کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-08-03 ساعت 20:44)schaghayegh نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 20:40)Masoudpish نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 17:37)elhamy نوشته:  سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟

سلام
1- Advanced
2- آره با دست هم میتونید ولی بهتره تایپ کنید تا خطای نوشتن شما کم بشه با کمک نرم افزار acrobat reader professional و یا Nitro
اي داد بيداد من فوق ليسانسم اما اون قسمت و زدم : University Degree

Sad حالا چي ميشه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sad
مشکلی نداره یه ایمیل به KCC میزنید و توضیح میدید در زمان مصاحبه هم قبل از قسم خوردن به آفیسر میگید که میخواهی فرم رو تصحیح کنید

(2011-08-03 ساعت 23:14)elhamy نوشته:  ببخشید درمورد درج کردن نام نامزد در فرم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟
لطفا سوال هاتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید شما این سوال را 3 جا مطرح کردید من به این سوال شما در تاپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122 پاسخ دادم با این آدرس مراجعه کنید
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid124232
دوست عزیز elhamy و دیگر دوستان چنانچه جواب سوال هاتون رو خوندید و به نظرتون مفید اومد از دکمه تشکر استفاده کنید تا متوجه بشیم که جواب رو خوندید
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: elhamy
(2011-08-04 ساعت 02:51)الی الی نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 02:18)ابی22 نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 01:50)الی الی نوشته:  بچه ها منم موافقم ....ولی این مخالف قوانین مهاجر سراست مثله اینکه ...........ولی خیلی خوبه ....چون اصلا یه سری از بچه ها که تنهان، دخترن،کم سن ترن، هم رشته هستن میتونه بیسه آشنایی باشه واسه اینکه مصاحبه با هم باشن، یا حتی بعد از رفتن اونجام به هم کمک کنن.......ولی فکر کنم به خاطر سوئ استفاده هایی که بعضی ها ممکنه از این اامتیاز بکنن متا سفانه بقیه هم محروم میشن!
بازم نظر مدیران محترم ...اگه راهنمایی کنن ممنون میشیم
شاید بشه یه مدیریتی کرد که مثلا دخترا و پسرا جدا یه انجمن هایی بزارن (اگه مشکل اینه)
ممنون دوستم ولی آخه این که من گفتم نمیشه سوال کرد که!! مثلا بپرسیم کی دختره تو رنج سنی 24-30 سال و مجرد و میخواد کالیفرنیا بره؟ بیاد با هم آشنا شیم اونجا تنها نباشیم. !!!

پارسال گرد همایی حضوری برندگان لاتاری 2011 برگذار شد اگه مدیران صلاح بدونن امسال هم برقرار میشه
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: Masoudpish
با سلام خدمت دوستان عزیز
شماره کیس نامبرمن2012AS35000 است.حداقل زمانی که طول میکشه کارنت شم حدود چه ماهی میشه؟؟
والان که 2 هفته از ارسال فرم های مربوطه و عکس به کی سی سی میگذره و به دستشون هم رسیده آیا باید بهشون ایمیلی بزنم؟

با تشکر
تشکر کنندگان: California
سلام دوستان
من تازه وارد هستم.
پدرم در لاتاری قبول شده ! با کیس نامبر زیر 10.000
فعلا در حال تکمیل فرم ها هستیم.
سوالم اینکه هر کدام از اعضای خانواده به طور جداگانه باید فرم 230 رو پر کنند؟

- من دانش آموزم (سال سوم تموم شد) ! در قسمت شغل و .. باید بنویسم Highschool student?
- من تاپیک سربازی رو مطالعه کردم ! ولی متوجه نشدم ! کسی سند خونه گذاشته؟ میتونم از این طریق برم؟
- یه خواهش دارم :
اگه ممکنه این 2 فرم رو ترجمه کنید لطفا مثلا توی فیلد هایی که کمی ... هست ، توضیح اضافی بدین ! نمیشه ؟؟ نمیشه که همه چیز رو پرسید !
با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام بازم سوال داشتم لطفا جواب بدین
1- من لیسانس عمران-فوق دبپلم عمران که فوق دیپلمم معلم فنی ساختمان هست و دیپلم ساختمان از هنرستان دارم معادل اینهارو یکی بهم بگه هم ترجمه دوره ها رو هم عنوانشو مثلا برا لیسانس university degree و عنوانش civil engineering درست است برا فوق دیپلم و معلم فنی ساختمان چی باید بنویسم
با تشکر
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 13:38)California نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 17:37)elhamy نوشته:  سلام دوستان می‌شه لطفا راهنمایی‌ بفرمایید ؟ آیا برای داشتن مدرک دانشگاهی فوق لیسانس باید قسمت یونیورسیتی دگری رو علامت بزنیم یا advansed دگری رو ؟ و سوال بعد اینکه آیا می‌شه فرمها رو دستی‌ پر کرد ؟

سلام
1- Advanced
2- آره با دست هم میتونید ولی بهتره تایپ کنید تا خطای نوشتن شما کم بشه با کمک نرم افزار acrobat reader professional و یا Nitro

مشکلی نداره یه ایمیل به KCC میزنید و توضیح میدید در زمان مصاحبه هم قبل از قسم خوردن به آفیسر میگید که میخواهی فرم رو تصحیح کنید

(2011-08-03 ساعت 23:14)elhamy نوشته:  ببخشید درمورد درج کردن نام نامزد در فرم میشه لطفا راهنمایی بفرمایید؟
لطفا سوال هاتون رو فقط در یک تاپیک مطرح کنید شما این سوال را 3 جا مطرح کردید من به این سوال شما در تاپیک بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122 پاسخ دادم با این آدرس مراجعه کنید
دوست عزیز elhamy و دیگر دوستان چنانچه جواب سوال هاتون رو خوندید و به نظرتون مفید اومد از دکمه تشکر استفاده کنید تا متوجه بشیم که جواب رو خوندید

دوستان لطف کنید واطلاعات اشتباه رو بهمدیگر تحمیل نکنید برای مدرک فوق لیسانس از قسمت university degree استفاد کنید کلمه advance مربوط به دوره دکترا به بالاست ، اگر کمی در سایت جسجو هم می کردید به این نتیجه می رسیدید
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: Hediyeh
(2011-08-04 ساعت 16:34)oktay نوشته:  سلام دوستان
من تازه وارد هستم.
پدرم در لاتاری قبول شده ! با کیس نامبر زیر 10.000
فعلا در حال تکمیل فرم ها هستیم.
سوالم اینکه هر کدام از اعضای خانواده به طور جداگانه باید فرم 230 رو پر کنند؟

- من دانش آموزم (سال سوم تموم شد) ! در قسمت شغل و .. باید بنویسم Highschool student?
- من تاپیک سربازی رو مطالعه کردم ! ولی متوجه نشدم ! کسی سند خونه گذاشته؟ میتونم از این طریق برم؟
- یه خواهش دارم :
اگه ممکنه این 2 فرم رو ترجمه کنید لطفا مثلا توی فیلد هایی که کمی ... هست ، توضیح اضافی بدین ! نمیشه ؟؟ نمیشه که همه چیز رو پرسید !
با تشکر

1 - بله
2 - برای شغل N/A بگذارید
3 - در مورد سربازی دقیقا نمیدونم ولی شما اینو بدونید که اگر شما برید گرین کارت رو بگیرید و بعد با گرفتن پاسپورت سفید میتونید 2 سال خارج آمریکا باشید
4 - ترجمه فرم 230
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1290
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1291
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1292
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=1293

و اون یکی
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=227
http://mohajersara.com/attachment.php?aid=228
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: oktay
(2011-08-04 ساعت 23:44)kopol نوشته:  
(2011-08-04 ساعت 13:38)California نوشته:  

سلام
1- Advanced

دوستان لطف کنید واطلاعات اشتباه رو بهمدیگر تحمیل نکنید برای مدرک فوق لیسانس از قسمت university degree استفاد کنید کلمه advance مربوط به دوره دکترا به بالاست ، اگر کمی در سایت جسجو هم می کردید به این نتیجه می رسیدید

koopl خان عزیز دوباره یه سرچی دیگه بزن تا بدونی advanced degree معنیش چی هست اطلاعات غلط داری به بچه ها میدی دوست من
[/align]advanced degree
American Heritage Dictionary:
advanced degree

A university degree, such as a master's or doctorate, that is higher than a bachelor's.

Read more: http://www.answers.com/topic/advanced-de...z1U6LD87tT

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: California ، kopol ، الی الی ، Kivan ، amiry
ممنون که جواب خواهید داد
تشکر کنندگان:
]سلام به همگی.ایا کسی میدونه تو لاتاری 2011 و 2010 از بین 100000 نفر برنده"چند نفر از ایران بودن؟
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان:
ببخشید کسی به من پاسخی نداد ! آیا تا 20 - 24 مرداد ماه فرصت هست واسه ارسال فرمها ؟ و آیا میشه پس از ارسال فرمها چنانچه تغییری صورت گرفت مثلا ازدواجی صورت گرفت - آپدیت فرمها رو دوباره فرستاد ؟ ممنون
تشکر کنندگان:
ررسلام
ممنون Matinam !

1. در اون قسمتی که باید مکان هایی که تحصیل .... بنویسم. از آخر به اول بنویسم. برای من که تازه دیپلم گرفتم باید دبستان و راهنمایی هم باشه؟
2. اگه باید باشه ، معادل انگیسیش رو کسی میدونه؟
3. برای پدرم که فوق لیسانس هستش اگه از دبیرستان به بعد بنویسه مشکلی پیش میاد یا باید کامل بنویسه؟
4. در فرم 122 ، پدرم که فوق لیسانس داره و 18 سال سابقه کار در ادارات دولتی ! باید قسمت 7 (فکر کنم) که میپرسه در 5 سال گذشته ....
باید Yes بزنه یا No و قسمت های b و c رو باید پر کنه؟
5. و اینکه من هنوز پیش دانشگاهی نرفتم ! باید علاوه بر دبیرستان یه پیش دانشگاهی هم اضافه کنم از الان؟ یا نیازی نیست؟ و اگه هر دوش یه دبیرستان باشه میتونم یک جا از اول تا پیش رو دبیرستان حساب کنم؟ و جلوش بنویسم دیپلم ریاضی؟ و یا نه دوبار بنویسم دبیرستان ... بعد یه بار ... و یه بار ...؟؟؟؟

با تشکر ببخشید خیلی سوال میپرسم!

با تشکر
تشکر کنندگان:
ببخشید در قسمت 31a و 31b با توجه به اینکه فرد مجرد باشد آیا میتوان نام پدر و مادر رو درج نمود ؟ و یا مثلا نام نامزد را ؟ کمک کنید بسیار ممنون میشم

تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 14:23)peyman58 نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز
شماره کیس نامبرمن2012AS35000 است.حداقل زمانی که طول میکشه کارنت شم حدود چه ماهی میشه؟؟
والان که 2 هفته از ارسال فرم های مربوطه و عکس به کی سی سی میگذره و به دستشون هم رسیده آیا باید بهشون ایمیلی بزنم؟

با تشکر

اگه مشکلی نباشه حدودا ماه اوت زمان مصاحبه شما هست
صبر کن وقتی پرونده شما کارنت شد اون موقع ایمیل بزن به KCC برای وقت مصاحبه هرچند نامه مصاحبه را براتون پست میکنن ولی ممکنه به دست بعضی ها نرسه مثل خود من
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان:
(2011-08-04 ساعت 18:39)sezar نوشته:  با سلام بازم سوال داشتم لطفا جواب بدین
1- من لیسانس عمران-فوق دبپلم عمران که فوق دیپلمم معلم فنی ساختمان هست و دیپلم ساختمان از هنرستان دارم معادل اینهارو یکی بهم بگه هم ترجمه دوره ها رو هم عنوانشو مثلا برا لیسانس university degree و عنوانش civil engineering درست است برا فوق دیپلم و معلم فنی ساختمان چی باید بنویسم
با تشکر

لطفا جواب بدین
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان