کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
مباحث مربوط به تعیین وقت برای معاینات پزشکی بعد از کارنت شدن را اینجا دنبال کنید.

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان سال 2011 اینجا را کلیک کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
ببخشید آیا ما میتونیم تمام معاینات و ازمایشهارو تو ایران انجام بدیم که دیگه تو انکارا به دکترش احتیاج نباشه ؟
ایا تمام واکسنها تو یه روز زده میشه ؟
من از الان واکسنها و ازمایشهارو بدم آیا تا موقع لزوم اعتبار داره کیس من 10xxx هست
انتظار.....
تشکر کنندگان: SH1A2R3
(2011-05-03 ساعت 14:16)gt3333 نوشته:  ببخشید آیا ما میتونیم تمام معاینات و ازمایشهارو تو ایران انجام بدیم که دیگه تو انکارا به دکترش احتیاج نباشه ؟
ایا تمام واکسنها تو یه روز زده میشه ؟
من از الان واکسنها و ازمایشهارو بدم آیا تا موقع لزوم اعتبار داره کیس من 10xxx هست

دوست عزیز شما فقط می تونید واکسن ها رو در ایران بزنید و اون هم کارت تایید شده انستیتو پاستور رو لازم داره و برای آزمایشات و معاینات بایستی پیش دکتر معتمد سفارت برید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: hooman78 ، frozen mind ، stealth ، amir_ebrahimi99 ، mansour*** ، sasan_rock ، mitr.p ، mahdicivil ، SH1A2R3 ، odiseh ، arman_m
با درود

آیا کارت انستیتوپاستور باید ترجمه ومهر دادگستری وامور خارجه زده بشه یا خیر؟ ومحل این پاستور کجاست وچه ساعتی هستند؟
2012AS19000
Ankara
یکضرب
هجرت: جولای2012

(2011-07-21 ساعت 02:01)mansour*** نوشته:  با درود

آیا کارت انستیتوپاستور باید ترجمه ومهر دادگستری وامور خارجه زده بشه یا خیر؟ ومحل این پاستور کجاست وچه ساعتی هستند؟
کارت واکسن بین المللی نیازی به تاییدیه دادگستری و وزارت امور خارجه ندارد.برای داشتن هرگونه اطلاعات در مورد انستیتو پاستور و مراکز وابسته به آن(شعبه شمیران) به این سایت مراجعه کنید http://www.pasteur.ac.ir/

تشکر کنندگان: frozen mind ، California ، SH1A2R3 ، odiseh ، Serendipity ، arman_m ، هوشنگ ، اردوان
ادرس انستیتو پاستور: خ کارگر جنوبی میدان پاستور خ پاستور .انستیتو پاستور قسمت واکسیناسیون.در ضمن ومدرک اونها احتیاج به ترجمه نداره
تشکر کنندگان: alirezagh ، SH1A2R3 ، Serendipity ، arman_m ، Ali DV-2013 ، lottory
(2011-07-25 ساعت 18:35)علیرضا م نوشته:  ادرس انستیتو پاستور: خ کارگر جنوبی میدان پاستور خ پاستور .انستیتو پاستور قسمت واکسیناسیون.در ضمن ومدرک اونها احتیاج به ترجمه نداره

انستیتو پاستور شعبه دیگری هم داره که همون خدمات رو انجام میده.
آدرس: انتهای شریعتی نرسیده به میدان قدس جنب بانک صادرات
تلفن: 22730014
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
کیس نامبر من 2012as00002600 است آیا شروع به زدن واکسنها بکنم یا نه در ضمن فرمم را 2 آگوست با tnt ارسال کردم با تشکر.
(2011-08-04 ساعت 18:35)omaco نوشته:  کیس نامبر من 2012as00002600 است آیا شروع به زدن واکسنها بکنم یا نه در ضمن فرمم را 2 آگوست با tnt ارسال کردم با تشکر.

به احتمال قریب به یقین، شما جز اولین مصاحبه شونده های 2012 خواهید بود، پس نه تنها واکسن، بقیه کارهاتون رو هم از حالا پیش ببرید.
تشکر کنندگان: سامان صفایی ، ali.narooei ، frozen mind ، SH1A2R3 ، sayeh_m
دوستان کیس من AS0000 12xx برگه هام رسیده به کی سی سی ، دیروز تایید کردن
1-کی ازشون بپرسم که match اطلاعاتم(متن انگلیسی مچ بودن مدارک می شه لطف کنید ، پیدا نکردم تو تاپیک ها)
2-کی ازشون بپرسم وقت مصاحبمو
3-کی وقت دکتر بگیرم
4- کی مدارکمو بفرستم سفارت انکارا
سپاس گزارم
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟
تشکر کنندگان:
(2011-08-13 ساعت 02:35)سامان صفایی نوشته:  دوستان کیس من AS0000 12xx برگه هام رسیده به کی سی سی ، دیروز تایید کردن
1-کی ازشون بپرسم که match اطلاعاتم(متن انگلیسی مچ بودن مدارک می شه لطف کنید ، پیدا نکردم تو تاپیک ها)
3-کی وقت دکتر بگیرم
سپاس گزارم

1. معمولا 2 هفته بعد از رسیدن فرم ها جواب درست و حسابی می دادند اما شما چون کیس تان اکتبر مصاحبه میشه می تونید زودتر هم بزنید ولی 2 هفته بعدش بهتره
2. وقتی شماره شما در بولتن ویزا ی اکتبر بود به kcc ایمیل میزنید و زان مصاحبه را می پرسید
3. دکتر اونگان (آنکارا) از یک ماه قبل از مصاحبه میتونید وقت بگیرید تا 2 روز قبلش (آدرس سایت دکتر اونگان : http://www.doctorun.com/ )
4. اگر آنکارا هستید 15 روز قبل از مصاحبه اما اگر ابوظبی هستید با خودتان می برید
نقل قول:از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟
کارت که اعتباری خاصی ندارهBig Grin تاریخ واکسن هایی که در آن درج میشه اعتبار داره که فقط در خود کارت واکسن تب زرد را 10 سال و مننژیت را 2 سال نوشته. اما باید تارخ سایر واکسن ها را برایتان بروز بزنند که الکی به بهانه ی تاریخ واکسن اضافه ای در آنکارا یا ابوظبی نخورید (که اگر پاستور تجریش برید پیش خانم دکتر طاهر نژاد خودشان همین کار را می کنند)
شماره کیس: 2011AS00033xxx
وضعیت کیس من

تشکر کنندگان: ali.narooei ، سامان صفایی ، 3rip ، SH1A2R3 ، arman_m ، Ali DV-2013 ، اردوان
salam doostan man emrooz taze motevajeh shodam ke esmam hast va barande shodam nemidonam bayad chi kar konam va az koja shoro konam lotfan mano rahnamayee konid
(2011-08-15 ساعت 23:33)jala نوشته:  salam doostan man emrooz taze motevajeh shodam ke esmam hast va barande shodam nemidonam bayad chi kar konam va az koja shoro konam lotfan mano rahnamayee konid

عزیزم شما چند ساعت سایتو بخون همه چیو می فهمی.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m
ممنونم از پاسختون
یه نامه مچ کردن اطلاعات فرستادم براشون با انگلیسی بد من
all the document that i sent to kcc by form is match in my forms
, and every thing is ok ?

، دوباره جواب دادن . فرمتون رسید، و is acceptable و مراحل بعدیو داره طی می می کنه
حالا سوالم اینه از شما که آیا این acceptable با توجه به متن من و جواب اونها ، همون مچ بودنه و جای نگرانی نیست یا دوباره بفرستم با یه متن دیگه
ممنونم

(2011-08-15 ساعت 23:16)Donkey chance نوشته:  
(2011-08-13 ساعت 02:35)سامان صفایی نوشته:  دوستان کیس من AS0000 12xx برگه هام رسیده به کی سی سی ، دیروز تایید کردن
3-کی وقت دکتر بگیرم
سپاس گزارم

1. معمولا 2 هفته بعد از رسیدن فرم ها جواب درست و حسابی می دادند اما شما چون کیس تان اکتبر مصاحبه میشه می تونید زودتر هم بزنید ولی 2 هفته بعدش بهتره
2. وقتی شماره شما در بولتن ویزا ی اکتبر بود به kcc ایمیل میزنید و زان مصاحبه را می پرسید
3. دکتر اونگان (آنکارا) از یک ماه قبل از مصاحبه میتونید وقت بگیرید تا 2 روز قبلش (آدرس سایت دکتر اونگان : http://www.doctorun.com/ )
4. اگر آنکارا هستید 15 روز قبل از مصاحبه اما اگر ابوظبی هستید با خودتان می برید
نقل قول:از دوستان با تجربه سوال داشتم که کارت انستیتو پاستور چند ماه اعتبار داره؟
کارت که اعتباری خاصی ندارهBig Grin تاریخ واکسن هایی که در آن درج میشه اعتبار داره که فقط در خود کارت واکسن تب زرد را 10 سال و مننژیت را 2 سال نوشته. اما باید تارخ سایر واکسن ها را برایتان بروز بزنند که الکی به بهانه ی تاریخ واکسن اضافه ای در آنکارا یا ابوظبی نخورید (که اگر پاستور تجریش برید پیش خانم دکتر طاهر نژاد خودشان همین کار را می کنند)

تشکر کنندگان: ali.narooei ، behzadb57 ، SH1A2R3 ، rastkerdar ، burzum.1984

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان