کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مراقب سو استفاده با نام مهاجرسرا باشید
(2012-08-22 ساعت 20:07)yami نوشته:  هااااااا پس اینطور؟ یک لایکی براتون بزنم، صد تا معنی و مفهوم توش باشه!!! اینجوریاس پـــــــــــــــــــــــــــــس... ای دل قافل!! ای داد هوار ...
...
مهاجرسرا رتبه خوبه تو گوگل داره و مطالبی که درش منتشر میشه به سرعت در گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوهای مرتبط نمایش داده میشه. شما اگه بیایی مثلا لینک سایت مخالف و معاند و منافق رو بذاری تو مهاجرسرا حتی اگه هزار تا هم بد و بیراه بهش نوشته باشی، باز گوگل که این حرفا رو نوفهمه؟ ایندکس میکنه و رتبه اون آدرس لینک هم به خودی خود میره بالا. برای اینکه که وبلاگ نویسها هی به زور میرن تو وبلاگهای با رتبه بالا کامنت میدن که بیا تبادل لینک کنیم و لینکهای همدیگه رو نشون بدیم چون اینجوری رتبه آدرس اونا هم میره بالاتر.
...
ای واااای داشت یادم میرفت، حواسه منو پرت میکنی؟ لایک در لفافه میزنی برام؟ لایک بی لایک میزنی؟ ای خدااااا، آخه چرااااا ... (این داستان همچنان ادامه دارد...)

همینطور که در لایک پست بالا ملاحظه می فرمایید این رو می دونستم اون جریان عکس چیچی رو بزار تو یوارال و این حرفهاست که بیلمیرمشون .
حالا جرات داری پست من رو لایک کن .
تشکر کنندگان: ASALI ، Tomas ، frozen mind ، msar
(2012-08-23 ساعت 01:26)shahrzad_a نوشته:  
(2012-08-22 ساعت 20:07)yami نوشته:  هااااااا پس اینطور؟ یک لایکی براتون بزنم، صد تا معنی و مفهوم توش باشه!!! اینجوریاس پـــــــــــــــــــــــــــــس... ای دل قافل!! ای داد هوار ...
...
مهاجرسرا رتبه خوبه تو گوگل داره و مطالبی که درش منتشر میشه به سرعت در گوگل ایندکس شده و در نتایج جستجوهای مرتبط نمایش داده میشه. شما اگه بیایی مثلا لینک سایت مخالف و معاند و منافق رو بذاری تو مهاجرسرا حتی اگه هزار تا هم بد و بیراه بهش نوشته باشی، باز گوگل که این حرفا رو نوفهمه؟ ایندکس میکنه و رتبه اون آدرس لینک هم به خودی خود میره بالا. برای اینکه که وبلاگ نویسها هی به زور میرن تو وبلاگهای با رتبه بالا کامنت میدن که بیا تبادل لینک کنیم و لینکهای همدیگه رو نشون بدیم چون اینجوری رتبه آدرس اونا هم میره بالاتر.
...
ای واااای داشت یادم میرفت، حواسه منو پرت میکنی؟ لایک در لفافه میزنی برام؟ لایک بی لایک میزنی؟ ای خدااااا، آخه چرااااا ... (این داستان همچنان ادامه دارد...)

همینطور که در لایک پست بالا ملاحظه می فرمایید این رو می دونستم اون جریان عکس چیچی رو بزار تو یوارال و این حرفهاست که بیلمیرمشون .
حالا جرات داری پست من رو لایک کن .

لایک میکنم، اونورتر هم میرم!! (تکیه کلام آذربایجانی!!)
ببین بجای تایپ اون لینک که در گوگل اندیکس میشه، شما از اون لینک یک اسکرین شات میگیرین و اونو بجای لینک میزارین. مثل کاری که سایتها با ایمیلها میکنن که روباتهای اسکنر نتونن آدرسهای ایمیل رو بخونن و براشون اسپم بفرستن.
در ضمن وقتی لینک هم طولانی هست و آدم حال تایپش رو نداره با سایتهایی مثل www.bit.ly یا www.goo.gl میشه کوتاهش کرد که تایپش توسط خواننده مطلب راحت باشه. در لینکهای کوتاه شده حرف بزرگ و کوچک باید همانطوری تایپ بشن هااا وگرنه درست کار نمیکنه.
تشکر کنندگان: shahrzad_a ، Tomas ، nahid.t ، afshinghwink ، msar
سلام
متاسفانه کاربر تازه واردی با نام کاربری pajouheshnik با ارسال پیغام خصوصی ادعا می کنند که می توانند برای افراد علاقه مند به مهاجرت بدون شرکت در امتحان ایلتس مدرک (جعل مدرک) ایلتس تهیه کنند . در نظر داشته باشید که تمام مدارک ایلتس از طریق سایت مرکزی چک می شود و فردی که از مدرک جعلی استفاده کند حداقل 10 سال در لیست سیاه قرار می گیرد و از امکان مهاجرت و ادامه تحصیل محروم خواهند شد همچنین ایشون ادعا می کنند با مدیران سایت در ارتباط هستند به همه دوستان توصیه می کنم که به هیچ وجه به این ادعاها توجه نکنند و در صورت مشاهده بلافاصله موضوع را به مدیران سایت اطلاع دهند.
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
مديران عزيز اگر ممكنه نام كاربري اون فردي كه در هوستون اقدام به سوء استفاده كرده بود به همراه جزئيات و نحوه كارش بگذاريد بلكه دوستان آگاه شوند و ديگه براي كسي همچين موردى پيش نياد.

با تشكر
ﻣﺘﺎﺳﻔﺎﻧﻪ ﺑﺪﻟﯿﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ ﺣﻘﻮﻗﯽ ﮔﺮﯾﺒﺎنگیر ﺳﺎﯾﺖ ﻧﺸﻮﺩ ﺗﺎ ﺍﺛﺒﺎﺕ ﻣﻮﺿﻮﻉ ﺩﺭ ﻣﺮﺍﺟﻌﻪ ﺻﺎﻟﺤﻪ ﺍﺯ ﺑﯿﺎﻥ ﻧﺎﻡ ﻓﺮﺩ ﺧﺎﻃﯽ ﻣﻌﺬﻭﺭﯾﻢ ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻓﺮﺻﺖ ﻣﻤﮑﻦ ﺷﮕﺮﺩ ﺍﯾﻦ ﺷﺨﺺ ﺑﯿﺎﻥ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺷﺪ .
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، ParsTrader ، soheilbadami ، shimoda ، storagemeter ، el333 ، A.R.R ، leide ، sadeghi897 ، afshinghwink ، 5ina ، roeentan ، msar
ضمن تشكر از جناب ناظم خواهشمندم حداقل از ادامه فعاليت شخص مذكور جلوگيري كنيد و اميدوارم بعد از اقدام قانونى شخص مورد نظر رو معرفى و به سزاي اعمالش برسونيد تا ديگه شاهد همچين اتفاقاتي در اين سايت نباشيم كه به اعتبار سايت صدمه بزنه.

سپاس.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sadeghi897 ، hana_fd ، afshinghwink ، 5ina ، roeentan ، msar
کلا دوستان عزیز
من با اینکه شدیدا ادم خوش بینی هستم نسبت به کل ادمها و نژادها
ولی مراقب سو استفاده همه باشید، خیال خودتون راحت کنید قدم هاتون رو با احتیاط بردارید.
حالا چه افرادی که از نام موسسات استفاده می کنند
چه خود موسسات که قصد دارن سو استفاده کنند.
همواره ادمهای تازه وارد در هر حیطه ای ، بیشتر در معرض خطر هستن، از معتمدینتون مشورت بگید
مهاجر هم که همش تازه واردی است.
چه ایرانی ها چه خارجی ها شاید به روتون نیارن و خوب می شه فهمید طرف چند وقته اومده
چه جور ادمی است
دنیا دیده اس یا زود گول می خوره
پس مراقب باشید.
خنده روی لباتون فراموش نشه.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: storagemeter ، hana_fd ، afshinghwink ، Soap McTavish ، amir82 ، 5ina ، roeentan ، gbtm ، ffrfar ، Ali Sepehr ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان