کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اعلام نتایج قرعه كشي اول لاتاری ویزای گوناگونی ۲۰۱۲ (گرین کارت)
برای آگاهی از نتایج لاتاری 2012 فقط با مرورگر Internet Explorer به اینجا مراجعه کنید و بعد از وارد کردن Confirmation Number ، نام خانوادگی و سال تولد از نتیجه لاتاری مطمئن شوید.

دوستان لطفا توجه داشته باشید که این تاپیک فقط برای اعلام اسامی افراد برنده شده ایجاد شده است. لطفا از نوشتن مطالب غیر مرتبط خودداری فرمائید.

برای تبریک به برندگان، فقط از دگمه تبریک استفاده فرمائید. ارسالهای خارج از موضوع یا حاوی پیام تبریک، حذف خواهد شد.

به امید برنده شده همه دوستان مهاجرسرایی!

برندگان عزیز لطفا به بخش لاتاری از آغاز تا پایان ویکی مراجعه کنید : http://goo.gl/6Pykb
تشکر کنندگان: OMID_R ، barcelona ، Amirreza ، WIKIMAN ، Homer ، Rasool ، tarfandkhaneh ، binahayat_m ، mavarfan ، frozen mind ، aminaran ، eblam ، oxin ، vahidansari ، amohezal
من خوشبختانه بعد سه سال قبول شدم
تشکر کنندگان: matgogoia ، Lottery_GC ، hassanak65 ، Dr.Alik ، sib 24 ، abbas_dinari ، artemis21 ، baran2020 ، nazaninr ، ابی22 ، barsa ، zohreh36 ، Ali agha ، farhad_vakili ، ary ، usatravel ، usa ، epicurean ، pasha2c ، arezoo_zarrabi ، Linspire ، paolo ، remuslupin ، free_free ، leaden_boy ، Doctor ، Kaveh90 ، Ashkan78 ، frozen mind ، AvRiMcM ، mehran61 ، sorena ، kasra ، arshida ، لیلا ج ، mar308 ، shahriari ، cky ، Shiva7223 ، Amir78 ، gadfly ، alirezagh ، hpsarvari ، sohi ، mh_hshk ، مسافرکوچولو ، WIKIMAN ، gt3333 ، فردين ، DR.MOVIE ، ramin_ad ، nastaran86 ، ابراهيم22 ، iMang ، hanim ، mashusa ، feryfrt ، indmehdi ، Parandeye Mohajer ، ans108664 ، joseph ، Mahan59 ، farzad-it ، lorecance ، Ramkal ، mr.amir ، aghdam ، mohammad_b ، nojanarabi ، mrgizlik ، Alphakiloo ، Snowman ، h18762000 ، maxsupermax ، matinam ، afshin791g ، Mehrdadvictor ، nimashahed ، Sahar-Germany ، Sooshians ، m.karimi ، leili ، ساشا ، arash004 ، honareirani ، hasti_banoo ، Goodie ، iSaeid ، kianoush ، bill.goldberg1990 ، REZA1390 ، حامد ، coming soon ، nedadd ، amir_ebrahimi99 ، mina_s ، reza146 ، alisarshar ، mavarfan ، rs232 ، emankh101 ، sepinod ، Donkey chance ، Shahoo52 ، rasarasa ، laili ، میناسیان ، amir_2011 ، sayare ، masih ، Amir Caran ، davidata ، saki_h ، wushu kung fu ، viking ، lexington ، مسافر ، farzad.s ، sorooshii ، پرستو ، parmida.722 ، pejvakgroup ، yas ، mahmood_eng ، y1766 ، arash1989 ، Iman-gta ، sorkhfam ، Seattle2015 ، m_SAD ، atamusic ، vivooo7 ، mohammadm64 ، mohammad.maleki ، بابک لب کارون ، eli.am ، armin1272 ، pouryaraki@yahoo.com
حدود Case number شما چند هست؟ يعني در حدود چند هزار؟

(2011-05-01 ساعت 09:36)uxmal09 نوشته:  من اسمم در اومد!! سال دومه که شرکت می کنم

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...

از صبح ساعت 8 داشتم اینجا چک میکردم بچه ها کیا برنده شدن کیا نشدن .خیلی نامید شدم
و ساعت 11 رفتم با نامیدی چک کردم
به لطف خدا برنده شدم.
به همه برنده شدگان تبریک میگم.امیدوارم تمام بچه های گلی که برنده نشدن
برای سال دیگه جزو برنده ها باشن.
دوستانی که قبول شدن و اونایی که قبول میشن ، حدود کیس نامبرشون رو (نه خود کیس نامبر) توی امضاشون بذارن تا بقیه مجدد سوال نکنن و ما هم بتونیم یک نتیجه گیری از حدود کیس نامبرها داشته باشیم...

بهر حال برنده ها نگران نباشن ، اینجا کسانی که کمک می کنند زیادن...Smile
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
دوستان سلام

مادرم قبول شده با شماره 12000 هورااااااااااااااااااااااا. خوب دوستان الان باید چه کار کرد؟؟؟
دوستان فقط کسانی که برنده شدند اعلام کنند، پست های نامربوط برای راحتی برندگان پاک خواهد شد.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
درود برهمه دوستان عزیز
من از 8:30 صبح دارم چک میکنم ؟
وپاسخی که دریافت کردم این است
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.
برای چندمین بار چک کردم هم برای خودم وهم برادرم و جواب گرفتم برادرم قبول شد با
کیس نامبر 2012AS00013###4
باورم نمیشه ؟ خیلی خوشحال هستم ؟ دوستان شما هم چندین بار تلاش کنید ؟
سلام به دوستان
این سال پنجم هست
قبول شدم
11xxx
با سلام خدمت همه دوستان منم به خواست خدا قبول شدم
بار اولم بود که شرکت می کردم خیلی خوشحالم امیدوارم همه دوستان انشاا... سال آینده قبول بشن
Case Number:2012AS00015XXX
اما کیس نامبرم خیلی بالاست 15هزار !!!!Sad
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

دوست عزیز اتفاقا کیس نامبر خیلی خوبیه من کیسم 18000 بود مصاحبه ام افتاد اول اردیبهشت.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
من قبول شدم اولین سال هم هست شرکت میکنمSmile نامزدم هم همینطور
Case Number: 2012AS00003000
Case Number: 2012AS00009000
سلام دوستان . من اولین بارم بود که شرکت کرده بودم. اسمم در اومده این هم کیس نامبرم که در حدود 13000 هستش

2012AS00013XXX
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

سلام دوستان
بار دوم بود که شرکت مي کردم و قبول شدم .
کيس نامبرم حدود 10000 هست و محل مصاحبه آنکارا.
تشکر ويژه از بچه هاي مهاجرسرا.

Case Number: 2012AS00010XXX
من هم قبول شدم!!!!
من و همسرم هنوز عقد نكرديم. الان اگه عقد كنيم چي ميشه؟خراب كاري ميشه؟
-----------
مبارك باشه!
قبل از فرستادن فرم DS-230 عقد كنيد.
لطفا سوالاتتان را در اين تاپيك مطرح نكنيد.
Frozen Mind
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان