کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
(2011-10-16 ساعت 11:16)ouife نوشته:  سلام به دوستان عزیز
می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه بگیم اسپانسر فرمی که پر کرده رو بفرسته ایران؟

برای اطمینان بده مسافر بیاره ما این کارو کردیم و 3 روزه رسید
شماره کیس :2012AS965X
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 sep
تاریخ مصاحبه:21.nov
تاریخ دریافت ویزا:21 nov.2011
تاریخ ورود به آمریکا :jun 2012
تاریخ دریافت گرین کارت :2012/FEB/04
تعداد نفرات:4
جمع هزینه ها : حدود12.000.000 تومان
تشکر کنندگان: ouife
(2011-10-16 ساعت 11:59)puyagroup نوشته:  
می خواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد اگه بگیم اسپانسر فرمی که پر کرده رو بفرسته ایران؟

برای اطمینان بده مسافر بیاره ما این کارو کردیم و 3 روزه رسید

مساافر نداریم خوب Sad
شماره کیس: 2012AS00006xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 1 آگوست 2011
تاریخ مصاحبه: 29نوامبر 2011
تاریخ دریافت ویزا: 5 دسامبر
جمع تقریبی هزینه ها: 5000 عکس + 75000 پست DHL + حدود 2 میلیون سفر و مصاحبه
تشکر کنندگان: SH1A2R3
مساافر نداریم خوب Sad

[/quote]

احتمال ریسک سرویس پستی به مقصد ایران زیاده و از اسپانسرت بخواه یه نفر رو گیر بیاره . ماشالله روزی 2 تا هواپیما پر از امریکا به دوبی و ایران هموطن رفت و آمد میکنه .
شماره کیس :2012AS965X
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 sep
تاریخ مصاحبه:21.nov
تاریخ دریافت ویزا:21 nov.2011
تاریخ ورود به آمریکا :jun 2012
تاریخ دریافت گرین کارت :2012/FEB/04
تعداد نفرات:4
جمع هزینه ها : حدود12.000.000 تومان
تشکر کنندگان: ouife ، tamanna ، SH1A2R3

دوست من اگه مسافر نداری بگو پست کنن مثلا دوبی یا هر جا پیش یه
آشنای دیگه بعد اون بفرسته.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
(2011-10-16 ساعت 12:57)pouyakafi نوشته:  با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
بنده هم در لاتاری 2012 با کیس نامبر 2012AS00014xxx برنده شدم
یه سوال داشتم
قبل از اینکه این سوال را بپرسم در موضاعات 2009و2010 و 2011 جستجو کردم وچیزی پیدا نکردم
تاریخ مصاحبه من 6 دسامبر (15 آذر) هستش و زمان مصاحبه رو می خواهم به 30 یا 45 روز بعد در دیماه یا بهمن ماه بندازم به این دلیل که سرباز هستم و یکم آذر سربازیم تمام میشود و تا کارت پایان خدمت را بگیرم و اقدام به گرفتن پاسپورت و اصل مدرک از دانشگاه کنم و مدارک را ترجمه کنم. فرصت فرستادن مدارک به آنکارا را ندارم و زمان مصاحبه رو هم از دست میدهم.از دوستان گرامی میخواهم اگر متنی به زبان انگلیسی برای تغییر زمان مصاحبه دارند در این پست قرار بدن و راهنماییم کنن و بگن که فقط به KCC میل کنم یا باید به سفارت آنکارا که مصاحبم اونجاست نیز باید میل بزنم (در ضمن هنوز در سایت آنکارا کیس نامبرم نیستش و 14 اکتبر سایت تاریخ مصاحبم رو در سایت dvlottery زدن)
ممنون میشم اگر هرچه سریعتر در این زمینه کمکم کنید و منم هرچه زودتر بتونم مکاتبه کنم و زمان رو از دست ندم
با تشکر فراوان از مدیران سایت و دوستان گرامی
مبحث زير را يك نگاهي بكني احتمالا حلهBig Grin
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=4432
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
سلام به همه دوستان ....
لطفا" با جوابتون منو از بلاتکلیفی در بیارید. البته نتونستم پیدا کنم جوابمو که زحمت به شما دادم.
من واسه 2013 برای اولین بار میخوام ثبت ام کنم و 26 سالمه .Big Grin
سوال 1 : در صورت برنده شدن در لاتری و برای ادامه فرایند اقدام نکردن دیگه اجازه شرکت در لاتری رو ندارم؟؟؟
سوال 2 : بعد از برنده شدن و رسیدن در خاک امریکا اگه فرضا" 2-3 ماهه گرین کارتتو بگیری میتونی برگردی ایران و چند سال دیگه برگردی امریکا....( شنیدم اگه فقط سالی یه بار اونجا حتی به مدت یک روز حضور داشته باشی گرین کات هیچ وقت باطل نمیشه و هر وقت که بخوای میتونی بری).
آخه من تازه ازدواج کردم و تو کاری که میخوام هستم و به خاطر یه سری مسائل پیچیده حداقل 6 یا 5 سال دیگه شرایط مهاجرتو دارم.....
ممنون از راهنماییاتون
تشکر کنندگان: behzadb57 ، tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-16 ساعت 14:24)30morgh نوشته:  سلام به همه دوستان ....
لطفا" با جوابتون منو از بلاتکلیفی در بیارید. البته نتونستم پیدا کنم جوابمو که زحمت به شما دادم.
سوال 1 : در صورت برنده شدن در لاتری و برای ادامه فرایند اقدام نکردن دیگه اجازه شرکت در لاتری رو ندارم؟؟؟
سوال 2 : بعد از برنده شدن و رسیدن در خاک امریکا اگه فرضا" 2-3 ماهه گرین کارتتو بگیری میتونی برگردی ایران و چند سال دیگه برگردی امریکا....( شنیدم اگه فقط سالی یه بار اونجا حتی به مدت یک روز حضور داشته باشی گرین کات هیچ وقت باطل نمیشه و هر وقت که بخوای میتونی بری).
آخه من تازه ازدواج کردم و تو کاری که میخوام هستم و به خاطر یه سری مسائل پیچیده حداقل 6 یا 5 سال دیگه شرایط مهاجرتو دارم.....
ممنون از راهنماییاتون

جواب 1 : هيچ ممنوعيتي نيست
جواب 2 : نگه داشتن گرين كارت اينقدرها ساده نيست چون اگه احساس كنن شما جاي ديگه زندگي مي كني و از گرين كارت به عنوان وسيله ورود و خروج از امر-يكا استفاده مي كنين، ممكنه پپيچوننت و گرين كارت رو باطل كنن -گرين كارت يعني اقامت دائم- ولي در قسمت پاس سفيد مي توني يكي از راهكارهاي نگه داشتن قانوني رو دنبال كني
آخر از همه حالا كه توانايي رفتن رو نداري بهتر نيست فعلا بيخيالش بشي تا آمادگي پيدا كني چون خيلي ها مشكل شما رو نداشته و رغبت خيلي زيادي هم داشتند ولي با مشكلاتي كه اونجا هست كم آوردن پس به نظر من بيشتر فكر كنين

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3
(2011-10-16 ساعت 14:24)30morgh نوشته:  سلام به همه دوستان ....
ممنون از راهنماییاتون

ماشالا به این همه آینده نگری
شما می تونید ثبت نام کنید در صورت برنده شدن و ادامه ندادن هیچ اتفاقی نمیفته و شما سال های بعد هم می تونید شرکت کنید فقط حق یک نفر دیگرو ضایع کردین
شما زمانی که گرین کارت رو می گیرید نباید کمتر از 6 ماه اونجارو ترک کنید به عبارتی سالی 2 بار باید برید که خوب بنا به هزینه و ... عاقلانه نیست...
شما که الان شرایطش رو نداری خوب بزار همون 3-4 سال دیگه ثبت نام کن که ایشالا تا قبول شی و پروسه ات انمجام شه هم خودش 1 سال وقت می گیره!
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: behzadb57 ، cmbt ، tamanna ، SH1A2R3
سلام دوستان عزیز مهاجر سرا من تازه عضو این سایت شدم. ما هم مثل شما برنده لاتاری 2012 هستیم با کیس نامبر 26000. از تجربیات و نوشته های شما خیلی استفاده کردم و برام مفید بوده. ولی یه چیزی هست که بد جوری استرس به جونم انداخته. من و شوهرم توی اون برگه ای که پر کردیم نوشتیم که شغلی نداریم و واقعا هم همینطور هست فقط ما چند ترم به صورت حق التدریس توی دانشگاه پیام نور تدریس کردیم و حالا از این می ترسم که اونا این تدریس ما رو در بیارن و فکر کنن ما خواستیم اینو پنهون کنیم (در ضمن ما نه بیمه داشتیم و نه حقوق ماهیانه داشتیم فقط آخر هر ترم یک مبلغ ناچیز می گرفتیم.). به نظر شما باید چیکار کنم؟ لازمه بهشون ای میل بزنم یا نه؟
بچه ها تورو خدا زود جواب بدین، منتظرم
شماره کیس: 2012AS00026xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

(2011-10-16 ساعت 19:25)leilit نوشته:  سلام دوستان عزیز مهاجر سرا من تازه عضو این سایت شدم. ما هم مثل شما برنده لاتاری 2012 هستیم با کیس نامبر 26000. از تجربیات و نوشته های شما خیلی استفاده کردم و برام مفید بوده. ولی یه چیزی هست که بد جوری استرس به جونم انداخته. من و شوهرم توی اون برگه ای که پر کردیم نوشتیم که شغلی نداریم و واقعا هم همینطور هست فقط ما چند ترم به صورت حق التدریس توی دانشگاه پیام نور تدریس کردیم و حالا از این می ترسم که اونا این تدریس ما رو در بیارن و فکر کنن ما خواستیم اینو پنهون کنیم (در ضمن ما نه بیمه داشتیم و نه حقوق ماهیانه داشتیم فقط آخر هر ترم یک مبلغ ناچیز می گرفتیم.). به نظر شما باید چیکار کنم؟ لازمه بهشون ای میل بزنم یا نه؟
دوست عزیز من فکر میکنم استرس شما بیمورد باشه،اونها بهیچوجه نمیرن تحقیق کنن ببینن کارتون رو درست اعلام کردید یا نه،شما سرهمون حرفتون بمونید وبگید بیکار هستید شاید این یک امتیاز مثبت توی پرونده تون باشه تا یکضرب ویزاتون رو بگیرید.به امید موفقیت
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4
تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3
(2011-10-16 ساعت 13:40)outlaw نوشته:  

دوست من اگه مسافر نداری بگو پست کنن مثلا دوبی یا هر جا پیش یه
آشنای دیگه بعد اون بفرسته.
سلام دوستان عزیز مهاجر
میخواستم بدونم ارسال مدارک اسپانسر به همون سفارت ترکیه مشکلی داره؟ یعنی راه دیگه ای ندارم.خوب پست نمیاره.آدرس دیگه ای هم ندارم. و اینکه میشه به نوشته ویکی مهاجرسرا در خصوص عدم نیاز به محضری شدن I-134 اعتماد کرد؟

شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: الی الی ، SH1A2R3
(2011-10-16 ساعت 19:45)علیرضا م نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 19:25)leilit نوشته:  سلام دوستان عزیز مهاجر سرا من تازه عضو این سایت شدم. ما هم مثل شما برنده لاتاری 2012 هستیم با کیس نامبر 26000. از تجربیات و نوشته های شما خیلی استفاده کردم و برام مفید بوده. ولی یه چیزی هست که بد جوری استرس به جونم انداخته. من و شوهرم توی اون برگه ای که پر کردیم نوشتیم که شغلی نداریم و واقعا هم همینطور هست فقط ما چند ترم به صورت حق التدریس توی دانشگاه پیام نور تدریس کردیم و حالا از این می ترسم که اونا این تدریس ما رو در بیارن و فکر کنن ما خواستیم اینو پنهون کنیم (در ضمن ما نه بیمه داشتیم و نه حقوق ماهیانه داشتیم فقط آخر هر ترم یک مبلغ ناچیز می گرفتیم.). به نظر شما باید چیکار کنم؟ لازمه بهشون ای میل بزنم یا نه؟
دوست عزیز من فکر میکنم استرس شما بیمورد باشه،اونها بهیچوجه نمیرن تحقیق کنن ببینن کارتون رو درست اعلام کردید یا نه،شما سرهمون حرفتون بمونید وبگید بیکار هستید شاید این یک امتیاز مثبت توی پرونده تون باشه تا یکضرب ویزاتون رو بگیرید.به امید موفقیت
lممنون علیرضا جانRolleyesخیالم راحتتر شد. آخه توی صفحه های قبل خوندم که یک آقایی سال 2008 بوده که 2 سال یه جایی کار کرده و نگفته و اصلا کلیر نشده!!! به خاطر همین ترسیدم!!البته نگفته توی چه شرکتی کار میکرده! ما کارمون تدریس بوده ، امیدوارم گیر ندن بهمونSad
شماره کیس: 2012AS00026xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011 10,Aug
تاریخ کارنت شدن کیس: احتمالا March 2012
تاریخ مصاحبه:11 March
تاریخ دریافت کلیرنس:یک ضرب :Big Grin
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد همراهان: 1 نفر

سلام. مي خواستم بپرسم پارسال تقريبا تا چه شماره اي براي مصاحبه رفتن؟ تو bulletin نگاه كردم August كه ديگه آخراي كاره رو براي Asia زده بود 39,750 !
(2011-10-16 ساعت 21:03)capricorn نوشته:  سلام. مي خواستم بپرسم پارسال تقريبا تا چه شماره اي براي مصاحبه رفتن؟ تو bulletin نگاه كردم August كه ديگه آخراي كاره رو براي Asia زده بود 39,750 !

دوست عزيز براي 2011 آسيا All current شد
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: faranak.n ، SH1A2R3
(2011-10-16 ساعت 21:15)ali_ho نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 21:03)capricorn نوشته:  سلام. مي خواستم بپرسم پارسال تقريبا تا چه شماره اي براي مصاحبه رفتن؟ تو bulletin نگاه كردم August كه ديگه آخراي كاره رو براي Asia زده بود 39,750 !

دوست عزيز براي 2011 آسيا All current شد

كيس هاي بالاي 40000 كي بوده مصاحبشون تقريبا؟همه September بودن؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان