کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط اخذ ویزای دانشجویی
(2011-01-30 ساعت 11:40)غزاله نوشته:  سلام من غزاله هستم
من همسرم می خواد ثبت نام کنه برای وقت مصاحبه فقط نمی دونیم فرم ds-160 از کجا باید پر کنیم
salam Ghazaleh jan,man ham hamin soal ro daram,shoma javabi gereftin?dar zemn toye email baraye gereftane vaghte mosahebe chi neveshtin? mersi az komaketon
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان در این وب سایت فرم ds-160 و schedule appointment هست.براحتی فرم پرکنید و وقت مصاحبه بگیرید.
موفق باشید

https://evisaforms.state.gov/default.asp...&appcode=3
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
(2011-08-29 ساعت 01:37)sib 24 نوشته:  دوستان در این وب سایت فرم ds-160 و schedule appointment هست.براحتی فرم پرکنید و وقت مصاحبه بگیرید.
موفق باشید

https://evisaforms.state.gov/default.asp...&appcode=3

shoma midonid toye emaili ke bayad baraye ankara befrestam o vaghte sefarat begiram chi bayad benevisam?nemoneh email lazem daram.mersi
پاسخ

shoma midonid toye emaili ke bayad baraye ankara befrestam o vaghte sefarat begiram chi bayad benevisam?nemoneh email lazem daram.mersi
[/quote]

تا اونجا که اطلاع دارم برای ترکیه باید یک فرم انلاین پر کنید و اولین دوشنبه هر ماه میلادی سر یک ساعتی تلفنی وقت بگیرید.ایمیلی نیست

ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
دوستان سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید میخواستم ببینیم که گرفتن تافل فقط برای دانشگاه توی آمریکا مفیده دیگه ایا واسه کارای دیگه هم مهم هست یا نه؟
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
(2011-08-30 ساعت 13:59)wushu kung fu نوشته:  دوستان سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید میخواستم ببینیم که گرفتن تافل فقط برای دانشگاه توی آمریکا مفیده دیگه ایا واسه کارای دیگه هم مهم هست یا نه؟

درود بر شما ...
واسه اکثریت دانشگاه های آمریکا باید مدرک تافل داشته باشی ...
واسه کار هم مدرک تافل نیاز داره .. ولی نمیدونم که مدرک آیلتس هم مورد قبول هست یا نه ؟!!!!
مثلا دوستم که در دبی کالج کانادا می رفت مدرک آیلتس گرفته بود و لی واسه پذیرش از آمریکا مدرک تافل رو گرفت ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، wushu kung fu ، msar
واسه کار رو مطمئنی؟؟؟

یعنی همه ی دوستان مهاجرسرای ساکن آمریکا تافل دارن؟؟؟
پاسخ
(2011-08-30 ساعت 19:03)wushu kung fu نوشته:  واسه کار رو مطمئنی؟؟؟

یعنی همه ی دوستان مهاجرسرای ساکن آمریکا تافل دارن؟؟؟

بالاخره شما با مدرک یا بدون مدرک باید زبان رو بلد باشی دیگه !
من دقیقا نمی دونم واسه چه شغلهای نیاز به مدرک هست ؟
شما وقتی درخواست ویزای کار میکنید باید زبان رو هم بلد باشین ان هم به صورت عالی که بتونید قشنگ صحبت کنید ... اگه نیاز به مدرک نبود نمیبری .
لاتاری که مدرک نمیخواد ... ویزای سرمایه گذاری که فکر کنم نیاز به مدرک نداشته باشه ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
پس نتیجه میگیریم تافل واسه کار نیاز نیست
پاسخ
سلام
آیا اینکه فردی کارمند باشه ومرخصی تحصیلی داشته باشه برای ادامه تحصیل تو مقطع دکترا در امریکا تا چه حد میتونه تاثیر داشته باشه روی پروسه گرفتن ویزای تحصیلی
با سپاس
پاسخ
Wushu kung fu@
مدرک تافل فقط برا دانشگاست، برا کار لازم نیست
lf8059@
تاثیر چندانی نداره. ولی میشه مثبت بهش نگاه کرد .لی کلن چیزی نیست که روش زوم کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: wushu kung fu ، tamanna ، msar
با سلام

من دانشجوی ترم اخر فوق لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هستم. تافل 560 دارم.می خوام برای ترم FAll سال 2012 برای رشته hospitality management در US و canada اقدام کنم.وقت خیلی کمی دارم چون deadline دانشگاهها نزدیکه منم 1 ماه دیگه final exams دارم. اما نمی دونم برای مقطع لیسانس اقدام کنم یا فوق لیسانس. معدل لیسانسم 16:46 دیپلمم 18:69 پیش دانشگاهیم 16:15 هستش.
1-اگه برای فوق لیسانس اقدام کنم ترجیحا می خوام دانشگاهایی رو انتخاب کنم که course-based باشه
و thesis نداشته. آیا دانشگاهایی هستند که
این رشته رو course-based ارائه بدن؟ شنیدم برای لیسانس ویزا نمی دن؟ این واقعا درسته؟
2- من جی.آر.ای ندارم.آیا برای فوق باید حتما جی.آر.ای داشته باشم؟ آیا دانشگاهایی هستند که
جی.آر.ای نخوان؟
3- برای مهاجرت به canada بعد از اتمام تحصیل second bachelor's رو داشته باشم بهتره از لحاظ امتیاز یا second master's؟

Ba in sharayeti ke man daram mitunam az jaei pazireh begiram va bad visa begiram? Thanks
پاسخ
باسلام
38 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس فیزیک یک دختر 3 ساله دارم و همسرم بامدرک مدیریت بازرگانی .خاله همسرم در ویرجینیا و با امکانات خوبی ساکن هستند.متاسفانه تاکنون موفق به اخذ ویزا نشدیم حتی بدون همسرم.
می خواستم نحوه گرفتن ویزا تحصیلی در امریکا را بدانم؟ البته نه الزاما در رشته خودم بلکه در رشته مدیریت ویا جواهر شناسی
پاسخ
(2012-02-28 ساعت 07:27)fresh نوشته:  باسلام
38 ساله هستم با مدرک فوق لیسانس فیزیک یک دختر 3 ساله دارم و همسرم بامدرک مدیریت بازرگانی .خاله همسرم در ویرجینیا و با امکانات خوبی ساکن هستند.متاسفانه تاکنون موفق به اخذ ویزا نشدیم حتی بدون همسرم.
می خواستم نحوه گرفتن ویزا تحصیلی در آمریکا را بدانم؟ البته نه الزاما در رشته خودم بلکه در رشته مدیریت ویا جواهر شناسی
اگه دنبال گرفتن پذیرش تحصیلی هستید سایت اپلای ابرود کمک بیشتری بهتون می کنه و اطلاعات مفیدی بهتون میده
http://www.applyabroad.org

2010
------------------------------
آموخته ام ... که زندگي دشوار است، اما من از او سخت ترم
پاسخ
سلام دوستان،مندیروز برادر م ، سفارت آمریکا در مالزی ، مصاحبهداشتن،برای ویزای دانشجویی‌،همه چیشم اوکی بود،از نمرهٔ بالای آیلتس ش گرفته تا ، بورسیه شدن از یه دانشگاه خوب در آمریکا و تامین بودن از لحاظ مالی‌ و ...، خلاصه همچی‌ اوکی بود..فقط آفیسر که یه مرد چینی‌ بوده،بردار منو رجکت می‌کنه به این دلیل که بهش میگه ، شما برای لاتاری امسال اقدام کردی..و ما این موضوع رو نمیدونستیم که این دو باهم مغایرت دارن،حالا خواستم از شما بپرسم،اگر ما صبر کنیم،تا می که جواب لاتاری اومد،اگر بردار من برنده نشده بودن, آیا بردار من می‌تونن دوباره اون موقع برن سفارت برای مصاحبه ویزا دانشجویی‌ ؟؟؟ دیگه اون موقع نمی‌گن لاتاری شرکت کردی؟ در حالیکه تاریخ این لاتاری تموم شده ( منظورم بعد از اعلام نتایج هستش )

و من فکر می‌کنم اگر قرار باشه برادر من دوباره برن مصاحبه ، بهتره که اینبار ترکیه برن..نظر شما چیه دوستان ؟ اصلا امکانش هست ایشون دوباره برن مصاحبه ؟؟؟
لطفا اگه می‌شه پاسخ بدید،ممنون میشم.مرسی‌
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان