کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-08-01 ساعت 16:02)الی الی نوشته:  سلام
به نظرتون با کیس نامبر 13000
در بدبینانه ترین حالت از وقتی کیس مون کارنت میشه و میشه رو سایت فهمید تا مصاحبه چقدر وقت هست؟ یعنی زمان لازم برای نامه اسپانسر و واکسن و ..... هست ؟(تا15 روز قبل از ارسال مدارک)

دوست عزيز و ساير دوستان عزيز 2012 هيجان شما براي ما كه پارسال جاي شما بوديم كاملاً قابل دركه،براي همين اكيداً پيشنهاد ميكنم در درجه اول خونسرديتونو حفظ كنيد و سر حوصله تاپيكهاي سال قيل را رو دنبال كنيد تا يك ديد كلي نسبت به موضوع پيدا كنيد،
الي الي عزيز، براي مدارك اسپانسركه چند پست بالاتر جوابتونو دادم !
شما بر اساس ويزا بولتن، از دو ماه زودتر خواهيد فهميد كه در چه ماهي كارنت خواهيد شد، و تقريباً يك ماه زود از تاريخ مصاحبه هم از طريق تماس با KCC و ... از تاريخ دقيق مصاحبه باخبر ميشويد.با توجه به كيس نامبرتون پيشنهاد ميكنم براي كارت واكسن از الان اقدام كنيد.
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: vahidvm60 ، الی الی ، SH1A2R3
(2011-08-01 ساعت 16:02)الی الی نوشته:  سلام
به نظرتون با کیس نامبر 13000
در بدبینانه ترین حالت از وقتی کیس مون کارنت میشه و میشه رو سایت فهمید تا مصاحبه چقدر وقت هست؟ یعنی زمان لازم برای نامه اسپانسر و واکسن و ..... هست ؟(تا15 روز قبل از ارسال مدارک)
به ظور تقریبی 1 ماه
شمادوست عزیز اول تاپیک بچه های سال قبل رو بخونید نیازی نیسته همونو اینجا تکرار کننید من هم کیسم پایینه ولی به اندازه شما استرس ندارم.Tongue
بهتون تبریک میگم ولی بهتره دوستان رعایت کنند من کل سایتو تو 3 شب خوندم سوال که هیچ جواب همه رو هم میدم Big Grin
به امید ویزای یک ضرب برای همه دوستان خوبم

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: Hornet ، vahidvm60 ، الی الی ، funnybluesolea ، ozone ، Kivan ، Saina

نقل قول:lolita نوشته :
دوست عزیز ممنون از این پست
من فقط کمی گیج شدم
من کیس نامبرم 8000 هست و برنده سال 2012 هستم آیا این یعنی اینکه من احتمالاً در اکتبر 2012 کارنت می شم؟
اگر اینطور باشه معمولاً فاصله بین کارنت شدن و تاریخ مصاحبه چقدر هست؟

دوست عزيز اون پيشبيني كه شما ديد مال سال 2011 است، پيشبيني روند كارنت شدن شما دوستان 2012 رو در پست شماره 20 همين تاپيك گذاشتم ،‌
بنا بر اين پيشبيني شما October تشريف ميبريد مصاحبه، و حدوداً يك ماه قبلش از تاريخ مصاحبتون خبر دار ميشويد.
بايد مجدداً تاكيد كنم كه اين اعداد و ارقام بر اساس فرضيات است و قابل استناد نيست.

خوب و خوش باشيد
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: vahidvm60 ، ali.narooei ، ozone ، ramin_ad ، Masoudpish
مرسی‌ واقعا hornet

اما یه چیزی واسم جالبه، اونم اینه که حد اقل توی 3، 4 سال اخیر همهٔ آسیا یها همه کارنت شدن، اما هرسال یه عده نگران کیس نمبرشون هستن....
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2011-08-02 ساعت 19:47)funnybluesolea نوشته:  مرسی‌ واقعا hornet

اما یه چیزی واسم جالبه، اونم اینه که حد اقل توی 3، 4 سال اخیر همهٔ آسیا یها همه کارنت شدن، اما هرسال یه عده نگران کیس نمبرشون هستن....

اصلاً جای نگرانی نیست
همه کارنت میشن 100%

خوب و خوش باشید
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: funnybluesolea ، ali.narooei ، ozone ، Masoudpish
(2011-07-31 ساعت 09:40)odiseh نوشته:  
نقل قول:شما میتونید به به این سایت بولتن ویزا مراجعه کنید و شماره تون رو مقایسه کنید هر سال کمی متفاوته. برای سال 2011 با شمارهای که شما فرمودید نزدیک به 10 ماه.

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
از آگوست امسال به قبل رو ببینید و شمارهتون رو با سالای قبل مقایسه کنید
در ضمن دوستان نگران شماره هاشون نباشن و بیشتر به فکر ارسال فرم باشند.

با سپاس از شما دوست عزیز به خاطر معرفی این سایت خوب برای کنترل زمان مصاحبه، ولی متاسفانه تا ماه آگوست امسال یعنی 2011، اصلا شماره های بالای 39000 اعلام نشده و این خیلی نگران کننده است. در واقع من یکی خیلی نگران شدم

دوسته عزیز لطفآ به استناد به ندانسته های خوتون لطفآ از الان که خیلی زود هم هست تو دله بچه هارو خلی نکنید ،من با شماریه ۴۲۰۰۰ هم کارنت شدم هم بهم وقته مصاحبه برای ۶ سپتامبر رو دادن،پس لطفآ الکی نه خودتونو عصبی کنید نه باقی دوستان رو،اگر بولتون ویزای ۲۰۱۱ رو مرور کنید ،میفهمید که ۱۰۰% اشتباه میکنید.در zemn دوستانه من با شماره های ۴۴۰۰۰ هم وقته مصاحبه گرفتن،اینم یه دلیله دیگه برای اثباته اشتباهه شما.
شماره کیس: 2011AS000420*0
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 04,2010
تاریخ ارسال نامه اول :June 27, 2010
کنسولگری: آنکاراCool
تاریخ کارنت شدن کیس:جولای
تاریخ دریافت نامه دوم:خدا داند
تاریخ مصاحبه: 6 سپتامبر
تاریخ اخذ ویزا :????
تشکر کنندگان: Nazgol66
دوستان با بررسي آمار برندگان 2012 در وب سايت حاضر و ساير وب‌سايت‌هايي كه مرتبط با برندگان آسيايي بود من در ارتباط با CNهاي آسيايي تا حالا به اين آمار رسيدم.
بين 0 تا 10هزار : 6نفر
بين 10 تا 20هزار : 11نفر
بين 20 تا 30هزار : 8نفر
بين 30 تا 40هزار : 12نفر
بين 40 تا 50هزار : 14نفر
بين 50 تا 60هزار : 11نفر
بين 60 تا 70هزار : 8نفر
بين 70 تا 75هزار : 3نفر
اگر فرض كنيم توزيع CNهايي كه تا حالا پيدا كردم رندوم باشه كه فرض بدي نيست. به نظر مي‌رسه توزيع CNها امسال بين 0 تا 75000 بوده. (البته دوستمون hornetهم قبلاً به همين عدد رسيده بود)
لاز به ذكره كه توزيع CNهاي آسيايي‌ها براي 2010 زير 35000 و براي 2011 زير 50000 بوده.
تو لاتاري‌هاي سالهاي 2010 و 2011، هر سال حدود 20% CNها، ماه آخر يعني سپتامبر مصاحبه شدن يا دارن مي‌شن(امسال 39750 تا 50000 و پارسال28700 تا 35000)
بر اين اساس به نظر من CNهاي زير 60هزار كه حداكثر تا august مي‌رن مصاحبه تقريباً شانس 100% دارن. 60هزار به بالاها هم كه به نظر من همگيشون توي سپتامبر مصاحبه خواهند شد، انشاءاله شانس بيارن و يا درجا كلير بشن يا خيلي به سرعت كليرنسشون بياد.
دارم سعي مي‌كنم پيش‌بيني خودم رو از روند current شدن CNها تنظيم كنم.
البته قطعاً شبيه مال دوستمون hornetه.
فقط من معتقدم شروع current شدن ها مثل هر سال از حدود 10000 خواهد بود و رشدش توي 3 4 ماه اول خيلي كند. چون قطعاً يه سري آدم مداركشون رو دير مي‌فرستن و KCC مجبور مي‌شه سري اول عدد رو بزرگ اعلام كنه. اما قطعاً يه سري CN زير 10000 هستن كه به مصاحبه october نمي‌رسن ولي بلافاصله بعد از رسيدن مداركشون KCC براشون مصاحبه ميذاره.(مثلاً توي november يا december) براي همينه كه هميشه شروع current شدن‌ها با عدد بزرگي بوده اما توي سه چهار ماه اول ريتم صعودي خيلي كندي داشته.
نهايتاً به نظرم مي‌رسه روند امسال شايد يه چيزي بصورت زير باشه :
october: 10000
november: 11000
december:13000
january: 16000
february: 20000
march: 25000
april: 31000
may: 38000
june: 45000
july: 52000
august: 60000
september: current
خوشحال مي‌شم دوستان نظراتشون رو اعلام كنن.
(2011-08-03 ساعت 12:32)ETnakhausetelefonien نوشته:  دوستان با بررسي آمار برندگان 2012 در وب سايت حاضر و ساير وب‌سايت‌هايي كه مرتبط با برندگان آسيايي بود من در ارتباط با CNهاي آسيايي تا حالا به اين آمار رسيدم.
.
.
.

دوست عزيز ETnakhausetelefonien
خيلي خيلي عالي بود، واقعاً استدلالت عالي بود، Big Grin
بيشتر از اينكه مهم باشه كه پيشبيني درست باشه، مهم اينه كه اين روند تحليل بشه
اختلافهايي هم كه بين پيشبيني من، شما و ساير دوستان باشه، قطعاً با دريافت اطلاعات بيشتر در آينده كم خواهد شد
از ساير دوستان هم به خصوص دوستان با سابقه خواهش ميكنم در اين كار شركت كنن.
اطلاعات كامل كيس

تشکر کنندگان: ETnakhausetelefonien ، ozone ، behzad807 ، arman_m ، sinswimer
ممنون از پستت hornetعزيز
من برنده امسالم و CNام هم 37هزاره. تجربه زيادي ندارم. صرفاً ايده‌هاي ذهنيم رو گفتم. اميدوارم كسي رو الكي خوشحال يا ناراحت نكنم.
با توجه به داستانهايي كه KCC تا حالا پياده كرده(لغو سري اول نتايج، خرابي گاه و بيگاه سايت ESC كه برنده ها رو بعضاً not selected نشون ميده! و صد البته عوض كردن توزيع عددي CNها بصورت هر ساله) به نظر مي‌رسه اونجا هم يه جايي شبيه سازمانها و ادارات خودمونه. هميشه هر چيزي ممكنه اتفاق بيفته.
مثل خيلي از پست‌هاي ديگه توصيه مي‌كنم همه اميدوار باشند.
(2011-08-03 ساعت 12:45)Hornet نوشته:  
(2011-08-03 ساعت 12:32)ETnakhausetelefonien نوشته:  دوستان با بررسي آمار برندگان 2012 در وب سايت حاضر و ساير وب‌سايت‌هايي كه مرتبط با برندگان آسيايي بود من در ارتباط با CNهاي آسيايي تا حالا به اين آمار رسيدم.
.
.
.

دوست عزيز ETnakhausetelefonien
خيلي خيلي عالي بود، واقعاً استدلالت عالي بود، Big Grin
بيشتر از اينكه مهم باشه كه پيشبيني درست باشه، مهم اينه كه اين روند تحليل بشه
اختلافهايي هم كه بين پيشبيني من، شما و ساير دوستان باشه، قطعاً با دريافت اطلاعات بيشتر در آينده كم خواهد شد
از ساير دوستان هم به خصوص دوستان با سابقه خواهش ميكنم در اين كار شركت كنن.

تشکر کنندگان: Hornet ، nilaaa
(2011-08-03 ساعت 03:41)hamed842 نوشته:  
(2011-07-31 ساعت 09:40)odiseh نوشته:  
نقل قول:شما میتونید به به این سایت بولتن ویزا مراجعه کنید و شماره تون رو مقایسه کنید هر سال کمی متفاوته. برای سال 2011 با شمارهای که شما فرمودید نزدیک به 10 ماه.

http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._1360.html
از آگوست امسال به قبل رو ببینید و شمارهتون رو با سالای قبل مقایسه کنید
در ضمن دوستان نگران شماره هاشون نباشن و بیشتر به فکر ارسال فرم باشند.

دوست عزيز آيا شما مداركتون رو براي آنكار فرستادين يا نه ؟ اگه نه آيا بايد اصل مدارك رو ( ترجمه ها و مدارك مالي و ملكي ) بفرستيم يا كپي لطفاً راهنمايي بفرماييد . اين سوال رو كردم چون تعداد آنكارائيها خيلي كم هستن .

با سپاس از شما دوست عزیز به خاطر معرفی این سایت خوب برای کنترل زمان مصاحبه، ولی متاسفانه تا ماه آگوست امسال یعنی 2011، اصلا شماره های بالای 39000 اعلام نشده و این خیلی نگران کننده است. در واقع من یکی خیلی نگران شدم

دوسته عزیز لطفآ به استناد به ندانسته های خوتون لطفآ از الان که خیلی زود هم هست تو دله بچه هارو خلی نکنید ،من با شماریه ۴۲۰۰۰ هم کارنت شدم هم بهم وقته مصاحبه برای ۶ سپتامبر رو دادن،پس لطفآ الکی نه خودتونو عصبی کنید نه باقی دوستان رو،اگر بولتون ویزای ۲۰۱۱ رو مرور کنید ،میفهمید که ۱۰۰% اشتباه میکنید.در zemn دوستانه من با شماره های ۴۴۰۰۰ هم وقته مصاحبه گرفتن،اینم یه دلیله دیگه برای اثباته اشتباهه شما.

تشکر کنندگان:
با سلام من کیس نامبرم 2012AS00002600است الان باید کار واکسنمو انجام بدم یا نه و به انستیتو پاستور چه بگم و چه واکسنهایی رابزنم ؟
در مورد اسپانسر حساب بانکی 50,000,000 برای خودم و همسرم کافیست یا حتما" باید اسپانسر داشته باشیم البته یک سند منزل در تهران هم که بنام هر جفتمون هست کافیه و باید ارزش گذاری بشه ؟
من مدارکمو 2 آگوست 2012 پست کردم با TNT فکر کنم 5 روز دیگر برسد.
زمان مصاحبه من چه ماهی خواهد بود و در مورد اسپانسر با توجه به چیزههایی که گفتم احتیاج دارم یا خیر؟
واکسن ها را از هفته دیگر بزنم؟
مدارک کامل را اگر محبت کنید دوباره بنویسید برای امسال را؟
خیلی خستم با تشکر از کمکتون .
تشکر کنندگان: سامان صفایی
(2011-08-04 ساعت 18:06)omaco نوشته:  با سلام من کیس نامبرم 2012AS00002600است الان باید کار واکسنمو انجام بدم یا نه و به انستیتو پاستور چه بگم و چه واکسنهایی رابزنم ؟
در مورد اسپانسر حساب بانکی 50,000,000 برای خودم و همسرم کافیست یا حتما" باید اسپانسر داشته باشیم البته یک سند منزل در تهران هم که بنام هر جفتمون هست کافیه و باید ارزش گذاری بشه ؟
من مدارکمو 2 آگوست 2012 پست کردم با TNT فکر کنم 5 روز دیگر برسد.
زمان مصاحبه من چه ماهی خواهد بود و در مورد اسپانسر با توجه به چیزههایی که گفتم احتیاج دارم یا خیر؟
واکسن ها را از هفته دیگر بزنم؟
مدارک کامل را اگر محبت کنید دوباره بنویسید برای امسال را؟
خیلی خستم با تشکر از کمکتون .

دوست عزیز با تبریک قبولی شما و کیس نامبر پائینوتون!شما از همین حالا برای واکسن ها اقدام کنید برید پاستور خودشون میدونند که باید چی بزنند در مورد اسپانسر سعی کنید برای خودتون و همسرتون حساب جدا داشته باشید سند خونه هم اگه به نام خودتون تنها باشه و فقط ترجمه کنید کافیه.مدارکم تو پست مربوطه هست به امید پروازتون به آمریکا موفق باشید
تشکر کنندگان:
با تشکر فراوان و درود فروان بر شما میشه محبت کنید لیست کامل کارههایی را که باید انجام بدم بنویسید و میگن که مدارک را باید قبل از مصاحبه ارسال کنم به سفارت آمریکا در آنکارا میشه بگین شامل چه مدارکی میشه مرسی؟
تشکر کنندگان:
اين قسمت، دوست عزيز.

(2011-07-24 ساعت 20:58)amirhoseain نوشته:  کودوم قسمتش باید چک کنم؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: ali.narooei
(2011-08-07 ساعت 08:35)Ashkan78 نوشته:  اين قسمت، دوست عزيز.

(2011-07-24 ساعت 20:58)amirhoseain نوشته:  کودوم قسمتش باید چک کنم؟

ممنونم از راهنمایی شما. آیا شده شماره کیسی از ایران به مصاحبه دعوت نکرده باشن؟ چون شماره من 68000 هست اینو می پرسم!
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان