستی در دبی هست . ابوضبی مهاجرتی هست

(2012-08-18 ساعت 15:28)e.m نوشته:  سلام.گرین کارت من درگروه F2Bدرلیست انتظاره اما 5سالی طول خواهدکشید تاگرین کارت بگیرم .نمیخوام وقتم تلف کنم!آیا میتونم ویزای تحصیلی بگیرم ؟!یا امکان نداره؟آخه اگراینجامشغول ادامه تحصیل بشم دیگه موندگار میشم وگرین کارتم به دردم نمیخوره.
ممنون میشم راهنمایی کنین

دوست عزیز
منم مثل شما همین فکر رو میکردم و اقدام کردم و موفق به گرفتن ویزا نشدم متاسفاته.
اما من برای لیسانس اقدام کرده بودم.
اگر برای فوق لیسانس باشید و زبان خوبی دارید برای مصاحبه - خب سنگ مفت گنجیشک هم مفت . امتحان کنید . چون در هر شکل تاثیر منفی روی پرونده ی اصلی نداره
موفق باشید
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
(2014-05-11 ساعت 16:46)Jirjing نوشته:  من هفته اينده وقت سفارت دارم مادر و خواهرم گرين كارت دارن خيلي نگرانم ميشه كمكم كنيد

سلام. امیدوارم موفق به گرفتن ویزا شده باشید منم شبیه شما هستم.. پدر و مادرم گرین کارت دارن برای ژانویه میخوام پذیرش بگیرم.. ممنون میشم تجربیاتتون و در اختیارم بذارید..
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان