کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره ها
(2011-08-07 ساعت 13:26)amirhoseain نوشته:  
(2011-08-07 ساعت 08:35)Ashkan78 نوشته:  اين قسمت، دوست عزيز.

(2011-07-24 ساعت 20:58)amirhoseain نوشته:  کودوم قسمتش باید چک کنم؟

ممنونم از راهنمایی شما. آیا شده شماره کیسی از ایران به مصاحبه دعوت نکرده باشن؟ چون شماره من 68000 هست اینو می پرسم!

نه دوست عزیز با تمام برنده ها مصاحبه میشه
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: Hornet
ببخشيد دوستان...فكر ميكنيد شماره 66000 حدودا چه ماهي ميفته؟
هر كاري كردم نتونستم از تو سايت بولتن ويزا پيدا كنم!!!!!!!!
تشکر کنندگان:
دوست عزيز
با سلام.
هنوز هيچ برنامه‌اي براي زمان مصاحبه برنده‌هاي 2012 اعلام نشده. اولين سري مربوط به october تا يه هفته ديگه اعلام مي‌شه.
ماه‌ها و زمان‌هايي كه دوستان براي برنده‌هاي امسال اعلام مي‌كنن صرفاً حدسيات و پيش‌بيني‌هاست.
دوستمون hornet يه پيش‌بيني خوب(فكر كنم پست شماره 20) و يكي هم خودم تو پست 37 گذاشتم. يه كمي با هم فرق داره، ولي به هم نزديكه. براي پيش‌بيني روند امسال فعلاً فقط مي‌توني از همين دوتا استفاده كني.
براي CN شما يعني 66000، هر دومون september 2012 رو پيش‌بيني كرديم.
نگران نباش. به مصاحبه كه به احتمال 99% مي‌رسي. ايشا‌اله درجا هم كلير مي‌شي و تو همون september ويزاتو مي‌گيري. فعلاً فقط اميدوارباش.

(2011-08-08 ساعت 12:19)alireza_khatami94 نوشته:  ببخشيد دوستان...فكر ميكنيد شماره 66000 حدودا چه ماهي ميفته؟
هر كاري كردم نتونستم از تو سايت بولتن ويزا پيدا كنم!!!!!!!!

تشکر کنندگان: ali.narooei ، Hornet ، h4di
خب بالاخره بولتن سپتامبر هم اومد و برای ماه اوکتبر از قبولی های 2012 تا شماره 8000 کرنت شدن متاسفانه باید یک ماه دیگه صبر کنیم اینجوری که معلومه امسال همه دیرتر مصاحبه میشن چون پارسال برای اوکتبر تا 9000 مصاحبه می شدند و الان شده تا 8000 امیدوارم زودتر نوبت ما هم بشه
تشکر کنندگان: h4di ، Masoudpish ، javidk ، ali.narooei ، afshin4749 ، سامان صفایی
با ارزوی سلامتی برای همه دوستان گلم
بلاخره ما چشممون به این لیست اکتبر خورد و جز 8000 شدیم.
حالا این بچه های 2011 پیش خودشون یه نیش خندی میزنند و میگن این راهو ما یکسال پیش رفتیم حالا نوبت شماست.
به امید ویزای یک ضرب برای همه

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
تشکر کنندگان: javidk ، Ashkan78 ، ali.narooei ، a.behzadi ، Kivan
دوستان نكته جالب در ويزا بولتن سپتامبر 2011، بخش D ... تعداد برنده هاي كشور ايران هست. ايزان امسال ركورد شكست و با 4453 برنده (شامل برنده هاي اصلي و اعضاي خانواده)، پر برنده ترين كشور آسيايي بود و حتي از بنگلادش هم جلو زد (عداد برنده هاي امسال بنگلادش و كاهش آن ها نسبت به سال هاي پيش خودش جال توجهه). در دنيا هم ايران پس از نيجريه، غنا، اكراين، اتيوپي، ازبكستان، كنيا و مصر، در رتبه هشتم كشورهاي پر برنده ايستاد كه خودش قابل تأمله.

در مقايسه با سال پيش، ‌تعداد برندگان ايران 158 درصد افزايش نشان داده! (سال پيش فقط 2819 نفر برنده از ايران داشتيم).

به فرض اين كه تمام برندگان ايراني امسال پيگير پرونده خود باشند و شرايط اخذ ويزا را از نظر مالي و تحصيلي/كاري داشته باشند (كه البته امري بعيد است)، باتوجه به اين كه سقف ويزاي صادره براي يك كشور 7 درصد از كل (3500 ويزا) خواهد بود، در ايران براي نخستين بار در تاريخ قرعه كشي 953 نفر مازاد داريم.

يكي به من بگه برنده هاي بنگلادش امسال چرا اينقدر كم شدن؟
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: h4di ، naeiji1974 ، Hornet ، Masoudpish ، Linspire ، arman_m ، viona ، majid89 ، ali.narooei ، afshin4749
تبریک میگ به بچه هایی که کارنت شدند. دعا کنید ما هم زودتر کارنت بشیم. با این شماره امون حالا حالا ها باید آب خنک بخوریم. :دی

نقل قول:دوستان نكته جالب در ويزا بولتن سپتامبر 2011، بخش D ... تعداد برنده هاي كشور ايران هست. ايزان امسال ركورد شكست و با 4453 برنده (شامل برنده هاي اصلي و اعضاي خانواده)، پر برنده ترين كشور آسيايي بود و حتي از بنگلادش هم جلو زد (عداد برنده هاي امسال بنگلادش و كاهش آن ها نسبت به سال هاي پيش خودش جال توجهه). در دنيا هم ايران پس از نيجريه، غنا، اكراين، اتيوپي، ازبكستان، كنيا و مصر، در رتبه هشتم كشورهاي پر برنده ايستاد كه خودش قابل تأمله.

من فکر نمیکنم لاتاری 100 درصد شانسی باشه. باید یه سری عوامل تاثیر گذار وجود داشته باشند. شاید بتونیم فرض کنیم دولت آمریکا در یک رویکرد تازه به ایرانیان متقاضی ویزای آمریکا میخواد روی خوش نشون بده. با توجه به اینکه اخیرا به دانشجویان ایرانی هم راحت ویزا میدن.

راستی یک سوال. سالهای قبل به برخی کشورها تعداد بیشتری ویزا نسبت به سهمیه اشون میدادن. ممکنه امسال هم برای ایران این اتفاق بیفته؟
تشکر کنندگان: Masoudpish ، ali.narooei
پس باید نگرانی ماهایی که کیسمون بالاست بیشتر بشه
4453 برنده و فقط 3500 ویزا
خدایا بهمون رحم کن
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: ali.narooei ، arman_m ، behzad7
(2011-08-10 ساعت 06:44)Ashkan78 نوشته:  دوستان نكته جالب در ويزا بولتن سپتامبر 2011، بخش D ... تعداد برنده هاي كشور ايران هست. ايزان امسال ركورد شكست و با 4453 برنده (شامل برنده هاي اصلي و اعضاي خانواده)، پر برنده ترين كشور آسيايي بود و حتي از بنگلادش هم جلو زد (عداد برنده هاي امسال بنگلادش و كاهش آن ها نسبت به سال هاي پيش خودش جال توجهه). در دنيا هم ايران پس از نيجريه، غنا، اكراين، اتيوپي، ازبكستان، كنيا و مصر، در رتبه هشتم كشورهاي پر برنده ايستاد كه خودش قابل تأمله.

در مقايسه با سال پيش، ‌تعداد برندگان ايران 158 درصد افزايش نشان داده! (سال پيش فقط 2819 نفر برنده از ايران داشتيم).

به فرض اين كه تمام برندگان ايراني امسال پيگير پرونده خود باشند و شرايط اخذ ويزا را از نظر مالي و تحصيلي/كاري داشته باشند (كه البته امري بعيد است)، باتوجه به اين كه سقف ويزاي صادره براي يك كشور 7 درصد از كل (3500 ويزا) خواهد بود، در ايران براي نخستين بار در تاريخ قرعه كشي 953 نفر مازاد داريم.

يكي به من بگه برنده هاي بنگلادش امسال چرا اينقدر كم شدن؟

با اینکه با توجه به کیس نامبرم یک کم نگران شدم ولی ممنون از اطلاعات خوبی که دادی، ان شا الله که همه کارنت بشیم و برای ایران تو جدول بولتن Unavailable رو نبینیم.
شماره کیس : 2012AS00067XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:25 جولای 2011، DHL
کنسولگری: آنکارا
تعداد همراهان: 1 نفر
تاریخ دریافت نامه دوم: 17 می 2012
تاریخ مصاحبه: 3 جولای 2012
نتیجه: برگه آبی
کلیرنس:8 آگوست 2012
دریافت ویزا: 16 آگوست 2012
تشکر کنندگان: h4di ، ali.narooei
فکر نکنم جلوی اسم ایران هیچوقت Unavailable رو ببینیم چون اگه دقت کنین میبینین که سال قبل از بنگلادش حدودا 6000 نفر برنده شدن ولی هیچوقت جلوی اسمشون Unavailable زده نشد ما که تازه 4483 هستیم
امسال اوباما به ما نظر کرده وگفته یه 2000 تایی از کیس های بنگلادشو بدیم به ایرانیا بیان امریکا تا امریکا بهشت بشه
ههههه
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: daria ، Ashkan78 ، h4di ، ali.narooei ، sinswimer
كلا با شما موافقم. احتمالش خيلي كمه كه ايران به 3500 ويزا برسه. جاي نگراني نيست.

اما 6000 برنده بنگلادشي هم با همون تعداد برنده از ايران قابل مقايسه نيستند. همون طور كه امكانات مخابراتي، سطح آگاهي مردم، و توانايي مالي ايران با بنگلادش قابل مقايسه نيست.

ايران اگه كسي برنده شه و واقعا بخواد بره... از هر جايي كه شده هزينه سفر رو جور مي كنه. اما من بنگلادش رو ديدم... توش خيلي كسايي هستند كه توانايي مالي سفر از چيتاگونگ (مركز تجاري بنگلادش) تا داكا (پايتخت بنگلادش) رو ندارن. يه سفري كه هزينه اش نصف يه سفر تهران - اصفهان مي شه!!

(2011-08-10 ساعت 14:35)ماندانا نوشته:  فکر نکنم جلوی اسم ایران هیچوقت Unavailable رو ببینیم چون اگه دقت کنین میبینین که سال قبل از بنگلادش حدودا 6000 نفر برنده شدن ولی هیچوقت جلوی اسمشون Unavailable زده نشد ما که تازه 4483 هستیم
امسال اوباما به ما نظر کرده وگفته یه 2000 تایی از کیس های بنگلادشو بدیم به ایرانیا بیان امریکا تا امریکا بهشت بشه
ههههه

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Hornet ، h4di ، ali.narooei ، sssss ، فردين ، bfarhadm
ضمن عرض سلام خدمت دوست عزیز اشکان
باید به استحضار دوستان 2012 برستونم که، جناب آقای اشکان، خیلی خیلی در کار تحلیل و پیشبینی آمار تبهر دارن. ذکر این نکته لازمه که ایشان به "اشکان آمار" معروف هستند. بچه های 2011 مثل من از تحلیلها و پیشبینی های ایشون خیلی استفاده کردن. وجودشون تو این تاپیک غنیمته.
یک سوال هم از اشکان عزیز داشتم،
با توجه به اینکه شماره کیس نامبرهای 2012 تا حدود 73500 هم دیده شده، ولی تعداد کیسهای اعلام شده در شروع بولتن، از سالهای قبل کمتره، میخواستم بدونم تحلیل شما و سایر دوستان در این خصوص چیه ؟

در ضمن با توجه به اینکه عدد 8000 اعلام شده برای آسیا در ماه اکتبر، خیلی با پیشبینی من فاصله داره، من در حال به روز کردن مدلم هستم و به محض اینکه به نتیجه ای برسم اونو با سایر دوستان 2012 به اشتراک خواهم گذاشت.
شماره کیس: 2011AS25xxx
اطلاعات كامل كيس

انتشار انرژي منفي در اين مكان ممنوع است، حتي براي شما دوست عزيز
تشکر کنندگان: h4di ، ali.narooei
به نظرم ما تو این چند ماه باید خودمون رو کنترل کنیم. نه باید انقدر خوشبین باشیم که اگر خدای نکرده اتفاق بدی افتاد به یک بن بست بزرگ به زندگیمون برسیم و نه اونقدر بد بین و منفی باف که تا ورود به آمریکا کچلی بگیریم و یا موهامون سفید بشه. باید یاد بگیریم کول و خونسرد باشیم.

ما بچه های ایرانی نسبت به سایر کشورها واقعا استحقاق بیشتری داریم برای این جهش بزرگ در زندگیمون. من به این افزایش شماره کیس های ایران با دید مثبت نگاه میکنم. امیدوارم بچه های خوب ایران همه به ویزاشون برسن. Smile))

(2011-08-10 ساعت 11:44)ماندانا نوشته:  پس باید نگرانی ماهایی که کیسمون بالاست بیشتر بشه
4453 برنده و فقط 3500 ویزا
خدایا بهمون رحم کن

تشکر کنندگان: Hornet ، ali.narooei ، afshin4749
با سلام خدمت همه دوستان
من ٢ تا سوال داشتم:
١-من اغلب پست هاي مهاجر سرا رو خوندم ولي هيچ كسي رو نديدم كه برنده ٢٠١٢ باشه و كنسولگري اش ابوظبي باشه. چون براي من يك نفر ديگه ثبت نام كرده بود،هيچ كدام يادمان نيست كه خودمان كنسولگري رو انتخاب كرده بوديم ياkccبرامون انتخاب كرده!!!!
٢-ايا تعداد افرادي كه از يك كنسولگري مصاحبه ميشوند توي روند كار ها تاثير داره?
با تشكر
کیس نامبر :2012AS00024xxx

تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2011-07-31
کنسولگری: ابوظبی
تعداد نفرات همراه با این کیس: 2نفر

تشکر کنندگان: ali.narooei
وای من بولتن ویزا رو که دیدو و با این 4453 نفری که از ایران برنده داریم و تنها 3500 نفرشون ویزا می گیرند خیلی نگران شدم .من کیس نامبرو 38 هزاره .به نظره شما ممکنه ویزا به من نرسه!!!

کیس نامبر: 38***
رویت قبولی: 15 جولای
ارسال فرمها: 1 اگوست
مصاحبه:
ویزا:
همراهان:0
تشکر کنندگان: behzad7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان