کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
(2012-06-13 ساعت 05:00)ghorbat نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 04:22)ELCIDILIA نوشته:  DOSTAM MAN JOZVE BARANDEGAN 2012 HASTAM AYA HANOZ VAGHT DARAM TA MADAREKO ERSAL KONAM?
شماره کیس: 20122LWUJ3NXXXXX
دوست عزیز ، بله هنوز وقت هست . فقط خیلی زود وسریع فرم ها رو پر کن و به آدرس KCC ارسال کن ... انشااله که ویزاتو زود میگری . اگه قرار نبود وبزا نگیری ، الان هم متوجه نمیشدین . . . پس حتماً حکمتی توشه عزیز برادر Big Grin
موفق باشی و اگه سئوالی بود خودم دربست در خدمتم .
Wink

دوست عزیر من زمانی که اقدام کردم دانشجوی مالزی بودم و محل اقامت را کوالالامپور درج کردم و در فرم انتخابی ،سفارت آمریکا در کوالالامپور قید شده اما در حال حاضر در ایران ساکن هستم آیا میتونم محل مصاحبه را سفارت آمریکا در آنکارا تغییر داده و انتخاب کنم؟
دوست عزیر من زمانی که اقدام کردم دانشجوی مالزی بودم و محل اقامت را کوالالامپور درج کردم و در فرم انتخابی ،سفارت آمریکا در کوالالامپور قید شده اما در حال حاضر در ایران ساکن هستم آیا میتونم محل مصاحبه را سفارت آمریکا در آنکارا تغییر داده و انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان: ghorbat ، shani89
(2012-06-13 ساعت 14:04)mona_gh نوشته:  اگه این PRESENT را با دست بنویسم اشکالی داره ؟
دوست عزیز ، نیازی به این کار نیست !! در این فسمت شما باید عدد وارد کنید و تاریخ تکمیل فرمهاتونو بنویسین ... مثلاً اگه تاریخ امضاتون هست 10 ماه جون فقط بنویسین 6/2012 همین .در واقع یعنی تا به امروز .

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: shani89
(2012-06-13 ساعت 14:16)ghorbat نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 14:04)mona_gh نوشته:  اگه این PRESENT را با دست بنویسم اشکالی داره ؟
دوست عزیز ، نیازی به این کار نیست !! در این فسمت شما باید عدد وارد کنید و تاریخ تکمیل فرمهاتونو بنویسین ... مثلاً اگه تاریخ امضاتون هست 10 ماه جون فقط بنویسین 6/2012 همین .در واقع یعنی تا به امروز .
منظور من در مورد سابقه کار می باشد که می خواهم بگم تا الان مشغول به کار هستم

تشکر کنندگان: ghorbat
(2012-06-13 ساعت 14:19)mona_gh نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 14:16)ghorbat نوشته:  
منظور من در مورد سابقه کار می باشد که می خواهم بگم تا الان مشغول به کار هستم
دوست عزیز منظور من هم همین بود ، شما در یه جا تو فرم ها میتونین بنویسین present ولی در این فسمت باید عدد تایپ بشه و بهترین تاریخ که نشان بده شما present هستین همون تاریخ تکمیل فرم ها است . Wink من تاریخ تکمیل فرمهام اول مارس 2012 بود ف برای این قسمت نوشتم که 3/2012 یعنی تا ماه مارس 2012 .

تشکر کنندگان: daria
Question 
سلام بچه ها... وقت همگی بخیر...
یه سوال دارم که شاید برای بعضیا هم پیش بیاد:
من برنده لاتاری 2013 هستم ولی چون تکلیف خونمون معلوم نبود (و هنوزم نشده) تا حالا اقدام به ارسال فرم ها نکردم... ولی دیگه داره دیر میشه میخوام بفرستم... سوالم اینه که اگه آدرس پستیم بعدا عوض بشه میتونم به kcc از طریق ایمیل اعلام کنم... تشکر Rolleyes
تشکر کنندگان: ghorbat ، ASALI ، shani89
(2012-06-15 ساعت 14:39)mazy نوشته:  سلام بچه ها... وقت همگی بخیر...
یه سوال دارم که شاید برای بعضیا هم پیش بیاد:
من برنده لاتاری 2013 هستم ولی چون تکلیف خونمون معلوم نبود (و هنوزم نشده) تا حالا اقدام به ارسال فرم ها نکردم... ولی دیگه داره دیر میشه میخوام بفرستم... سوالم اینه که اگه آدرس پستیم بعدا عوض بشه میتونم به kcc از طریق ایمیل اعلام کنم... تشکر Rolleyes
تبریک بابت برنده شدنتون ، هیچ مشکلی نداره .

تشکر کنندگان: daria ، shani89
دوستان من می بینم بچه های 2013 دارن دبستان و راهنماییشونم تو فرم ها می نویسن ایا لازمه؟یا همون اخرین مدرک تحصیلی کافیه؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ASALI ، ghorbat ، shani89
(2012-06-16 ساعت 23:14)hadiseh.t نوشته:  دوستان من می بینم بچه های 2013 دارن دبستان و راهنماییشونم تو فرم ها می نویسن ایا لازمه؟یا همون اخرین مدرک تحصیلی کافیه؟

به نظر من دبیرستان لازمه و اگر دوره خاصی رو نگذرانده ای برای پر کردن فرم بنویس / چراکه نه!!! Tongue
اخذ ویزا : 14 مارچ 2013 - سفارت : آنکارا - مقصدفعلی : هیوستون ( تگزاس) - مقصد نهایی : سیاتل
این نیز بگذرد ...
تشکر کنندگان: daria ، ghorbat ، shani89
(2012-06-16 ساعت 23:20)ASALI نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 23:14)hadiseh.t نوشته:  دوستان من می بینم بچه های 2013 دارن دبستان و راهنماییشونم تو فرم ها می نویسن ایا لازمه؟یا همون اخرین مدرک تحصیلی کافیه؟

به نظر من دبیرستان لازمه و اگر دوره خاصی رو نگذرانده ای برای پر کردن فرم بنویس / چراکه نه!!! Tongue

من فقط دبیرستان، پیش‌دانشگاهی و دانشگاه رو نوشتم. نیازی به دبستان و راهنمایی نیست.
2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12
تشکر کنندگان: ghorbat ، daria ، ASALI ، shani89
سلام به همه.
من برنده 2012 هستم کد کانفرممو کم کرده بودم از No-reply@state.gov یه ایمیل برام امد که کدو تونستم ازش پیدا کنم و وضعیتم و چک کنم و سلک شده بودم.

دارم الان فرم DSP-122 رو اول پر می کنم کمک می خواستم.

من دیپلم هنرستان کاردانش دارم 11 ساله بدون پیش دانشگاهی
و یه سری Certificate از ماکروسافت و 8 سال سابقه کار

دوستان دیگه این سوال رو پرسیده بودن کسی اینجا جواب نداده بود.

اول چون اینا دیپلم 12 ساله می خوان من اگه در داخل فرم Other رو انتخاب کنم و به این صورت بنویسم موردی نداره
Other: 11 years High School diploma without pre-university

و Certificate ها که خود ماکروسافت صادر کرده رو باید وارد کنم چون کلمه Certificate در قسمت 6 فرم قید شده.

اونجایی که بعد موسسه تاریخ شروع و پایان دوره و فیلد بعدی نوشته
Degrees or Certificates received

میشه منو راهنمایی کنین.

ممنونم از لطفتون
کیس #: AS1xxx1

ارسال فرمها: 07/19/2012
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 08/27/2012
تاریخ دریافت ویزا: 08/29/2012

از 10/17/2012 در آمریکا
درود به همگی . از طرف kcc برای من ایمیل اومده که فرم dsp122 را نفرستادی در صورتی که من فرستادم ودر اداره پست هم چند بار چک کردم . حالا از من خواستن ضمن فرستادن دوباره فرم جای که تاریخ تولد میخواهد را پر کنم در حالی که من هرچه تلاش میکنم جایی در فرم وجود ندارد که من تاریخ تولدم را بنویسم . لطفا راهنمایی کنید دوستان . متشکرم .
(2012-09-09 ساعت 19:45)foroozan_heidari نوشته:  درود به همگی . از طرف kcc برای من ایمیل اومده که فرم dsp122 را نفرستادی در صورتی که من فرستادم ودر اداره پست هم چند بار چک کردم . حالا از من خواستن ضمن فرستادن دوباره فرم جای که تاریخ تولد میخواهد را پر کنم در حالی که من هرچه تلاش میکنم جایی در فرم وجود ندارد که من تاریخ تولدم را بنویسم . لطفا راهنمایی کنید دوستان . متشکرم .

این فرم 122 تاریخ تولد نداره هیچ جاش...شاید منظورشون فرم 230 باشه ... ولی شما اگه متن ایمیل اونها رو بزاری بهتر میشه راهنمایی کرد...یه احتمالی هم هست که اونها اونجا فرم شما رو گم کرده باشن... به نظر من هر چه سریع تر تمام فرم ها رو دقیق و بدون خالی گذاشتن هیچ فیلدی بفرست براشون...در ضمن کیس نامبرو گوشه بالا-راست تمام صفحاتی که براشون میفرستی بنویس.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: daria ، Mehrafarin ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان