کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: کدام کشور روبرای مهاجرت ترجیح میدی؟ لطفا دلیل رو تو تایپیک بنویسید!
استرالیا
73.02%
46 73.02%
نیوزلند
26.98%
17 26.98%
مجموع 63 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترین مدارک فنی و حرفه ای برای استرالیا و نیوزلند
Exclamation 
سلام و خسته نباشید همه مهاجر سرائیهـــــــــا!
میخواستم بدونم برای مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند بهترین مدارک فنی حرفه ای که میتونه کمک کنه به مهاجرتمون چیه؟

فک میکنم سوال واضحی بود!!Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، ParsTrader ، ghalandar_img ، drkam ، HAZARA ، lighter ، msar
(2011-04-11 ساعت 23:16)arefsteps نوشته:  سلام و خسته نباشید همه مهاجر سرائیهـــــــــا!
میخواستم بدونم برای مهاجرت به استرالیا یا نیوزلند بهترین مدارک فنی حرفه ای که میتونه کمک کنه به مهاجرتمون چیه؟

سلام
برای نیوزیلند مدارک فنی و حرفه ای در رشته های زیر و داشتن 3 تا 10 سابقه کار بعد از گرفتن مدارک ( با توجه به رشته ) و همچنین در صورتی که مدرک ایلتس 6.5 داشته باشید می توانید برای اقامت این کشور اقدام نمایید

برقکار خودرو Automotive Electrician

مکانیک موتورهای گازوئیلی Mechanic Diesel Motor

سیم کش کابل های فشار قوی Electric Line Mechanic

برقکار Electrician

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، arefsteps ، رامین راد ، ghalandar_img ، PaPaTi ، HAZARA ، امین جاهد ، msar
(2011-04-12 ساعت 02:50)ashkan58 نوشته:  
(2011-04-11 ساعت 23:16)arefsteps نوشته:  سلام و خسته نباشید همه مهاجر سرائیهـــــــــا!

سلام
برای نیوزیلند مدارک فنی و حرفه ای در رشته های زیر و داشتن 3 تا 10 سابقه کار بعد از گرفتن مدارک ( با توجه به رشته ) و همچنین در صورتی که مدرک ایلتس 6.5 داشته باشید می توانید برای اقامت این کشور اقدام نمایید

برقکار خودرو Automotive Electrician

مکانیک موتورهای گازوئیلی Mechanic Diesel Motor

سیم کش کابل های فشار قوی Electric Line Mechanic

برقکار Electrician

مرسی از جوابت
مدرک دیپلم ماکروسافت یا حسابداری به درد استرالیا یا نیوزلند نمیخوره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، HAZARA ، msar
سلام
مدرک سیسکو را می دونم و MSCE را تا چند وقت قبل استرالیا قبول می کرد
البته الان قانون استرالیا در حال تغییر است
برای نیوزیلند هم به نظر من اگر کسی کارش را بلد است وفقط یک مدرک خشک وخالی نداشته باشد می تواند در کالجهای ارزان قیمت این کشور ثبت نام کند و در حین تحصیل دنبال کار باشد در دو رشته ای که نام بردید اگر جاب افر پیدا کند و مدرک بگیرد می تواند برای اقامت اپلای کند و تا قبل از گرفتن اقامت ویزای کاری دریافت می کند که می تواند با ان در نیوزیلند سر کار برود
پاسخ
بخاطره اب و هوا و اینکه خب گفتید امکاناتش از نظر درمانو زبان واین چیزا مثل کانادا و استرالیاس کلا ی حسی میگه اینجا بهتره نمیدونم حسم درس میگه چقد
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، msar
درود بر دوستان خوب...
مدارس فنی و حرفه ای و یا آموزشکده های آن را (TAFE ) می نامند .
برای اینکه بتوانید به استرالیایی ها نشان دهید که در رشته فنی و حرفه ای با تجربه هستید باید موارد زیر را رعایت کنید :
- باید مدرک فنی و حرفه ای و یا کار و دانش داشته باشید که دارای 900 ساعت دوره آموزش باشد ..
- در این مورد باید دارای حدود 4 الی 5 سال سابقه کار واقعی و معتبر باشید ... احتمالا باید دارای سابقه بیمه نیز باشد...
- شما باید در رشته مورد نظر وارد و با تجربه باشید ...
- نمره آیلتس 6
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، mavarfan ، arefsteps ، danny_1990 ، Farshid22 ، yahda ، storagemeter ، ghalandar_img ، HAZARA ، hesam.inanloo ، msar
با مدرك طراحي لباس مي شه واسه نيوزلند يا استراليا اقدام كرد.
با توجه به اينكه از سالها قبل من به شكل شخصي اين كار رو انجام مي دادم اما زمينه ي كاريم چيز ديگري هست. اما علاقمند به انجام اين كار هستم.
مي تونم چطوري اقدام كنم؟
پاسخ
(2012-01-13 ساعت 18:29)yahda نوشته:  با مدرك طراحي لباس مي شه واسه نيوزلند يا استراليا اقدام كرد.
با توجه به اينكه از سالها قبل من به شكل شخصي اين كار رو انجام مي دادم اما زمينه ي كاريم چيز ديگري هست. اما علاقمند به انجام اين كار هستم.
مي تونم چطوري اقدام كنم؟

عجب فعاليتي!!!
يك نفر نبود جواب بده؟!
پاسخ

دوستان من سوال دارم بنده مترجم زبان هستم و 10 ساله که در ضمینه درب اتوماتیک کار میکنم و مدرک برق صنعتی فنی حرفه ای 900 ساعته هم دارم بیمه هم هستم لیسانس مترجمی دارم لطفا یک نفر بنده را راهنمایی کند ممنونم

برای مهاجرت چه باید کنم و کجا باید برم با تشکر بابک
پاسخ
(2012-08-15 ساعت 12:58)بابک عجمی نوشته:  

دوستان من سوال دارم بنده مترجم زبان هستم و 10 ساله که در ضمینه درب اتوماتیک کار میکنم و مدرک برق صنعتی فنی حرفه ای 900 ساعته هم دارم بیمه هم هستم لیسانس مترجمی دارم لطفا یک نفر بنده را راهنمایی کند ممنونم

سلام
در پست دوم هم نوشتم
الان نیوزلند برقکار عمومی می خواهد اما برق صنعتی را شامل نمی شود
شما می توانید برای نیوزلند اقدام کنید
البته کانادا هم تا قبل از این در لیست خود برق صنعتی را داشت که متاسفانه اقدام نکردید .
اگر سابقه کار مرتبط با برق صنعتی داشته باشید تا چند ماه قبل می توانستید برای کانادا اقدام کنید . البته احتمال اینکه در لیست جدید هم رشته برق صنعتی باشد بسیار زیاد است.
فقط تا ان موقع حتما زبان خود را تقویت کنید و الیتس 6.5 به بالا کسب کنید
فعلا باید تا اول سال 2013 صبر کرد تا لیست جدید اعلام شود
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: ابی22 ، بابک عجمی ، storagemeter ، HAZARA ، msar
با مدارک سیسکو و مایکروسافت میشه برای مهاجرت به استرالیا و کار اقدام کرد؟
...
پاسخ
(2012-08-15 ساعت 18:28)ParsTrader نوشته:  

سلام
در پست دوم هم نوشتم
البته کانادا هم تا قبل از این در لیست خود برق صنعتی را داشت که متاسفانه اقدام نکردید .
اگر سابقه کار مرتبط با برق صنعتی داشته باشید تا چند ماه قبل می توانستید برای کانادا اقدام کنید . البته احتمال اینکه در لیست جدید هم رشته برق صنعتی باشد بسیار زیاد است.
با ارزوی موفقیت برای همه

با تشکر از راهنمایی شما چون فرمودید که برقکار عمومی میخاد اگر بتونم ظرف چند ما مدرک برقکار عمومی رو هم بگیرم چون به کار برق در هر زمینه ای وارد هستم و آیلس در حد 6 تا 6.5 بعدش واقعا راهی داره چون چند جایی رفتم میگن نه اصلا نمیشه و حتما باید لیسانس برق داشته باشی و بعد چطور از لیست جدید کانادا خبر دار بشم و اینکه چطور اقدام کنم ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، HAZARA ، msar
راستی پیش ی وکیل مراجعه کردم ولی بهم گفت چون فرانسه نمیدونی و مدرک برق صنعتی 900 ساعته قبولت نمیکنن ،میشه راهنماییم کنید لیست شغلهای کانادا که گفتید اعلام میشه از 2013 کدوم سایت باید ببینم و بعد مهمتر چطور اقدام کنم با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-08-21 ساعت 10:46)بابک عجمی نوشته:  
(2012-08-15 ساعت 18:28)ParsTrader نوشته:  

سلام
در پست دوم هم نوشتم
با ارزوی موفقیت برای همه

با تشکر از راهنمایی شما چون فرمودید که برقکار عمومی میخاد اگر بتونم ظرف چند ما مدرک برقکار عمومی رو هم بگیرم چون به کار برق در هر زمینه ای وارد هستم و آیلس در حد 6 تا 6.5 بعدش واقعا راهی داره چون چند جایی رفتم میگن نه اصلا نمیشه و حتما باید لیسانس برق داشته باشی و بعد چطور از لیست جدید کانادا خبر دار بشم و اینکه چطور اقدام کنم ممنونم
سلام
فکر کردید الکیه . شما امروز مدرک بگیرید و فردا ادعا کنید چند سال سابقه کار دارید .
سابقه کار تنها پس از کسب مدرک حساب میشه.برای کانادا هم همینطوره .
لیست جدید کانادا سال 2013 اعلام میشه تا ان موقع باید صبر کنید . اگر اعلام کنند تمام سایت های مهاجرت اطلاع رسانی خواهند کرد
فعلا نمره زبان به شدت افزایش داده اند و کسی که زبان ضعیف داشته باشد نمی تواند برای کانادا اقدام کند.
فعلا دنبال زبان و تهیه سابقه کار مناسب باشید .چون باید ایلتس 6.5 در هر 4 داشته باشید تا بتوانید برای کانادا اقدام کنید .
ایلتس هم تا امتحان ندهید نمی توانید در مورد نمره خود حدس درستی بزنید .یکی از دوستان من هم فکر میکرد 6.5 می شود اما 5.5 شد .
با ارزوی موفقیت برای همه

(2012-08-21 ساعت 12:30)بابک عجمی نوشته:  راستی پیش ی وکیل مراجعه کردم ولی بهم گفت چون فرانسه نمیدونی و مدرک برق صنعتی 900 ساعته قبولت نمیکنن ،میشه راهنماییم کنید لیست شغلهای کانادا که گفتید اعلام میشه از 2013 کدوم سایت باید ببینم و بعد مهمتر چطور اقدام کنم با تشکر
سلام
همان حرفهایی که به عارف گفتم به شما هم میگم . فعلا ایلتس 6.5 در هر 4 قسمت بگیرید . مطمئن باشید برای ایلتس در بهترین حالت حداقل باید 6 ماه فشرده کارکنید. پس تا دیر نشده نمره بالایی برای ایلتس بگیریدو سابقه کار مناسب تهیه کنید .

(2012-08-17 ساعت 21:26)Yashar1989 نوشته:  با مدارک سیسکو و مایکروسافت میشه برای مهاجرت به استرالیا و کار اقدام کرد؟
سلام
خیر با این مدارک نمی توان برای مهاجرت اقدام کرد .
با ارزوی موفقیت برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان: بابک عجمی ، msar
ببین دوست عزیز
بهترین راه و آسان ترین راه مدرک فنی و حرفه ای کلید سازی
تو ایالات استرالیای غربی خاهان زیاد داره و می خوان
البته واسه خودت باید سابقه 3یا 5 سالی جور کنی
مطمئن باش به نتیجه می رسی