کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای B2
سلام دوستان
من برای مادرم فرم D-160رو پر کردم و منتظر بودم سفارت آمریکا تو ارمنستان وقت مصاحبه با کنه ، که ترامپ قانون جدید رو گذاشت ، حالا باید چیکار کرد ؟
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
17 فوریه : کلیر شدن و اعلام شماره تو سایت سفارت
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-10-04 ساعت 01:47)sarahnokhod نوشته:  سلام دوستان
من برای مادرم فرم D-160رو پر کردم و منتظر بودم سفارت آمریکا تو ارمنستان وقت مصاحبه با کنه ، که ترامپ قانون جدید رو گذاشت ، حالا باید چیکار کرد ؟

سلام دوست عزیز نگران نباشید سعی کنید نوبت سفارت بگیرید به احتمال زیاد این فرمان شکسته میشه اگرهم تعییر نکنه با همین فرمان مادرتون میتونند ویزا بگیرند سعی کنید تفسیر دکتر کاملی وکیل دیوان عالی درآمر ی کا رودراین باره بخونید این فرمان تبصره هایی داره که مادرتون میتونه ویزا بگیره سایت دکتر طاهر کاملی ویا از طریق تلویزیون TMTVاین تفسیر رو نگاه کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: sarahnokhod
(2017-10-04 ساعت 02:14)farrokh33 نوشته:  

سلام دوست عزیز نگران نباشید سعی کنید نوبت سفارت بگیرید به احتمال زیاد این فرمان شکسته میشه اگرهم تعییر نکنه با همین فرمان مادرتون میتونند ویزا بگیرند سعی کنید تفسیر دکتر کاملی وکیل دیوان عالی درآمر ی کا رودراین باره بخونید این فرمان تبصره هایی داره که مادرتون میتونه ویزا بگیره سایت دکتر طاهر کاملی ویا از طریق تلویزیون TMTVاین تفسیر رو نگاه کنید

ممنون از شما، ولی سفارت حالا وقت مصاحبه نداره ، حدودا یک ماه هست که بسته تمام وقت ها رپ
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
(2017-10-27 ساعت 22:04)sarahnokhod نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 02:14)farrokh33 نوشته:  

ممنون از شما، ولی سفارت حالا وقت مصاحبه نداره ، حدودا یک ماه هست که بسته تمام وقت ها رپ
سلام دوست عزیز
برای گرفتن وقت سفارت دوراه دارید 1-یا باید مرتب وهر روز چند بار سربزنید وقتی سایت باز شد بلافاصله برا هرموقع داشت وقت بگیرید2- یا باید از طریق آژانس های معتبروقت بگیرید که اونهم هزینه داره
آژانس ها راههایی رو بلدند که زودتر میتونند وقت بگیرند فکر کنم البته با اطمینان نمیگم ولی شنیدم اولا اونا میدونند که حدودا چه روزهایی از ماه سایت سفارت باز میشه مثلا لیدری توی آنکارا میگفت که سفارت آنکارا دوشنبه اول هر ماه حدود چند ساعت باز میشه ووقتی نوبت ها پر شد سایت بسته میشه یعنی از یک ماه فقط چند ساعت وقت دهی میشه ویا دوستی میگفت آژانس ها سیستمشون رو طوری تنظیم میکنند که به محض باز شدن سایت اتوماتیک نوبت ها رو میگیرند درهر صورت شما سعی خودتون رو بکنید ولی اگه عجله دارید میتونید از همین پاریز تراول که تلفنش اول سایت هست قیمت نوبت سفارت رو بپرسید واگه براتون مشکلی نیست میتونید ازشون کمک بگیرید
پاسخ
تشکر کنندگان: Follwer
Salam doostan,

Madar va perdare man 19 mah e pish vase visa eghdam kardan tuye Ankara va beheshun OK dadan. Bad az 19 mah site :update shode be COMPLETED va neveshte

"we are pleased to inform you that the administrative processing for your case is completed. You need to courier in the items listed below to the U.S. Embassy Ankara via Turkish Post Office, PTT."

"Requested documents:
Your passport(s)
Confirmation Page (DS-160)
Any other documents you were asked to provide at your interview.

Vali gofte ke berin tuye website: usvisa-info.com" va "Courier-In Authorization Certificate" print konin
Ma tuye website hich jayi nemibinim ke beshi chizi print kard.
Man axe safhe ro gozashtam

Kasi inja mitune komak kone?

Vaghtemun kheili kame, kheili khoob mishe age betunam azin ja etellaat begiram.

Be sepas,

Niloofar.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-28 ساعت 19:03)farrokh33 نوشته:  
(2017-10-04 ساعت 02:14)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز نگران نباشید سعی کنید نوبت سفارت بگیرید به احتمال زیاد این فرمان شکسته میشه اگرهم تعییر نکنه با همین فرمان مادرتون میتونند ویزا بگیرند سعی کنید تفسیر دکتر کاملی وکیل دیوان عالی درآمر ی کا رودراین باره بخونید این فرمان تبصره هایی داره که مادرتون میتونه ویزا بگیره سایت دکتر طاهر کاملی ویا از طریق تلویزیون TMTVاین تفسیر رو نگاه کنید

سلام دوست عزیز
برای گرفتن وقت سفارت دوراه دارید 1-یا باید مرتب وهر روز چند بار سربزنید وقتی سایت باز شد بلافاصله برا هرموقع داشت وقت بگیرید2- یا باید از طریق آژانس های معتبروقت بگیرید که اونهم هزینه داره
آژانس ها راههایی رو بلدند که زودتر میتونند وقت بگیرند فکر کنم البته با اطمینان نمیگم ولی شنیدم اولا اونا میدونند که حدودا چه روزهایی از ماه سایت سفارت باز میشه مثلا لیدری توی آنکارا میگفت که سفارت آنکارا دوشنبه اول هر ماه حدود چند ساعت باز میشه ووقتی نوبت ها پر شد سایت بسته میشه یعنی از یک ماه فقط چند ساعت وقت دهی میشه ویا دوستی میگفت آژانس ها سیستمشون رو طوری تنظیم میکنند که به محض باز شدن سایت اتوماتیک نوبت ها رو میگیرند درهر صورت شما سعی خودتون رو بکنید ولی اگه عجله دارید میتونید از همین پاریز تراول که تلفنش اول سایت هست قیمت نوبت سفارت رو بپرسید واگه براتون مشکلی نیست میتونید ازشون کمک بگیرید

وقت سفارت گرفتیم و رفتیم و ۳ ماه هم تو پروسه موند مادرم و در نهایت رد شد
k1 
مصاحبه 17 نوامبر 
ap
 17 فوریه تغییر / به or
صدور ویزا 24 فوریه
پاسخ
(2018-07-28 ساعت 09:31)sarahnokhod نوشته:  
(2017-10-27 ساعت 22:04)sarahnokhod نوشته:  ممنون از شما، ولی سفارت حالا وقت مصاحبه نداره ، حدودا یک ماه هست که بسته تمام وقت ها رپ
سلام دوست عزیز

وقت سفارت گرفتیم و رفتیم و ۳ ماه هم تو پروسه موند مادرم و در نهایت رد شد

سلام دوست عزیز
بعد از اینکه دیوانعالی رای به نفع ترامپ داد باید همه ایرانیان به سفارت waiver ارایه دهند بهتراست با سفارتی که مصاحبه داشتند ایمیل بزنید وازشون سوال کنید که میتونیم مدارک بفرستیم؟درضمن کدام سفارت مصاحبه داشتند؟آیا مادرتون شاغل هستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-10-04 ساعت 02:14)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز نگران نباشید سعی کنید نوبت سفارت بگیرید به احتمال زیاد این فرمان شکسته میشه اگرهم تعییر نکنه با همین فرمان مادرتون میتونند ویزا بگیرند سعی کنید تفسیر دکتر کاملی وکیل دیوان عالی درآمر ی کا رودراین باره بخونید این فرمان تبصره هایی داره که مادرتون میتونه ویزا بگیره سایت دکتر طاهر کاملی ویا از طریق تلویزیون TMTVاین تفسیر رو نگاه کنید

سلام دوست عزیز
درسته، نرم افزارهایی هستن که آژانسها از اون برای وقت گیری استفاده میکنن و برای شما اینکار رو انجام میدن اما خیلی از شما پول میگیرن. من سالها قبل خودم این نرم افزار رو از اینترنت دانلود کردم و روی کامپیوترم نصب کردم و البته باور هم نمیکردم که درست باشه اما در نهایت برای خودم و همسرم وقت گرفتیم و کلی هم شوکه شدیم از این واقعه. توصیه میکنم که شماها هم اگر تونستید و هنوز موجود هستش اونو دانلود کنید و باهاش وقت بگیرید خیلی باحاله. البته باید از روی وبسایت سفارت چک کنید که چه تاریخهایی سایت برای وقت دهی باز میشه وقتهایی که من گرفتم جداگانه بود که با فرستادن یک ایمیل اونها رو با هم ادغام کردم و هر دو رو در یک روز رفتیم
https://www.applyabroad.org/forum/showth...D8%A7%D8%B
1%D8%AA
من این لینک رو دارم امیدوارم برای شما قابل مشاهده باشه و بتونید این اپلیکیشن رو روی فایرفاکس خودتون نصب کنید و وقت رو چک کرده و بگیرید.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان