کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان - راهنمایی جامع برای برندگان ۲۰۱۲
(2011-05-09 ساعت 08:15)User نوشته:  بسته های پستی توسط شرکت های پستی بین المللی مانند TNT, DHL و .. بدون هیچ مشکلی به مقصد (از جمله آمریکا) می رسند.

هیچ شرکتی تحریم نیست. لطفا بدون داشتن منبع معتبر شایع پراکنی نکنید و به شایعه پراکنی نیز کمک کنید. ارسال های فاقد منبع معتبر (از جمله ارسال های حاوی بحث درباره تحریم شرکت های پستی که بدون منبع معتبر هستند) بدون اطلاع قبلی حذف می گردد. لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید.
بدون مشکل ؟ ما 1 ماه پیش مدارک دانشگاهی سیلد شده با مهر دانشگاه و تایید وزارت علوم با پست dhl فرستادیم که بدون اطلاع بازش کرده بودن بعد پست کرده بودند عملا فاقد ارزش بود 50000 تومان هم گرفته بودند. شما به این نمیگید مشکل؟

تشکر کنندگان:
امروز زنگ زدم به dhl مرکزي گفتم ميخوام چند تا فرم بقرستم آمريکا ميشه يا نه؟
خانم گفت مدارک اصل مثل شناسنامه يا کارت ملي يا اصل مدرک تحصيلي و ... رو نميفرستن ولي ساير مدارک مشکلي نداره يعني فرمهاي ما رو ميفرستن.
در ضمن گفت بسته هايي که ميفرستن توسط دولت آمريکا چک ميشه و تنها عيبش اينه که شايد ديرتر از حد معمول برسه (مثلا با 3-4 روز تاخير).
تشکر کنندگان:
(2011-05-09 ساعت 14:36)hooman78 نوشته:  امروز زنگ زدم به dhl مرکزي گفتم ميخوام چند تا فرم بقرستم آمريکا ميشه يا نه؟
خانم گفت مدارک اصل مثل شناسنامه يا کارت ملي يا اصل مدرک تحصيلي و ... رو نميفرستن ولي ساير مدارک مشکلي نداره يعني فرمهاي ما رو ميفرستن.
در ضمن گفت بسته هايي که ميفرستن توسط دولت آمريکا چک ميشه و تنها عيبش اينه که شايد ديرتر از حد معمول برسه (مثلا با 3-4 روز تاخير).

شماره DHL مرکزی چنده؟
شماره کیس : 2012AS00003XXX=dream
تشکر کنندگان:
(2011-05-09 ساعت 14:05)anab نوشته:  
(2011-05-09 ساعت 08:15)User نوشته:  بسته های پستی توسط شرکت های پستی بین المللی مانند TNT, DHL و .. بدون هیچ مشکلی به مقصد (از جمله آمریکا) می رسند.

هیچ شرکتی تحریم نیست. لطفا بدون داشتن منبع معتبر شایع پراکنی نکنید و به شایعه پراکنی نیز کمک کنید. ارسال های فاقد منبع معتبر (از جمله ارسال های حاوی بحث درباره تحریم شرکت های پستی که بدون منبع معتبر هستند) بدون اطلاع قبلی حذف می گردد. لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید.
بدون مشکل ؟ ما 1 ماه پیش مدارک دانشگاهی سیلد شده با مهر دانشگاه و تایید وزارت علوم با پست dhl فرستادیم که بدون اطلاع بازش کرده بودن بعد پست کرده بودند عملا فاقد ارزش بود 50000 تومان هم گرفته بودند. شما به این نمیگید مشکل؟

دوست عزیز بحث ما در مورد فرم های برندگان هست. در مورد مدارک سیلد شده و بسته های بزرگ صحبتی به میان نیومد.
چند برگه کی سی سی رو هم باز کنند مشکلی پیش نمیاد .

(2011-05-09 ساعت 14:41)pooia نوشته:  شماره DHL مرکزی چنده؟

شما تا به حال لینک ویکی که در اولین پست هست رو مطالعه کردین ؟
برای جوابتون به اینجا مراجعه کنید.
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: frozen mind ، alisarshar ، Linspire
برای عکس خانمها محجبه باشه ایراد داره؟
رنگی باشه یا سیاه و سفید؟
تشکر کنندگان: amiry
دوستان سلام
اميدوارم حال همگي خوب باشد. من چند روزي به تاپيك شما ملحق شده ام. من از بازماندگان سال 2010 هستم كه Security Check من تا دقيقه آخر مانند بعضي از دوستان خوبم تاييد نشد. با وجود آنكه من مداركم كامل و درست بود و مطمئن بودم هيچ مشكل خاصي نداشتم. چون كالا يك زندگي كاملا عادي داشتم. ولي خوب بقول معروف "برگ ابي" ( يعني خدا صبرت بده و برو سايت رو هر روز چك كن) نصيب من شد و بعدش هم "برگ زرد" (يعني خداحافظ بي نتيجه). من تمامي اين مراحل را بطور كامل رفته ام و امسال خداوند نيز خواست تا در 2012 اسمم مجددا دربيايد و در كنار شماها باشم. اين پروسه خيل راحته و شما دوستان هر گونه كمك فكري كه بخواهيد من در خدمتم. اصلا سخت نگيريد. براي مدارك فقط آنهايي را كه خواسته اند ترجمه كنيد .من فقط آنهايي را كه خواستند دادم و فقط آن هم با تاييد دادگستري. در پر كردن، تكميل مدارك و هنگام مصاحبه اصلا اصلا اصلا (سه بار مي گم) دروغي را خداي ناكرده نگويد بقول معروف دو سوته ميرويد در بلك ليست. آنها آدم هاي باهوش و درستي هستند، آنوقت تو مصاحبه مي پيچوندتان و مشكل ميزنه بيرون. توي مصاحبه متوجه مي شويد با شما مهربانند و راحت با شما برخورد مي كنند. طبيعي است كه از شما هم همين انتظار را دارند. هرگونه تغيير در موقعيت تان مانند ازدواج، طلاق و ..... سريعا حتي قبل از مصاحبه به سفارت نامه بزنيد. آنها صداقت برايشان بسيار مهم است و يادتان باشد مسئله ما كيس لاتاري است و نه كيس حقوقي مانند ازدواج ، خانوادگي و .... خيلي راحت كيس را باطلل مي كنند و بعدش هم اگر دروغي باشد كه تعمدي باشد، بلك ليست. دوستاني كه مدرك تحصيلي ديپلم، كار غير دولتي و اگر سربازي نرفته اند از همين حالا مي گم خوشا بحالتان اگر پروسه چك به شما بخوره زود تاييد مي شويد. بچه هاي با شماره كيس بالا هم مصاحبه مي رويد. همه مي رويد. به همه تان قول مي دم. دعا جدي كنيد در مرحلا Security Check كه مثل پل صراط مي ماند. اصل اونه بقيه اش مثلا آب خوردن تمامي اش تند جلو ميره. خوشحال باشيد و اميدوار. فقط يك نكته پست هاي سالهاي قبل رو بخوانيد تا با تجربه مدارك را بفرستيد و هم موضوع قشنگ دست شما بيايد. منم در خدمتم. انشاا.. هرچي خدا بخواهد. امسال بي خيالي ميروم جلو ببينم چي مي شه. توي ابوظبي دوستان همراه آنجا را مي بينم ( من امسال مجداا آنجا را انتحاب كردم چون تمامي ركود هام اونجاست شايد كارهايم جلوتر بيافتد). همين جا ياد مي كنم از دوستان خيلي خوبم كه با هم در سال 2010 ابوظبي بوديم و آنهايي كه 30 سپامبر همان سال و در روز آخر در سفارت بودند. از همينجا به تك تك شما سلام مي كنم و درود مي فرستم. يادش بخير. دوستدار همگي شما و موفق باشيد.
تشکر کنندگان: erfoly ، WIKIMAN ، feryfrt ، nastaran86 ، Linspire ، asadollah shahbazi ، kopol ، frz61 ، ozone ، sepinod ، sinswimer ، outlaw ، نخجير ، admeyl ، Shezem ، delir ، behzad7 ، mortx ، ahmad_z
sami123 ممنونم از حرفایی که زدی .فقط چندتا سوال
برای سال میلادی تحصیلات که درفرم باید پرشه باید خیلی دقیق حساب کنیم چون میگن باید دیپلم ترجمه بشه درسته؟
من بعد از برنده شدن فهمیدم خانمم بارداره برای بچه دومم حالا چطوری بهشون اطلاع بدم؟
منتظر راهنماییت هستم

تشکر کنندگان:
دوست عزيزم سلام.
پاسخ شما را طي نامه خصوصي و بنابر آنچه كه مي دانستم فرستادم. فقط تاريخ ها را به ميلادي بايد درست برگرداني. توي ترجمه هاي دارالترجه هم تمامي تاريخ هاي مداركت و درست بودن نام خودت و خانواده را با پاسپورت چك كن. يعني خودت چك كن كه مطمئن باشي. آنها هم انسانند شايد اشتباه تايپ كنند. مثلا در يك مورد تاريخ سربازي منو پارسال اشتباهي زده بود. كه دادم دوباره مدرك (ترجمه) ديگري صادر كرد.

(2011-05-12 ساعت 09:38)erfoly نوشته:  sami123 ممنونم از حرفایی که زدی .فقط چندتا سوال
برای سال میلادی تحصیلات که درفرم باید پرشه باید خیلی دقیق حساب کنیم چون میگن باید دیپلم ترجمه بشه درسته؟
من بعد از برنده شدن فهمیدم خانمم بارداره برای بچه دومم حالا چطوری بهشون اطلاع بدم؟
منتظر راهنماییت هستم

تشکر کنندگان:
(2011-05-12 ساعت 12:25)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-12 ساعت 09:38)erfoly نوشته:  sami123 ممنونم از حرفایی که زدی .فقط چندتا سوال
منتظر راهنماییت هستم

اگر حال و حوصله نصب نرم افزارهای تبدیل تاریخ را ندارین برای تبدیل تاریخ ها به این صفحه بروید. در صفحه یک کم پایین بروید تا به قسمت Persian Calendar برسید، تاریخ ایرانی رو وارد کرده و دکمه Calculate را فشار دهید. حالا به بالای صفحه بیائید و تاریخ میلادی تبدیل شده را زیر تیتر Gregorian Calendar مشاهده کنید.

اين نرم افزارها خوبه ولي بهتره با توجه به ترجمه مداركتون تاريخها رو پركنيد

2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: uxmal09
یه سوالی برام پیش امده ..
نامه ای که برام فرستادن تاریخش مال 1 may هست !!!
یه کمی تاریخ برام مشکوکه !!
نظر شما چیه
لطفا کسی که قبول شده تاریخ رو نگاه کنه و بگه
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 14:16)alo_gh نوشته:  یه سوالی برام پیش امده ..
نظر شما چیه
والا تاريخ ما 15 جولاي هست. البته نامه اي نيامده. بلكه توي سايت كه چك مي كنيد به يك صفحه مثل سربرگ نامه مي رسيد كه ...
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان:
دوستان سلام چند تا سوال دارم كه اميدوارم جواب بدين
ممنون

1 - من يه منزل مسكوني كه حدوداً 105 ميليون قيمتشه دارم و يه خودروي پرايد 89 كه حدوداً 7 ميليون قيمت داره و يه سپرده بانكي كه بنام خانومم هستش و 20 ميليون توشه آيا كافي هستش يا بازم اسپانسر ميخوان ؟

2 - معمولاً چند روز پس از اطلاع از قبولي فرصت داريم فرمها رو پر كنيم ؟ و درضمن با چه پستي بهتره بفرستيم .
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 16:36)hoseyn نوشته:  
نظر شما چیه
والا تاريخ ما 15 جولاي هست. البته نامه اي نيامده. بلكه توي سايت كه چك مي كنيد به يك صفحه مثل سربرگ نامه مي رسيد كه ...

من هم منظورم همون نامه ای که تو سایت هست و تاریخ 1 می خورده !!! کسه دیگه هست که تاریخ 1 می خورده باشه ؟
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 18:53)afshin4749 نوشته:  دوستان سلام چند تا سوال دارم كه اميدوارم جواب بدين
ممنون

1 - من يه منزل مسكوني كه حدوداً 105 ميليون قيمتشه دارم و يه خودروي پرايد 89 كه حدوداً 7 ميليون قيمت داره و يه سپرده بانكي كه بنام خانومم هستش و 20 ميليون توشه آيا كافي هستش يا بازم اسپانسر ميخوان ؟

2 - معمولاً چند روز پس از اطلاع از قبولي فرصت داريم فرمها رو پر كنيم ؟ و درضمن با چه پستي بهتره بفرستيم .

افشین جان مدارک مالیت که عالی هست
ولی اگه برنده خودت هستی سعی کن اون پول هم تو حساب برنده باشه
مدارکتم هرچه زودتر بفرست(1ماهه جمو جورش کن)
پست هم یا dhlکن یا tnt(ترجیحا TNT)
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: amiry
آره دوستان مال منم May 1 بالاش خورده . حالا مگه چيه اشكالي داره ؟ اين تاريخ مربوط به ارديبهشت ماه هستش نكنه اشتباه شده و قبوليمون كن لم يكن بشه
نظر شما چیه

دوست عزيز مال منم همينه يعني May 1 . كم كم دارم مي ترسم ها ......!!!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان