کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام دوستان
منم یه کار + کرده باشم :

انستیتو پاستور مرکزی : میدان پاستور ، خیابان پاستور شرقی ، خیابان 12 فروردین
تلفن : 66953311

مدارکی که باید با خودتون ببرید :
1. پاسپورت
2.دفترچه یا برگه واکسن

واکست mmr رو پاستور نداره. بیمارستان مهراد (اونطور که گفتن) تموم کرده ، خیابان مطهری خیابان میرعماد ، تلفن : 88747401
برای واکسن mmr باید از 8 تا 10 صبح برید !
mmr (سرخک ، سرخجه ، اوریون ) 2 نوبت میزنن ظاهرا 1 ماه فاصله داره.
و اینکه افراد 50 به بالا لازم نیست بزنن.

گفتن که اول این واکسن رو بزنید بعد بیاین پاستور.

* دوستانی که مثل ما شهرستانی هستند ، میتونن توی شهرشون بزنن و بعد کارت رو ببرن برای دریافت کارت زرد.
* تمام واکسن هارو میتونید توی یک روزم بزنید.

* برای دریافت کارد زرد (واکسیناسیون بین المللی) اتاق شماره 8 ، انستیتو پاستور

* زمان : از شنبه تا چهارشنبه ساعت 8 صبح تا 3 ظهر.

با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: behzadb57 ، majid89 ، ساری ، SANI HAGHIGHI ، luna ، SH1A2R3 ، arman_m ، كاميلا
(2011-09-05 ساعت 14:17)oktay نوشته:  سلام دوستان
منم یه کار + کرده باشم :

1. پاسپورت
2.دفترچه یا برگه واکسن

واکست mmr رو پاستور نداره. بیمارستان مهراد (اونطور که گفتن) تموم کرده ، خیابان مطهری خیابان میرعماد ، تلفن : 88747401

* دوستانی که مثل ما شهرستانی هستند ، میتونن توی شهرشون بزنن و بعد کارت رو ببرن برای دریافت کارت زرد.

با تشکر

دوستان گرامی توجه کنند اول از حلال احمر شهرشون بپرسن کاربین المللی میدن بعدا برن پاستور.اگر هست لازم نیست برن پاستور
تشکر کنندگان: oktay ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، shadin_n
منم یه کار + کرده باشم :

1. پاسپورت
2.دفترچه یا برگه واکسن

با تشکر
واکسن ام ام آر 500 متر پایین تر از پاستور شریعتی رویروی خ سهیل یه درمانگاهه زیر آرایشگاه زنانه ساتیا.10000 تومن.بیخودی اینقد دور نرین.پاستور شریعتی کلا راحت تره.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: oktay ، majid89 ، SH1A2R3 ، كاميلا
سلام به همه
مگه برای دکتر سفارت هم باید وقت گرفت؟ چه جوری؟ با کجا تماس بگیرم؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: SH1A2R3
اگر تمام مدارک واکسن هایی که تا حالا زدیم گم شده باشند چه اتفاقی میفته؟ حتما قبل از مصاحبه باید واکسن ها کامل باشند؟ اگه نباشه چی؟
(2011-09-05 ساعت 22:18)Mehrafarin نوشته:  اگر تمام مدارک واکسن هایی که تا حالا زدیم گم شده باشند چه اتفاقی میفته؟ حتما قبل از مصاحبه باید واکسن ها کامل باشند؟ اگه نباشه چی؟

شما برو پاستور شریعتی راهنماییت میکنن.اگه اینجا نزنی باید اونجا با قیمت نجومی بزنی.
2 نفر
تشکر کنندگان: behzadb57 ، SH1A2R3
سلام outlow عزیز
ممنونم که راهنمایی کردی. آخه ما شهرستانیم Smile اطلاع نداشتم.
اینجا هست ولی خب ما که میخوایم بریم تهران نشون بدیم . خب واکسن هارو هم همونجا میزنیم. من که به خانواده میگم برن تهران اونجا مطمئن تره.
با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: outlaw ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، arman_m
(2011-09-06 ساعت 01:20)javad_2 نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 22:18)Mehrafarin نوشته:  اگر تمام مدارک واکسن هایی که تا حالا زدیم گم شده باشند چه اتفاقی میفته؟ حتما قبل از مصاحبه باید واکسن ها کامل باشند؟ اگه نباشه چی؟

سلام
مشکلی نیست با نامه یا ایمیل دوم که زمان مصاحبه روشه به اضافه یک کپی از پاسپورت میرین جاهایی که واکسن میزنن واکسنهارو براتون میزنن تمام واکسنها در ایران رایگانه دوستان

بله برای دکتر باید وقت بگیری اول باید لیست دکترهای مورد تایید سفارت رو بگیری بعد با تماس برقرار کردن ازشون قبل از مصاحبه وقت بگیرید معمولا اون افرادی که هماهنگی رزرو هتل و ترانسفر شمارو انجام میدن اینکارو هم براتون میکنن موفق باشید

دوست عزیز تمام واکسنها تو ایران رایگان نیست و بعضیهاش هزینه داره ولی کم یکیش رو هم پاستور نمی زنه که باید 16 آذر روز خاصی از هفته می زنه که می تونی بری مطب دکترای خصوصی و اونا 10-15 هزار تومان اگه از 2 سال پیش گرونتر نشده ازت می گیرن و نامه یا ایمیل دوم که زمان مصاحبه روشه نیز نیازی نیست.
توی آنکارا فقط دکتر اونگانه و توی استامبول هم یک بیمارستانه و تا جایی که می دونم هم برای دبی هم همینطوره وقتی ما رفتیم برای آزمایشات پزشکی سری اول من از سایت دکتر اونگان وقت گرفتم که منشی اصلا زحمت دیدن وقت من رو به خودش نداد و دفعه دوم -کلیرنس من 7 ماه طول کشید- اصلا وقت نگرفتم و بازم هیچ مشکلی نبود
وقتی از هر نفر خدا تومن( خدا دلار) پول میگیرن جواب رد به سینه شما نمیزنن ولی اینجا نامه دومم که روش کیس نامبر و وقت مصاحبه هست رو می خوان
نگران نزدن واکسنها هم نباشید اگه توی ایران واکسن نزنین فقط نگران جیبتون باشین چون واکسنهای 1000 تومنی رو از 60 تا150 دلار باهاتون حساب می کنن

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
می شه خواهش کنم لینک صفحه ای را که در سایت تراول استیت در مورد معاینات پزشکی توضیح داده رادر اینجا بگذارید؟ من چیزی پیدا نکردم
تشکر کنندگان: javad_2 ، SH1A2R3 ، ASALI
(2011-09-07 ساعت 08:49)javad_2 نوشته:  
(2011-09-06 ساعت 01:56)behzadb57 نوشته:  
(2011-09-06 ساعت 01:20)javad_2 نوشته:  

سلام
مشکلی نیست با نامه یا ایمیل دوم که زمان مصاحبه روشه به اضافه یک کپی از پاسپورت میرین جاهایی که واکسن میزنن واکسنهارو براتون میزنن تمام واکسنها در ایران رایگانه دوستان

بله برای دکتر باید وقت بگیری اول باید لیست دکترهای مورد تایید سفارت رو بگیری بعد با تماس برقرار کردن ازشون قبل از مصاحبه وقت بگیرید معمولا اون افرادی که هماهنگی رزرو هتل و ترانسفر شمارو انجام میدن اینکارو هم براتون میکنن موفق باشید

دوست عزیز تمام واکسنها تو ایران رایگان نیست و بعضیهاش هزینه داره ولی کم یکیش رو هم پاستور نمی زنه که باید 16 آذر روز خاصی از هفته می زنه که می تونی بری مطب دکترای خصوصی و اونا 10-15 هزار تومان اگه از 2 سال پیش گرونتر نشده ازت می گیرن و نامه یا ایمیل دوم که زمان مصاحبه روشه نیز نیازی نیست.
توی آنکارا فقط دکتر اونگانه و توی استامبول هم یک بیمارستانه و تا جایی که می دونم هم برای دبی هم همینطوره وقتی ما رفتیم برای آزمایشات پزشکی سری اول من از سایت دکتر اونگان وقت گرفتم که منشی اصلا زحمت دیدن وقت من رو به خودش نداد و دفعه دوم -کلیرنس من 7 ماه طول کشید- اصلا وقت نگرفتم و بازم هیچ مشکلی نبود
وقتی از هر نفر خدا تومن( خدا دلار) پول میگیرن جواب رد به سینه شما نمیزنن ولی اینجا نامه دومم که روش کیس نامبر و وقت مصاحبه هست رو می خوان
نگران نزدن واکسنها هم نباشید اگه توی ایران واکسن نزنین فقط نگران جیبتون باشین چون واکسنهای 1000 تومنی رو از 60 تا150 دلار باهاتون حساب می کنن
البته شما درست میفرمائید در ایران هم باید برای زدن واکسن پول داد ولی وقتی که شما نامه دستتون نباشه بعد از اون در خود آنکارا دکتر و کلینیک طرف قرارداد سفارت هست نیازی به رفتن به استامبول نیست من خودم تمام واکسنهارو زدم و کارتش رو هم قبول کردن ازم فقط تنها پولی که پرداخت کردم برای آزمایش خون بود و عکس از قفسه سینه

آقا جواد مي شه يكم واحضتر بگي:
"البته شما درست میفرمائید در ایران هم باید برای زدن واکسن پول داد ولی وقتی که شما نامه دستتون نباشه " يعني اگه نامه دسستمون باشه پول نمي خواد و چه نامه‌اي مننظورتونه
"بعد از اون در خود آنکارا دکتر و کلینیک طرف قرارداد سفارت هست نیازی به رفتن به استامبول نیست " منم گفنم اسمش هم اونگان هست و جهت تكميل اطلاعات شما بگم كيس لاتاري بايد بره آنكارا براي مصاحبه ولي بعضي كيسهاي ديگه مي تونن به كنسولگري امر-يكا در استامبول برن و در نتيجه بهتره برن بيمارستان استامبول
"من خودم تمام واکسنهارو زدم و کارتش رو هم قبول کردن ازم فقط تنها پولی که پرداخت کردم برای آزمایش خون بود و عکس از قفسه سینه " براي من هم فقط واكسن آبله مرغون رو زد در ضمن فكر كنم شما بخارست بوديد نه آنكارا

2010AS9500
Visa: Sep 2010
First Travel: Dec2010-Mar2011
SSN: After 7 days
Green Card: After 27 days
Second Travel: Nov2011-Dec2011

گاهـــــــــــــــــــــی وقتـــــــــــــــــها . . .

از کنار غصه ها باید رد شد و گفت :

میـــــــــــــــــــــــگ میـــــــــــــــــــــــــگ . . .
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ASALI
(2011-09-05 ساعت 17:33)outlaw نوشته:  
منم یه کار + کرده باشم :

1. پاسپورت
2.دفترچه یا برگه واکسن

با تشکر
واکسن ام ام آر 500 متر پایین تر از پاستور شریعتی رویروی خ سهیل یه درمانگاهه زیر آرایشگاه زنانه ساتیا.10000 تومن.بیخودی اینقد دور نرین.پاستور شریعتی کلا راحت تره.

از دوستانی که در شهرهای دیگر(بجز تهران) هستند خواهش میکنم زودی نرن پاستور،اول به حلال احمر شهرشون مراجعه کنند اگر نداشت به بزرگترین شهر نزدیکشون.اگر اصفهان هستید حلال احمر خ سعادت آباد تمام کارها رو انجام میده،بغیر از MMR که اون هم خ آمادگاه دکتر افقری براشون انجام میده.در اصفهان برای تزریق مننژیت(خ سعادت آّباد) چون بصورت گروهی تزریق میشه،تعداد مراجعین حتما باید 11 نفر بشه،پیشنهاد میکنم صبح اول وقت تشریف ببرین.
(2011-09-05 ساعت 23:24)oktay نوشته:  سلام outlow عزیز
اینجا هست ولی خب ما که میخوایم بریم تهران نشون بدیم . خب واکسن هارو هم همونجا میزنیم. من که به خانواده میگم برن تهران اونجا مطمئن تره.
با تشکر

دردو بر دوست خوبم-بخدا هیچ فرقی بین تهران و غیر تهران نیست-دوستان به پیر به پیغمبر تفاوتی نداره شماه کارت بین المللی رو از کجا گرفتین فقط مهر حلال احمر داشته باشه به همراه مهرهای تزریق واکسن-خلاص
تشکر کنندگان: oktay ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، arman_m
(2011-09-07 ساعت 09:08)imanmamad نوشته:  
(2011-09-05 ساعت 17:33)outlaw نوشته:  
منم یه کار + کرده باشم :

1. پاسپورت
2.دفترچه یا برگه واکسن

با تشکر

از دوستانی که در شهرهای دیگر(بجز تهران) هستند خواهش میکنم زودی نرن پاستور،اول به حلال احمر شهرشون مراجعه کنند اگر نداشت به بزرگترین شهر نزدیکشون.اگر اصفهان هستید حلال احمر خ سعادت آباد تمام کارها رو انجام میده،بغیر از MMR که اون هم خ آمادگاه دکتر افقری براشون انجام میده.در اصفهان برای تزریق مننژیت(خ سعادت آّباد) چون بصورت گروهی تزریق میشه،تعداد مراجعین حتما باید 11 نفر بشه،پیشنهاد میکنم صبح اول وقت تشریف ببرین.
(2011-09-05 ساعت 23:24)oktay نوشته:  سلام outlow عزیز
با تشکر

دردو بر دوست خوبم-بخدا هیچ فرقی بین تهران و غیر تهران نیست-دوستان به پیر به پیغمبر تفاوتی نداره شماه کارت بین المللی رو از کجا گرفتین فقط مهر حلال احمر داشته باشه به همراه مهرهای تزریق واکسن-خلاص
شما درست میگین دوست عزیز فرقی نمیکنه اما در تهران کلا شریعتی راحت تره تا میدان پاستور.
2 نفر
دوستان انستیتو پاستور تجریش-شریعتی ،واکسن آنفلونزا جدید آورده 16500
برید بزنید
تشکر کنندگان: jasmine2953 ، Pani2010 ، ali.narooei ، SH1A2R3
با سلام من رفتم پاستور تجریش فقط یه ازمایش واسه ابله مرغون ازم گرفتن حدودا 14/000 تومان در ضمن واکسن انفلزا هم تموم کرده بودن قرار شد روزی که برم واسه جواب ازمایش اون رو هم بزنم....
در ضمن من چون هپاتیت رو زده بودم و یه سری واکسن هم چند سال پیش واسه سربازی زده بودم همه اونها رو دکتر توی کارت واسم نوشت.
دوستان دقت داشته باشند که حتما اصل پاسپورت همراهشون باشه.
شماره کیس:2012AS700
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: mitr.p ، t.azimaie ، sasan_rock ، SANI HAGHIGHI ، SH1A2R3 ، arman_m ، behzad7
(2011-08-28 ساعت 19:43)imanmamad نوشته:  سلام من هم اصفهان بودم و اصلا به پاستور مراجعه نکردم و شما هم نمیخاد مراجعه کنی-من هپاتیت کزاز مننژیت رو همینجا زدم و MMR را که خیلی هم مهم هست دکتر افقری خ آمادگاه

تشکر کنندگان: ali.narooei ، SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان