کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام کشور روبرای مهاجرت ترجیح میدی؟ لطفا دلیل رو تو تایپیک بنویسید!
استرالیا
73.02%
46 73.02%
نیوزلند
26.98%
17 26.98%
مجموع 63 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین مدارک فنی و حرفه ای برای استرالیا و نیوزلند
(2012-12-19 ساعت 19:19)ParsTrader نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 17:55)pouya.ghamari نوشته:  ببین دوست عزیز
بهترین راه و آسان ترین راه مدرک فنی و حرفه ای کلید سازی
تو ایالات استرالیای غربی خاهان زیاد داره و می خوان
البته واسه خودت باید سابقه 3یا 5 سالی جور کنی
مطمئن باش به نتیجه می رسی
سلام
البته کلا رشته های فنی در استرالیا وضعیت خوبی داره .
رشته هایی مثل جوشکاری . ارایشگری . لوله کشی . نجاری. نقاشی ,.... در اینجا خواهان زیادی داره و معمولا افرادی که اینکارها را حرفه ایی بلد باشند کار راحت پیدا می کنند . اما مهم اینه که این رشته ها جزو لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا غربی باشه که خوشبختانه مشاغل بالا که من نام بردم هست .
اما رشته کلید سازی را جزو مشاغل مورد نیاز این ایالت ندیدم .
http://www.migration.wa.gov.au/skilledmi...emand.aspx
با ارزوی موفقیت برای همه
با سلام شما فرمودین رشته نجاری رو قبول میکنن میخواستم بدونم که مدرک فنی حرفه ای رشته منبت (کنده کاری روی چوب) را هم قبول میکنن؟ و با فرض اینکه نمره 7 آیلتس هم بگیرم میتونم با این مدرک اقدام کنم ؟

متاسفانه با اینحال که چند سالی هست که به این کار مشغولم ولی جایی سابقه رسمی ندارم که بتونم ثابت کنم. ومدرک دیپلم فنی هم امسال گرفتم. ممنونم اگر در صورت امکان جواب بدین.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، msar
(2013-05-29 ساعت 19:31)behzad2013 نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 19:19)ParsTrader نوشته:  
(2012-12-19 ساعت 17:55)pouya.ghamari نوشته:  ببین دوست عزیز
بهترین راه و آسان ترین راه مدرک فنی و حرفه ای کلید سازی
تو ایالات استرالیای غربی خاهان زیاد داره و می خوان
البته واسه خودت باید سابقه 3یا 5 سالی جور کنی
مطمئن باش به نتیجه می رسی
سلام
البته کلا رشته های فنی در استرالیا وضعیت خوبی داره .
رشته هایی مثل جوشکاری . ارایشگری . لوله کشی . نجاری. نقاشی ,.... در اینجا خواهان زیادی داره و معمولا افرادی که اینکارها را حرفه ایی بلد باشند کار راحت پیدا می کنند . اما مهم اینه که این رشته ها جزو لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا غربی باشه که خوشبختانه مشاغل بالا که من نام بردم هست .
اما رشته کلید سازی را جزو مشاغل مورد نیاز این ایالت ندیدم .
http://www.migration.wa.gov.au/skilledmi...emand.aspx
با ارزوی موفقیت برای همه
با سلام شما فرمودین رشته نجاری رو قبول میکنن میخواستم بدونم که مدرک فنی حرفه ای رشته منبت (کنده کاری روی چوب) را هم قبول میکنن؟ و با فرض اینکه نمره 7 آیلتس هم بگیرم میتونم با این مدرک اقدام کنم ؟

متاسفانه با اینحال که چند سالی هست که به این کار مشغولم ولی جایی سابقه رسمی ندارم که بتونم ثابت کنم. ومدرک دیپلم فنی هم امسال گرفتم. ممنونم اگر در صورت امکان جواب بدین.
سلام
ان را باید سازمان اسسمنت کننده مدرک شما تشخیص بده .
ایلتس 7 گرفتن برای کسی که میخواد تازه شروع به خوندن زبان کنه خودش 2 سال میکشه .به نظرم تو این مدت بهتره به فکر گرفتن یک فوق دیپلم در رشته آی تی و یا برق باشید . چون معلوم نیست 2 سال دیگه هم نجاری جزوش باشه که حالا بخوان رشته شما را قبول کنند یا نه . اما تصمیم نهایی با خود شماست
با ارزوی موفقیت برای همه

(2013-05-01 ساعت 09:43)mahbube نوشته:  لیست جدید رشته هایی که واسه یوزلند میخان چیا هس؟
سلام
در اینجا من اخرین لیست رشته های مورد نیاز نیوزلند را اورده ام که البته از ان زمان تاکنون تغییری در لیست ایجاد نشده است .

با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، behzad2013 ، Saeedv13 ، msar
سلام سوال مهم !!!
لطفا فقط اگر مطمعن هستيد كه اطلاع داريد راهنماييم كنيد
من قراره با خانومي كه اقامت استراليا رو داره ازدواج كنم
مهندس عمران هستم ليسانس و نمره آيلتس من 5 اومده
آيا شرايط استخدام براي من راحت تر نخواهد بود؟ من هم بايد آيلتس ٧ بگيرم يعني؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-08-21 ساعت 14:29)ParsTrader نوشته:  
(2012-08-21 ساعت 10:46)بابک عجمی نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 18:28)ParsTrader نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 12:58)بابک عجمی نوشته:  
(2011-04-11 ساعت 23:16)arefsteps نوشته:  سلام و خسته نباشید همه مهاجر سرائیهـــــــــا!
میخواستم بدونم برای مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند بهترین مدارک فنی حرفه ای که میتونه کمک کنه به مهاجرتمون چیه؟

فک میکنم سوال واضحی بود!!Wink

دوستان من سوال دارم بنده مترجم زبان هستم و 10 ساله که در ضمینه درب اتوماتیک کار میکنم و مدرک برق صنعتی فنی حرفه ای 900 ساعته هم دارم بیمه هم هستم لیسانس مترجمی دارم لطفا یک نفر بنده را راهنمایی کند ممنونم

برای مهاجرت چه باید کنم و کجا باید برم با تشکر بابک
سلام
در پست دوم هم نوشتم
الان نیوزلند برقکار عمومی می خواهد اما برق صنعتی را شامل نمی شود
شما می توانید برای نیوزلند اقدام کنید
البته کانادا هم تا قبل از این در لیست خود برق صنعتی را داشت که متاسفانه اقدام نکردید .
اگر سابقه کار مرتبط با برق صنعتی داشته باشید تا چند ماه قبل می توانستید برای کانادا اقدام کنید . البته احتمال اینکه در لیست جدید هم رشته برق صنعتی باشد بسیار زیاد است.
فقط تا ان موقع حتما زبان خود را تقویت کنید و الیتس 6.5 به بالا کسب کنید
فعلا باید تا اول سال 2013 صبر کرد تا لیست جدید اعلام شود
با ارزوی موفقیت برای همه

با تشکر از راهنمایی شما چون فرمودید که برقکار عمومی میخاد اگر بتونم ظرف چند ما مدرک برقکار عمومی رو هم بگیرم چون به کار برق در هر زمینه ای وارد هستم و آیلس در حد 6 تا 6.5 بعدش واقعا راهی داره چون چند جایی رفتم میگن نه اصلا نمیشه و حتما باید لیسانس برق داشته باشی و بعد چطور از لیست جدید کانادا خبر دار بشم و اینکه چطور اقدام کنم ممنونم
سلام
فکر کردید الکیه . شما امروز مدرک بگیرید و فردا ادعا کنید چند سال سابقه کار دارید .
سابقه کار تنها پس از کسب مدرک حساب میشه.برای کانادا هم همینطوره .
لیست جدید کانادا سال 2013 اعلام میشه تا ان موقع باید صبر کنید . اگر اعلام کنند تمام سایت های مهاجرت اطلاع رسانی خواهند کرد
فعلا نمره زبان به شدت افزایش داده اند و کسی که زبان ضعیف داشته باشد نمی تواند برای کانادا اقدام کند.
فعلا دنبال زبان و تهیه سابقه کار مناسب باشید .چون باید ایلتس 6.5 در هر 4 داشته باشید تا بتوانید برای کانادا اقدام کنید .
ایلتس هم تا امتحان ندهید نمی توانید در مورد نمره خود حدس درستی بزنید .یکی از دوستان من هم فکر میکرد 6.5 می شود اما 5.5 شد .
با ارزوی موفقیت برای همه

(2012-08-21 ساعت 12:30)بابک عجمی نوشته:  راستی پیش ی وکیل مراجعه کردم ولی بهم گفت چون فرانسه نمیدونی و مدرک برق صنعتی 900 ساعته قبولت نمیکنن ،میشه راهنماییم کنید لیست شغلهای کانادا که گفتید اعلام میشه از 2013 کدوم سایت باید ببینم و بعد مهمتر چطور اقدام کنم با تشکر
سلام
همان حرفهایی که به عارف گفتم به شما هم میگم . فعلا ایلتس 6.5 در هر 4 قسمت بگیرید . مطمئن باشید برای ایلتس در بهترین حالت حداقل باید 6 ماه فشرده کارکنید. پس تا دیر نشده نمره بالایی برای ایلتس بگیریدو سابقه کار مناسب تهیه کنید .

(2012-08-17 ساعت 21:26)Yashar1989 نوشته:  با مدارک سیسکو و مایکروسافت میشه برای مهاجرت به استرالیا و کار اقدام کرد؟
سلام
خیر با این مدارک نمی توان برای مهاجرت اقدام کرد .
با ارزوی موفقیت برای همه
اگر 8 سال سابقه کار داشته باشین از طریق RPL میتونین اقدام کنین.
پاسخ
سلام دوستان
من میخوام واسه پناهندگی استرالیا اقدام کنم اما از شرایط و اوضاع خبری ندارم بعلاوه اینکه 30 سالمه(متولد 62) مهندس کامپیوترم (لیسانس نرم افزار) شاغل. آیا میتونم با پناهندگی موفق باشم؟ شرایط اقامت و امکان استفاده از مدارک و سوابق کار و بیمه به چه صورت خواهد بود ؟
اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.
پاسخ
سلام
ممنون از راهنمایی همتون
من مدرک تحصیلیم لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات هست.
ضمنا یه شرکت کوچولو هم دارم که با این شرکت در حال انجام پروژه های عمرانی و تاسیساتی شهرداری و ارگان های دولتی و همچنین ساخت و ساز به صورت خصوصی هستم. سابقه کار با این شرکتم 2 سال هست.
می خواستم ببینم برای اقدام جهت مهاجرت به استرالیا آیا نیازی هست که مدرک فنی حرفه ای هم بگیرم؟
و آیا این شرایط امتیازه بیشتری برای من دارد یا نه؟
همچنین کدوم زمینه های کاری در استرالیا با توجه به رشته من بهترین بازار کار و در آمد رو داره؟
و آخرین سئوالم کدام شهر استرالیا از جهت امکانات رفاهی و زندگی متاهلی بهتره و آیا با رشته من جور در میاد؟
ممنون از راهنماییتون
پاسخ
(2013-06-11 ساعت 16:36)amirstt نوشته:  سلام دوستان
من میخوام واسه پناهندگی استرالیا اقدام کنم اما از شرایط و اوضاع خبری ندارم بعلاوه اینکه 30 سالمه(متولد 62) مهندس کامپیوترم (لیسانس نرم افزار) شاغل. آیا میتونم با پناهندگی موفق باشم؟ شرایط اقامت و امکان استفاده از مدارک و سوابق کار و بیمه به چه صورت خواهد بود ؟
اگه بتونید راهنماییم کنید خیلی ممنون میشم.
سلام
صحبت در مورد مهاجرت به شکل غیر قانونی در این سایت ممنوع است لطفا به قوانین احترام بگذارید .
در صورتی که 5 سال سابقه کار داشته باشید می توانید با ایلتس 6 در هر 4 باند برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید .

(2013-06-11 ساعت 16:36)sia_dark نوشته:  سلام
ممنون از راهنمایی همتون
من مدرک تحصیلیم لیسانس مکانیک گرایش حرارت و سیالات هست.
ضمنا یه شرکت کوچولو هم دارم که با این شرکت در حال انجام پروژه های عمرانی و تاسیساتی شهرداری و ارگان های دولتی و همچنین ساخت و ساز به صورت خصوصی هستم. سابقه کار با این شرکتم 2 سال هست.
می خواستم ببینم برای اقدام جهت مهاجرت به استرالیا آیا نیازی هست که مدرک فنی حرفه ای هم بگیرم؟
و آیا این شرایط امتیازه بیشتری برای من دارد یا نه؟
همچنین کدوم زمینه های کاری در استرالیا با توجه به رشته من بهترین بازار کار و در آمد رو داره؟
و آخرین سئوالم کدام شهر استرالیا از جهت امکانات رفاهی و زندگی متاهلی بهتره و آیا با رشته من جور در میاد؟
ممنون از راهنماییتون
مدرک فنی و حرفه ایی امتیازی برای شما ندارد . شما باید ایلتس 6 در هر 4 باند بگیرید تا بتوانید برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، gbtm ، msar
سلام.این مدارک فنی و حرفه ای که گفتید به در اقایون میخوره.خانوما چیکار کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
کسانی که مدیریت بازرگانی و بازاریابی خوندن , آیا می تونن کار مرتبط اونجا پیدا کنن؟ شرایط این طور کارها چطوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-12-31 ساعت 16:02)abas_kashan نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 15:55)only_flight نوشته:  با سلام خدمت دوستان........
19 سالم هست و تا تابستون 92 کاردانی نرم افزار کامپیوتر را میگیرم...........تا اون موقع میشم 20 ساله.
دیپلم من هم فنی و حرفه ای ، کامپیوتر هست............
از نظر زبان هم مشکلی ندارم ......و میتونم خودم را برای IELTS تا یک سال اینده ، با نمره بالا اماده کنم.......
شانسی که اوردم ، سربازی هم یک سالی میشه که معاف شدم........
میخوام هرجور شده مهاجرت کنم ، کانادا ، استرالیا یا نیوزلند................
هرکدوم که جور شه میرم......
تنها چیزی که ندارم ، سابقه کار هستش.........
میخوام برم یه سری دوره های فنی و حرفه ای هم ببینم ، که تو شغل های مورد نیاز بعدا بتونم استفاده کنم ..... به نظر شما چه دوره ای رو ببینم؟
یه سوال دیگه: این دوره های فنی و حرفه ای که مثلا شامل 900 یا 1000 ساعت اموزش میشه ، جزو سابقه کار هم حساب میاد؟

خواهشا کمک کنید.............
فنی و حرفه ای کشور استرالیا در ایران انجام میشه به نام TAFE که مجریش مجتمع فنی تهران هست
http://international.mft.info/11/Fa/default.aspx
آیا مدارکی که مجتمع فنی می ده معتبره؟ یعنی مورد تایید خود استرالیا هست؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 13:03)amirfriendship نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 16:02)abas_kashan نوشته:  
(2012-12-31 ساعت 15:55)only_flight نوشته:  با سلام خدمت دوستان........
19 سالم هست و تا تابستون 92 کاردانی نرم افزار کامپیوتر را میگیرم...........تا اون موقع میشم 20 ساله.
دیپلم من هم فنی و حرفه ای ، کامپیوتر هست............
از نظر زبان هم مشکلی ندارم ......و میتونم خودم را برای IELTS تا یک سال اینده ، با نمره بالا اماده کنم.......
شانسی که اوردم ، سربازی هم یک سالی میشه که معاف شدم........
میخوام هرجور شده مهاجرت کنم ، کانادا ، استرالیا یا نیوزلند................
هرکدوم که جور شه میرم......
تنها چیزی که ندارم ، سابقه کار هستش.........
میخوام برم یه سری دوره های فنی و حرفه ای هم ببینم ، که تو شغل های مورد نیاز بعدا بتونم استفاده کنم ..... به نظر شما چه دوره ای رو ببینم؟
یه سوال دیگه: این دوره های فنی و حرفه ای که مثلا شامل 900 یا 1000 ساعت اموزش میشه ، جزو سابقه کار هم حساب میاد؟

خواهشا کمک کنید.............
فنی و حرفه ای کشور استرالیا در ایران انجام میشه به نام TAFE که مجریش مجتمع فنی تهران هست
http://international.mft.info/11/Fa/default.aspx
آیا مدارکی که مجتمع فنی می ده معتبره؟ یعنی مورد تایید خود استرالیا هست؟

برای فردی که می خواهد اقامت استرالیا را بگیرد بهتر است بعد از گرفتن اقامت از خود تیف در داخل استرالیا اقدام کند هم بسیار ارزانتر تمام می شود !!! و هم معتبر تر است .
پاسخ
تشکر کنندگان:
بدون مدرک دانشگاهی. و سابقه کار چطور میشه طی دو سال اقامت استرالیا یا نیوزلند رو گرفت؟؟ اگه بخوام دوسال دیگه برم. چه مدرکی برم بگیرم که بتونه مفید باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام و خسته نباشید
من 32 سالمه متاهل .مدرک فوق دیپلم متالورژی دارم و الان 8 سال که در یک شرکت خصوصی ما لک واگن در راه اهن بخش واگنهای باری مشغول کار هستم .مدرک ایلتس با نمره6.5 را هم دارم.
دوستان کسی هست راهنمایی کنه با این مشخصات و باتوجه به زمانبر بودن پرسه مهاجرت این سوابق جوابگو این دو کشور هست.ضمننا من معافیت پزشکی برای دوره خدمتم دارم که از ناحیه ضعیف بودن چشم بوده ,آیا این میتونه در ادامه راه تاثیر گذار باشه یعنی زمانی که میخوام ازمایشات پزشکی ارایه کنم؟
ممنون و متشکر از صاحبان این وبلاگ و کلیه دوستان همراه
پاسخ
تشکر کنندگان: ebrahim1e
با درود و احترام
با گرفتن مدرک TAFE یکی از رشته هایی که تو ایران از طریق مجتمع فنی برگزار میشه و با داشتن ایلتس 6 یا 7 و یک سال سابقه کار، میشه ویزا گرفت و برای کار رفت؟

برای مدرک TAFE کدوم رشته ها رو پیشنهاد میکنید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و درود
كسي ميتونه منو راهنمايي كنه كه آدرس جايي كه امتحان و مصاحبه اسكايپ فني حرفه اي استراليا در تهران برگزار ميشه دقيقاً كجاست؟
و اگه كسي اين امتحان رو داده ميشه بگه چه جوري بوده؟ از لحاظ سوالات تخصصي و زمان.
سپاس

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان