کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کار و اشتغال در مالزی
با سلام به دوستان
می خواستم بدونم که آیا می شه ویزای خاصی گرفت که هم حق تحصیل داشته باشه و هم بتونی کار کنی ؟
متشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
چرا هیچ کس جوابا رو نمیده خب...بابا این سوالا ، سوال ما هم هست...یکی جواب بده
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، msar
سلام دوستان می خواستم بدونم هزینه ی تهیه ویزا و بلیط برای مالزی ارزان تر از دبی است یا خیر؟؟؟
و آیا بازار کار در مالزی بهتر از دبی است؟؟؟؟؟
پاسخ
دوستانی که قصد داران در هنگامه درس کار قانونی هم داشته باشن کلان از فکرش بیان بیرون مگر اینکه به دنبال کار پاره وقت باشید
مقایسه بین مالزی و دوبی کار خوبی نیست چون تفاوتهای زیادی دارند نسبت به یکدیگر چه از نظر ویزا و کار .
این موضوع صد در صد به کاری که میخواهید انجام دهید بستگی دارد
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، سمبل ، زری وحدتی ، msar
من طراح وب هستم با 5 سال سابقه کار
چقدر احتمال داره که از مالزی یا سنگاپور یا تایلند پیشنهاد کاری بگیرم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، imanshirani ، battosai ، msar
حالا اگه مهلت پاس ایرانی ها توی مالزی تموم بشه بازم کسی بهت گیر میده که برای کار مدارک پاسپورت بخاد ؟ یا اینکه هنوز هم میشه به کار ادامه داد ؟
پاسخ
سلام و خسته نباشید
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و توزمینه ی it حدود 7 سال کارمیکنم ولی سابقه بیمه 1 سال دارم ccna هم دارم میخواست بدونم بازار کار تو مالزی یا استرالیا یا هر جای دیگه ای دارم؟
پاسخ
(2012-09-02 ساعت 14:02)khashayar_sabzevari نوشته:  سلام و خسته نباشید
من فوق دیپلم کامپیوتر دارم و توزمینه ی it حدود 7 سال کارمیکنم ولی سابقه بیمه 1 سال دارم ccna هم دارم میخواست بدونم بازار کار تو مالزی یا استرالیا یا هر جای دیگه ای دارم؟
دوست عزیز من یکهفته با خانواده ام رفتم مالزی در جستجوی کار با چند شرکت هم که در جستجوی کارمند بودند صحبت کردم گفتند که فقط به مالیایی ها کار میدهند و خارجی اجازه کار ندارد مگر اینکه خودش شرکت به ثبت برساند وکار را شروع کند که اونهم تا کار جا بیفته 5 تا 6 ماه باید از جیب بخوری
ثبت شرکت و اجاره دفتر وهزینه های جانبی با رینگت 800 تومانی الان حدود 20000000 تومان خرج داره هزینه مسکن هم برا شروع 7000000تومان و ماهی 1500000 تومان اجاره ماهانه
من خودم تصمیم گرفتم که برم (البته زمانی که رینگت 400 تومن بود ولی تا طلبهام رو از مردم جمع کنم وبرم رینگت شد 800 که دیگه اصلا با پولی که من داشتم هیچ کاری نمیشد کرد و دست از پا درازتر برگشتم.
من هم تکنسین حرفه ای الکترونیک هستم ومدارک معتبر هم دارم ولی نتوانستم انجا کار پیدا کنم
پاسخ
سلام
من فوق ديپلم عمران از دانشگاه آزاد تهران جنوب سال 1380 هستم و شغل من نقشه كشي ساختمان و صنعتي مي باشد حدود 14 سال سابقه كار دارم كه 11 سال آن را بيمه دارم و متولد 1353 هستم. زبان انگليسي خواندن و نوشتن خوب اما مكالمه ضعيف مي باشد.
خواهشمندم جهت كار مربوط به رشته و شغلم در مالزي مرا راهنمائي بفرمائيد.
با تشكر[/size]
پاسخ
سلام من قصد رفتن به مالزی دارم - مدرک حرفه ای جوشکاری و زبانمم خوبه آیلتس - به نظرتون میتونم اونجا کار پیدا کنم و حقوق یه جوشکار اونجا چقده ؟
پاسخ
سلام

دوستان کسی میدونه انواع ویزاهای مالزی چیا هستن؟
میخوام بدونم اگر کسی ویزای کاری مالزی رو داشته باشه، کدوم کشورا میتونه بدون ویزا بره؟
کانادا رو که شنیدم میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: shiraz mamali ، msar
برای مالزی چه جور میشه اقامت گرفت
پذیرش تحصیلی نمی خوام
پاسخ
آیا ایرانی ها میتونن تو مالزی ویزای کار بگیرن
پاسخ
با سلام ایا برای پرستاری در مالزی کار هست شرط سنی به چه صورت هست.
پاسخ
دوستانی که برای مالزی اقدام میکنن، مقاله زیر رو حتما بخونن
در مورد شرایط جدید ایرانیا در اونجا هست:
iranwire.com/fa/projects/4938
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان