کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شرایط اخذ ویزای دانشجویی
بچها

کسی‌ که لیسانس مترجمیه زبان داره اما با معدل ۱۲.۵۰ ، می‌تونه اپلی‌ کنه برای فوق؟

و اگه آیلس خوبی داشته باشه امکان داره قبول بشه اپلی‌ ش؟

و اینکه چقد احتمال داره که قبول بشه در مصاحبه؟

دو تا ویزای‌ شینگن هم داره، ۳۱ ساله،

ممنون
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، arminqt
من تو پروسه گرفتن وقت برای پدر و مادرم هستم برای ویزای غیر مهاجرتی متاسفانه دو تا MRV فی برای ترکیه پرداخت کردم که الان 5 ماه وقتها را باز نکرده من فی را با کردیت کارتم در امریکا پرداخت کردم اگر کسی مایل هست برای خرید MRV فی به من پیغام خصوصی بزنه چون من این دو تا فی را احتیاجی ندارم چون میخواهم سفارت را عوض کنم دوباره باید فی جدید پرداخت کنم گفتم شاید دانشجوهایی که در ایران هستن و از ترکیه وقت گرفتن این فی مورد استفادشون قرار بگیره
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
۱-لیسانس: دانشگاه آزاد تهران/مهندسی مکانیک 15.32
2-کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد تهران/مهندسی مکانیک 15.51
۳- تافل 96
۴-GRE امتحان ندادم برای امتحان آماده هستم آبان امتحان میدم
۵- یک ISI
6 دو سال کار مرتبط
در یکی از دانشگاه های تگزاس (زیاد فرقی نمی کنه)میخواهم مجددا در مقطع مستر شرکت کنم
با توجه به معدل پایین در مقطع ارشد و اینکه میخوام برای مقطع ارشد اقدام کنم آیا صلاح هست مدرک ارشد را ارائه کنم یا خیر؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: mcbehnam ، msar ، r.bazargan
سلام
شرط سنی هم واسه پذیرش دانشگاه مهمه؟
آخه واسه تحصیل در المان مهمه و اگه سنت زیاد باشه میگن حتما میخاین بعد از تحصیل بمونین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.دوستان
من فارغ التحصیل کارشناسی رشته مترجمی زبان هستم،میخوام برای ارشد تو ایران یه رشته خوب انتخاب کنم و یه دانشگاه خوب برم که بعدا بتونم واسه مهاجرت روش حساب کنم،میشه واسه انتخاب رشته کمکم کنید...چه رشته هایی واسه مهاجرت بهتره!?
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
خواهش ميكنم سريعتر به من جواب بديد. خيلى ضروريه.
من دانشجوى سال سوم كارشناسى هستم و الان براى مقطع كارشناسى در حال اپلاى كردنم و ميخوام وثيقه بذارم و از كشور برم. اما سفارت ظاهرا از من وضعيت سربازيم رو هم ميخواد و من مشمولم و الان هم دارم از معافيت تحصيلى استفاده ميكنم. براى اين موضوع بايد چيكار كنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگر متوجه بشه با وثيقه میخواید برید امریکا (معمولا پاس پورت های وثيقه ای مدت اعتبار کمی دارند) فکر نکنم ویزا بده ، بنظر من راهی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود خدمت تمام دوستان
آیا با ویزای توریستی میشه رفت و آمریکا و درس خوند؟
یعنی میشه این ویزا رو تبدیل به ویزای تحصیلی کرد؟ آیا میشه بورسیه بشیم تو هر دانشگاه و یا ایالت؟
ممنون میشم از دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام.
خواستم بدونم کسی که میخاد برای دانشجویی اقدام کنه، دانشگاه ازش پشتوانه مالی میخاد. حالا اگه تو خود آمریکا اعضای خانواده اش اسپانسر مالی اش بشه بهتره براش برای گرفتن ویزا یا اینکه خودش پشتوانه مالی تو ایران نشون بده؟؟
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
دوستان اگر بنده پرونده مهاجرتی داشته باشم احتمال این که بتونم ویزای دانشجویی بگیرم چقدر است؟ممنون
تمام سپاسم ازآن كسيست كه به من نيازى نداشت امافراموشم نكرد (کورش کبير)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من برنده ی لاتاری 2016 هستم و حدود دو ماه دیگه باید برم مصاحبه (این ماه کارنت شدم).
برای پاییز 2016 هم از یکی از دانشگاه های امریکا پذیرش دکترا با فاند گرفتم که تا چند روز دیگه احتمالا از دانشگاه بخوان که مدارکمو تکمیل کنم برای I20 و گرفتن ویزای دانشجویی.

1- ویزای دانشجویی بگیرم، برای گرفتن گرین کارت مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی وقتی موقع مصاحبه برای لاتاری بفهمه که ویزای دانشجویی دارم مشکلی نیست؟

2- امیدوارم قبل از دعوت به مصاحبه ی ویزای دانشجویی، مصاحبه ی لاتاری رو رفته باشم و زود ویزام بیاد. اگه اینجوری بشه، با همون ویزای مهاجرتی و گرین کارت می تونم همون پذیرش قبلیمو داشته باشم و برم دانشگاه؟ البته می ترسم تا اونوقت داد استاده در بیاد و یه نفر دیگه رو به جای من بگیره! یا بگه چرا در مورد گرین کارت به من چیزی نگفتی!

3- میشه منو راهنمایی کنین که چی کار باید انجام بدم؟ می ترسم هر دو رو خراب کنم! مسلما گرین کارت برام مهمتره.

سپاس
‎2016AS 60xx‎  
1 نفر   -  رویت قبولی: 5 می  -  کنسولگری: آنکارا  -  ارسال فرم: 1 جون  -  کارنت: 25 مارچ  -   مصاحبه: 3 می
معافیت دایم، کار خصوصی، سابقه تدریس پیام نور
دریافت کلیرنس: Aug 18     -  دریافت ویزا: Aug 31          - ورود به آمریکا: Sep 1    - دریافت گرین کارت:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان من برنده لاتاری2016هستم و قصد ادامه تحصیل دارم اما بعد از6ماه یا یک سال میخوام اپلای کنم.میتونم مدارکم رو ترجمه کنم و با خودم ببرم چون شنیدم نباید از تاریخ ترجمه مدارک بیشتر از 6ماه گذشته باشه.
کیس نامبر:**2016as38
رویت قبولی:8may2015Smile
سفارت:آنکارا تغییر به ایروان
سابمیت فرم۲۶۰_دی اس:1june2015
کارنت شدن :9november2015
تعداد افراد:1
نامه دوم :17november2015
مدیکال:22jan 2016
مصاحبه: 26ژانویه
نتیجه:ap
آپدیتها:۱٬۲،۳feb,با ایمیل12july  
27جولای تبدیل به or
۲۹جولای
کلیر ۱ آگوست بعد از ۱۸۸روز
دریافت ویزا:
مقصد:washington dc
تاریخ ورود:
جمع تقریبی مخارج:
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
من به تازگی کار مهاجرتم به آمریکا ردیف شده و بعد از خیلی کلاس رفتن و گشتن با یک معلم عالی توانستم انگلیسیم هم خیلییییییی خوب کنم. با تشکر از استاد نیتیو. به همه پیشنهاد می کنم حتما با استادی کلاس بگیرید که 1) آمریکا بوده 2) زبان انگلیسی را با درک کامل از فرهنگ و محیط آنجا تدریس کند. با آرزوی موفقعت برای همه !
-شیرین
پاسخ
تشکر کنندگان: maral-map ، nazi56
سلام دوستان وقتتون بخير، من هنر خوندم واسه مقطع ارشد ميخوام پذيرش در دانشگاه هاي امريكا رو بگيرم (تگزاس) مداركم اماده هست اما نمره ايلتسم ٥ شد. ايا امكانش هست پذيرش بگيرم و زماني كه رسيدم نمره ام رو ارتقا بدم ؟!ممنون ميشم راهنماييم كنيد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستام وقتتون بخير، من هنر خوندم و واسه اپلاي مقطع ارشد در دانشگاه هاي امريكا مداركمو اماده كردم اما نمره ايلتسم ٥ شد ، ايا امكانش هست بهم پذيرش بدن و اونجا نمره ايلتسمو ارتقا بدم اگر راهنماييم كنيد ممنون ميشم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان