کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم DSP-122
ببخشید من چند تا سوال در خصوص فرم 120 داشتم اگر ممکنه دوستان جواب بدهند ، پیشاپیش متشکرم
1- در قسمت 3 در صورت عوض نشدن آدرس لزومی به نوشتن دوباره آدرس هست
2- آیا نیازی به نوشتن نوع لیسانس و وفق لیسانس هم هست : مثلاً لیسانس حسابداری
3- دوره دیپلم رو از چه زمانی باید محاسبه کرد
4-من مدیر مالی یک اداره دولتی هستم آیا باید قسمت 7a رو yes بزنم یا no ?
5-قسمت 7c رو جی باید پرکنم یا خیر ؟
6- دوره راهنمائی رو هم باید بنویسیم
7- آدرس محل تحصیل هم باید حتماً پر بشه ؟؟
باتشکر فراوان
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: batis2010 ، **USA** ، Hediyeh
سلام
متاسفانه بعضی از دوستان فکر میکنند که کل دنیا زمانی بوجود آمده است که خود آنها بدنیا آمده اند! البته متاسفانه این از فرهنگ ما ایرانی ها سرچشمه میگیرد
دیپلم - پیش دانشگاهی - 12 سال تحصیل
از سال 73 به بعد قانون پیش دانشگاهی بصورت آزمایشی شروع شد ...
از این دوره به بعد(1373) هر کس که میگوید من دیپلم دارم مفهوم 11 سال تحصیل برای افراد جوان که پس از 1373 محصل شده اند تداعی میشود. اینجا است که این دوستان جوان خود را و وضعیت تحصیلی خود را سر سلسله پیدایش آموزش و پرورش کشور ایران تصور میکنند و بدون اینکه بخواهند با راهنمایی های غیرمسولانه خود فرصت دریافت ویزا را از سایر هموطنان سلب میکنند.

بدون اینکه در نظر بگیرند قبل از آنها نیز زندگی ادامه داشته است. این دوستان حوصله بررسی قبل از دوره خود راندارند و فقط دوره خود را محور تحصیلات آموزش و پرورش میدانند.
برای آنها دیپلمه = 11 سال تحصیل
طی نکردن پیش دانش گاهی = 11 سال تحصیل
این برداشتها همه غلط وباعث گمراه کردن دیگران میشود -
زیرا در دوره قبل از بوجود آمدن پیش دانش گاهی و همچنین در نظام قدیم دیپلمه = 12 سال تحصیل
متاسفانه مدیران این سایت نیز در این خصوص از جمله مقصران اصلی محسوب میشوند.
لطفا"اگه کسی نظری دارد پیا خصوصی بگذارد - من همیشه آنلاین هستم
تشکر کنندگان: batis2010 ، **USA** ، shaahinh66
سلام من هم امسال لاتاری اسمم در اومد.با کیس نامبر خیلی پایین 5602 .من اگه الان بخوام ازدواج کنم باید اول ازدواج کنم بعد این فرم هارو بفرستم یا بعد فرستادن اصلاح کنم؟در این صورت می تونم همسرمو ببرم؟یا نه.ممنون میشم کلا در این مورد اگه کسی اطلاع داره سریع جواب بدین به خاطر کیس نامبر پایینم دارم از اظطراب می میرم.
تشکر کنندگان: Hornet ، batis2010 ، **USA**
(2011-07-21 ساعت 15:12)outlaw نوشته:  سلام من هم امسال لاتاری اسمم در اومد.با کیس نامبر خیلی پایین 56xx .من اگه الان بخوام ازدواج کنم باید اول ازدواج کنم بعد این فرم هارو بفرستم یا بعد فرستادن اصلاح کنم؟در این صورت می تونم همسرمو ببرم؟یا نه.ممنون میشم کلا در این مورد اگه کسی اطلاع داره سریع جواب بدین به خاطر کیس نامبر پایینم دارم از اظطراب می میرم.

دوست عزیز
کیس نامبر اطلاعات خصوصیه و لازم نیست کامل اونرو بنویسید.
تا جایی که من میدونم میتونید بعد از فرستادن فرمها هم تغییر وضعیتتون را به KCC اطلاع دهید
موفق باشید
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-07-21 ساعت 20:24)Hornet نوشته:  
(2011-07-21 ساعت 15:12)outlaw نوشته:  سلام من هم امسال لاتاری اسمم در اومد.با کیس نامبر خیلی پایین 56xx .من اگه الان بخوام ازدواج کنم باید اول ازدواج کنم بعد این فرم هارو بفرستم یا بعد فرستادن اصلاح کنم؟در این صورت می تونم همسرمو ببرم؟یا نه.ممنون میشم کلا در این مورد اگه کسی اطلاع داره سریع جواب بدین به خاطر کیس نامبر پایینم دارم از اظطراب می میرم.

دوست عزیز
تا جایی که من میدونم میتونید بعد از فرستادن فرمها هم تغییر وضعیتتون را به KCC اطلاع دهید
موفق باشید
ممنون از یادآوری دوست عزیز اما می خوام بدونم اصلا قبول میکنن ازدواج بعد از قبولی رو و نفر دوم ویزا میدن یا نه؟
(2011-07-22 ساعت 12:06)outlaw نوشته:  

دوست عزیز
موفق باشید
ممنون از یادآوری دوست عزیز اما می خوام بدونم اصلا قبول میکنن ازدواج بعد از قبولی رو و نفر دوم ویزا میدن یا نه؟

اين تاپيک را مو به مو بخونيد .
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2619
قبول شدگان عزيز تمامي سئوالات شما در تاپيک هاي مشابه قبول شدگان سال قبل هست. پيشنهاد ميکنم تاپيک برندگان 2010 و 2011 را بخونيد به جواب همه ي سئوال هايتان ميرسيد. قول ميدم.
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: outlaw ، batis2010
با سلام دوستان
من در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد تو مالزی هستم ولی هنوز درسم تموم نشده لازم هست که تو 6B این رو لحاظ کنم و برای اینکه بخوام محل مصاحبه رو KUALA LUMPUR اتنخاب کنم باید چیکار کنم ؟
(2011-07-22 ساعت 20:18)farzad-it نوشته:  
(2011-07-22 ساعت 12:06)outlaw نوشته:  

دوست عزیز
موفق باشید

اين تاپيک را مو به مو بخونيد .
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2619
قبول شدگان عزيز تمامي سئوالات شما در تاپيک هاي مشابه قبول شدگان سال قبل هست. پيشنهاد ميکنم تاپيک برندگان 2010 و 2011 را بخونيد به جواب همه ي سئوال هايتان ميرسيد. قول ميدم.
موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز استرس باعث عجله کاذب شد.Big Grin
دوستان با سلام در مورد سوال 7 قسمت a با توجه به اینکه من در دوسال گذشته یک سال و نیم برای یک شرکت و تقریبا 6 ماه هم برای یک شرکت دیگه کار کردم ( که در شرکت دوم هنوز هم مشغولم) و با توجه به اینکه در هیچکدام از این شرکت ها به طور مستمر دو سال سابقه ندارم آیا باز هم باید این قسمت رو yes بزنم؟؟؟
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
سلام من بالای صفحات کیس مامبرم را ننوشتم و ارسال کردم الان چه مشکلی برام پیش میاد؟
سلام من بالای صفحات کیس نامبرما ننوشتم فراموش کردو الان واقعا" چه مشکلی برام پیش میاد؟
(2011-07-23 ساعت 13:05)totam نوشته:  سلام من بالای صفحات کیس نامبرما ننوشتم فراموش کردو الان واقعا" چه مشکلی برام پیش میاد؟

دوست عزيز اين قضيه را جايي نگفتن كه حتماً انجام دهيد، اين كار براي اينكه اگر فرمها از هم جداشد بتونن پيداشون كنن و دوباره مرتبشون كنن.
انشاالله كه مشكلي پيش نمي ياد
به خودتون استرس وارد نكنيد
موفق باشيد
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز

با سلام مجدد و عذرخواهی بابت تکرار سوال ولی من همین یه قسمت رو شک دارم اگه عزیزان لطف کرده و راهنمایی بفرمایند ممنون میشوم...

(2011-07-23 ساعت 01:55)ali.narooei نوشته:  دوستان با سلام در مورد سوال 7 قسمت a با توجه به اینکه من در دوسال گذشته یک سال و نیم برای یک شرکت و تقریبا 6 ماه هم برای یک شرکت دیگه کار کردم ( که در شرکت دوم هنوز هم مشغولم) و با توجه به اینکه در هیچکدام از این شرکت ها به طور مستمر دو سال سابقه ندارم آیا باز هم باید این قسمت رو yes بزنم؟؟؟
شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
با سلام من همسرم پزشک هستند و در یک شرکت بیمه ای کار می کنندآیا باید قسمت 7 فرم 122 را yes بزنند یا no
دوستان بالای این فرم نوشته "Using the enclosed self-adhesive return address label" معنیش اینه که یه پاکت خالی همراه با آدرسمون باید همراه فرم‌ها بفرستیم؟
2012AS00039XXX
کارنت شدن: March 2012
مصاحبه: (May 2012)
آنکارا (یک‌ضرب)
ورود به آمریکا: Oct/9/12
دریافت گرین کارت: Oct/26/12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان