کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام.
میخوام بدونم اگر دوتا اسپانسر معرفی کنم تاثیری در بالا رفتن احتمال صدور ویزا داره؟ و اینکه اصلا" معرفی دونفر امکان پذیره؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-07-25 ساعت 02:54)viona نوشته:  سلام.
میخوام بدونم اگر دوتا اسپانسر معرفی کنم تاثیری در بالا رفتن احتمال صدور ویزا داره؟ و اینکه اصلا" معرفی دونفر امکان پذیره؟

دوست عزیز، فقط یک اسپانسر شما می تونید معرفی کنید نه بیشتر، اسپانسری رو که معرفی می کنید باید کریدیت بالایی داشته باشه که بتونه شما و افراد تحت تکفلشون رو ساپورت کنه
تشکر کنندگان: viona ، SH1A2R3

دوستان. نامهٔ بانک چقدر باید به تاریخ وقت سفارت نزدیک باشه؟مثلا من می‌تونم نامه‌ای به سفارت نشون بدم که ۱ ماه زودتر از بانک گرفتم؟
در ضمن من که خارج از ایران دانشجو هستم میتونه این پول در حساب ایرانم باشه؟؟
شماره کیس : 2012AS00006XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: ۲۳ آگوست
کنسولگری: فرانکفورت
تاریخ دریافت نامه دوم:-
تاریخ مصاحبه: دسامبر
تاریخ دریافت ویزا:۵ مارس
تاریخ ورود به آمریکا :به زودی
تاریخ دریافت گرین کارت :Big Grin
سلام,دقیقا کسی که میخواد اسپانسرم در آمریک بشود باید چه فرمهایی را پر کند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چیزی که اطرافیانم راهنماییم کردن گفتن فقط فرم affidativ of saport (فرم 864) را پر کند و یک رسید مالییاتیش همراهش واست پست کنه چون حتما باید اصل فرم و مدارک باشه؟؟
1.آیا فرم i-130 هم باید بدم پر کنن؟؟
2.آیا فرم G-325 هم باید بدم پر کنن؟؟
3.برای تهیه فرمها همین که من برایشان فرمها را ایمیل کنم درست است یا باید خودشون برن از دفترهای مربوطه بگیرن؟؟
خواهش میکنم هر چه سریع تر یک نفر راهنماییم کنه اسپانسرم صد بار زنگ زده میگه بگو چیکار کنم!!
تشکر کنندگان:
ولی من شنیدم که فرم I-134 را باید پر کنه. به علاوه اینکه کپی رسید مالیاتیه سه سال آخرشو برات پست کنه
شماره کیس : 2012AS00030XXX
دریافت ویزا: جولای 2012
شرایط: 26 ساله . مجرد
مقصد: هیوستون (تگزاس)
(2011-07-29 ساعت 02:25)maryam.r نوشته:  دوستان. نامهٔ بانک چقدر باید به تاریخ وقت سفارت نزدیک باشه؟مثلا من می‌تونم نامه‌ای به سفارت نشون بدم که ۱ ماه زودتر از بانک گرفتم؟
در ضمن من که خارج از ایران دانشجو هستم میتونه این پول در حساب ایرانم باشه؟؟

مدارک مالی معمولا بیش از یک ماه اعتبار ندارند. ترجمه آنها هم فقط تا سه ماه اعتبار دارد. بهتر است دریافت گواهی مالی را به یک ماه مانده به مصاحبه موکول کنید.
بله، می توانید حساب خود در ایران را اعلام کنید. و یا اگر در خارج از ایران حساب دارید می توانید آن را نیز اعلام کنید.
تشکر کنندگان: gadfly ، alirezagh ، maryam.r ، SH1A2R3 ، kavirr
دوستان عزيز ، اين موضوع رو از داخل سايت مهاجرت آمريكا پيدا كردم خيلي جالب بود . برخلاف آنچه كه گفته ميشه اين نوع ويزا ( لاتاري ) نيازي به اسپانسر نداره ميگيد نه خودتون ملاحظه فرماييد

Diversity Visa Program - Visas provided are drawn from countries with low rates of immigration to the U.S. Unlike other immigrant types, Diversity Visas (DV) do not require a U.S. sponsor, and therefore a petition is not needed.

اين هم لينكش
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
معني جمله بالا اينه كه
برنامه ويزا دايورسيتي : فراهم نمودن ويزا براي كشورهايي است كه نرخ مهاجرت پائيني نسبت به ساير روشهاي مهاجرت را به آمريكا دارند . ويزاهاي دايور سيتي نياز به يك اسپانسر در آمريكا ندارند و بنابراين يك درخواست دراين زمينه نياز نيست .
تشکر کنندگان: ali.narooei ، VERTIGO ، خانه به دوش ، andjustic4all ، SH1A2R3 ، nazanin_nik ، kavirr
سلام
مي خواستم تفاوت فرمهاي i-134 و i-864 را بدونم؟؟براي برندگان لاتاري كدام را بايد پر كنم؟؟ اسپانسر من جواب داده كه بهتره i-864 رو برام پر كنه ، اما من ديدم همه پيشنهاد كردن كه فرم i-134 بايد پر بشه....لطفا راهنمايي كنيد
شماره کیس: 34000
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: مرداد
تاریخ کارنت شدن کیس: march
تاریخ مصاحبه:may
تاریخ دریافت کلیرنس:
تاریخ دریافت ویزا:
تعداد افراد:4
جمع تقریبی هزینه ها
سلام
میخواستم بپرسم اگر اسپانسر داشته باشیم بازم باید 30 میلیون حساب مالی هم داشته باشیم؟؟ یا اسپانسر کافیه؟؟
شماره کیس: 2012AS00030xxx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 28
تاریخ کارنت شدن کیس:may 2012
تاریخ مصاحبه: 9 may
تاریخ دریافت کلیرنس:Rolleyes 13 jun
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 2 نفر
اين فرم I-134 رو اسپانسر كي و كجا بايد بفرسته؟
سلام,من کیسم پایین و تو اکتبر کارنت میشم,و به اسپانسرم گفتم فرم و رسید بانکی و مالیاتیشو از الان واسم پست کنه که تا شهریور به دستم برسه چون با توجه به تاپیک های دیگه شنیدم تا 1ماه پست معطلی داشته, با توجه به اینکه میگید رسید های بانکی 1ماه اعتبار داره که رسید بانکی اسپانسرم تا روز مصاحبه باطل شده!!!!!!!!
لطفا راهنماییم کنید خیلی گیج شدم؟؟؟؟؟
(2011-08-04 ساعت 18:36)afshin4749 نوشته:  دوستان عزيز ، اين موضوع رو از داخل سايت مهاجرت آمريكا پيدا كردم خيلي جالب بود . برخلاف آنچه كه گفته ميشه اين نوع ويزا ( لاتاري ) نيازي به اسپانسر نداره ميگيد نه خودتون ملاحظه فرماييد

Diversity Visa Program - Visas provided are drawn from countries with low rates of immigration to the U.S. Unlike other immigrant types, Diversity Visas (DV) do not require a U.S. sponsor, and therefore a petition is not needed.

اين هم لينكش
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
معني جمله بالا اينه كه
برنامه ويزا دايورسيتي : فراهم نمودن ويزا براي كشورهايي است كه نرخ مهاجرت پائيني نسبت به ساير روشهاي مهاجرت را به آمريكا دارند . ويزاهاي دايور سيتي نياز به يك اسپانسر در آمريكا ندارند و بنابراين يك درخواست دراين زمينه نياز نيست .

نکته ی بسیار جالبی بود

درآمد سالیانه اسپانسر چقدر باید باشه تا بتونه اسپانسر یک نفر بشه ؟
kcc تعریفی از این درآمد مشخص کرده که مثلا n هزار دلار در سال باید درآمد داشته باشه ؟
سلام
من یک اسپانسر با موقعیت مناسب در آمریکا دارم . سند ملک و گواهی بانکی قابل توجهی هم دارم .
شنیدم بعد از ورود به آمریکا بهتره برای بیمه و حقوق بیکاری و ... دارایی زیادی معرفی نکرده باشی ؟ درسته ؟

اگر این قضیه درسته ، من رو موفقیت مصاحبه از طرف یک اسپانسر حساب کنم و سند ملک و گواهی بانک رو همراهم نبرم و در آمریکا هم برای بیمه و حقوق بیکاری و ... مشکلی پیش نیاد یا اینکه برای اطمینان از قبولی در مصاحبه هم مدارک اسپانسر و ملک و گواهی بانکی رو آماده کنم و از الان قید بیمه و حقوق بیکاری و ... در آمریکا رو بزنم ؟
(2011-08-14 ساعت 11:28)tenesi نوشته:  سلام
من یک اسپانسر با موقعیت مناسب در آمریکا دارم . سند ملک و گواهی بانکی قابل توجهی هم دارم .
شنیدم بعد از ورود به آمریکا بهتره برای بیمه و حقوق بیکاری و ... دارایی زیادی معرفی نکرده باشی ؟ درسته ؟

اگر این قضیه درسته ، من رو موفقیت مصاحبه از طرف یک اسپانسر حساب کنم و سند ملک و گواهی بانک رو همراهم نبرم و در آمریکا هم برای بیمه و حقوق بیکاری و ... مشکلی پیش نیاد یا اینکه برای اطمینان از قبولی در مصاحبه هم مدارک اسپانسر و ملک و گواهی بانکی رو آماده کنم و از الان قید بیمه و حقوق بیکاری و ... در آمریکا رو بزنم ؟
اول از همه کدوم بیمه و حقوق بیکاری ما که تا حالا ندیدیم!
شما برای اطمینان هم فرمهای اسپانسر و هم مدارکت رو با خودت ببر.
تشکر کنندگان: ali.narooei ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان