کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل در فنلاند
سلام دوستان
من میخوام برای رشته زبان انگلیسی فنلاند درخواست بدم
کسی میدونه کدوم دانشگاه ها رو میتونم انتخاب کنم؟
معدل لیسانسم 77/16 از دانشگاه سراسری هستش.
و اینکه خود دانشگاه هم آزمون ورودی میگیره یا نه
کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان
من پیش دانشگاهی رو با معدل 17.30 و دیپلم رو با معدل 17.80 گذروندم...راهنمایی و دبیرستان رو هم در مراکز استعداد های درخشان درس خوندم نمی دونم این مسئله ممکنه برای گرفتن پذیرش تاثیری داشته باشه یا نه...می خوام در رشته پزشکی ادامه تحصیل بدم...اگه اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمکم کنید.
پاسخ
سلام من مدرک لیسانس برق دارم با معدل 12 میخوام یه دانشگاه کاملا رایگان تو فنلاند فرم پذیرش پر کنم بهم دانشگاه آلتو پیشنهاد شده تو سایش هرچی گشتم فرم پذیرش پیدا نکردم خواهشا کمک کنید
یه سوال دیگه بدون آیلتس میشه اپلای کرد بعدا مدرک رو تحویل داد؟
پاسخ
اگه ممکنه بگید شرایط دکتری اونجا با معدل ت16 تا 17فوق لیسانس روانشناسی بالینی چطوریه و چقدر هزینه رفتن و موندنم میشه
مرسی.Shy
پاسخ
سلام دوستان امیدوارم که خوش و خرم باشین
من الیاس تمیمی هستم 17 ساله از شیراز و در دبیرستان رشته ی علوم و معارف اسلامی درس می خوانم و معدلم 18 هست آِیلتسم را هم گرفتم با نمره ی 7 همچنین اندکی هم فنلاندی بلد هستم می خواستم از کشور مهاجرت کنم و رشته ی حقوق را در دانشگاه بخوانم آیا این امکان وجود دارد که در دانشگاه فنلاند رشته ی حقوق قبول بشوم و در آنجا کار کنم؟
به نظر شما کدام کشورها از نظر اقتصادی و رفاهی و امنیتی و ... برای من می توانند مناسب باشند و اقامت در آنجا راحت باشند؟
پیشاپیش از زحمات و همکاری شما متشکرم
پاسخ
سلام ببخشيد ميخواستم بدونم شرايط تحصيل در رشته ي پزشكي تو فنلاند چطوره؟ اصلاً خارجي ميگيرن؟ رايگانه ؟ زبانش چيه؟ ممنون ميشم راهنمايي كنيد چون من بايد هر چه سريعتر زبان رو شروع كنم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان