کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-10-13 ساعت 17:22)edge نوشته:  بچه ها من همراه مدارکم عکس به kcc نفرستادم و یک mail بهشون دادم و گفتم که باید چکار کنم .
اونا امروز این جواب رو به من دادن ولی من درست متوجه نمیشم اگه میشه کمکم کنید :
Thank you for your inquiry.
Failure to submit the requested photos will not delay the processing of your case. Though, the photos are required. It is acceptable to submit the photos separately to KCC. When doing so, please remember to lightly print the name of the subject and the case number on the back of the photos with a felt pen to avoid mutilation of the photos. The photograph should be attached securely to the appropriate DS-230 form with either tape or staple.
If you are scheduled for an interview, you may also provide the photos at the time of interview.
الان میتونم با mail براشون بفرستم یا باید پست کنم ؟؟؟

بايد براشون پست كني به همراه همون فرم DS-230
پشت عكست هم با يه خودكار نرم مشخصاتت و به همراه كيس نامبر بنويسي/ .
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: edge
یک سوال داشتم

اگه کارت ملی‌ کار مهلتش تموم شده باشه رو ترجمه کنیم و بفرستیم مشکلی‌ پیش میاد

من امروز که رفتم دفتر خدمات دولت که کار تعویض کارت ملی‌ رو هم انجام میدان گفتن که ۳۰ تا ۴۰ روز طول میکش که فکر کنم از مهلت فرستادن مدارکم به سفارت بگذره.

ممنون میشم اگه جوابمو بدین
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-13 ساعت 17:58)schaghayegh نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 17:22)edge نوشته:  بچه ها من همراه مدارکم عکس به kcc نفرستادم و یک mail بهشون دادم و گفتم که باید چکار کنم .
Failure to submit the requested photos will not delay the processing of your case. Though, the photos are required. It is acceptable to submit the photos separately to KCC. When doing so, please remember to lightly print the name of the subject and the case number on the back of the photos with a felt pen to avoid mutilation of the photos. The photograph should be attached securely to the appropriate DS-230 form with either tape or staple.
If you are scheduled for an interview, you may also provide the photos at the time of interview.

مشخصات این عکس باید چی باشه ؟؟؟
همون 5*5
ضمینه سفید ؟؟؟
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام
بچه هایی که واسه دسامبر کارنت شدن( کیس نامبر های 10-15 هزار) تاریخ مصاحبه هاتون معلوم شد؟؟؟ به من که هیچ ایمیلی نرسید ....سایت اصلی هم که چک کردم هنوز نامه قبولی اولیه است و آپدیت نشده1.
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-13 ساعت 18:19)edge نوشته:  
(2011-10-13 ساعت 17:58)schaghayegh نوشته:  

مشخصات این عکس باید چی باشه ؟؟؟
همون 5*5
ضمینه سفید ؟؟؟

آره ديگه مشخصات عكس كه تغيير نكرده دوست من. شما بايد همون عكس 5*5 زمينه سفيد كه گوش ها هم مشخص باشه ( برا خانم ها) رو براشون بفرستي... دوباره كاري كردي ديگه الان بايد دوباره به خاطر همون عكس ها 40-50 تومان پول بيشتر بدي! دقت كن و با حوصله و كامل كارها رو انجام بده/

موفق باشي

‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: edge ، tamanna ، SH1A2R3
امروز شنیدم dhl , tnt محموله های پستی ایرانو نمیارن....دوستانی که مدارک اسپانسرشون آماده است ، لطفاً بفرمایید چه طور تحویل گرفتن؟

[/quote]

دو راه مطمئن هست :
1.یا با مسافر که میشناسین بیارن
1. یا با پست بفرستن دوبی مالری یا هر جا که آشنا دارین از اونجا دوباره پست کنن.اکه خاور میانه یا مثلا مالزی باشه کاراپست قبول می کنه از اونجا تا ایران براتون بیاره.
برای من خود اسپانسرم آورد.
[/quote]

من میخوام بگم اسپانسرم مستقیم مدارک رو بفرسته سفارت و یه کپی رو هم واسه من ایمیل کنه . بعد من روز مصاحبه میگم با فلان Track number ، مدارک در فلان تاریخ رسیده .................... نظر بقیه چیه ؟ خوبه؟
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-10-13 ساعت 18:03)xrezai نوشته:  یک سوال داشتم

من امروز که رفتم دفتر خدمات دولت که کار تعویض کارت ملی‌ رو هم انجام میدان گفتن که ۳۰ تا ۴۰ روز طول میکش که فکر کنم از مهلت فرستادن مدارکم به سفارت بگذره.

من امروز رفتم ثبت احوال، گفتند تمام کارت های ملی تا 1392 معتبر هستند و تعویض نمی کنیم، چون قراره همشون بعد از 92 هوشمند بشه.
پرسیدم آیا بخشنامه ای در این مورد هست یا نه، فرمود نمیدونم، به ما فقط گفتن با هر تاریخی معتبره و تعویض نمیشه.

شماره کیس : 2012AS00012XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:01 آگوست 2011 TNT
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:Oct 6
تاریخ دریافت نامه دوم:14 Oct
تاریخ مصاحبه: 5 Dec.
تاریخ دریافت کلیرنس: 12 Jan
تاریخ دریافت ویزا: 19 Apr
تاریخ ورود:Tongue
تشکر کنندگان: shadin_n ، behzad7
(2011-10-13 ساعت 18:03)xrezai نوشته:  یک سوال داشتم

سلام دوست گرامی
قبلا یک جایی توی سایت خونده بودم که کسانی که اعتبار کارت ملیشون تموم شده بوده وبردن برای تعویض بهشون گفته بودند یک سال یا دوسال اعتبارش تمدید شده و نیاز نیست تعویض بشه
البته زمانی که کی سی سی به شما زمان مصاحبه رو اعلام میکنه حدودا 2 ماه تا مصاحبه از نظر زمانی فاصله دارید(یعنی حدودا دو ماه قبل مصاحبه زمان دقیق مصاحبتون به شما اعلام میشه)اگر تا بحال به شما اعلام نشده حداقل یک ماه ونیم دیگه تا مصاحبه تون فاصله هست
ولی خوب زمان واقعی تعویض کارت ملی رو نمیدونم میشه روش حساب کرد که 50 روزه میاد یا خیر؟
فکر می کنم حساب کتاب دقیقی نداره یک نفر یک ماه هم نمیشه کارتش میاد یک نفر دیگه 3 ماهه که گذشته ولی هنوز به دستش نرسیده
من خودم میخواستم عکس شناسنامه ام رو عوض کنم بهم گفتند کلا شناسنامه ات رو تعویض کن واز این شناسنامه های جدید که کوچکتر هستند بگیر وقتی سوال کردم گفتند 50 روز طول میکشه و حقیقتش با توجه به زمان مصاحبه ام پشیمون شدم
موفق باشید
شماره کیس : 2012AS3XXX
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: Oct
مصاحبه: Nov 20
دریافت ویزا: NOV 22
2 نفر
تاریخ ورود به امریکا:
Feb/29/2012
دریافت گرین کارت: 50 روز بعد
سفرنامه
تشکر کنندگان: xrezai ، behzad7
(2011-10-13 ساعت 17:37)sadafsetareh نوشته:  سلام به دوستای مهاجر
یه سوال داشتم اینکه اگر کسی برنده بشه بعد در مرحله بعد فرمها رو ارسال نکنه و کلا دنبال کارای ویزاش نره آیا یه نمره منفی واسش حساب میشه واسه سال بعد اگه بخوادشرکت کنه دوباره ? و امکان قبولیش میاد پایین ?مرسی

خير دوست خوبم . بارها گفته شده كه قرعه كشي هر سال و مسائل موجود آن به همان سال مربوط ميشه و ربطي به سال بعد نداره . خيالت راحت باشه . ولي چطور اطمينان داري كه سال بعد و يا سالهاي بعد قبول ميشي ؟ بابا از اين فرصت استفاده كن عزيزم .
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 21:49)SH1A2R3 نوشته:  چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران محترم سایت. آیا مدیران محترم سایت ارسال اطلاعات به آقای احسان را تایید میکنند؟
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: t.azimaie ، behzad7
اگه من توی فرم ارسالی‌ به کنتاکی در قسمت محل تولد بخاطر حرف ق از Q بجای GH استفاده کنم
در حالیکه در پاسپورتم از GH استفاده کرده مشکلی‌ برام پیش میاد؟
آیا لازمه به کنتاکی ایمیل بزنم یه سفارت؟
ممنون میشم جوابمو بدید
شماره کیس : 2012AS1####
تاریخ رویت قبولی در سایت: سپتامبر 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: سپتامبر 2011
تاریخ مصاحبه:دسامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
تعداد نفرات همراه با این کیس:2
تشکر کنندگان: California
نه
برای من هم هنوز نه ایمیلی اومده و نه توی سایت اصلی چیزی آپدیت شده
(2011-10-13 ساعت 18:19)الی الی نوشته:  سلام
بچه هایی که واسه دسامبر کارنت شدن( کیس نامبر های 10-15 هزار) تاریخ مصاحبه هاتون معلوم شد؟؟؟ به من که هیچ ایمیلی نرسید ....سایت اصلی هم که چک کردم هنوز نامه قبولی اولیه است و آپدیت نشده1.

تشکر کنندگان: الی الی
دوستان من یه سوال دارم
من که لاتاری 2012 برنده شدم ولی کیسم بالاست ممکنه که نتونم ویزا بگیرم
می تونم توی 2013 هم ثبت نام کنم؟
شماره کیس:2012AS00052XXX
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:2011Aguest 06
تاریخ مصاحبه:19 June
تاریخ دریافت کلیرنس: Sep 10
تاریخ دریافت ویزا: 26 Sep
تاریخ ورود به امریکا: 28 Sep
جمع تقریبی هزینه ها: حدود 6 میلیون تومان برای یک نفر
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان می خواستم بدونم کسی از دوستان اموزشگاهی رو می شناسه که بشه رفت و مدرک پیش دانشگاهی گرفت؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید
تشکر کنندگان:
تا اونجایی که من تحقیق کردم می تونید و هیچ مانعی نداره
(2011-10-14 ساعت 02:59)Hmax نوشته:  دوستان من یه سوال دارم
من که لاتاری 2012 برنده شدم ولی کیسم بالاست ممکنه که نتونم ویزا بگیرم
می تونم توی 2013 هم ثبت نام کنم؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان