کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
دانلود آیین نامه و نمونه سوالات رانندگی در ایالت های مختلف
اول از همه ممنون که این تاپیک رو راه انداختین و به بچه ها کمک میکنین، دمتون گرم. فقط خواستم یک نکته بگم و اونم اینکه آیین نامه ای که تو پست 3 برای تگزاس گذاشته شده مربوط به CDL یا همون گواهینامه کامیون و اتوبوس و این چیزاست. البته تو پست های بعدی آیین نامه مناسب رو میشه پیدا کرد اما خب اگه اونم اصلاح یا حذف شه بهتره
(2011-04-18 ساعت 16:14)dreamer60 نوشته:  این هم از 3 ایالت بعدی

4) ایالت نیویورک
فایل رو از اینجا دریافت کنید.

5) ایالت texas....

پاسخ

texas drivers license exam review questions and answers

سوالات امتحان گواهی نامه در تگزاس همراه با جواب

دوستان ساکن دالاس دیگر برای امتحان گواهی نامه که یکی از مهترین هاست مشکلی نخواهید داشت...همه ی سئوالات را با کتاب اصلی چک کردم به ترتیب همین ها بود

فایل‌های پیوست
.docx   Study and Review Questions For Class C Operators (Answer).docx (اندازه 86.66 KB / تعداد دانلود: 1,196)
شماره کیس: 2011AS0000143
تاریخ مصاحبه: 11 اسفند 1389
ورود به امریکا(دالاس, تگزاس): 27 مرداد 1390
دریافت گرین کارت: 20 شهریور ماه 1390
دریافت سیتزن شیپ : چندین ماه دیگر انتظار در غربت
پاسخ
دوستان عزیز, من دیدم که دوستان از نمونه سوال حرف میزنند. آیا این چیزی بجز اون آیین نامه ای هاست که باید بخونیم؟ اگه اره،از کجا میتونین این سوال ها رو گیر بیاریم؟ پیشاپیش از پاسختون ممنون.
پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، taherifar ، t_arian_n ، nedaba
با درود فراوان
من اومدن مریلند شما ترجمه آیین نامه رو دارید؟ یا نوع پرسش ها رو میدونید؟
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

پاسخ
تشکر کنندگان: سمانه777 ، niloo-kh ، taherifar ، t_arian_n ، nedaba
درود بر شما
این آدرس صحیح آیین نامه مریلنده که من واسه ترجمه اون کمک نیاز دارم.

www.mva.maryland.gov/Resources/DL-002A.pdf
شماره /:/2011as00016xxx
تاریخ مصاحبه : 28 march
تاریخ کلیرنس:5 jun
حرف های خیلی زیادی دارم برای گفتن
همین که مثلاً یه خورده دیگه تحمل کن،یا تسلیم نشو به اون چیزی که بهش معتقد نیستی ومی دونم خسته ای.
ولی باز تو بازنده نشو وقتی جز تو کسی لایق برنده شدن نیست
تو محکومی به موفقیت
این یادت بمونه

پاسخ
تشکر کنندگان: afshinghwink ، niloo-kh ، pari pariaaa ، taherifar ، t_arian_n ، nedaba
دوستان کسی نمونه سوالات واشینتون دی سی رو نداره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، kamela ، Lemony ، taherifar ، t_arian_n ، nedaba
سلام دوستان
این نمونه سئوالات امتحانی کالیفرنیاجدید مربوط به شهر سن حوزه هست
نمونه سئوالات قبلی را می توانید از لینک های زیر دریافت کنید

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...9%85%D9%87
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3992
(2011-01-26 ساعت 03:23)farnaz1668 نوشته:  سلام دوستان
توی سانتا کلارا نزدیک سن هوزه امتحان فارسی میگیرند.کسی نمون سوال ها رو داره؟؟؟؟
ممنون

فایل‌های پیوست
.zip   IMG_9753r.zip (اندازه 853.05 KB / تعداد دانلود: 938)
کیس12XXX
دریافت نامه قبولی خرداد در منزل
ابوظبي
تاریخ ارسال فرمها:27 june
مصاحبه:4 jan
كليرنس:22 مارچ
دریافت ويزا:21 آپريل
تاریخ هجرت 2011 8 oct
محل اقامت سن حوزه
جمع تقریبی هزینه ها :15000 عكس+54000 پست TNT+هزينه واكسناسيون 2200 + 101000  ترجمه+هزینه سفر و سفارت و مدیکال 3ميليون تومان+ 1580 بلیط آمریکا
پاسخ
(2011-10-21 ساعت 01:52)najibi نوشته:  دوستان کسی نمونه سوالات واشینتون دی سی رو نداره؟

سلام
لطفا به آدرس ذيل برويد:

http://dmv.washingtondc.gov/pdf/dltest.pdf
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
پاسخ
تشکر کنندگان: Omidooo ، سمانه777 ، niloo-kh ، pari pariaaa ، Lemony ، taherifar ، t_arian_n
سلام من كتاب ايين نامه در ايلت كاليفرنيا رو ميخوام ولي وقتي تو سايت ميرم نميتونم دانلود كتاب رو پيدا كنم ميخواستم اگه زحمتي نيست يه نفر مرحله به مرحله برام بنويسه كه چه كار كنم واقعا ممنون ميشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، t_arian_n
(2011-12-04 ساعت 13:56)انا نوشته:  سلام من كتاب ايين نامه در ايلت كاليفرنيا رو ميخوام ولي وقتي تو سايت ميرم نميتونم دانلود كتاب رو پيدا كنم ميخواستم اگه زحمتي نيست يه نفر مرحله به مرحله برام بنويسه كه چه كار كنم واقعا ممنون ميشم.

اين صفحه را يك نگاهي بندازيد بد نيست. در همين صفحه لينك نسخه پي دي اف راهنما يا دستنامه رانندگي كاليفرنيا هست.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
(2011-12-04 ساعت 17:04)frozen mind نوشته:  
(2011-12-04 ساعت 13:56)انا نوشته:  سلام من كتاب ايين نامه در ايلت كاليفرنيا رو ميخوام ولي وقتي تو سايت ميرم نميتونم دانلود كتاب رو پيدا كنم ميخواستم اگه زحمتي نيست يه نفر مرحله به مرحله برام بنويسه كه چه كار كنم واقعا ممنون ميشم.

اين صفحه را يك نگاهي بندازيد بد نيست. در همين صفحه لينك نسخه پي دي اف راهنما يا دستنامه رانندگي كاليفرنيا هست.

سلام من تو صفحهاي كه شما گذاشته بوديد رفتم ولي وقتي ميخوام فايل pdfرا باز كنم مينويسه the file is damaged and could not be open. نميدونم چرا؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، shkhmo ، khmp ، pari pariaaa ، taherifar ، t_arian_n
با سلام
من و همسرم اخیرا در هوستون آزمون آیین نامه را دادیم. 29 سوال از 30 سوال در فایل های به اشتراک گذاشته توسط Dreamer60 و empyrium بود. از ایشان سپاسگزاریم. درضمن در سایت زیر هم که توسط یکی دیگر از هموطنان معرفی شده بود، می توانید سئوالات شبیه امتحان را بیابید:
www.driversprep.com
با استفاده از این سه منبع به راحتی امتحان را قبول می شوید.
پاسخ
سلام و خسته نباشید به تمام دوستان عزیز
خواستم تشکر کنم از دوستانی که لطف کردند نمونه سوالات فارسی رو در این سایت قرار دادند!
من اولین بار به فارسی و بدون مطالعه قبلی امتحان دادم که 4 خطا بیش از حد مجاز دفعه اول، یعنی با 10 غلط مردود شدم.
بعد از سرچ کردن روی گوگل با این وب سایت آشنا شدم و با دانلود نمونه سوالات و گذاشتن یکی دو ساعت زمان، تونستم تمام سوالات رو به درستی درک کنم و متوجه بشم (قطعا خیلی از موارد نظیر میزان مجاز الکل 8% یا مبالغ جریمه و زندان و غیره در آیین نامه ایران درج نشده و بسیاری از دوستان نظیر خود من از این موضوع بی اطلاع هستیم که باعث مردود شدن در آزمون کتبی خواهد شد) و در دومین مرتبه ازمون کتبی به طور 100% به تمامی سوالات پاسخ صحیح دادم، در مدت کمتر از 3 دقیقه! (دقیقا مثل دانش آموزی که از قبل سوالات امتحانی رو داشته باشه) و از این بابت خیلی خوشحال هستم و خواستم از تمام دوستان تشکر کنم
پاسخ
(2011-12-07 ساعت 16:49)انا نوشته:  

سلام من تو صفحهاي كه شما گذاشته بوديد رفتم ولي وقتي ميخوام فايل pdfرا باز كنم مينويسه the file is damaged and could not be open. نميدونم چرا؟ ممنون

شاید ورژن ادوبی آکروبات شما پایینه. من که بدون مشکل می تونم فایلها رو باز کنم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، انا ، golesang ، shkhmo ، afshinghwink ، سمانه777 ، niloo-kh ، taherifar ، t_arian_n
(2012-03-01 ساعت 14:00)frozen mind نوشته:  
(2011-12-07 ساعت 16:49)انا نوشته:  
(2011-12-04 ساعت 13:56)انا نوشته:  سلام من كتاب ايين نامه .....

اين صفحه را يك نگاهي بندازيد بد نيست. ....

سلام من تو صفحهاي ....

شاید ورژن ادوبی آکروبات شما پایینه. من که بدون مشکل می تونم فایلها رو باز کنم.
برای منم درست بود و باز میکرد مشکلی نداشت
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، golesang ، shkhmo ، niloo-kh ، Lecturer ، taherifar ، t_arian_n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان