کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مطرح شده برندگان ۲۰۱۲
در این تاپیک به سوالات مطرح شده برندگان لاتاری 2012 می پردازیم. ارسال های غیر مرتبط با عنوان حذف خواهند شد.
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، frozen mind ، California ، shervean ، ozone ، Kate.S ، kamilia modi ، msar
(2011-05-03 ساعت 14:00)khabaloo نوشته:  با سلام و خسته نباشد
من استانبول زندگی میکنم اینجا دارم کارشناسی ارشدم رو میگذرونم به انگلیسی
سوالم این بود که میشه به جای رفتن به آنکارا به کنسولگری امریکا در استانبول برم؟
و مصاحبه و کارهای دیگر رو اونجا انجام بدم ؟

دوست عزیز تا اونجایی که بنده مطلعم کنسولگری استانبول و کلا کنسولگری ها نمی تونند ویزای مهاجرتی صادر کنند و بایستی سفارت ها ، اونهم توی بعضی کشور ها این نوع ویزا رو صادر کنند.
شما می تونید کارهای مربوط به آزمایشات پزشکی رو در American Hospital استانبول انجام بدید و فقط برای مصاحبه به آنکارا مراجعه کنید.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: khabaloo ، nimar123 ، shani89 ، shadin_n ، kamilia modi ، flamenco.milad ، jafarhosaini ، msar
ببخشید میخواستم بدونم این فرمها با چی پست شن بهتره ؟ dhl و tnt هست اینجور کهخوندم فقط
کجا هستند و تا چه ساعتی بسته قبول میکنند ؟
کدوم مطمینتره ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: shadin_n ، msar
(2011-05-03 ساعت 14:05)Nazem نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 14:00)khabaloo نوشته:  با سلام و خسته نباشد
من استانبول زندگی میکنم اینجا دارم کارشناسی ارشدم رو میگذرونم به انگلیسی
سوالم این بود که میشه به جای رفتن به آنکارا به کنسولگری امریکا در استانبول برم؟
و مصاحبه و کارهای دیگر رو اونجا انجام بدم ؟

دوست عزیز تا اونجایی که بنده مطلعم کنسولگری استانبول و کلا کنسولگری ها نمی تونند ویزای مهاجرتی صادر کنند و بایستی سفارت ها ، اونهم توی بعضی کشور ها این نوع ویزا رو صادر کنند.
شما می تونید کارهای مربوط به آزمایشات پزشکی رو در American Hospital استانبول انجام بدید و فقط برای مصاحبه به آنکارا مراجعه کنید.

ممنونم ناظم جان
به هر حال تا حالا آنکارا نرفتم یه سرم میرم اونجا هم فاله هم تماشا
دوستان عزیز اگه سوالی راجع به آمدن به ترکیه داران من در خدمتم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، amiry ، nimar123 ، shadin_n ، msar
(2011-05-03 ساعت 14:18)gt3333 نوشته:  ببخشید میخواستم بدونم این فرمها با چی پست شن بهتره ؟ dhl و tnt هست اینجور کهخوندم فقط
کدوم مطمینتره ؟

دوست عزیز من برای ارسال فرم ها به آنکارا شرکت آرامکس رو امتحان کردم و راضی بودم ازش. با یک تماس میان درب منزل یا محل کارتون و مدارک رو می گیرند. بعد از اون طبق تجربه سایر دوستان TNT رو پیشنهاد می کنم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: gt3333 ، khabaloo ، dreamer60 ، nimar123 ، Nightsky007 ، shadin_n ، msar
(2011-05-03 ساعت 14:18)gt3333 نوشته:  ببخشید میخواستم بدونم این فرمها با چی پست شن بهتره ؟ dhl و tnt هست اینجور کهخوندم فقط
کدوم مطمینتره ؟

با تشكر از مدير سايت كه لينك ويكي پديا را راه اندازي كردن و راهنماي كامل و جامعي درست كردند ولي در مورد اين موضوع بايد بگم كه بچه هاي سال 2011 اين اواخر براي ارسال مدارك به سفارت آمريكا در آنكارا خواستند كه از پست TNT استفاده كنند ولي به علت اينكه تحريم هستيم آمريكا اجازه ارسال هيچگونه بسته اي را به سفارت آمريكا از طريق TNT قبول نمي كند. ممكنه بيشتر بررسي كنيد كه آيا اين موضوع صحت دارد يا نه؟
2011AS14706

[font=Times New Roman]باور روز برای گذر از شب کافیســـــــــت.....[/font]

به امید فردا
تشکر کنندگان: khabaloo ، California ، shadin_n ، msar
(2011-05-03 ساعت 14:28)Nazem نوشته:  
کدوم مطمینتره ؟

دوست عزیز من برای ارسال فرم ها به آنکارا شرکت آرامکس رو امتحان کردم و راضی بودم ازش. با یک تماس میان درب منزل یا محل کارتون و مدارک رو می گیرند. بعد از اون طبق تجربه سایر دوستان TNT رو پیشنهاد می کنم.

سلام مرسی فقط ببخشید مگه این فرمها فرستاده میشن انکارا ؟ مگه نباید بفرستیم امریکا؟
انتظار.....
(2011-05-03 ساعت 14:37)gt3333 نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 14:28)Nazem نوشته:  
کدوم مطمینتره ؟

سلام مرسی فقط ببخشید مگه این فرمها فرستاده میشن انکارا ؟ مگه نباید بفرستیم امریکا؟

شما بايد مداركو به KCC بفرستين ولي براي كسايي كه مصاحبشون آنكارا هست بايد يه سري از مداركشونو براي مرحله دوم قبلش پست كنن سفارت تو آنكارا

2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، gt3333 ، khabaloo ، shadin_n ، jafarhosaini ، msar
ببخشید یه سوال فنی من فرمهارو پر کردم بد برای پرینت روی کاغذ معمولی خوبه ؟
و اینکه ایا بدم بیرون مشکلی پیش نمیاد ؟ پرینتر ندارم
انتظار.....
(2011-05-03 ساعت 14:53)gt3333 نوشته:  ببخشید یه سوال فنی من فرمهارو پر کردم بد برای پرینت روی کاغذ معمولی خوبه ؟
و اینکه ایا بدم بیرون مشکلی پیش نمیاد ؟ پرینتر ندارم

مشكلي نيست فقط هنگام پرينت چك كن كه همه چي درست باشه و ضمنا در پركردنش عجله نكن
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: gt3333 ، shadin_n ، msar
عکس چند تا کلا لازمه مثلا الا 2 تا بعدا چی نمیخواد که یک دفعه بگیرم
انتظار.....
(2011-05-03 ساعت 16:06)gt3333 نوشته:  عکس چند تا کلا لازمه مثلا الا 2 تا بعدا چی نمیخواد که یک دفعه بگیرم

كلا با الان 7 قطعه عكس لازمه
2011AS14706

به امید فردا
تشکر کنندگان: gt3333 ، shadin_n ، msar
(2011-05-03 ساعت 16:11)alisarshar نوشته:  
(2011-05-03 ساعت 16:06)gt3333 نوشته:  عکس چند تا کلا لازمه مثلا الا 2 تا بعدا چی نمیخواد که یک دفعه بگیرم

همشون 5*5 ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: msar
عکس چند تا کلا لازمه مثلا الا 2 تا بعدا چی نمیخواد که یک دفعه بگیرم
[/quote]
[/quote]
همشون 5*5 ؟
[/quote]
بله
[/quote]

دوستان عزیز توجه داشته باشید اگر برای زمان مصاحبه تان بیش از 6 ماه از گرفتن عکستان گذشته باشد باید عکس جدید برای سفارت ببرید . ضمناً آن موقع هم نمی توانید عکسهایی را که الان می گیرید بگویید عکس جدید است چون در فرمهای ارسالی تان تاریخ هم می زنید و آفیسر با یک توجه کوچک متوجه جدید نبودن عکسهایتان می شود Big Grin (این بلا سر خود من هم آمد Tongue ) با توجه به وضعیت مصاحبه بچه های 2011 ، به احتمال زیاد زمان مصاحبه بچه های 2012 بیشتر از 6 ماه آینده طول خواهد کشید ، پس در حال حاضر فقط به تعداد مورد نیاز عکس بگیرید .
[font=Tahoma]باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست . [/font][font=Tahoma] کوروش کبیر[/font]
تشکر کنندگان: gt3333 ، b!ta ، Homer ، petross ، یاشار و ماری ، iranathai ، sssss ، leyli chikago ، amir_cool_2001 ، shadin_n ، armin1 ، msar
(2011-05-03 ساعت 19:56)nimashahed نوشته:  [quote='bhe' pid='105486' dateline='1304243891']
درود برهمه دوستان عزیز
من از 8:30 صبح دارم چک میکنم ؟
وپاسخی که دریافت کردم این است
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.
برای چندمین بار چک کردم هم برای خودم وهم برادرم و جواب گرفتم برادرم قبول شد با
کیس نامبر 2012AS00013###4
باورم نمیشه ؟ خیلی خوشحال هستم ؟ دوستان شما هم چندین بار تلاش کنید ؟

سلام
برای چک کردن مهم که حروف رو بزرگ و یا کوچک تایپ کنیم
چون زمانی که کپس لوک روشنه حروف رو کوچک تایپ میکنه

دوست عزیز منظور شما اینه که یار اول که چک کردید برادر شما هم not selected بود؟
تشکر کنندگان: shadin_n ، behzad7 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان