کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کسب و کار در امارات
خب شما میتونید ویزای کار بگیرید...
اگر هم وضع مالی خوبی دارید میتونید با خرید خانه یا ثبت شرکت اقامت بگیرید...
در ضمن این همه جا، چرا دبی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ChairMan ، yek_mosafer ، msar
(2010-04-11 ساعت 16:22)usa.lover نوشته:  خب شما میتونید ویزای کار بگیرید...
اگر هم وضع مالی خوبی دارید میتونید با خرید خانه یا ثبت شرکت اقامت بگیرید...
در ضمن این همه جا، چرا دبی؟

ممنون چه عجب یه جوابی رسید

خب مشکلم سر همینه هیچ اطلاعاتی ندارم

دوست عزیز رک و پوست کنده بگم نه وضع مالیم اگه خوب بود که جای دیگه میرفتم

خوب دوبی نزدیک ترین جای ممکن هستش که میتونم برم در ضمن سرمایه گذار

نیستم هر کاری که باشه انجام میدم فقط از اینجا میخوام خلاص بشم

تخصص اصلیم فروشندگی موبایل و تعمیرات نرم افزار موبایل و لپ تاپ و پیسی هستش چند تا کار دیگه هم بلدم

در ضمن ترس دارم ولی چون تصمیم گرفتم که برم به هر نحوی شد میرم ولی آخه

واسه پیدا کردن کار باید پیش کی برم دم کیو ببینم

پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، msar
اتفاقا چون میگین وضع مالی تون خیلی عالی نیست دبی به هیچ وجه نمیتونه مناسب باشه.هزینه زندگی در امارات خیلی بالاست ضمن اینکه شما هیچ زمان نمی تونین تابعیت و اقامت دائم این کشورو بگیرین و در واقع بنظر من این جور زندگی یه جور بلاتکلیفیه.مشاغل جالبی هم به خارجیها پیشنهاد نمیشه.کلا اعراب هر کاری که خیلی سخت باشه چون خودشون خسته میشن به عهده خارجیها میذارن و هیچ اهمیتی هم به تحصیلات و سابقه کار افراد نمیدن.دبی فقط برای افرادی خوبه که از طریق سرمایه گذاری میرن اونجا و کسب درامد می کنن هرچند اکثر این ادما م فقط تو امارات پول درمیران و تو کشورای دیگه زندگی می کنن.کشورای عربی برای زندگی مناسب نیست از نظر من
پاسخ
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، web2web ، yek_mosafer ، mavarfan ، ghalandar_img ، joseph ، msar
ممکنه لطف کنید و هزینه اجاره آپارتمان و حدود هزینه زندگی دونفره در دوبی رو به صورت آپ تو دیت بفرمایید؟ آخه اطلاعات این صفحه مربوط به سال قبله.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
آیا امارات مهاجرت کار قبول می کنه ! اگر آره چه مدارکی لازم داره ! Sad
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
(2010-07-29 ساعت 22:31)yek_mosafer نوشته:  آیا امارات مهاجرت کار قبول می کنه ! اگر آره چه مدارکی لازم داره ! Sad

دوست عزیز با مطالعه دقیق انجمن ها خواهید یافت که تاپیک ایجاد شده توسط شما قبلا در سایت وجود داشته است. لطفا از ایجاد تاپیک های تکراری بپرهیزید.

تاپیک ایجاد شده توسط شما با تاپیک قبلی ادغام شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، msar
با سلام خدمت دوستان گرامی

من تازه این انجمن رو پیدا کردم و عضو شدم.

امیدوارم چیزهای زیادی یاد بگیرم و اگرم چیزی بارم باشه یاد بدم.

سوال اول :

می خوام یه شرکت توی دوبی ثبت کنم

شرایطش چیه؟ یعنی چکار باید بکنم؟

وقتی سوال اول رو چواب دادین سوال 2

کدام گزینه بهتر است؟
توی دوبی یه شرکت ثبت کنم یا این که نمایندگی یه شرکت ایرانی رو توی دوبی بزنم.؟

پیشاپیش ممنون از پاسخهاتون.

پایدار باشید.
در سرزمینی که سایه آدم های کوچک، بزرگ شد.
در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است!!!
پاسخ
(2010-09-11 ساعت 16:27)a_mehr نوشته:  با سلام خدمت دوستان گرامی

سوال اول :

کدام گزینه بهتر است؟

پایدار باشید.
این جوابی که بهتون میدم بر مبنای تجربه شخصی و تحقیق در دوبی هست.
علت این کارتون چی هست؟؟ یعنی صرفا" برای اخذ اقامت 3ساله میخواهید اینکار رو بکنید یا برای بیزنس و درامد؟
برای راه اول یعنی اخذ اقامت 3ساله : نیازی نیست شرکت ثبت کنید فقط کافیه ویزای کارمندی بگیرید و میشید کارمند یک عرب که در اون صورت هم بهتون اقامت 3ساله میدن و نیازی به خرج و هزینه اضافی نیست که مجبور باشید حتما" شرکت ثبت کنید فقط این روش شرایط خاص خودش رو داره.

اگر تصمیم بر کار جدی و کسب درامد دارید شرایط ثبت شرکت در دوبی به این صورت هست که حتما" باید با یک عرب شریک بشید و 51 سهم از شرکت برای شماست و 49سهم هم برای شریک عربتون و اکثرا" هم یک پولی میگیرند و دیگه پیداشون نمیشه مگر اینکه باهاشون کار داشته باشید یا اینکه مشکلی ایجاد بشه و نیاز باشه که بهتون کمک کنند(سوری هست!!)
در حالت عادی اگر به روزنامه های همشهری نگاهی بیندازید متوجه میشید که خیلیها اینکار رو براتون انجام میدن و براتون هم ویزای کارمندی میگیرن و هم میتونند ثبت شرکت کنند , نکته ای برای ثبت شرکت خیلی باید بهش توجه کنید این هست که حتما" موقع اخذ قرار داد (اگر قرار هست شرکیتون فقط یک پولی بگیره و بره!) باید حتما" موقع تنظیم قرار داد تمام موقعیتهایی که شخص مقابل میتونه مدعی بشه که سودش با شما نصف هست و ...رو باید موقع عقد قرار داد ازش بگیرید یعنی باید سعی کنید تمام مساعل رو خودتون به عهده بگیرید و شریک عربتون رو محدود کنید. اکثرا" همونهایی که تو روزنامه برای اینجور مساعل اگهی میدن تمام اینکارها رو با دقت براتون انجام میدن.
نکته ای که باید بهش توجه کنید این هست که اگر قرار باشه ثبت شرکت در شارجه و یا عجمان باشه به هیچ عنوان حق ندارید در دوبی کار کنید یعنی موقع عقد قرار داد هواستون باشه که حتما" ذکر بشه شرکت مورد نظر در دوبی ثبت بشه نه جای دیگه. شما چه تو دوبی شرکت ثبت کنید و چه نمایندگی یک شرکت ایرانی رو در دوبی بگیرید فرقی نمیکنه چون شریک عرب معمولا" خودش میدونه اینکار کاملا" سوری هست و براش هم فرقی نمیکنه پس در نهایت اینکه شرکت رو در دوبی ثبت کنید و یا نمایندگی یک شرکت ایارنی رو در دوبی بگیرید باید یک شریک عرب داشته باشید و در اصل قضیه فرقی نمیکنه.
اطلاعاتی که داشتم مربوط به تحقیق بنده در دوبی و حدود 1ماه پیش هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: a_mehr ، Kaveh90 ، Linspire ، nastaran86 ، pouyakafi ، سمبل ، alibati ، navidahwaz ، vahidbaq ، msar

سوال اول :

کدام گزینه بهتر است؟

پایدار باشید.

پاسخ
(2010-09-12 ساعت 15:55)ramfar نوشته:  

سوال اول :

کدام گزینه بهتر است؟

پایدار باشید.

دوست گرامی با سلام
در حاضر به افرادی که تابعیت ایران را دارند اقامت نمیدهند مگر اینکه پاس کشور دیگری را داشته باشید.
بفرمایید هدفتتان از تاسیس شرکت در دوبی چیست واصولافکر میکنید این اقامت
چه فوائدی برای شما در برخواهد داشت
اینجانب هم سالهاست که در دوبی شرکت ودفتر دارم و با کمال میل در خدمت دوستان سایت مهاجر میباشم.

باسپاس
ramfar
پاسخ
تشکر کنندگان: a_mehr ، comrun ، nastaran86 ، سمبل ، navidahwaz ، msar
دبي خيلي دلگيره. پول نداشته باشي خيلي بدتر از ايرانه. دوست عزيز برو تركيه. اونجا تو استامبول تو محله آكساراي ايراني هاي زيادي هستن و دفتر كاريابي و... خيلي زياده همشونم ايراني هستن.
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، mavarfan ، msar
سلام به همگی

یه پیشنهاد کار به من شده در کشور امارات شهر دبی
حقوق حدودا یک و نیم میلیون
پنجشنبه/جمعه هم تطعیل
از شنبه تا 4شنبه از ساعت 8 تا 12 ظهر
خونه هم میدن
میخواستم ببینم کسی اونجا بوده ببینه جو چطوری هست !؟
مخصوصا برای یه زوج جوان ! از لحاظ امنیت / خوب بودن - کاری به کار هم نداشتن و اینجور چیزا
کار کردن برای یه خانم جوان رو چطور میبینید اونجا ؟ برای یه آقا چطور ؟
خوبی ها و بدی هاشو دوست دارم بدونم ؟ میخوام بدونم در کل ارزش رفتن رو داره یا خیر !
اینم بگم تا حالا من کشور دیگه ای نرفتم و اولین بارم هست
مشکل زبان نداریم ! چوت تسلط کافی به زبان خارجی دارم
میخواستم ببینم هزینه ها چطوره ؟ به قولی احترام میزارن بهت ! ایا بی فرهنگی شبیه این چیزی که در یاران هست مثل به ناموست حرف میزند و این چیزا هم اونجا وجود داره یا نه ؟ و این چیزا
از نظر امنیت چطور ؟ خوبه یا نه ؟
در کل میتونی راحت بخوابی !
پاسخ
با سلام به شما

این حقوق اگه یک نفرید و خرجتون کمه مناسبه ولی اگه دو نفرید که کمه من دوستم دانشجوی دبی ماهی 1 تومن بدون اجاره خرجش میشه باز بستگی به خودتون و کارتون داره اگه میبینید در خودتون برید اگه من بودم میرفتم چون خونه هم میدن و ساعت کاریش کمه .

راستی راجع به امنیت که من تا بحال چیز بدی نشنیدم و اونجا یک کشور اسلامی و راجع مسائل ناموسی خیالتون راحت باشه.

و تجربه ی خوبی هم رزومه خوبی میشه و هم از لحاظ امکانات بهتره.

باز هم میگم به خودتون بستگی داره.
We Can Change Cool
پاسخ
(2011-03-05 ساعت 18:08)hamedrouhi نوشته:  با سلام به شما

این حقوق اگه یک نفرید و خرجتون کمه مناسبه ولی اگه دو نفرید که کمه من دوستم دانشجوی دبی ماهی 1 تومن بدون اجاره خرجش میشه باز بستگی به خودتون و کارتون داره اگه میبینید در خودتون برید اگه من بودم میرفتم چون خونه هم میدن و ساعت کاریش کمه .

راستی راجع به امنیت که من تا بحال چیز بدی نشنیدم و اونجا یک کشور اسلامی و راجع مسائل ناموسی خیالتون راحت باشه.

و تجربه ی خوبی هم رزومه خوبی میشه و هم از لحاظ امکانات بهتره.

باز هم میگم به خودتون بستگی داره.

سلام اول از هر چیز باید بدونی که برای پولش میری یا برای تجربه اگه برای پولش (البته نمیدونم تحصیلات و تجربه کاری شما چیه )این حقوق برای گردوندنه ی زندگی دو نفره ی کم سخته به شما گفتن خونه بهتون میدن اولا آیا پول آب و برق رو هم میدن چون هزینه آب و برق خیلی بالاست و گاهی تا نصف در آمد شما صرف پرداخت آنها میشود دوم این که خونه تا محل کار چقدر فاصله داره (وقتی شما اقامت میگیرید دیگه نمیتونید از گواهینامه بین و المللی که در ایران تهیه کردن استفاده کنید و باید driving licence بگیرین که انهم هزینه داره حدود ۷۰۰ تا یک ملیون تومان )سوم اینکه اگه خانومتون با شما همکاره و قرار با هم در یکجا کار کنید در خیلی مراکز به خانم ۸۰ درصد آقا حقوق میدن که واقعا ظلم ست .اینها را حتما سوال کنید و با آگاهی برین .جدا از اینها انجا زندگی کاملا طبقاتی ست و اماراتی ها در بالا ترین سطح قرار دارند و میتونن هر کاری بکنند و این را هم بگم که ۹۰ در صد اماراتی ها (که خودشون میگن مواطن ) سالها پیش از ایران انجا رفتن و به فارسی مسلط هستند هرچند وانمود میکنند فارسی بلد نیستند اما باید مراقب باشد .در مورد زبان گفتین که انگلیسی میدونید این خیلی خوبه انجا عربی و اردو را هم راه میوفتین انجا پر از هندی ،پاکستانی و فیلیپینی است که البته همه سرشون به کار خودشونه ولی خودتون بعد متوجه میشوید که پتان ها ی کم فرق دارند (پتان ها از ایالات پشتو زبان پاکستان هستند ).از نظر امنیت واقعا با ایران قابله مقایسه نیست بسیار عالی است اگه کسی مزاحم ی خانم بشه و خانم عتراض کنه ان شخص تا اخراج دائم از امارات پیش میره .اگه برای تجربه میرید فرصته خوبی است .هیچ جای دنیا رو نمیتونید پیدا کنید که اینهمه گوناگونی نژاد و فرهنگ یک جا با هم زندگی کنند .اگه سوالی داشتید در خدمتم .
پاسخ
تشکر کنندگان: kami190 ، rs232 ، vahidbaq ، msar
(2011-03-06 ساعت 09:31)Shiva7223 نوشته:  [quote='hamedrouhi' pid='98906' dateline='1299332329']

هیچ جای دنیا رو نمیتونید پیدا کنید که اینهمه گوناگونی نژاد و فرهنگ یک جا با هم زندگی کنند .اگه سوالی داشتید در خدمتم .
این مطلب صحیح نیست
اگه این مطلب را در مورد لندن میفرمودید قبول داشتم اما در مورد امارات خیر

به دلایل شخصی از مدیریت استعفا داده ام لطفا سولات مربوط به مدیریت را از من نپرسید
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، free_free ، hamedrouhi ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان