کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تدريس خصوصي زبان انگليسي توسط Native آمریکایی
سلام .میدونم که شاید اینجا خیلی جاش نباشه .ولی من برای پسر کوچولوم به دنبال یک معلم خصوصی زبان انگلیسی هستم و دوست دارم کسی باشه که کاملا صحیح اموزش بده و لهجه درستی داشته باشه .از دوستان خواهش میکنم که اگر شخص خاصی را میشناسن به من معرفی کنن.راستی من اصفهان هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، msar
شما توی هیچ کشوری جز خود امریکا(مردمش)نمیتونین افرادی رو پیدا کنین که لهجه ی خیلی درستی داشته باشه
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام توصیه من به شما
استفاده از فیلم ها و برنامه های زبان اصلی که برای کودکان در نظر گرفته شده استفاده کنید زیرا با توجه به تجارب شخصی و تایید اساتید من و دوستان کالی نشین 70 درصد زبان از طریق گوش دادن انتقال می یابد
باتشکر
On me dit que le temps qui glisse est un salaud
Que de nos chagrins il s'en fait des manteaux
پاسخ
تشکر کنندگان: joseph ، wushu kung fu ، fahimeh88 ، سانازی ، barfi1 ، msar
(2011-04-04 ساعت 19:14)sohi نوشته:  شما توی هیچ کشوری جز خود امریکا(مردمش)نمیتونین افرادی رو پیدا کنین که لهجه ی خیلی درستی داشته باشه

حق با شماست .من به دنبال شخصی هستم که به دلیل زندگی و یا تحصیل در خارج از کشور کمترین اشتباه را در لهجه داشته باشه .
(2011-04-04 ساعت 19:20)alirezarahmani نوشته:  سلام توصیه من به شما
استفاده از فیلم ها و برنامه های زبان اصلی که برای کودکان در نظر گرفته شده استفاده کنید زیرا با توجه به تجارب شخصی و تایید اساتید من و دوستان کالی نشین 70 درصد زبان از طریق گوش دادن انتقال می یابد
باتشکر

از راهنماییتون متشکرم .اتفاقا همیشه کانال baby tv تو خونه ما روشنه .و من تا امروز به غیر از کارتونهای زبان اصلی حتی یک کارتون فارسی هم نگزاشتم گوش کنه.ولی احساس میکنم کافی نیست و بهتره یک معلم هم باهاش کار کنه .هرچند تا حالا خیلی از پیشرفتش راضی هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، hamid_fs3 ، barfi1 ، msar
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3462

اینجا رو ببینید ممکن بدردتون بخوره
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: fahimeh88 ، msar
[سلام
امیدوارم شما مرا راهنمایی کنید آیا به نظر شما بهترین روش شنوایی می باشد یا خیر
و اگر چنین است چون من در شهرستان زندگی می کنم و دسترسی به تهران و با کلاس های که با فیلم کار می کنند ندارم میخواستم مرا راهنمایی کنید که در این نوع فیلم ها چگونه کار می شود
من چند روز پیش کتاب understanding American Movie آقای محمد گلشن همراه با سی دی را گرفته ام که خیلی کمک حال بوده امید وارم مرا راهنمایی کنید و آیا شخصی خاصی که خوب فیلم را بفهمد اطلاع دارید ایمیل یا تلفن او را به من بدهیدgholami.1982@yahoo.com
و اگر شما تجربیاتی در این زمینه دارید با من در میان بگذارید
با تشکر فراوان

پاسخ
تشکر کنندگان: fahimeh88 ، سانازی ، msar
(2011-08-28 ساعت 07:20)hasangholamo نوشته:  [سلام
نقل قول:امیدوارم شما مرا راهنمایی کنید آیا به نظر شما بهترین روش شنوایی می باشد یا خیر
و اگر چنین است چون من در شهرستان زندگی می کنم و دسترسی به تهران و با کلاس های که با فیلم کار می کنند ندارم میخواستم مرا راهنمایی کنید که در این نوع فیلم ها چگونه کار می شود
من چند روز پیش کتاب understanding American Movie آقای محمد گلشن همراه با سی دی را گرفته ام که خیلی کمک حال بوده امید وارم مرا راهنمایی کنید و آیا شخصی خاصی که خوب فیلم را بفهمد اطلاع دارید ایمیل یا تلفن او را به من بدهیدgholami.1982@yahoo.com
با تشکر فراوان

دوست من سوالات رو خصوصی ازم بپرس
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2011-08-28 ساعت 07:20)hasangholamo نوشته:  [سلام
امیدوارم شما مرا راهنمایی کنید آیا به نظر شما بهترین روش شنوایی می باشد یا خیر
با تشکر فراوان
با سلام.دوست گرامی به نظر من اگه از نرم افزار رزااستون استفاده کنید خیلی عالیه واسه منی که مبالغ خیلی زیادی و واسه کلاسهای خصوصی و کتابها و نرم افزارهای فراوان ضرر کردم و هیچ وقت نتونستم اون چیزی که لازم هست و بدست بیارم واقعا مفید و عالی بود .امیدوارم تونسته باشم یه حداقل راهنمایی کوچیک کرده باشم.ایام بکام.Smile

پاسخ
تشکر کنندگان: fahimeh88 ، سانازی ، yalda91 ، massi63 ، hamid_fs3 ، msar
سلام من هم با نرم افزار رزتاستون كار كردم به نظرم مفيده و با مبلغ 8000 تومان مي تونيد تهيه كنيد
شاد و پيروز باشيد
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: fahimeh88 ، سانازی ، msar
(2011-08-28 ساعت 23:50)mahmood_eng نوشته:  سلام من هم با نرم افزار رزتاستون كار كردم به نظرم مفيده و با مبلغ 8000 تومان مي تونيد تهيه كنيد
شاد و پيروز باشيد

میشه لطفا اسپل انگلیسی اسم نرم افزار را بنویسید؟؟؟

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، msar
(2011-08-28 ساعت 23:50)mahmood_eng نوشته:  سلام من هم با نرم افزار رزتاستون كار كردم به نظرم مفيده و با مبلغ 8000 تومان مي تونيد تهيه كنيد
شاد و پيروز باشيد

سطحش خیلی پایین نیست؟
(2011-08-29 ساعت 00:22)ali.narooei نوشته:  
شاد و پيروز باشيد

میشه لطفا اسپل انگلیسی اسم نرم افزار را بنویسید؟؟؟
اینجا رو ببینید: http://www.rosettastone.com
پاسخ
تشکر کنندگان: alimon ، msar
نه پائین نیست. سطحش اصلا از متوسط شروع میشه.اگه خودتون حس می کنید که شاید سطحش واستون پائین باشه اول پکیچ شماره 2 ش که شامل سطح(level) قسمت4 و 5 میشه استفاده کنید.و سپاس از pefa گرامی که لطف کردند و آدرس این سایت و دادن و لطف فرمودند و اشتباه من و که باید انگلیسسی رزتا استون می نوشتم و متاسفانه فراموش کردم و ننوشتم اصلاح کردن واقعا ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، yalda91 ، msar
بنظر من این نرم افزار برای افراد متوسط و متوسط به بالا مناسب نیست.
Vocabulary رزتا در سطح مبتدی است و لغات پیش پا افتاده بسیاری دارد که فکر نمی کنم زیاد برای افرادی که زبان نسبتا خوبی دارند جذاب باشد.
البته این نرم افزار خوبی که دارد این است که تصویری است و نیازی به ترجمه به فارسی نیست. بطور مثال برای کلمه Book ، ترجمه فارسی آن برای شما به نمایش گذاشته نمی شود بلکه تصویر یک کتاب را به شما نشان می دهد.
در مجموع نرم افزار Rosetta Stone برای افرادی بهتر است که زبان را در حد مبتدی بلدند و کلمات و جملات بسیار محدودی از آن زبان می دانند و پیشنهاد من استفاده از این نرم افزار برای یادگیری زبان های غیر انگلیسی (منظور زبان هایی است که از آن ها هیچ نمی دانید یا بسیار کم می دانید). اگر انگلیسیتان خوب است و زبان خارجی دیگری بجز انگلیسی نمی دانید و می خواهید زبانی غیر از انگلیسی یاد بگیرید بنظر من رزتا شروع خوبی برای یادگیری است.
پاسخ
تشکر کنندگان: pefa ، wushu kung fu ، massi63 ، msar
(2011-08-29 ساعت 00:44)OverLord نوشته:  بنظر من این نرم افزار برای افراد متوسط و متوسط به بالا مناسب نیست.
Vocabulary رزتا در سطح مبتدی است و لغات پیش پا افتاده بسیاری دارد که فکر نمی کنم زیاد برای افرادی که زبان نسبتا خوبی دارند جذاب باشد.
البته این نرم افزار خوبی که دارد این است که تصویری است و نیازی به ترجمه به فارسی نیست. بطور مثال برای کلمه Book ، ترجمه فارسی آن برای شما به نمایش گذاشته نمی شود بلکه تصویر یک کتاب را به شما نشان می دهد.
در مجموع نرم افزار Rosetta Stone برای افرادی بهتر است که زبان را در حد مبتدی بلدند و کلمات و جملات بسیار محدودی از آن زبان می دانند و پیشنهاد من استفاده از این نرم افزار برای یادگیری زبان های غیر انگلیسی (منظور زبان هایی است که از آن ها هیچ نمی دانید یا بسیار کم می دانید). اگر انگلیسیتان خوب است و زبان خارجی دیگری بجز انگلیسی نمی دانید و می خواهید زبانی غیر از انگلیسی یاد بگیرید بنظر من رزتا شروع خوبی برای یادگیری است.
سپاس از راهنماییهاتون.واسه منی که sweet english و stream line و تموم کردم خوب بود.چون توش نکته های آموزنده داشت.البته شاید چون من از کودکی عادت داشتم در یک مورد چندین کتاب و بخرم و بخونم و زمانی که با اعتراض بزگترها که اینا همشون یکیه مواجه میشدم می گفتم در کتاب فلان در صفحه فلان یه نکته و مسئله ای هست که در دیگری پس این کتاب هم مفید هستش.احتمالا فرمایش شما صحیح هستش.اگه منبع متوسط رو به پیشزفته ای و می شناسید ممنون میشیم معرفی بفرمائید تا ما هم استفاده کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: OverLord ، سانازی ، yalda91 ، msar
یک سایتی هم هست به آدرس :
http://www.livemocha.com/
که در آن از سطوح پایین هر 4 مورد reading, writing, speaking ,listening را آموزش میدهد و هم می توانید تمرینات آن را بصورت online ضبط کنید و برای افراد native در آن زبان بفرستید(که این افراد خود عضوی از سایت هستند) تا نظرشان را درخصوص لهجه و ... به شما ارائه کنند.
لازم به ذکر است که این سایت فقط مختص یادگیری انگلیسی نیست و هر زبانی را که مایل باشید میتوانید یاد بگیرید، حتی فارسی!!!Big Grin
حتی شما می توانید به کسانی که فارسی یاد می گیرند کمک کنید

در ضمن امکان چت با افراد native در آن زبان وجود دارد که می توانید با گرفتن آی دی آنها در oovooیا skype با آنها صحبت کنید.

ما که خودمون گند زدیم با این زبان خواندمان، Sadگفتم شاید بدرد کسی بخوره

شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، OverLord ، ParsTrader ، pefa ، wushu kung fu ، dinadino228 ، سانازی ، taleghani ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان