کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانلود آیین نامه و نمونه سوالات رانندگی در ایالت های مختلف
از لینک های مفیدتون ممنون
اما هر کار میکنم باز نمیشه این سایت فیلتره و با فیلتر شکن هم مثل لاک پشت جلو میره
کسی هست که دانلود شده اش رو داشته باشه؟؟
برای ایالت تگزاس میخوام
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: jan ، mansour*** ، California ، mtcanada ، soruosh ، soli asali ، taherifar ، t_arian_n
دوست عزیز سلام
هر دو لینک مربوط به تگزاس (ارسال3 و ارسال 9 ) چک شد و مشکلی نداره ! شاید سروری که شما ازش اینترنت می گیرید, این مشکل رو به وجود آورده باشه .
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، emankh101 ، mansour*** ، California ، soli asali ، Lecturer ، taherifar ، t_arian_n
آیین نامه رانندگی تو ایالت connecticut رو از کجا میتونم پیدا کنم؟ نزدیک نیویورکه.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، ebi1988 ، taherifar ، t_arian_n
نقل قول:
(2011-04-18 ساعت 13:34)dreamer60 نوشته:  2)ایالت California
فایل رو از اینجا دریافت کنید.

آقا این California کار نمیکنه میگه خرابه؟؟؟؟/
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
پاسخ
تشکر کنندگان: shivarahbari ، soli asali ، niloo-kh ، Lecturer ، manamilad ، taherifar ، t_arian_n
سلام
دوستان کسی هست فایل دفترچه گواهی نامه ایالت اریگان(پورتلند)را داشته باشه؟اینجا بذاره لطفا!
دریافت گرین کارت لاتاری در سپتامبر 2009
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، niloo-kh ، taherifar ، t_arian_n
من یکسری تست فارسی مربوط به کالیفرنیا رو دارم که انشالله بشه اپلود می کنم دوستان ببینن
راستی اگر تو ی تهران و بعضی از شهر های بزرگ رانندگی می کردین باید بگم که خیلی از عادت گذشته رو باید کنار بزارین
و به قوانین پایبند باشین
پاسخ
(2011-06-27 ساعت 12:45)wushu kung fu نوشته:  
نقل قول:
(2011-04-18 ساعت 13:34)dreamer60 نوشته:  2)ایالت California

آقا این California کار نمیکنه میگه خرابه؟؟؟؟/

متاسفانه بعضی از ispهای داخل ایران برای سایت 4shared محدودیت هایی ایجاد کرده اند و مشکل بعضی از دوستان به همین علت هست و این دوستان می تونند با عوض کردن isp شون این مشکل رو رفع کنند . لینک کالیفورنیا هم چک شد و کار می کنه.
در مورد ایالت های دیگه که دوستان عزیزم دز پیام های شخصی خواستار اضافه شدنشون به لیست هستند هم به محض اینکه به اینترنت پرسرعت دسترسی پیدا کردم , به روی چشم.Shy

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
سایتی که فروزن عزیز زحمت کشیدن و در ارسال 19 اعلام کردند واقعا" سایت خوبیه ولی برای اون دوستانی که شاید با اون سایت مشکل داشته باشند , من این فایل ها رو هم قرار میدهم:

18) ایالت Connecticut
فایل pdf رو از اینجا دریافت کنید.

19 ) ایالت Oregon
فایل رو از اینجا در یافت کنید.

پاسخ
با درود
من میخواهم بدانم آزمونها دقیقا از این کتابها می آید؟ کسی نمونه آزمونها را داره ممنون میشم از زحمت ارزشمند شما. ودرضمن کسی اطلاع داره که امتحانات در آنجا بصورت تشریحی است یا تستی؟
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

پاسخ
تشکر کنندگان: sasan ، California ، iranian1 ، Lecturer ، t_arian_n
من از پدرم (سیتیزن آمریکا هستند )یک بار سوال کردم گفتند که از همین کتاب ها سوال می کنند. در ایالت ایشون که فلوریدا هست به صورت تستی امتحان گرفته می شود اون هم به شکل face to face ! و سوالات هم به جای برگه بر روی مونیتورهای فینگر تاچ هست . در کل این طور که من فهمیدم زیاد امتحان سختی نداره.بیشتر از علایم بوده و سرعت های مجاز . (برخی از افراد که سن بالایی دارن حتی می تونند با یک مترجم شخصی تشریف ببرند)
در ضمن امتحان شهرم که کاملا" گلابی بوده عبور از 2 چهار راه + پارک دوبل + دور دوفرمون
در نهایت برای اینکه خیال همه رو راحت کنم خواهر بنده در ایران آین نامه رو 2 بار و شهر رو 3 بار امتحان داد تا بالاخره گواهینامشو گرفته ولی در آمریکا آین نامه رو بار اول و شهر رو بار دوم قبول شده . لازم به ذکره که ایشون هم انگلیسیش هم رانندگیش تو دیواره Big Grin پس نباید کاره خیلی سختی باشه .
توضیح: موارد فوق شنیده های شخصی من از روال گرفتن گواهینامه در ایالت فلوریدا و شهر Orlando هست.

پاسخ
دوستان ساسان عزیز زحمت کشید و اون فایل هایی رو که در بالا توضیحش رو دادند , برای بنده ایمیل کردند . دوستان می تونند پکیچ کامل رو از لینک زیر دریافت کنند.

20 ) پکیچ کامل ایالت TEXAS

پاسخ
با درود
دوست گرامی من اگر واشنگتن رفتم آیین نامه اونجا با دیگرایالت چه فرقی داره؟

(2011-07-27 ساعت 02:56)dreamer60 نوشته:  دوستان ساسان عزیز زحمت کشید و اون فایل هایی رو که در بالا توضیحش رو دادند , برای بنده ایمیل کردند . دوستان می تونند پکیچ کامل رو از لینک زیر دریافت کنند.

20 ) پکیچ کامل ایالت TEXAS

2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

پاسخ
تشکر کنندگان: tajvidi ، niloo-kh ، pari pariaaa ، taherifar ، t_arian_n
(2011-04-18 ساعت 13:34)dreamer60 نوشته:  با توجه به اینکه اغلب این فایل ها دارای حجمی بیش از 4 مگابایت هستند , لذا مجبور شدم این فایل ها رو در 4shared براتون آپلود کنم.
همچنین اگر ایالت مورد نظرتون رو در این تاپیک پیدا نکردید لطفا" اعلام کنید تا در اسرع وقت براتون قرار بدهم.

1) ایالت Florida (ایالت خودم Big Grin)
فایل رو از اینجا دریافت کنید .

2)ایالت California

3) ایالت Iowa

سلام خوبین من در فینیکس زندگی‌ می‌کنم می‌خواستم ببینم ترجمه آی‌ن نامه راهنمایی رانندگی به فارسی‌ هست ؟ از کجا می‌تونم پیدا کنم ممنونم از لطفتون؟؟.

سلام خوبین من در فینیکس زندگی‌ می‌کنم می‌خواستم ببینم ترجمه آی‌ن نامه راهنمایی رانندگی به فارسی‌ هست ؟ از کجا می‌تونم پیدا کنم ممنونم از لطفتون؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: niloo-kh ، pari pariaaa ، taherifar ، t_arian_n
(2011-07-20 ساعت 22:20)sasan نوشته:  دوستان سلام
من هوستون هستم . یک کتابی هست که آیین نامه هستش و چنتا جزوه که ایرانیهای اینجا زحمت کشیدند . هم فارسی و هم انگلیسیش رو دارم
در ضمن صد در صد سوالات از همین جزوات هست.
من دارمشون و اسکنشون کردم
دوستان هر کسی خواست ایمیلشو به من بده تا من براتون ایمیل کنم
موفق باشید
و بدرود

سلام خوبین لطف می‌کنین راهنمای فارسیرو برای من ایمیل کنین .البته من تو آریزونا هستم مطمئن نیستم به دردم بخور ولی‌ می‌تونم ازش کمک بگیرم ممنون میشم sjoshanpoosh@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan ، dreamer60 ، hamidt ، kourosh2011 ، ebi1988 ، niloo-kh ، taherifar ، t_arian_n
سلام
دوست عزیز متاسفانه من نتونستم آیین نامه هیچ ایالتی رو به زبان فارسی پیدا کنم . البته با توجه به اینکه طبق سخن یکی از دوستان که در بعضی شهر های کالیفورنیا می توان امتحان رو به زبان فارسی هم پاسخ داد پس اگه فقط بتونید نسخه فارسی کالیفورنیا رو پیدا کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: hi_2011 ، California ، comrun ، niloo-kh ، pari pariaaa ، taherifar ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان