کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
دوستان سلام : من عضو جدیدم با ***casenumber: AS00050 لطفا بگید اگر کسی گواهی کار اسپانسر و ساپورت مالی اونور نداشته باشه تکلیفش چیه؟
تشکر کنندگان: SH1A2R3
سلام
مي خواستم تفاوت فرمهاي i-134 و i-864 را بدونم؟؟براي برندگان لاتاري كدام را بايد پر كنم؟؟
متا سفانه کسی جوابی نداده بود به این سوال
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

سلام...امروز اسپانسر من برام یک چیزایی رو مشخص کرد که گفتم به شما هم بگم شاید مثله من ندونین یا اینکه اگر ایشون اشتباه کردن شما لطف کنید اصلاح کنید که البته بعید می دونم چون ایشون اسپانسر چند نفر شدن تا حالا
ایشون گفتند که می تونن اسپانسر من بشن اما من باید بدونم که اگه کسی اسپانسر من بشه من دیگه هیچ استفاده ای از وام و تخفیف های آمریکا نمی تونم داشته باشم...مثلاً برای دانشگاه نمی تونم وام بگیرم یا یک نمونه که برای نفر قبلی که ایشون اسپانسرش بود رخ داد این بود که عمل صفرا داشته بیمارستان و هزینش 98000$ شده که با تخفیف می تونست 1000$ بشه اما چون اسپانسر ایشون قسم خورده که تمام موارد مالی رو قبول می کنه باید کل 98000$ را اسپانسر می داد.که ایشون هم داده و بدبخت شده الان
خلاصه این که جدای از اینکه پیدا کردن اسپانسر با این وضع خیلی سخته،برای خود ما هم خیلی بد میشه چون هزار تا مشکل ممکنه پیش بیاد تو زنگی که شما احتیاج به وام و ... داشته باشی! و کلاً با این شرایط داشتن اسپانسر عقلانی نیست
حالا سوال من از علمای سال بالایی اینه که من الان اگر 30 میلیون تومان در حسابم داشته باشم چقدر احتمالش هست ردم کنن؟
راستی این آقایی که قرار بود اسپانسرم بشه گفتند که می تونن یه حساب برام باز کنن آمریکا و 200 میلیون هم ایشون اونجا بریزن، به نظرتون تاثیری داره؟؟؟؟ ممنون می شم کمک کنید
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: funnybluesolea ، mohammadm64 ، SH1A2R3
(2011-08-15 ساعت 11:23)الی الی نوشته:  سلام
مي خواستم تفاوت فرمهاي i-134 و i-864 را بدونم؟؟براي برندگان لاتاري كدام را بايد پر كنم؟؟
متا سفانه کسی جوابی نداده بود به این سوال
هرچند این سوال بارها و بارها تو سایت جواب داده شده ولی من دوباره میگم:
I-134 برای لاتاری
i-864برای کیس های خانوادگی

شماره کیس: ***38
تاریخ دریافت نامه قبولی:9خرداد
کنسولگری:آنكارا

تشکر کنندگان: ali.narooei ، SH1A2R3
شماره کیس : 53000 ....... دوستان عزیز میخواستم بدونم اسپانسر بعد از اینکه فرم I- 134 رو پر کرد و مدارک پرداخت مالیاتش رو هم آماده کرد چه کاری باید بکنه ؟؟؟
آیا کار اداری لازمه انجام بده ؟؟؟ آیا فرم 134 رو باید واسه من پست کنه؟؟؟؟؟

به امید موفقیت همه ی دوستان عزیزم.......
تشکر کنندگان: الی الی ، saeed.kuchulu ، SH1A2R3
سلام
اسپانسر من فرم مالیاتی 1099 رو فقط داره.
دوستانی که اطلاع دارن درباره فرم های مالیاتی آمریکا سفارت این فرمو قبول میکنه ؟
شماره کیس : 2012AS00030XXX
دریافت ویزا: جولای 2012
شرایط: 26 ساله . مجرد
مقصد: هیوستون (تگزاس)
سلام
ببخشید برای اسپانسر ، سند آپارتمان به ارزش 60 میلیون و 4 تا زمین کفایت میکنه؟ یا حتما باید نقد باشه؟ ما 3 نفر هستیم ولی کلا بیش از 20 میلیون نقد نداریم. پیشنهادتون چیه؟
با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
(2011-08-24 ساعت 14:25)oktay نوشته:  سلام
ببخشید برای اسپانسر ، سند آپارتمان به ارزش 60 میلیون و 4 تا زمین کفایت میکنه؟ یا حتما باید نقد باشه؟ ما 3 نفر هستیم ولی کلا بیش از 20 میلیون نقد نداریم. پیشنهادتون چیه؟
با تشکر
شما براي يك روزم كه شده يه 20 تومن ديگه بريز تو حساب و يك گواهي تمكن بگير. از هر سندي بهتره كارت را راه ميندازه!Wink
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: oktay ، California ، SH1A2R3
(2011-05-11 ساعت 21:40)rayan.s نوشته:  دوستان گرامی؛ اگر میتونید برای یک روز به هر روشی (دوست و فامیل و...)تو حساب بانکیتون برای نفری 15 تا 20میلیون پول بذارید دنبال اسپانسر نرید اینکه اسپانسر داشته باشید نه کلاسه نه تاثیری در گرفتن ویزا داره فقط اشکالش اینه وقتی میاید یه نفر هست که میگه اگه من نبودم شما را به آمریکا راه نمیدادند و بعد اومدنم یه جورایی آب خوردنتان را کنترل میکنه.(برای درک این حس اسپانسر خودتان را بذارید جای اون...وقتی فکر کنید کسی که میاد آمریکا مشکلی برای دولت ایجاد کنه شما باید جوابگو باشید چیکار میکردید؟)
-من خودم اسپانسر نداشتم ولی از خیلی از اسپانسردارها زودتر ویزا گرفتم و الانم با دوستان اسپانسر دارهم که در تماسم از اینکار رضایتی ندارند.
-بهتره اگر کسی حاضره اسپانسرتان بشه ازش بخواهید که مدت 2هفته میزبانتان در آمریکا باشه شاید بگید جفتش که بهتره ولی اون موقع تمام توصیه هاش جنبه محطاتانه داره.
-عزیزانیم که نتونستن نامه تمکن مالی تهیه کنند الان تو آمریکا هم خودشان و هم اسپانسرشان به مشکل خوردن.
تو خواه زین سخنم پند گیر خواه ملال...

دوست عزیز سلام
آیا کسی که خودش با مدارکی دال بر تمکم مالی میخواد بره مصاحبه احتیاجی به پر کردن فرمی یا چیز خاصی داره یا همون روز مصاحبه میگه من اسپانسر ندارم و این هم مدارک تمکنم؟
با عبارت دیگه آیا کسایی که بدون اسپانسر اقدام میکنن فرمی پر نمیکنند؟
ممنون
کیس نامبر :2012AS00001XXX
تاریخ ارسال فرم ها :اوت 2011
ماه به جریان در آمدن پرونده: اکتبر
محل مصاحبه: بریتانیای کبیر-لندن
تاریخ مصاحبه: دوم نوامبر 2011
دریافت ویزا: نا معلوم( پرونده در حال بررسی بیشتر/ اف بی آی چک)
منم همین سوال و دارم. آیا فرم میخاد یا فقط برم ی نامه از بانک بگیرم؟ موجودی آخر یا گردشه مالی سه ماهه؟

نه نمكن هيچ فرمي نميخواد. فقط اگه اسپانسر داريد فرمهاش و مدارك پشتيبان لازمه را بايد اسپانسرتون از قبل تكميل كنه. شما روز مصاحبه ميفرماييد كه اسپانسر نداريد و گواهي تمكن را ارائه ميدهيد.
دوستان توجه كنند گواهي تمكن با پرينت گردش فرق داره!!!! اين گواهي يك نامه است كه تاريخ افتتاح حساب و موجودي اون روز شما را مي نويسه.
سفارت تا به حال اين نامه را پذيرفته و گردش نخواسته. خواهشا با ايجاد بدعتهاي جديد كار بچه هاي ديگه را خراب نكنيد. خيلي ها نميتونن گردش ارائه كنند. پس همين رويه را سعي كنيم ادامه بدهيم.
2012, Bay Area, CA
تشکر کنندگان: frozen mind ، has118 ، ali.narooei ، shervn ، Nazgol66 ، SH1A2R3 ، escutcheon ، lottory
(2011-08-25 ساعت 11:44)hoseyn نوشته:  سفارت تا به حال اين نامه را پذيرفته و گردش نخواسته. خواهشا با ايجاد بدعتهاي جديد كار بچه هاي ديگه را خراب نكنيد. خيلي ها نميتونن گردش ارائه كنند. پس همين رويه را سعي كنيم ادامه بدهيم.

کاملا با نظر شما موافقم... من با اینکه گردش حسابم مشکلی نداره ولی اصلا ارائش نمیدم و فقط همون نامه تمکن مالی رو میبرم با خودم...

شماره کیس:2012AS700
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohammadm64
میشه یکی به من یه جواب قانع کننده بده؟
توی مرحله سوم step 3 برای آماده کردن مدارک برای روز مصاحبه چیزی از sponsor نگفته تازه من توی سایت travel.state.gov خوندم که برای dv visa نیازی به sponsor نیست .
پس به من لطفا بگید این حرفا واسه چیه؟
لینک http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1326.html
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:18,july,20011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:4,Aug,2011
کنسولگری:kuala lumpur
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت
(2011-08-26 ساعت 17:50)mehran_mir نوشته:  میشه یکی به من یه جواب قانع کننده بده؟
توی مرحله سوم step 3 برای آماده کردن مدارک برای روز مصاحبه چیزی از sponsor نگفته تازه من توی سایت travel.state.gov خوندم که برای dv visa نیازی به sponsor نیست .

بله دوست عزیز نیازی نیست.اما شما باید نشان بدین توانایی مالی برای اداره خودتان رو در آنجا دارین و حالا این موضوع به چند صورت است که مهمترین آن ها:
1 اسپانسر داشته باشید با درامد مناسب
2 تمکن مالی داشته باشین (حساب بانکی)
تشکر کنندگان: mehran_mir ، 3rip ، SH1A2R3 ، mohammadm64
(2011-08-26 ساعت 17:50)mehran_mir نوشته:  میشه یکی به من یه جواب قانع کننده بده؟
دوست عزیز

در فایل INSTRUCTIONS FOR DIVERSITY VISA APPLICANTS گفته شده:

An applicant for an immigrant visa may generally satisfy this requirement of the law by the presentation of documentary evidence establishing that:
1. The applicant has, or will have, in the United States personal funds sufficient to provide support for the applicant and dependent family members, or sufficient to provide support until suitable employment is located;
2. The applicant has arranged employment in the United States that will provide an adequate income for the applicant and dependent family members;
3. Relatives or friends in the United States will assure the applicant’s support; or
4. A combination of the above circumstances exists.

1. سرمایه شخصی در آمریکا داشته باشید
2. شرکتی در آمریکا متعهد به استخدام شما باشدپ
3. فامیل یا آشنایی در آمریکا شما را حمایت کند (اسپانسر)
4. ترکیب شرایط فوق

شما باید یک یا مجموعه ای از این شرایط رو باید داشته باشید تا از نظر مالی مشکلی بر دوش آمریکا نباشید.

دوستان یه سوال:

اخیرا توی تاپیکهای دیگه مطلبی دیدم که کمی نگرانم کرده و اون اینه:
"در صورتی که فردی با اسپانسر وارد خاک آمریکا شود از بعضی کمک های دولتی نمیتواند استفاده کندو احتمالا از تخفیف های بیمه ای و ... نیز محروم خواهد شد..."

آیا این صحت داره؟
لطفا اگر کسی منبع یا اطلاعاتی در این زمنیه داره راهنمایی کنه.

مرسی
ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: mehran_mir ، SH1A2R3 ، lottory

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان