کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت به امارات
(2013-07-10 ساعت 18:40)LECHKING نوشته:  سلام
من الان سال چهارم کامپیوتر نمرا افزار هستم شما فرض کنید 2 سال طول میکشد من فوق لیسانس بگیرم و حدود 14 تا 18 ماه هم سربازی
به نظر شما بعد از این مدت من به امارات مهاجرت کنم خوب است؟؟ بد است ؟؟ کار پیدا میکنم؟؟ شرایط کار در دبی برای ما ایرانی ها چه طور است؟؟؟ مورد بهتری از امارات برای مهاجرت سراغ دارید؟؟
من به شخصه به وطنم علاقه بسیار زیادی دارم اما میخواهم مهاجرت کنم از دوستان میخواهم مرا راهنمایی کنند که شرایط به چه صورتی است؟؟

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید
دوست عزیز. به نظر من زیاد بر روی رفتن به امارات تمرکز نکن چون شرایط در آنجا برای ایرانی ها چندان خوش آیند نیست. در اخبار شنیدم که به تازگی حدود 500 نفر از ایرانی هایی را که حتی تا 25 سال در آنجا زندگی می کردند را اخراج کردند. نه این که رفتن به ایران بد باشد ولی این که بخواهند آدم را از یک جایی که زندگی می کند به زور بیرون کنند خیلی سخت است. باید به کشوری فکر کنی که لااقل اگر چندین سال سختی کشیدی و جا افتادی دیگر نگران اخراج شدن از آنجا نباشی.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، Saeedv13 ، tartar ، amir0_0amir ، Danoosh ، SAAM_60 ، msar
من الان سال چهارم کامپیوتر نمرا افزار هستم شما فرض کنید 2 سال طول میکشد من فوق لیسانس بگیرم و حدود 14 تا 18 ماه هم سربازی
به نظر شما بعد از این مدت من به امارات مهاجرت کنم خوب است؟؟ بد است ؟؟ کار پیدا میکنم؟؟ شرایط کار در دبی برای ما ایرانی ها چه طور است؟؟؟ مورد بهتری از امارات برای مهاجرت سراغ دارید؟؟
من به شخصه به وطنم علاقه بسیار زیادی دارم اما میخواهم مهاجرت کنم از دوستان میخواهم مرا راهنمایی کنند که شرایط به چه صورتی است؟؟

من عرب زبانم تا مهر نگرم داشتن برای ویزای کاری که یک پاکستانی با شرایط من یک هفته ای میگیره در کویت؛کلا قید کشور های خلیج بزن چون یک .تو ایرانی هستی (هزارتا معنی میده) دو.ارزان تر از شما نیروی کار هست و سه. اینکه کارهای تخصصی در داخل امارات انجام نمیشه بیشتر حالت کارفرما پیمانکاری بین المللی داره
پاسخ
تشکر کنندگان: mz64 ، Aries_son ، tartar ، msar
علاوه بر پاسخ بقیه دوستان که کاملا درست بود اینو بگم که خیلی خیلی مهندس نرم افزار هندی و پاکستانی زیاده. من 4 سال امارات بودم و میدونم که رقابت اونجا سخته و کشور بدرد نخوریه و فقط وقت و پوا هدر دادنه. نه آینده ای خواهی داشت و نه با اون نیروی کار هندی که اومده اونجا و با دستمزد پائینی کار میکنه می تونی رقابت کنی.اونا لایف استایل خاص خودشون رو دارن و خیلی صرفه جویی میکنن.
اگر بتونید مدارک حرفه ای بگیرید و سابقه کار خوبی جور کنین میشه کشورهای بهتری رو هدف گرفت.
چند تا از مدارک مربوط به رشته نرم افزار رو اینجا گفتم. البته رشته من امنیت شبکه هست. اما خوب خیلیم پرت نیست! Shy
Done waitin' , I'm livin Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، tartar ، msar
(2013-07-10 ساعت 20:36)abas_kashan نوشته:  

من عرب زبانم تا مهر نگرم داشتن برای ویزای کاری که یک پاکستانی با شرایط من یک هفته ای میگیره در کویت؛کلا قید کشور های خلیج بزن چون یک .تو ایرانی هستی (هزارتا معنی میده) دو.ارزان تر از شما نیروی کار هست و سه. اینکه کارهای تخصصی در داخل امارات انجام نمیشه بیشتر حالت کارفرما پیمانکاری بین المللی داره

با تشکر از راهنمایی دوستان
به نظر شما مورد خوب برای مهاجرت کجا میتونه باشه با شرایط من به کجا برم بهتر؟؟ ظاهرا که دبی رو دوستان محل مناسبی نمیدانن پس کجا بهتر است؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-07-11 ساعت 14:48)LECHKING نوشته:  
(2013-07-10 ساعت 20:36)abas_kashan نوشته:  

با تشکر از راهنمایی دوستان
به نظر شما مورد خوب برای مهاجرت کجا میتونه باشه با شرایط من به کجا برم بهتر؟؟ ظاهرا که دبی رو دوستان محل مناسبی نمیدانن پس کجا بهتر است؟؟
تو خاورمیانه فقط کردستان عراق بازار خوبی داره اونم باید با ترک ها بسازی یکمی ،بازار خوبی داره
پست موقت
پاسخ
درود بر دوستان
دوستانی که میخوان برن امارات واسه تحصیل یا اقامت می تونم راهنمایشون کنم...
سوالی بود در خدمتیم...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
(2014-04-08 ساعت 11:16)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان
سوالی بود در خدمتیم...
با سلام
اقامت به وسیله ثبت شرکت برای ایرانیا در حال حاضر مقدور یا نه؟
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
پاسخ
از مدیر این بخش خواهش می کنم، مهاجرت به دبی رو هم فعال تر کنن. ما که در جنوب زندگی می کنیم، ترجیح می دیم اگر نتونیم تو لاتاری برنده بشیم، حداقل به دبی مهاجرت کنیم. برای اینکه بسیار به ما نزدیکه و هزینه های سفر به ایران و بلعکس خیلی کم هستش.
پاسخ
(2014-04-08 ساعت 18:06)hadi.nikjo نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 11:16)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان
سوالی بود در خدمتیم...
با سلام
اقامت به وسیله ثبت شرکت برای ایرانیا در حال حاضر مقدور یا نه؟

دوست عزیز متاسفانه فعلا نه ثبت شرکت و نه گرفتن اقامت برای ایرانیها مقدوره فقط با سختی و صرف هزینه زیاد احتمال کمی داره
پاسخ
درود دوستان
طبق تحقیقاتی که کردم توسط برادرم در امارات که سابقه ۲۵ ساله کار دارن ویزای کار به هیچ عنوان مقدور نیست...
ثبت شرکت هم همینطور ... در برخی موارد نادر اونم پارتی و چند مسايل دیگر مثلا اشنای رده بالا ....
پسر همسایمون دقیقا برای بار ۸ که میره به وسیله ویزای زیارتی اما هنوز هیچ امیدی برای صدور ویزای اقامت یا کار نیست...
بدرود..
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، gbtm ، msar
درود بر دوستان گرامی
طبق آخرین اخباری که از دبی دارم خبرها حاکی از این است که ویزای کار برای ایرانیان صادر شود اما کی معلوم نیست.
و آن دسته از هموطنانی که ویزای انها باطل شده بود نیز مجددا ویزا صادر خواهد گشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: hadi.nikjo ، msar
(2014-07-11 ساعت 19:15)ابی22 نوشته:  درود بر دوستان گرامی
طبق آخرین اخباری که از دبی دارم خبرها حاکی از این است که ویزای کار برای ایرانیان صادر شود اما کی معلوم نیست.
و آن دسته از هموطنانی که ویزای انها باطل شده بود نیز مجددا ویزا صادر خواهد گشت.
با سلام دوست عزیز اگر اطلاعات دقیق تری دریافت کردین لطفا ما رو هم در جریان قرار بدین با تشکر
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
پاسخ
یعنی الان هم مثل قدیم باز میشه اقامت کاری گرفت؟ چند وقتی بود که خیلی سخت میگرفتن و خیلی از بچه ها مجبور شدن برگردن

[q یعنی الان هم مثل قدیم باز میشه اقامت کاری گرفت؟ چند وقتی بود که خیلی سخت میگرفتن و خیلی از بچه ها مجبور شدن برگردن
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
پاسخ
با سلام من میخواستم بپرسم برادر من اقامت و پاس انگلیس رو داره و میخواد تو دوبی شرکت ثبت کنه و با اون شرکت اسم رو ثبت کنه و اقامت امارت رو برای من بگیره یا این کار امکان پذیره اگر هست روش ان را بیان بفرمایید
پاسخ
(2014-09-30 ساعت 13:55)ستایش89 نوشته:  با سلام من میخواستم بپرسم برادر من اقامت و پاس انگلیس رو داره و میخواد تو دوبی شرکت ثبت کنه و با اون شرکت اسم رو ثبت کنه و اقامت امارت رو برای من بگیره یا این کار امکان پذیره اگر هست روش ان را بیان بفرمایید

دوست عزیز، باید خدمتتون عرض کنم بنده حدود سه سال و نیم هست که در امارات کار میکنم. برای ثبت شرکت در امارات باید کفیل (اسپانسر) اماراتی داشته باشین یعنی لایسنسی که میگیرین با یک اماراتی شریک میشین. آن فرد اماراتی سرمایه گذاری نمیکنه فقط اعتبار به شما میده تا بتونین سرمایه گذاری کنین و اسمش هم به عنوان کفیل در لایسنس ثبت میشه و سالانه هم از شما 20 تا 30 هزار درهم بابت این قضیه پول میگیره (البته این مبلغ با توجه به نوع کار و شخص اماراتی میتونه متفاوت باشه) امارات به ایرانیها اقامت کاری نمیده و همینطور اقامت روی ثبت شرکت (دریافت لایسنس) هم بسته شده. وقتی شما برای هرنوع ویزا در امارات اقدام میکنین اولین مرحله دولتی مهم تایید پرونده شما در اداره ای به نام (امن) هست که تا چشمشون به ایران بخوره پرونده رو رد میکنن. حالا در مورد شما باید عرض کنم که کفیل شرکتی که من آنجا کار میکنم چند روز قبل میگفت دو نفر ایرانی ، یکی با پاسپورت کانادا و دیگری با پاس نروژی برای ثبت شرکت اقدام کردن و هر دو در اداره امن امارات ریجکت شد. فقط بخاطر اینکه محل تولدشون ایران ثبت شده بود. حالا خدمت شما و باقی دوستان عرض کنم که اگر پاستون غیر ایرانی هست و محل تولد غیر از ایران ثبت شده میتونین برای گرفتن اقامت در امارات مطمین باشین .
پاسخ
تشکر کنندگان: Dr Sara ، asher ، Hamid_110 ، msar ، bozorg

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان