کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-08-06 ساعت 10:07)عظیم نوشته:  با سلام
من برنده 2012 هستم
جریان اسپانسر و ادرسی که نو فرم 230 میخواد چیه؟
من کسی رو اونجا ندارم باید چکار کنم؟
از نظر ساپورت خودم مشکلی ندارم ولی تو فرم چی بنویسم؟
شما الان میتونید آدرس نداشته باشید و توی فرم ها N/A بگذارید ولی موقع مصاحبه باید یک آدرس بهشون بدید و این آدرس رو هم میتونید موقع ورود به آمریکا تغییر بدید .

الان توی فرم فقط بحث آدرس مطرح هستش که توضیح دادم . اسپانسر رو موقع مصاحبه می خواهند که اگر ندارید ترجمه پرینت حساب بانکی یا ترجمه سند ملک رو هم میتونید ارایه بدید
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: kopol ، ali.narooei ، Masoudpish ، vahidvm60 ، ouife
(2011-08-06 ساعت 23:53)afshin4749 نوشته:  دوست عزيز به شما پيشنهاد ميكنم قبل از اينكه قضاوت در مورد گفته ديگران بكنيد چند موضوع را مد نظر داشته باشيد :
1 - از بكار بردن الفاظ غير رسمي در محيطي رسمي خودداري فرماييد . استفاده از اين الفاظ باعث خواهد شد كه ديگران نيز اين محيط را با چت روم اشتباه بگيرند .
2 - قبل از اينكه قضاوتي در اين خصوص داشته باشيد ! لطفاً پرسوجو كنيد تا منبع آن در اختيار شما قرار گيرد .
3 - شما مدير سايت نيستيد كه دستور ويرايش و يا حذف صادر فرماييد .
براي اينكه اطمينان حاصل فرماييد كه اين منبع موثق است يا خير به آدرس زير مراجعه فرموده تا قانع شويد . در ضمن اينجانب عادت به شايعه پراكني و درج مطالب خلاف واقعيت ندارم .

http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/i...052011.pdf

دوست گلم سلام به شما و عرض عذرخواهی بابت اینکه پست من اینقدر شما رو ناراحت کرده
نکته ای که مهم هست اینه که به تشنج کشیدن سایت اعتبار علمی اونو کمرنگ میکنه
پس اگر ارسال من براتون ناراحت کننده بود میتونستید در پیام خصوصی برای من این علامت های تعجب و اصرار به بیسوادیه منو برام بنویسید تا کسانی که میان اینجا ذهنشون درگیر مسئله من و شما نشه.
حالا جواب پستی که زدی اینه:
فکر میکنم من که مصاحبه رفتم و کلی در این موارد تحقیق کردم هم آدرس سایت آنکارا رو بلدم هم با 4 نفر دیگه که تو شرایط الان شما و قبلا خودم بودند صحبت کردم. پس بدون که چیزیو الکی نمیگم.
من الفاظ غیر رسمی در محیط رسمی بکار نبردم
من محیط این سایتو دوستانه میبینم و به همین دلیل یک شوخی کوچیک در مورد بوکلت با شما کردم که حالا میبینم نباید میکردم و از اون بابت که ناراحتتون کردم عذر میخوام ازتون.
حال و روز شما رو درک میکنم چون خودم زمانی این روزارو گذروندم که اصلا مهاجرسرا نمیدونستم چیه.
در مورد داشتن شغل در آمریکا برای ok شدن کیس لاتاری کلا بدون که محاله
در مورد پرینت هم فقط مانده و جمع بدهکار و بستانکار 3 ماهه کفایته
من هم قبل از اینکه پرینت حساب بگیرم اون مطلبو خونده بودم ولی به راهنمایی دوستانی که رفته بودند مصاحبه پرینت 3 ماهه گرفتم
کلا هم اگر موجودی حساب شما بالای 10000$ باشه برگه حساب بانکیتون رو روابط بین الملل بانک بصورت انگلیسی صادر میکنه که برای سفارت هم معتبره
توی اون مانده زده و جمع بدهکار و بستانکار. پس میبینی که حق بامنه

کلا هم میخوام بهت بگم که دلتو به سایت آنکارا و ابوظبی خوش نکن چون برای خودشون هم خیلی مطالبش سند نیست
نمونش اینه :
تو سایت ابوظبی در مورد مشخصات عکسی که روز مصاحبه میبری نوشته 3 رخ باشه و ما هم 3 رخ گرفتیم ولی روز مصاحبه از ما عکس دید از روبرو خواستند و چون نداشتیم برامون کسری مدرک زدند. وقتی به خانم آفیسر پرینت سایتشونو نشون دادم و گفتم اینجا نوشتید 3رخ خیلی ریلکس گفت اون باید آپدیت بشه که نکردیم

موفق باشید و به امید ویزای یکضربتون هستم
تشکر کنندگان: kopol ، schaghayegh ، Masoudpish ، ali.narooei ، الی الی ، faranak.n ، h4di ، ouife ، amiry
(2011-08-07 ساعت 13:30)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-06 ساعت 23:53)afshin4749 نوشته:  دوست عزيز به شما پيشنهاد ميكنم قبل از اينكه قضاوت در مورد گفته ديگران بكنيد چند موضوع را مد نظر داشته باشيد :
1 - از بكار بردن الفاظ غير رسمي در محيطي رسمي خودداري فرماييد . استفاده از اين الفاظ باعث خواهد شد كه ديگران نيز اين محيط را با چت روم اشتباه بگيرند .
2 - قبل از اينكه قضاوتي در اين خصوص داشته باشيد ! لطفاً پرسوجو كنيد تا منبع آن در اختيار شما قرار گيرد .
3 - شما مدير سايت نيستيد كه دستور ويرايش و يا حذف صادر فرماييد .
براي اينكه اطمينان حاصل فرماييد كه اين منبع موثق است يا خير به آدرس زير مراجعه فرموده تا قانع شويد . در ضمن اينجانب عادت به شايعه پراكني و درج مطالب خلاف واقعيت ندارم .

http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/i...052011.pdf

دوست گلم سلام به شما و عرض عذرخواهی بابت اینکه پست من اینقدر شما رو ناراحت کرده
نکته ای که مهم هست اینه که به تشنج کشیدن سایت اعتبار علمی اونو کمرنگ میکنه
پس اگر ارسال من براتون ناراحت کننده بود میتونستید در پیام خصوصی برای من این علامت های تعجب و اصرار به بیسوادیه منو برام بنویسید تا کسانی که میان اینجا ذهنشون درگیر مسئله من و شما نشه.
حالا جواب پستی که زدی اینه:
فکر میکنم من که مصاحبه رفتم و کلی در این موارد تحقیق کردم هم آدرس سایت آنکارا رو بلدم هم با 4 نفر دیگه که تو شرایط الان شما و قبلا خودم بودند صحبت کردم. پس بدون که چیزیو الکی نمیگم.
من الفاظ غیر رسمی در محیط رسمی بکار نبردم
من محیط این سایتو دوستانه میبینم و به همین دلیل یک شوخی کوچیک در مورد بوکلت با شما کردم که حالا میبینم نباید میکردم و از اون بابت که ناراحتتون کردم عذر میخوام ازتون.
حال و روز شما رو درک میکنم چون خودم زمانی این روزارو گذروندم که اصلا مهاجرسرا نمیدونستم چیه.
در مورد داشتن شغل در آمریکا برای ok شدن کیس لاتاری کلا بدون که محاله
در مورد پرینت هم فقط مانده و جمع بدهکار و بستانکار 3 ماهه کفایته
من هم قبل از اینکه پرینت حساب بگیرم اون مطلبو خونده بودم ولی به راهنمایی دوستانی که رفته بودند مصاحبه پرینت 3 ماهه گرفتم
کلا هم اگر موجودی حساب شما بالای 10000$ باشه برگه حساب بانکیتون رو روابط بین الملل بانک بصورت انگلیسی صادر میکنه که برای سفارت هم معتبره
توی اون مانده زده و جمع بدهکار و بستانکار. پس میبینی که حق بامنه

کلا هم میخوام بهت بگم که دلتو به سایت آنکارا و ابوظبی خوش نکن چون برای خودشون هم خیلی مطالبش سند نیست
نمونش اینه :
تو سایت ابوظبی در مورد مشخصات عکسی که روز مصاحبه میبری نوشته 3 رخ باشه و ما هم 3 رخ گرفتیم ولی روز مصاحبه از ما عکس دید از روبرو خواستند و چون نداشتیم برامون کسری مدرک زدند. وقتی به خانم آفیسر پرینت سایتشونو نشون دادم و گفتم اینجا نوشتید 3رخ خیلی ریلکس گفت اون باید آپدیت بشه که نکردیم

موفق باشید و به امید ویزای یکضربتون هستم

وحید جان ممنون از شفاف سازی شما ، می خواستم بپرسم که پرینت حساب بانکی رو حتماً باید روابط بین الملل صادر کنه یا اینکه شعب هم می تونند پرینت لاتین بگیرند وبرای تایید به اداره امور روابط بین الملل بانک برد تا اونو تایید کنند ، پس با این اوصاف پرینت مانده حساب منتفیه دیگه و حتماً باید مانده بدهکار وبستانکار سه ماه یا بیشتر باشه
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: **USA** ، Hediyeh
(2011-08-07 ساعت 13:57)kopol نوشته:  می خواستم بپرسم که پرینت حساب بانکی رو حتماً باید روابط بین الملل صادر کنه یا اینکه شعب هم می تونند پرینت لاتین بگیرند وبرای تایید به اداره امور روابط بین الملل بانک برد تا اونو تایید کنند ، پس با این اوصاف پرینت مانده حساب منتفیه دیگه و حتماً باید مانده بدهکار وبستانکار سه ماه یا بیشتر باشه

دوست عزیز کلا روال اداری گرفتن گواهی حساب از بانکها به این شکله:
شما تشریف میبرید شعبه بانکتون و میگید که گواهی حساب بانکیم رو به انگلیسی (میتونید بگید برای سفارت و میتونید نگید) میخوام
کارمند بانک اگر نخواهد براتون ادای آدمای وارد به امور سفارتو در بیاره از شما میپرسه 3 ماهه یا 6 ماهه یا 9 یا 12؟
مدتشو هر چی صلاح دونستید بگید (من بگم 3 ماهه اکی میشه ممکنه بچه های سایت ازم ایراد بگیرند بعدا)
بانک یک گواهی فارسی صادر میکنه که توش مانده حساب،بدهکار و بستانکارو برای اون مدتی که درخواست کردید تا ساعت 12 شب قبل از روز درخواستتون میزنه.
حالا مانده حسابتون یا زیر 10000$ هست یا بالای 10000$. اگر زیر 10000 بود که همونو میدید ترجمه و دادگستری هم همونو مهر میزنه و تمام
اگر بالای 10000 باشه که چون دادگستری مهر نمیزنه بعضی بانکا مثل مسکن خودشون میفرستند روابط بین الملل و 2 روز بعد گواهی انگلیسی با مهر برجسته بانک و معتبر برای سفارت رو به شما میدن
بعضی بانکها هم مثل ملت میدن برگه رو به خودتون و خودتون تشریف میبرید روابط بین الملل بانک و همونجا گواهی انگلیسی مهر برجسته رو براتون صادر میکنند.
امیدوارم که کامل گفته باشم و دیگه سوالی در این مورد بی جواب نمونده باشه
موفق باشید
تشکر کنندگان: ابی22 ، kopol ، میتی ، California ، ARazmi ، ouife
(2011-08-07 ساعت 14:51)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 13:57)kopol نوشته:  می خواستم بپرسم که پرینت حساب بانکی رو حتماً باید روابط بین الملل صادر کنه یا اینکه شعب هم می تونند پرینت لاتین بگیرند وبرای تایید به اداره امور روابط بین الملل بانک برد تا اونو تایید کنند ، پس با این اوصاف پرینت مانده حساب منتفیه دیگه و حتماً باید مانده بدهکار وبستانکار سه ماه یا بیشتر باشه

شما تشریف میبرید شعبه بانکتون و میگید که گواهی حساب بانکیم رو به انگلیسی (میتونید بگید برای سفارت و میتونید نگید) میخوام
کارمند بانک اگر نخواهد براتون ادای آدمای وارد به امور سفارتو در بیاره از شما میپرسه 3 ماهه یا 6 ماهه یا 9 یا 12؟
مدتشو هر چی صلاح دونستید بگید (من بگم 3 ماهه اکی میشه ممکنه بچه های سایت ازم ایراد بگیرند بعدا)
بانک یک گواهی فارسی صادر میکنه که توش مانده حساب،بدهکار و بستانکارو برای اون مدتی که درخواست کردید تا ساعت 12 شب قبل از روز درخواستتون میزنه.
حالا مانده حسابتون یا زیر 10000$ هست یا بالای 10000$. اگر زیر 10000 بود که همونو میدید ترجمه و دادگستری هم همونو مهر میزنه و تمام
اگر بالای 10000 باشه که چون دادگستری مهر نمیزنه بعضی بانکا مثل مسکن خودشون میفرستند روابط بین الملل و 2 روز بعد گواهی انگلیسی با مهر برجسته بانک و معتبر برای سفارت رو به شما میدن
بعضی بانکها هم مثل ملت میدن برگه رو به خودتون و خودتون تشریف میبرید روابط بین الملل بانک و همونجا گواهی انگلیسی مهر برجسته رو براتون صادر میکنند.
موفق باشید

یعنی‌ مثلا بانکهای خصوصی هم اگر گواهی صادر می‌کنن باید بره روابط بین الملل مهر بخوره؟ چون من برای ویزای دانشجویی هم از بانک نامه گرفتم برای سفارت ولی‌ همون رو قبول کردند و هیچ جا هم احتیاج نشد که برای تأیید ببرم.

در ضمن حتما گردش حساب باید داشته باشیم؟ یعنی‌ نمیشه پول رو توی حساب بریزیم و فرداش برداریم ۲ هفته قبل از وقت سفارت؟

و اگر سپانسر داشته باشیم مگه اینطور نیست که باید فرم‌I -۱۳۴ رو پر کنه و با برگه‌های مالیاتی ۳ ساله گذشته بفرسته کنتاکی تو همین مرحله؟من یکم گیج شدم....Sad
شماره کیس : 2012AS00006XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۲۳ آگوست
کنسولگری: فرانکفورت
تاریخ دریافت نامه دوم:-
تاریخ مصاحبه: دسامبر
تاریخ دریافت ویزا:۵ مارس
تاریخ ورود به آمریکا :به زودی
تاریخ دریافت گرین کارت :Big Grin
تشکر کنندگان: amiry
(2011-08-07 ساعت 15:57)maryam.r نوشته:  یعنی‌ مثلا بانکهای خصوصی هم اگر گواهی صادر می‌کنن باید بره روابط بین الملل مهر بخوره؟ چون من برای ویزای دانشجویی هم از بانک نامه گرفتم برای سفارت ولی‌ همون رو قبول کردند و هیچ جا هم احتیاج نشد که برای تأیید ببرم.

در ضمن حتما گردش حساب باید داشته باشیم؟ یعنی‌ نمیشه پول رو توی حساب بریزیم و فرداش برداریم ۲ هفته قبل از وقت سفارت؟

و اگر سپانسر داشته باشیم مگه اینطور نیست که باید فرم‌I -۱۳۴ رو پر کنه و با برگه‌های مالیاتی ۳ ساله گذشته بفرسته کنتاکی تو همین مرحله؟من یکم گیج شدم....Sad

مریم جان پاسخ بعضی از سوالاتتون رو در پست خصوصی که زده بودید دادم
بانک خصوصی هم همینه
من که میخواستم از بانک سامان بگیرم گفت میره بین الملل
حالا شایدم بانک شما خودش گواهی میده من نمیدونم فقط از این موسسات اعتباری نباشه اکی هست
میشه بریزید و فرداش بردارید و خیلیا هم همین کارو میکنن خود من هم همین کارو کردم
گردش حساب یعنی اینکه تک تک تراکنش ها رو بزنه نیازی نیست خود بانکم نمیزنه و فقط مجموع بدهکار و بستانکارو میزنه
برای همه هم میزنه
حالا اگه یک بانکی هست که فقط مانده حسابو تو گواهی بزنه ، فکر نکنم باشه ولی مطمئن نیستم
فقط گفتم با حساباتون کار کنید از الان
اسپانسر مدارکش در زمان مصاحبه نیاز هست که با خودتون ببرید سفارت (برای ابوظبی)
یا پست کنید سفارت (برای آنکارا)
ضمنا اگر اسپانسر خوب دارید دیگه پرینت حساب نیاز ندارید
موفق باشید
تشکر کنندگان: kopol ، maryam.r ، California ، ouife
با سلام خدمت خدمت دوستان و آقا وحید
1-میخواستم بدونم آیا حساب پس انداز هم مورد قبول است یا باید حساب جاری باشد چون من یه حساب جاری دارم که باهاش کار میکنم ولی موجودی زیادی توش ندارم (موقع سررسید چکام پول میریزم پاس میکنم)و اینکه بانکها چند روزه میدن و دقیقا کی باید اقدام کنیم
2- من کیس نامبرم ***00017 هست و فردا دو شنبه پست میکنم فکر میکنید کی زمان مصاحبه ام میشه برای واکسنها کی اقدام کنم
تشکر کنندگان: kopol
(2011-08-07 ساعت 20:51)sezar نوشته:  با سلام خدمت خدمت دوستان و آقا وحید
1-میخواستم بدونم آیا حساب پس انداز هم مورد قبول است یا باید حساب جاری باشد چون من یه حساب جاری دارم که باهاش کار میکنم ولی موجودی زیادی توش ندارم (موقع سررسید چکام پول میریزم پاس میکنم)و اینکه بانکها چند روزه میدن و دقیقا کی باید اقدام کنیم
2- من کیس نامبرم ***00017 هست و فردا دو شنبه پست میکنم فکر میکنید کی زمان مصاحبه ام میشه برای واکسنها کی اقدام کنم

سلام بر سزار عزیز
1- هرنوع حساب بانکی از جمله حساب پس انداز هم قبول است به شرطی که بانکی باشد و موسسه نباشه. بانکها اگر ساکن تهران هستید همونجا بهتون میدن خودتون ببرید مثل بانک ملت و یا 2 روز بعد خود شعبه بهتون میده مثل مسکن
برای شهرستانیها مثل ما هم 2 روز تا 3 روز اضافه میشه
من گواهی بانک مسکنمو یه هفته ای گرفتم از خود شعبه
گواهی بانک ملتمو دادم به این آژانسهای خدماتی برد تهران اونم 3 روزه برگردوند در خونه
فاصله زمانی گرفتن گواهی تا روز مصاحبه تون نباید بیش از 30 روز باشه
2- من طبق نظر کاملا شخصی خودم میگم تا آخر پاییز احتمالا توی بولتن دوم و با احتمال کمتر بولتن سوم هستید. برای واکسن اول مهر خوبه به نظر من اقدام کنید
هرچند زودتر هم میتونید ولی کاری نداره کلا کار یک ساعته
موفق باشید
تشکر کنندگان: ابی22 ، sezar ، Masoudpish ، ouife
سلام . سؤالی داشتم خدمتتون و اون اینکه این ۲ قطعه عکس که باید همراه با فرمها ارسال بشه باید بدون روتوش باشه ؟ و آیا باید قسمت بالای برگه سمت چپ چسبانده بشه ؟ یا اینکه فقط در پاکت گذشته بشه ؟ ممنون از شما
تشکر کنندگان:
(2011-08-08 ساعت 00:24)elhamy نوشته:  سلام . سؤالی داشتم خدمتتون و اون اینکه این ۲ قطعه عکس که باید همراه با فرمها ارسال بشه باید بدون روتوش باشه ؟ و آیا باید قسمت بالای برگه سمت چپ چسبانده بشه ؟ یا اینکه فقط در پاکت گذشته بشه ؟ ممنون از شما
بدون روتوش فقط درون پاکت
موفق باشید
تشکر کنندگان: ali.narooei ، elhamy ، Masoudpish ، California
(2011-08-07 ساعت 18:27)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 15:57)maryam.r نوشته:  یعنی‌ مثلا بانکهای خصوصی هم اگر گواهی صادر می‌کنن باید بره روابط بین الملل مهر بخوره؟ چون من برای ویزای دانشجویی هم از بانک نامه گرفتم برای سفارت ولی‌ همون رو قبول کردند و هیچ جا هم احتیاج نشد که برای تأیید ببرم.
مریم جان پاسخ بعضی از سوالاتتون رو در پست خصوصی که زده بودید دادم
بانک خصوصی هم همینه
من که میخواستم از بانک سامان بگیرم گفت میره بین الملل
حالا شایدم بانک شما خودش گواهی میده من نمیدونم فقط از این موسسات اعتباری نباشه اکی هست
میشه بریزید و فرداش بردارید و خیلیا هم همین کارو میکنن خود من هم همین کارو کردم
گردش حساب یعنی اینکه تک تک تراکنش ها رو بزنه نیازی نیست خود بانکم نمیزنه و فقط مجموع بدهکار و بستانکارو میزنه
برای همه هم میزنه
حالا اگه یک بانکی هست که فقط مانده حسابو تو گواهی بزنه ، فکر نکنم باشه ولی مطمئن نیستم
فقط گفتم با حساباتون کار کنید از الان
ضمنا اگر اسپانسر خوب دارید دیگه پرینت حساب نیاز ندارید
موفق باشید
با تشکر از وحید عزیز که داره دانسته های خودش را با تمام اعضا قسمت میکنه
دوست خوب Maryam من تجربه خودم این بود که یه نامه از بانک ملی گرفتم که فقط مانده حساب اون روز توش قید شده بود در ضمن این نامه به زبان انگلیسی و مخصوص ارائه به سفارت بود که هم مهر انگلیسی بانک را داشت هم مبلغ روش پرفراژ شده بود نکته دیگه اینکه باید نرخ برابری دلار آمریکا و ریال ایران به تاریخ روز در فرم درج بشه

بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: maryam.r ، vahidvm60 ، ali.narooei
(2011-08-08 ساعت 00:28)vahidvm60 نوشته:  
(2011-08-08 ساعت 00:24)elhamy نوشته:  سلام . سؤالی داشتم خدمتتون و اون اینکه این ۲ قطعه عکس که باید همراه با فرمها ارسال بشه باید بدون روتوش باشه ؟ و آیا باید قسمت بالای برگه سمت چپ چسبانده بشه ؟ یا اینکه فقط در پاکت گذشته بشه ؟ ممنون از شما
بدون روتوش فقط درون پاکت
موفق باشید

حتماً هم نباید عکسها رو داخل پاکت گذاشت می توانید هر دو عکس هر شخصی رو با گیره به برگه اش ضمیمه کنید ، اگر اشتباه می گم لطفاً اصلاح بفرمائید
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: **USA** ، Hediyeh

موفق باشید

آيا بايد حساب ارزي باشه يا اينكه معادل پول رو به دلار نوشتي كه ميگيد 10000$؟يعني منظورتون اينه كه تو حساب معادل 10000$ باشه؟

موفق باشید

آيا بايد حساب ارزي باشه يا اينكه معادل پول رو به دلار نوشتي كه ميگيد 10000$؟يعني منظورتون اينه كه تو حساب معادل 10000$ باشه؟آيا اين ملغ كم نيست؟حداقل مبلغ قابل قبول چقدره؟
شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان:
(2011-08-10 ساعت 15:41)shs نوشته:  آيا بايد حساب ارزي باشه يا اينكه معادل پول رو به دلار نوشتي كه ميگيد 10000$؟يعني منظورتون اينه كه تو حساب معادل 10000$ باشه؟آيا اين ملغ كم نيست؟حداقل مبلغ قابل قبول چقدره؟
حساب ریالی توش نرخ معادل برابری ارز رو میزنه براتون
موفق باشید

تشکر کنندگان: California ، amiry
با عرض سلام من چون تازه وارد این سایت شدم نمیدونستم کجا باید سوالهامو بپرسم و هر چی گشتم پیدا نکردم به همین خاطر اینجا مطرح کردم
میخواستم بدونم ایا هنوز میتونم از برنده شدن یا نشدنم در لاتاری مطلع بشم یا دیر شده و ایا اگر قبول شده باشم نامه ای دریافت خواهم کرد؟
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان