کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
با عرض سلام و تبریک به دوستان عزیز
لطفا در صورت امکان مشخصات عکس مورد درخواست رو کامل توضیح بدید.
شماره کیس : 2012AS00003XXX

تشکر کنندگان:
از دوستانی که در آمریکا هستند کسی هست که بتونه اسپانسر من بشه یا راه حلی بزاره جلو پام.بالاخره تو لاتاری برنده شدم و نمیخوام این فرصت رو از دست بدم.هیچ آشنایی اونجا ندارم.
تشکر کنندگان:
[quote='pooia' pid='105865' dateline='1304408013']
با عرض سلام و تبریک به دوستان عزیز

[/quote
2 قطعه عكس 5*5 براي هر يك از افراد خانواده رنگي و بدون روتوش پشت هر عكس شماره كيس و نام برنده اصلي ونام خود فرد نوشته شود.
تشکر کنندگان: pooia
(2011-05-03 ساعت 13:24)hamid2006zaman نوشته:  از دوستانی که در آمریکا هستند کسی هست که بتونه اسپانسر من بشه یا راه حلی بزاره جلو پام.بالاخره تو لاتاری برنده شدم و نمیخوام این فرصت رو از دست بدم.هیچ آشنایی اونجا ندارم.

دوست عزيز نيازي به اسپانسر نيست.شما مي توانيد از حساب بانكي خود كه براي هر نفر حداقل مي بايست 20 تا 30ميليون تومان باشد از بانك نامه بگيريد و با خود موقع مصاحبه ببريد هر سندي هم كه داريد اعم از ماشين .ملك و.....ترجمه كنيد و به عنوان تمكن مالي به سفارت ارائه كنيد.مطمئن باشيد در اين صورت نيازي به اسپانسر نخواهيد داشت.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، amiry
(2011-05-03 ساعت 12:03)pooia نوشته:  با عرض سلام و تبریک به دوستان عزیز

دوست عزيز فايلهايي براي راهنمايي موجود هست ولي در اين قسمت از تاپيك هيچ فايل يا عكسي رو نميشه ضميمه كرد لطفا مدير تاپيك اين موضوع را بررسي كند تا اين مشكل رفع گردد
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-05-01 ساعت 14:06)Ali-J نوشته:  لینک مطلب در ویکی مهاجرسرا

دوستان گرامی اگر به این لینک مراجعه کنید بسیاری از سوالاتتون حل میشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: alisarshar
(2011-05-03 ساعت 14:08)Nazem نوشته:  

NAZEMعزيز اين سايت بسيار مفيد و كاربردي است فقط بايد آپديت بشه مثلا پست ديگه با TNT نميشه فرستاد و همچنين هزينه سفارت براي امسال نفري 819$ هست
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hooman78
(2011-05-03 ساعت 14:00)bita-p نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 13:24)hamid2006zaman نوشته:  از دوستانی که در آمریکا هستند کسی هست که بتونه اسپانسر من بشه یا راه حلی بزاره جلو پام.بالاخره تو لاتاری برنده شدم و نمیخوام این فرصت رو از دست بدم.هیچ آشنایی اونجا ندارم.

دوست عزيز نيازي به اسپانسر نيست.شما مي توانيد از حساب بانكي خود كه براي هر نفر حداقل مي بايست 20 تا 30ميليون تومان باشد از بانك نامه بگيريد و با خود موقع مصاحبه ببريد هر سندي هم كه داريد اعم از ماشين .ملك و.....ترجمه كنيد و به عنوان تمكن مالي به سفارت ارائه كنيد.مطمئن باشيد در اين صورت نيازي به اسپانسر نخواهيد داشت.

اگه هیچ کدوم از اینا فراهم نباشه چی؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 15:38)hamid2006zaman نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 14:00)bita-p نوشته:  

اگه هیچ کدوم از اینا فراهم نباشه چی؟

دوست عزيز اگر هيچ كدام از اينا فراهم نباشه كه نميشه چون تا قبل از رفتنت چه ويزا بدن چه ندن حول و حوش 3ميليون براي هر نفر هزينته و اگر هم رفتنت قطعي بشه خيلي خوش شانس باشي حداقل 5ماه بايد از جيب بخوري تا كار گير بياري و با شناختي كه از ساكنان آمريكا دارم ممكنه اسپانسرت بشن ولي در حد اسپانسر نه اينكه از نظر مالي حمايتت كنن حتي فاميل نزديكت. راستي در مورد حساب نگران نباش چون گردش 6 ماهه نمي خوان و فقط مانده حساب مي خوان كه ميتوني براي 2-3روز مبلغ 15-20 ميليون براي هر نفر قرض كني و بعد از گرفتن گواهي برگردوني به صاحبش
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: mansour*** ، amiry
(2011-05-03 ساعت 14:51)alisarshar نوشته:  

NAZEMعزيز اين سايت بسيار مفيد و كاربردي است فقط بايد آپديت بشه مثلا پست ديگه با TNT نميشه فرستاد و همچنين هزينه سفارت براي امسال نفري 819$ هست

تصحیح شد. اگر اشتباهاتی دیده می شه خوشحال می شم گوش زد کنید. فقط مطمئن هستید که با TNT نمی شه فرستاد ؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: alisarshar ، nastaran86
(2011-05-03 ساعت 16:34)Ali-J نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 14:51)alisarshar نوشته:  

تصحیح شد. اگر اشتباهاتی دیده می شه خوشحال می شم گوش زد کنید. فقط مطمئن هستید که با TNT نمی شه فرستاد ؟
توي تاپيك نمونه مكاتبه با Kcc 2011خوندم

: نمونه مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت

(Apr-28-2011 08:48 AM)arshida نوشته است:

میشه بپرسم با چه پستی مدارکتونو به سفارت فرستادین؟
من امروز رفتم TNT میگه ما به آدرس سفارت آمریکا تو هر کشوری که باشه هیچ بسته ای ارسال نمی کنیم..Sad
میشه لطفا راهنمایی کنید من چکار باید بکنم؟

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 10:13)sare نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 10:01)ms_au نوشته:  من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.
اون اسم مخفف اسم كوچك فاميلي
حالا نكنه اين اسم مخففه دردسر ساز بشه؟راهنمايي كنيد تو رو خدا.

دوست عزيز
شما فرمها رو بر اساس اونچيزي كه واقعيت هست و درسته پر كن و بفرست
بعد از اينكه تائيد فرمهاتون رو گرفتين ، با ايميل براشون توضيح مي دين كه موقع ثبت نامه اشتباهاً ميدل نيم رو پر كردين
موفق باشي ، نگراني هم نداشته باش
اگر با همين اسم فقط يكبار ثبت نام كرده باشين ، هيچ مشكلي پيش نمياد

با تشکر از sare عزیز، من به پاسخ علی جان اضافه می کنم که موقع ثبت نام middle name رو درخواست می کنند نه nick name یا اسم مستعار. اما به نظر من kcc به اسم و تاریخ تولد حساسه و بهتره تا جایی که می تونی فکر کنی و در ارسال فرم ها عجله نکنید.
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 20:40)alirezagh نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 10:13)sare نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 10:01)ms_au نوشته:  من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.

دوست عزيز
شما فرمها رو بر اساس اونچيزي كه واقعيت هست و درسته پر كن و بفرست
بعد از اينكه تائيد فرمهاتون رو گرفتين ، با ايميل براشون توضيح مي دين كه موقع ثبت نامه اشتباهاً ميدل نيم رو پر كردين
موفق باشي ، نگراني هم نداشته باش
اگر با همين اسم فقط يكبار ثبت نام كرده باشين ، هيچ مشكلي پيش نمياد

با تشکر از sare عزیز، من به پاسخ علی جان اضافه می کنم که موقع ثبت نام middle name رو درخواست می کنند نه nick name یا اسم مستعار. اما به نظر من kcc به اسم و تاریخ تولد حساسه و بهتره تا جایی که می تونی فکر کنی و در ارسال فرم ها عجله نکنید.

يعني فكر مي كنيد به خاطر اسمم منو رد كنند؟به kcc ايميل زدم ديروز كه جواب ندادن.جقدر طول مي كشه جواب بدن؟خيلي ناراحتم از ديروز.حالا چه كار مي شه كرد؟
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
(2011-05-03 ساعت 09:18)ms_au نوشته:  من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.

دوست عزیز استرس نداره.شما باید قبل از مصاحبه این مشکل رو حل کنید.هم بهشون ایمیل بزنید هم اینکه تو فرم‌های که میفرستید اسم حقیقیتون رو بنویسید.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: mml
(2011-05-04 ساعت 09:15)sib 24 نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 09:18)ms_au نوشته:  من اون موقع كه ثبت نام كردم واسه خودم يه اسم مخفف هم به كنار اسم كامل گذاشتم.حالا نمي دونم چه كار كنم.كسي يادشه تو فرم اول ثبت نام ازمون middle name خواستن يا nick name به غير از اسم اصلي?اگه middle name باشه و من اشتباه پر كرده باشم چي كار كنم؟تورو خدا كمك كنيد.خيلي استرس دارم.الان اسمم اين جوريه تو فرم اصليم.

دوست عزیز استرس نداره.شما باید قبل از مصاحبه این مشکل رو حل کنید.هم بهشون ایمیل بزنید هم اینکه تو فرم‌های که میفرستید اسم حقیقیتون رو بنویسید.

ممنون كه جواب مي دين.كسي رو مي شناسين به دليل مشابه يا اشكالدر اسم رد شده باشه؟وكيل خوب مي شناسين معرفي كنين؟

ممنون كه جواب مي دين.كسي رو مي شناسين به دليل مشابه يا اشكال در اسم رد شده باشه؟وكيل خوب مي شناسين معرفي كنين؟

ممنون كه جواب مي دين.كسي رو مي شناسين به دليل مشابه يا اشكال در اسم رد شده باشه؟وكيل خوب مي شناسين معرفي كنين؟
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان