کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزا توریستی
با سلام خدمت همگی
لطفا" اگر کسی از نحوه تکمیل فرمهای لازم به فارسی، تعداد و نحوه کامل ارسال آنها اطلاعی دارد بگوید. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همگی
لطفا" اگر کسی از نحوه تکمیل فرمهای لازم به فارسی، تعداد و نحوه کامل ارسال آنها اطلاعی دارد بگوید. ممنون

دوست عزیز
شما هم مثل همه هموطنان دیگر میتوانید با مراجعه به سایت زیر که شامل همه اطلاعات و فرمهای مورد نظر میباشد برای خانواده خود دعوتنامه تهیه و به همراه سایر فرمهای مورد نیاز ارسال کنید

http://www.cic.gc.ca/english/information...s/visa.asp

راستش من منظور شما را از تکمیل فرمهای لازم به فارسی متوجه نشدم چرا که سفارت کانادا در تهران فرم فارسی قبول نمیکند ممکن است که دستورالعمل پر کردن فرمها برای سهولت به فارسی ترجمه شده و موجود باشد اما به طور قطع همه فرمهای مورد نیاز می بایستی به زبان انگلیسی پر شده باشد

اگر که سوال خاص دیگه ای داشتید میتونید مجددا پیغام بگذارید
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: samirat ، Ramkal
واقعا ممنون دوست عزیز. منظور من یک راهنمای فارسی در خصوص نحوه تکمیل فرمها بود نه اینکه خود فرمها فارسی باشند. ممنون از لینکی که ارسال کردید. من خبری خوندم مبنی بر اینکه طبق سیستم فعلی، برای صدور ویزای توریستی جهت فقط پدر،مادر، پدربزرگ و مادربزرگ خیلی راحت میگیرند. چون ما تازه به کانادا آمده ایم و هنوز کار پیدا نکرده ایم. آیا با این شرایط به نظر شما احتمال دادن ویزای توریستی به پدر و مادرم هست که اقدام کنم؟
باز هم یک دنیا تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
واقعا ممنون دوست عزیز. منظور من یک راهنمای فارسی در خصوص نحوه تکمیل فرمها بود نه اینکه خود فرمها فارسی باشند. ممنون از لینکی که ارسال کردید. من خبری خوندم مبنی بر اینکه طبق سیستم فعلی، برای صدور ویزای توریستی جهت فقط پدر،مادر، پدربزرگ و مادربزرگ خیلی راحت میگیرند. چون ما تازه به کانادا آمده ایم و هنوز کار پیدا نکرده ایم. آیا با این شرایط به نظر شما احتمال دادن ویزای توریستی به پدر و مادرم هست که اقدام کنم؟
باز هم یک دنیا تشکر

تا جایی که من اطلاع دارم راهنمای فارسی برای پر کردن فرمها وجود ندارد اما چه بسا که دوستان ایرانی برای اینکه بازم کار پر کردن فرمها ساده تر بشه یه راهنمای فارسی زبان دست و پا کرده باشن

راستش من در این مورد نظر خاصی ندارم معمولا سفارت کانادا برای دادن ویزای توریستی به پدر و مادر به دونکته خیلی توجه میکنه اول اینکه آیا دلایل کافی و قابل قبولی وجود داره که حاکی از این باشه که انها به ایران برمیگردن و دوم اینکه شخص دعوت کننده از استطاعت مالی برخوردار است که بتونه از پس مخارج اقامت پدر و مادر بر بیاد اینکه شما در حال حاضر شاغل نیستید شانس شما را کم میکنه اما خوب میتونید به جاش مدارک بانکی خودتان را به همراه فرمها ارسال کنید که به سفارت نشون بده که علیرغم اینکه شما در حال حاضر درآمدی ندارید اما اینقدر پول دارید که بتونید پدر و مادر خودتان را به کانادا دعوت کنید

موفق باشین

پاسخ
تشکر کنندگان: Ramkal
(2010-12-31 ساعت 08:37)dombarik نوشته:  واقعا ممنون دوست عزیز. منظور من یک راهنمای فارسی در خصوص نحوه تکمیل فرمها بود نه اینکه خود فرمها فارسی باشند. ممنون از لینکی که ارسال کردید. من خبری خوندم مبنی بر اینکه طبق سیستم فعلی، برای صدور ویزای توریستی جهت فقط پدر،مادر، پدربزرگ و مادربزرگ خیلی راحت میگیرند. چون ما تازه به کانادا آمده ایم و هنوز کار پیدا نکرده ایم. آیا با این شرایط به نظر شما احتمال دادن ویزای توریستی به پدر و مادرم هست که اقدام کنم؟
باز هم یک دنیا تشکر

تا جایی که من اطلاع دارم راهنمای فارسی برای پر کردن فرمها وجود ندارد اما چه بسا که دوستان ایرانی برای اینکه بازم کار پر کردن فرمها ساده تر بشه یه راهنمای فارسی زبان دست و پا کرده باشن

راستش من در این مورد نظر خاصی ندارم معمولا سفارت کانادا برای دادن ویزای توریستی به پدر و مادر به دونکته خیلی توجه میکنه اول اینکه آیا دلایل کافی و قابل قبولی وجود داره که حاکی از این باشه که انها به ایران برمیگردن و دوم اینکه شخص دعوت کننده از استطاعت مالی برخوردار است که بتونه از پس مخارج اقامت پدر و مادر بر بیاد اینکه شما در حال حاضر شاغل نیستید شانس شما را کم میکنه اما خوب میتونید به جاش مدارک بانکی خودتان را به همراه فرمها ارسال کنید که به سفارت نشون بده که علیرغم اینکه شما در حال حاضر درآمدی ندارید اما اینقدر پول دارید که بتونید پدر و مادر خودتان را به کانادا دعوت کنید

موفق باشین

خیلی لطف کردید دوست عزیز. شما هم موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا چطور میشه پدر و یا مادر رو ببریم پیش خودمون؟؟من کفالت مادرم رو دارم ایا اگر با مهاجرتم موافقت بشه به مادرم هم ویزا میدن که ببرمش؟؟چون مادرم پیش من زندگی میکنه و من مخارجش رو میدم و من ازش نگهداری میکنم...
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . کسی می دونه که ایا میشه از طریق آژانس ویزای توریستی کانادا گرفت ولی فقط ویزا و بلیط رو اونا تهیه کنن و محل اقامت با خودمون باشه ؟
و اینکه مثلا تور کانادا هست یک ماهه و سه ماهه یا فقط ویزا واسه یکی دو هفته میدن ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: iranathai
سلام دوستان :
دوتا سوال داشتم :

1- اول اينكه دختر من 3 سالشه و عكسش داخل پاسپورت منه.. ميخوام بدونم براي دريافت ويزاي توريستي بايد پاسپورت جداگانه داشته باشه يا با همان يك پاسپورت ميشه ويزا گرفت ؟

2- بعد از اينكه ظاهرا چون خواهرم براي من و دخترم تنها دعوت نامه ميده و باباش نمياد ، ظاهرا بايد اجازه نامه پدر براي خروج ضميمه مدارك باشه.. آيا همان فرمي كه در محضر پدر براي صدور پاسپورت امضا ميكنه كافيه ترجمه بشه ؟.

من اولين باره دارم اقدام ميكنم و خيلي استرس دارم ..
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
پاسخ
تشکر کنندگان: jahan_roone

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان