کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دوست عزیز من امروز اومدم و تو nmc dubai همه کارامو ۱ روزه انجام دادم چون فردا مصاحبه دارم و فقط ۱۰۰ درهم بیشتر گرفتن ازم و تا ۱۲ ظهر هم جواب دادن
کیس نامبر :***2012AS32
رویت قبولی :10 جولای
رسیدن فرم ها :۲۱ جولای
تعداد افراد کیس :۲ نفر
تاریخ مصاحبه : ۲۷ اگوست
محل مصاحبه :ابوظبی
دریافت ویزا : خانم ۱ضرب و آقا کلیرنس
تاریخ کلیر شدن : (19 سپتامبر)
تاریخ ورود به ايالات متحده : 2.20.2013
تشکر کنندگان: schaghayegh ، hadiseh.t ، daria ، smmyp
سلام.
من میخوام به مطب دکتر اونگان میل بزنم. میخواستم بدونم این ایمیل فرمت خاصی داره؟
ممنون.
تشکر کنندگان: opayamani
(2012-08-28 ساعت 14:06)sbh نوشته:  سلام.
من میخوام به مطب دکتر اونگان میل بزنم. میخواستم بدونم این ایمیل فرمت خاصی داره؟
ممنون.

با درود
مطب دکتر انگان فرمت خصی برای زدن ایمیل معرفی نکرده ....هر طور خواستید ای میل بزنید.

دوستان با سلام
من بر خلاف بسیاری ارپز دوستان که نتوانستند مدیکال خود را تمدید کنند توانستم از طریق بیمارستان امریکایی مدیکال خود را تمدید کرده و دتاریخ انقضای ویزا را شش ماه به عقب بندازم .اگز کسی سوالی داشت در خدمتم.

دوستان با سلام
من بر خلاف بسیاری از دوستان که نتوانستند مدیکال خود را تمدید کنند توانستم از طریق بیمارستان امریکایی مدیکال خود را تمدید کرده و تاریخ انقضای ویزا را شش ماه به عقب بندازم .اگر کسی سوالی داشت در خدمتم.
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: opayamani ، hadiseh.t ، sbh ، daria ، mitme
سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون
تشکر کنندگان:

(2012-09-25 ساعت 02:28)lottory نوشته:  سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون
سلام دوست من با توجه به شرایطی که دارید شما چطور میخواید از پس مخارج سنگین هزینه های امریکا بر بیاید ؟؟؟بهتره بیشتر فکر کنید
به هر حال شما ۲ روز برای کارهای پزشکی در نظر بگیرید اگه ۴شنبه وقت سفارت دارید ۲شنبه باید آنکارا باشید برای کارهای پزشکی .
ضمنا سوالتون رو در همه تاپیک ها مطرح کردید !!!در تاپیک مربوطه مطرح میکردید جوابتون رو میگرفتید نیاز به مطرح کردن در همه تاپیک ها نبود
تشکر کنندگان: lottory ، daria ، *NASIM*
(2012-09-25 ساعت 02:28)lottory نوشته:  سلام.من از لحاظ مالی به شدت تحت فشارم.از کار تایپ گرفته تا کار تو رستوران رو دارم انجام میدم.آخه خونوادمون در اطلاع قضیه لاتاری نیستن و میخوام با پول خودم و بدون اطلاع اونا برم ترکیه. برام 50هزار تومن هم زیاده(پول یه شب اضافی تو هتل).سفرنامه های 2012 خوندم ولی جواب سوالم رو نگرفتم.خواهشا جواب بدید. اگر من بر فرض مثال تارخ مصاحبم شد 4شنبه (CN:***) میشه بلیط هواپیما رو برا 3شنبه صبح زود(4 یا 5) بگیرم که که کارای پزشکیمو بکنم و 4شنبه برم مصاحبه؟ منظورم اینه که جواب پزشکیمو مطمینا 1 روزه میدن؟ من یک نفر دخترم.
ممنون
سلام دوست عزیز ...اگر سه شنبه بروید به کاره پزشکی برای چهار شنبه نمی رسید ...اما مشکلی در کارتان به وجود نمی اید شما بدون جواب مدیکال هم می توانید برای مصاحبه بروید و مدیکال خود را در زمان کلیر شدن و دریافت ویزا ارائه بدهید . من نمی دونم شانس ویزای یک ضرب شما چقدر می باشد اما با عدم ارائه مدیکال فقط نقص مدرک می خورید و از شما می خواهند که مدیکال را جهت صدور ویزا بیاورید.
در مورده دوستی هم که به شما گفته بودند به هزینه های امریکا فکر کنید نظره من کاملا بر عکس ایشان هست ...کسی مانند شما که برای هر شرایطی خود را در امریکا اماده می کنه و از کار کردن نمی هراسه بسیا ر راحت تر از قشر متوسط امکان رشد و پیشرفت تو جامعه امریکا رو داره .... فقط باید خودتون برسونید اونجا با کمی پس انداز اولیه....با این شرایط افتضاح اقتصادی دیکه این مملکت جای موندن نیست...لحظه ایی درنگ نکنید....مطمئن باشید شما موفق می شوید ....شاد باشید
شماره کیس : 2012AS00050XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:20 آگوست 2011
2کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:آپریل
تاریخ دریافت نامه دوم:اپریل
تاریخ مصاحبه:4 جون
دریافت کلیرینس :برگه آبی
تاریخ کلیر شدن : 4 جولای
مقصد: هیستون،تگزاس
تشکر کنندگان: kasrafo ، daria ، sima s ، Mehrafarin ، 3rip
ممنون

عزيزم شما اگه تحصيلاتت در رشته هاي خاص فني يا پزشكي نباشه احتمال ويزاي يك ضربت خيلي بالاست( با نگاهي به آمار) به خاطر همين ريسك و زحمت 1-2 شب اضافه موندن تو تركيه رو به جون بخر كه مجبور نشي 2باره هزينه كني و به خاطر نقص مدرك بري تركيه. در ضمن اگه ويزا يك ضرب بگيري تاريخ پروازت بايد براي 2 روز بعد از مصاحبه باشه.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: daria ، 3rip
ممنون

واقعا به شجاعتتون آفرین میگم معلومه که واقعا در این زمینه جدی هستید.
نظر من هم با دوستان موافقه که یک روز احتمالا برای مدیکال کافی نیست . نمی دونم تحصیلاتتون دقیقا چیه ولی چون دختر خانم تنها هستید یه احتمال هست که ویزا یکضرب بگیرید. خواهر من ویزا یکضرب گرفتن و فردای روز مصاحبه ویزا رو دریافت کردند ولی برای بعضی از دوستان دو روز زمان برده. البته نمیشه پیش بینی کرد. به نظر من می تونید از دوستانی که به آنکارا سفر کردند وتجربه اقامت در اتاق های ارزان را دارند کمک بگیرید و ازشون بخواید ادرس مکان مناسب و ارزون رو به شما بدن. ایرانیهایی هستند در ترکیه که اتاق به ایرانیها اجاره میدن و اینطور که در سفرنامه ها هست برخی از اونا شماره تلفن داخل ایران هم دارن میتونید تماس بگیرید و شاید بتونید سر قیمت باهاشون کنار بیاید. البته لازم نیست که بگم سعی کنید شخص مورد اعتمادی رو پیدا کنید که قبلا امتحانشو پس داده باشه.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: daria ، 3rip ، hadiseh.t ، mitme
سلام،۲ تا سوال داشتم از خدمت دوستان ۲۰۱۲ که خییلی ذهنمو مشغول کرده،دوستان خیلی‌ لطف می‌کنید اگه جواب بدید.

اول اینکه روی برگ‌ واکسیناسیون که دکتر اونگان داده ،پایین قسمت جواب مورد اول و دومو تیک زده یعنی‌ واکسیناسیون کامل نیست و بعدیش،می‌خواستم ببینم این مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه روز مصاحبه برا ویزا؟؟؟؟

دوم اینکه گوشه پاکت جواب مدیکال که بمن داده یکم برش داده شده ،می‌خواستم ببینم برای بقیه دوستان هم همین شکلیه یا نه و اگر نه آیا میتونه نشانه خاصی‌ بین دکتر و سفارت باشه؟؟؟؟؟؟

بازم ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
تشکر کنندگان:
(2012-10-10 ساعت 19:45)ARI66 نوشته:  سلام،۲ تا سوال داشتم از خدمت دوستان ۲۰۱۲ که خییلی ذهنمو مشغول کرده،دوستان خیلی‌ لطف می‌کنید اگه جواب بدید.

اول اینکه روی برگ‌ واکسیناسیون که دکتر اونگان داده ،پایین قسمت جواب مورد اول و دومو تیک زده یعنی‌ واکسیناسیون کامل نیست و بعدیش،می‌خواستم ببینم این مشکلی‌ ایجاد نمی‌کنه روز مصاحبه برا ویزا؟؟؟؟

دوم اینکه گوشه پاکت جواب مدیکال که بمن داده یکم برش داده شده ،می‌خواستم ببینم برای بقیه دوستان هم همین شکلیه یا نه و اگر نه آیا میتونه نشانه خاصی‌ بین دکتر و سفارت باشه؟؟؟؟؟؟

بازم ممنون میشم اگه جوابمو بدید.

سلام
ما البته برای مدیکال پیش دکتر اونگان نرفتبم، چون استانبول بودیم. اونجا خودشون موقعی که نتایج رو به من دادن توضیح دادن که 1- پاکت رو باید همینجوری در بسته تحویل سفارت بدین و اینکه گوشش برش داره طبیعیه و قانونش همینه. 2- گفتن اینکه تیک خورده که واکسن ها کامل نیست هم نرماله و معنیش اینه که مثلا نوبت سوم هپاتیت و واکسن آنفولانزا که فصلش الان نیست باید تو آمریکا زده بشه. کاش این دکتر اونگان هم یک کم بیشتر برای کسایی که میرن پیشش احترام قائل بود و اینها رو توضیح میداد تا کسایی مثل شما که اطلاعی از اینکه پاکت باید این شکلی باشه ندارن استرس نگیرن.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ASALI ، hadiseh.t ، iranian1 ، ARI66 ، ali234 ، mitme
سلام به همگی یک سوال حساس
من روز دوشنبه 3 دسامبر ساعت 8:30 صبح آنکارا مصاحبه دارم
ایران ایر واسه چهارشبه ساعت 5 بعدظهر بلیط داره، اگه با این پرواز برم میتونم پنجشنبه صبح زود جلوی مطب دکتر باشم. آیا دو روز (یعنی 5 شنبه و جمعه) برای انجام و گرفتن نتیجه آزمایشات پزشکی کافیه یا ریسک داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

--------------------------------------------------------------------------------
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
تشکر کنندگان:
(2012-10-18 ساعت 01:05)mehrannn نوشته:  سلام به همگی یک سوال حساس
من روز دوشنبه 3 دسامبر ساعت 8:30 صبح آنکارا مصاحبه دارم
ایران ایر واسه چهارشبه ساعت 5 بعدظهر بلیط داره، اگه با این پرواز برم میتونم پنجشنبه صبح زود جلوی مطب دکتر باشم. آیا دو روز (یعنی 5 شنبه و جمعه) برای انجام و گرفتن نتیجه آزمایشات پزشکی کافیه یا ریسک داره؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

--------------------------------------------------------------------------------

دکتر روز شنبه هم کار می کنه در نتیجه اگر بچه همراه شما نیست (چون تست بچه ها ممکن است بیشتر طول بکشد)، زمان در نظر گرفته شده کافی است.
57XXX, آنکارا
رویت قبولی: 18 July
ارسال فرمها: Aug 06, 2011
کارنت شدن: Apr 19, 2012
مصاحبه: Jun 21
کلیرنس: Sep 21
ویزا: 26 Sep
ورود به آمریکا: 29 Nov
دریافت گرین کارت: Dec 18
دریافت سوشیال: Dec 28
تشکر کنندگان: ASALI ، daria
تشکر از راهنماییت
من تنهام و کسی همرام نیست، پس خیالم راحت باشه، چون من خیلی استرسی ام
آبی که برآسود زمینش بخورد زود
تشکر کنندگان:
سلام ، منظور چیه که همه میگن اگه بچه باتون باشه مدیکال زمان بیشتری میبره، 3 نفر : پدر ،مادر 56 و 60 ساله و یک پسر 16 ساله چقدر کارای پزشکیشون طول می کشه؟
تشکر کنندگان:
(2012-10-21 ساعت 14:42)yasaman1111 نوشته:  سلام ، منظور چیه که همه میگن اگه بچه باتون باشه مدیکال زمان بیشتری میبره، 3 نفر : پدر ،مادر 56 و 60 ساله و یک پسر 16 ساله چقدر کارای پزشکیشون طول می کشه؟
دوست عزیز کاراشون زود پیش میره منظور از بچه یه پسر 16 ساله نیست.نهایت 1 ساعته کارشون انجام میشه.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: daria ، ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان