کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-10-14 ساعت 01:13)xrezai نوشته:  اگه من توی فرم ارسالی‌ به کنتاکی در قسمت محل تولد بخاطر حرف ق از Q بجای GH استفاده کنم
در حالیکه در پاسپورتم از GH استفاده کرده مشکلی‌ برام پیش میاد؟
آیا لازمه به کنتاکی ایمیل بزنم یه سفارت؟
ممنون میشم جوابمو بدید
بله! حتما به KCC اطلاع بدید
من اگر جای شما بودم جواب KCC را پرینت می گرفتم و در زمان مصاحبه میبردم سفارت تا هماهم باشه
بیدلی در همه احوال خدا با او بود *** او نمیدیدش و از دور خدایا میکرد !!!
خدایا شکرت!
تشکر کنندگان: xrezai
(2011-10-14 ساعت 04:09)saher نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 00:21)MPU نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 21:49)SH1A2R3 نوشته:  چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران محترم سایت. لطفا مدیران محترم سایت لطفا ارسال اطلاعات به آقای احسان را تایید میکنند؟

قوانین مهاجرسرا

مسئولیت عواقب ناشی از پیروی از توصیه‌های ارائه شده توسط کاربران در انجمن‌های مهاجرسرا با خود فرد خواهد بود و مهاجرسرا در این خصوص سلب مسئولیت می‌نماید.
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نیست.
d
یک نگاه به تا پیک 2010 و 2011 بندازید می بینید که این کار هر سال انجام میشه! اطلاعاتی که برای ایشون می فرستید محرمانه نیست که به ضررتون تموم بشه! برای کمک به خودتون هست! چرا برای هر چیز کوچیکی اینقدر انرژی صرف می کنید؟ شما کارهای مهمتری دارید به خدا!
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، majid89 ، behzad7
(2011-10-14 ساعت 03:50)AMI4SAL نوشته:  تا اونجایی که من تحقیق کردم می تونید و هیچ مانعی نداره
(2011-10-14 ساعت 02:59)Hmax نوشته:  دوستان من یه سوال دارم
من که لاتاری 2012 برنده شدم ولی کیسم بالاست ممکنه که نتونم ویزا بگیرم
می تونم توی 2013 هم ثبت نام کنم؟
دوست عزیز
درود
سئوال شما در این تایپیک بارها جواب داده شده ولی شاید شما جوابتان را پیدا نکرده باشید.
مطمئن باشید که ثبت نام در هر دوره مجزا بوده و هیچ ارتباطی با سالهای قبل یا بعد ندارد.
در ضمن بودند کسانیکه در سالهای قبل با کیس نامبر بالاتر از شما که موفق به دریافت ویزا شدند.
به امید موفقیت شما
شاد باشید.
(2011-10-14 ساعت 01:41)AMI4SAL نوشته:  نه
برای من هم هنوز نه ایمیلی اومده و نه توی سایت اصلی چیزی آپدیت شده
(2011-10-13 ساعت 18:19)الی الی نوشته:  سلام
بچه هایی که واسه دسامبر کارنت شدن( کیس نامبر های 10-15 هزار) تاریخ مصاحبه هاتون معلوم شد؟؟؟ به من که هیچ ایمیلی نرسید ....سایت اصلی هم که چک کردم هنوز نامه قبولی اولیه است و آپدیت نشده1.

دوست عزیز
درود
هنوز دیر نشده و مطوئن باشید که به زودی خبرش می رسه
وضعیت من هم مشابه شماست.
شاد باشید

CN:2012AS12000
SEND FORM:17 AUG
3ﻧﻔﺮ (فرزند 1ساله)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ:14 DEC
هزینه ها:6 میلیون تومان + 5078$
کلیرنس:20 JAN
ویزا:14 FEB
اولین سفر:26 FEB
تشکر کنندگان: الی الی ، tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-14 ساعت 02:59)Hmax نوشته:  دوستان من یه سوال دارم
من که لاتاری 2012 برنده شدم ولی کیسم بالاست ممکنه که نتونم ویزا بگیرم
می تونم توی 2013 هم ثبت نام کنم؟

این سوال خیلیاست. من خودم به کی سی سی زنگ زدم و پرسیدم اونا گفتن اشکالی نداره. خودم هم شرکت کردم.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، behzad7
سلام دوستان....یک سوال مهم داشتم...اینکه زمان دقیق مصاحبه در آنکارا بهمون اعلام می شه یا نه؟اگه جوابتون آره هست از چه طریق؟
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-14 ساعت 12:15)faranak.n نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 04:09)saher نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 00:21)MPU نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 21:49)SH1A2R3 نوشته:  چرا دوستان مشخصات خودشونو و همسرشونو برای احسان1095 نمیفرستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مدیران محترم سایت. لطفا مدیران محترم سایت لطفا ارسال اطلاعات به آقای احسان را تایید میکنند؟

قوانین مهاجرسرا

مسئولیت عواقب ناشی از پیروی از توصیه‌های ارائه شده توسط کاربران در انجمن‌های مهاجرسرا با خود فرد خواهد بود و مهاجرسرا در این خصوص سلب مسئولیت می‌نماید.
مسئولیت مطالب ارسال شده توسط کاربران به عهده خود ایشان بوده و لزوماً مورد تایید مسئولین سایت نیست.
d
یک نگاه به تا پیک 2010 و 2011 بندازید می بینید که این کار هر سال انجام میشه! اطلاعاتی که برای ایشون می فرستید محرمانه نیست که به ضررتون تموم بشه! برای کمک به خودتون هست! چرا برای هر چیز کوچیکی اینقدر انرژی صرف می کنید؟ شما کارهای مهمتری دارید به خدا!

کاملا با frank موافقم.........
این اطلاعات چیز خاصی نیست!!!! برای پر کردن جدول بچه های 2012 است.....این یه جور احترام به قوانین مهاجر سراست...کاری که 2011 ای ها برای ما کردن و ما از اطلاعات اونها کمک گرفتیم وما هم برای خبر دار کردن دوستانمون از وضعیت کیس خودمون و برای اینکه هر کس یه پیش بینی از شرایط کسانی که مشابه اون بودند بکنه و همچنین راهنمایی بچه های 2013 این کارو میکنیم...و بیشتر با بچه هایی که همزمان مصاحبه داریم آشنا میشیم......همین
ehsan1095 مسئول این کار هست و برای همه پیغام خصوصی زده فکر میکنم.. ...لطفا با هم همکاری کنیم دوستان......

اینجا رو نگاه کنید2012 در یک نگاه
متوجه می شید.
موفق باشید
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: faranak.n ، ali1981 ، SallyD ، SH1A2R3 ، behzad7
(2011-10-13 ساعت 09:55)sal نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 22:24)najibi نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 18:12)SallyD نوشته:  من دستورالعمل پروسه گرفتن ویزا رو خوندم هیچ جا ننوشته اقامت بالای شش ماه در یک کشور، نیاز به پلیس کلیرنس داره بلکه اگر کسی بالای یکسال در کشوری اقامت داشته باید پلیس کلیرنس از اون کشور داشته باشه. اگه کسی از دوستان خلاف اینو خونده لطفا لینکشو بذاره. ممنون
دوست عزیز اگه به اون صفحه ی خاص که برای گرفتن پلیس سرتیفیکت کشورها ی مختلف هاست برید و کشور مورد نظر رو از اون باکس انتخاب کنید اطلاعات خاص اون کشور رو بهتون میده. مثلا واسه انگلیس شش ماهه.
لینک زیر را دنبال کنید و عبارت reciprocity country رو کلیک کرده و اطلاعات مورد نیاز را بیابید.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/...tml#police

دوست عزیز لینکی که شما گذاشته اید تاییدی بر این نکته است که اقامت بالای یکسال در کشوری به جز وطن اصلی نیاز به سرتیفیکیت پلیس داره.و عدد شش ماه برای سوء پیشینه در وطن اصلی است که آن را هم از ایرانی ها نمی خواهند.در سایت سفارت آنکارا هم بصورت کاملا واضح ذکر کرده:http://turkey.usembassy.gov/media/pdfs/iv_dv_instructions_052011.pdf

این بار قیق تر خواندم.حق با شماست. ممنون.

مدیران محترم سایت ارسال اطلاعات به آقای احسان را تایید میکنند؟

سلام
قرار نیست افراد اسم و اطلاعات شخصی خودشون را برای کسی بفرستند . واگر کسی هم اطلاعات شخصی از شما خواست شما ارسال نکنید
این اطلاعات فقط شامل حدود شماره کیس نامبر و مدرک تحصیلی و تعداد اعضای خانواده و تعداد سفرهای خارجی است که هر کدام از این اطلاعات هم در صورتی که مایل نبودید می توانید ارسال نکنید
و از این بابت مشکلی نیست و در سالهای قبل هم همین اطلاعات و جدول ان موجود است اما تصمیم نهایی با خود شماست .
با ارزوی موفقیت برای همه
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: ali1981 ، tamanna ، ali.narooei ، SH1A2R3 ، Man ، mitr.p ، behzad7
دوستان اگه ممکنه لینک مدارکی که برای مصاحبه باید فرستاد آنکارا رو یا لیست مدارک رو اینجا بزارین........ممنون

تشکر کنندگان: SH1A2R3
دوستان اگه ممکنه لینک مدارکی که برای مصاحبه باید فرستاد آنکارا رو یا لیست مدارک رو اینجا بزارین........ممنون

(2011-10-14 ساعت 16:59)الی الی نوشته:  دوستان اگه ممکنه لینک مدارکی که برای مصاحبه باید فرستاد آنکارا رو یا لیست مدارک رو اینجا بزارین........ممنون

http://mohajersara.com/showthread.php?tid=3863 این کمکتون میکنهShy
تشکر کنندگان: ali.narooei ، SH1A2R3 ، الی الی
(2011-10-14 ساعت 16:56)الی الی نوشته:  دوستان اگه ممکنه لینک مدارکی که برای مصاحبه باید فرستاد آنکارا رو یا لیست مدارک رو اینجا بزارین........ممنون
سلام دوست عزیز، لینک دانلود فرم های آنکارا اینه
فرم انکارا

لطف کنید گزینه دوم رو تو جدول اول کلیک کنید.TongueTongue

شماره کیس : 2012AS00012XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:01 آگوست 2011 TNT
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:Oct 6
تاریخ دریافت نامه دوم:14 Oct
تاریخ مصاحبه: 5 Dec.
تاریخ دریافت کلیرنس: 12 Jan
تاریخ دریافت ویزا: 19 Apr
تاریخ ورود:Tongue
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behzadb57 ، mitr.p ، الی الی
درود فراوان به شما دوستان عزیزم
من دوباره سری به سایت لاتاری زدم و خواستم دوباره با کانفرمیشن نامبر و ... صفحه مونو چک کنم و دیدم زده has not been selected.
مثل اینکه دوباره قاطی کرده.
واسه کس دیگه ای هم این اتفاق افتاده؟؟؟
شماره کیس: 2012As054XXX
رویت قبولی:16july
ارسال فرمهای اولیه:27july2011 DHL
کارنت شدن کیس:7aprill
مصاحبه:20june امیدواریم یکضربSadنتیجه آبی شد.
دریافت کلیرنس:31july
دریافت ویزا:15August
ورودبه آمریکا:
دریافت گرین کارت[/u]:
http://mohajersara.com/thread-5157.html
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، behzad7
(2011-10-14 ساعت 20:23)arman_m نوشته:  درود فراوان به شما دوستان عزیزم
من دوباره سری به سایت لاتاری زدم و خواستم دوباره با کانفرمیشن نامبر و ... صفحه مونو چک کنم و دیدم زده has not been selected.
نگران نباش. مثل اینکه وقتی سرشون شلوغ می شه این اتفاق می افته. چند تا از بچه ها اینو تجربه کردن.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
(2011-10-14 ساعت 21:49)SallyD نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 20:23)arman_m نوشته:  درود فراوان به شما دوستان عزیزم
نگران نباش. مثل اینکه وقتی سرشون شلوغ می شه این اتفاق می افته. چند تا از بچه ها اینو تجربه کردن.
یه بار برای من هم اتفاق افتاده، نگران نباش رفیق.
شماره کیس : 2012AS00012XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:01 آگوست 2011 TNT
تاریخ کارنت شدن کیس:Oct 6
تاریخ دریافت نامه دوم:14 Oct
تاریخ مصاحبه: 5 Dec.
تاریخ دریافت کلیرنس: 12 Jan
تاریخ دریافت ویزا: 19 Apr
تاریخ ورود:Tongue
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، Hornet

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان