کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-02 ساعت 15:53)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟

با توجه به كيستون بهتره از الان شروع به پر كردنش بكنيد.
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-05-02 ساعت 15:48)alisarshar نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 14:09)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟

اگر نامه قبولي هنوز دستتون نرسيده بايد طبق تاريخي كه تو سايت موقع چك كردن بهتون اعلام شده صبر كنيد اگر تا اون زمان هم نرسيد بايد به Kcc ايميل بزنيد بعد اونجا بهتون ميگه كه اگر نامه نداريد دو تا فرم I-122و I-230 رو كامل پر كنيد و همراه 2قطعه عكس 5*5 به آدرس كنسولگري عنايت بفرماييدسپس بايد چند ماهي سماغ بمكيد تا از طريق سفارتي كه تو فرمها اعلام كرديد شماره كيس و تاريخ مصاحبتونو بگيريد البته همه اين موارد اگر مثل پارسال باشه و تغييرات اساسي ديگري نداشته باشه. پس الان بهتره كه سر فرصت برين و 2تا فرم پر كنيدBig Grin
مگه امسال نامه میاد ؟؟ تروخدا یکی که واقعا میدونه از سایت رسمی تکلیف رو روشن کنه امسال نامه میاد یا نه.
بیزحمت یه من انگلیسی آماده بدید سوال بپرسم از kcc یا خودتون بپرسید
انتظار.....
تشکر کنندگان:
میشه لینک برداشتن این دوتا فرم رو برامون بزارین. خیلی خیلی ممنونم
تشکر کنندگان:
(2011-05-02 ساعت 18:42)erfoly نوشته:  میشه لینک برداشتن این دوتا فرم رو برامون بزارین. خیلی خیلی ممنونم

از اینجا بگیر دوس عزیز
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4028
انتظار.....
تشکر کنندگان: ASALI
(2011-05-02 ساعت 18:25)gt3333 نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 14:09)erfoly نوشته:  سلام . من امسال قبول شدم .میخواستم بدونم باید اون دوتا فرم رو که گفتین رو الان آماده کنیم یا اینکه منتظر نامه پستی قبولی باشیم؟؟؟

اگر نامه قبولي هنوز دستتون نرسيده بايد طبق تاريخي كه تو سايت موقع چك كردن بهتون اعلام شده صبر كنيد اگر تا اون زمان هم نرسيد بايد به Kcc ايميل بزنيد بعد اونجا بهتون ميگه كه اگر نامه نداريد دو تا فرم I-122و I-230 رو كامل پر كنيد و همراه 2قطعه عكس 5*5 به آدرس كنسولگري عنايت بفرماييدسپس بايد چند ماهي سماغ بمكيد تا از طريق سفارتي كه تو فرمها اعلام كرديد شماره كيس و تاريخ مصاحبتونو بگيريد البته همه اين موارد اگر مثل پارسال باشه و تغييرات اساسي ديگري نداشته باشه. پس الان بهتره كه سر فرصت برين و 2تا فرم پر كنيدBig Grin
مگه امسال نامه میاد ؟؟ تروخدا یکی که واقعا میدونه از سایت رسمی تکلیف رو روشن کنه امسال نامه میاد یا نه.

امسال هيچ نامه اي نمياد.
بارها و بارها هم گفته شده.
شما که کيس نامبر داريد ديگه واسه چي نامه ميخواهيد؟؟؟!!!!!
سال هاي پيش نامه ميومد که کيس نامبر داخلش بود و اون موقع مي فهميدند.
فرم ها را پر کنيد و بفرستيد و منتظر کارنت شدن باشيد که بريد واسه مصاحبه.
موفق باشيد
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: hooman78 ، gt3333 ، ابراهيم22 ، rayan.s ، ARazmi
دوستان عزیز؛در ابتدا به همه تان تبریک میگم و بر اساس وظیفه چند تا تجربه جهت موفقیت در راه مهاجرت به طور خلاصه خدمتتان ارائه میکنم :

1- حتما" در اولین فرست مدارکتان (2 تا فرم و...) تکمیل کنید و ارسال کنید.
2-هنگام پست مدارک را مرتب و تمیز در پاکت بگذارید و از نوشتن اطلاعات دقیق دلهره نداشته باشید.
3-اصلا" داشتن اسپانسر تاثیری در دیر و زود شدن ویزا نداره و خودتان را الکی زیر منت کسی نبرید.
4- از همین الان دنبال آشنا باشید که وقتی وارد آمریکا میشید برین خونه اش. ( این کار 1000بار به اسپانسر داشتن می ارزه)
5-اگر شرایط مالی خوب ندارید یا مجردید(مهاجرت مجردی بسیار سخت تر از مهاجرت خانوادگیه) همین الان با دوستانی که در سایت هستند قرار ملاقات بذارید و با هم آشنا بشید تا اینجا با هم حداقل سال اول هم خونه بشید.
6-حتما" برای ارتقاء زبانتان از همین امروز دست به کار بشید و فکر اینکه میرم بعد شروع به تقویت زبان میکنم رو نکنید.(مخصوصا" عزیزانی که در شرایط مالی خوبی نیستند)
7-حداقل باید جدا از هزینه های مسافرت برای اخذ ویزا بتونید از پس هزینه های 6 ماه زندگی در آمریکا بربیاید که حدود حداقل 10 هزار دلار نفری خواهد بود.
8-اگر دکتر یا مهندس هستید از الان با جستجو شرایط کار را در رشته خودتان را بررسی کنید.البته فراموش نکنید در آمریکا کار مهمه نه عنوان کار.

یادتان باشه مهاجرت به آمریکا سختی های خودش را داره ولی موفقیتهاش ارزشش بیشتره پس از الان خودتان را برای این ضرب المثل آماده کنید :
1 سال میخورم نون و تره یه عمر میخورم نون و کره....
به امید موفقیت همه عزیزان

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
سلام به همه دوستان مهاجرسرا
با تبریک به دوستانی که برنده شدن.
چرا بعضی از دوستان اینجا دنبال فرم (احتمالن فرم DS -230 و DSP -122 ) میگردن؟!!! به هر حال هرکس قبول شده بصورت مستقیم پس از وارد کردن شماره رجیستری اولیه به نامه قبولی اول میرسه که اونجا یه لینک هست و با وارد شدن به اون لینک همه فرمها اونجا هست. پس چرا بعضی دوستان اینجا دنبال فرم هستن؟! این آدمو به شک میندازه که نکنه یه فرم دیگه هم هست!

چک لیست مدارک ارسالی اول به KCC

۱- فرم DSP -۱۲۲ فقط برای main applicant
۲- فرم DS -۲۳۰ برای همه
۳- دو قطعه عکس ۵*۵ برای همه
۴- نامه قبولی اولیه برای ارائه barcode

لطفن اگر اشتباهی هست به من هم بگین.
ممنون
تشکر کنندگان: mortx ، fashist

معمولا اعلام قبوليو با نامه رسمي انجام ميدن ولي چون پستهاي كشور ما خيلي پيشرفته هست معمولا به دست ما نمي رسه مثل خود من كه هنوز نامه دومم بدستم نرسيده ولي تاريخ مصاحبم چند وقت ديگه هست البته از پارسال اينطوري شده كه ايميل ازت ميگيرن تا اگه نامت نرسيد و يا تغييراتي ايجاد شد بهت خبر بدن
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: mansour***
(2011-05-02 ساعت 20:31)farzad-it نوشته:  

امسال هيچ نامه اي نمياد.
موفق باشيد

نميدونم امسال به چه رواليه ولي سئوال اينجاس كه اونايي كه كيس نامبر دارن چه جوري كيس نامبرشونو دريافت كردن و تكليف اونايي كه هنوز كيسشونو نگرفتن چه جوري بايد از كيسشون با خبر شن؟
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.
اون اسم مخفف اسم كوچك فاميلي
حالا نكنه اين اسم مخففه دردسر ساز بشه؟راهنمايي كنيد تو رو خدا.
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 08:43)alisarshar نوشته:  
(2011-05-02 ساعت 20:31)farzad-it نوشته:  

امسال هيچ نامه اي نمياد.
موفق باشيد

نميدونم امسال به چه رواليه ولي سئوال اينجاس كه اونايي كه كيس نامبر دارن چه جوري كيس نامبرشونو دريافت كردن و تكليف اونايي كه هنوز كيسشونو نگرفتن چه جوري بايد از كيسشون با خبر شن؟

سلام به همه دوستان و تبريك ويژه به برندگان 2012
بنده يكي از افرادي هستم كه پارسال برنده شدم و بدليل مشكلات پستي كشور و ... نامه اول بدستم نرسيد و تا 8 ماه منتظر بودم كه كيس نامبر بدستم برسه تا بتونم كارهام رو پيگيري كنم ، 8 ماه خيلي دوستان ، خيلي خيلي دوران سخت و طاقت فرسائي بود . دوستان اگر به تاپيك "برندگاني كه نامه اول را دريافت نكرده اند" در تالار برندگان 2011 مراجعه بفرمائين ، ملاحظه مي كنين كه بنده به سايت وزارت خارجه پيشنهاد دادم كه سيستم نامه نگاري حذف بشه و ديگه نامه اي براي برندگان ارسال نشه كه البته اين پيشنهاد مشمون حال بچه هاي 2011 نشد و در عوض اونها هم قبول كردن كه روال كاري شون عوض بشه كه خوشبختانه شامل حال 2012 هائي شد .
پس مطمئن باشين ، امسال هيچ نامه اي براي برندگان از طرف وزارت خارجه آمريكا فرستاده نميشه تا گم بشه ،برگشت بخوده و ... . خوشحال باشين كه همين الان كيس نامبرتون رو از طريق سايت مي گيرين (طبق همون پيشنهادي كه بنده از طريق سايت وزارت خارجه آمريكا دادم و بقيه بچه هائي كه كيس نداشتن هم اين كار رو كردن) و زود زود فرمهاتون رو پر كنين (بچه ها همه چيز رو درست و دقيق و روراست بنويسين) و بي دقتي نداشته باشين ، انشاء الله كه زود زود تشريف مي برين مصاحبه و خلاصه زود زود هم تشريف مي برين بلاد كفر
(((حتماً حتماً به نمونه فرمهاي تكميل شده و نحوه تكميل اونها دقت داشته باشين و طبق راهنمائي هائي كه مديران محترم مي كنن فرمها رو تكميل كنين)))
با ارزوي موفقيت براي همه شما برندگان 2012 ، مخلصCool
تشکر کنندگان: uxmal09 ، alisarshar ، ابی22 ، ابراهيم22 ، نخجير ، admeyl ، butterfly1987 ، mortx
من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
من برای دیدن نتایج لاتاری از اینترنت اکسپلورر 8 استفاده می کنم ولی توی سایتش زده فقط 6 و 7
به نظرتون اشکال داره ؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 10:01)ms_au نوشته:  من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.

دوست عزيز
شما فرمها رو بر اساس اونچيزي كه واقعيت هست و درسته پر كن و بفرست
بعد از اينكه تائيد فرمهاتون رو گرفتين ، با ايميل براشون توضيح مي دين كه موقع ثبت نامه اشتباهاً ميدل نيم رو پر كردين
موفق باشي ، نگراني هم نداشته باش
اگر با همين اسم فقط يكبار ثبت نام كرده باشين ، هيچ مشكلي پيش نمياد
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان