کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس ویزای J1
سلام دوستان
لطفاً اگه کسی اطلاعاتی داره کمک کنه ممنون میشم. من واسه انجام یه پروژه علمی از دانشگاه یوتا دعوت شدم و فاند هم گرفتم. ویزای J1 من در تاریخ 19 اسفند 89 در کنسولگری دوبی تایید شد. تا الان که حدود 2 ماه گذشته هنوز کلیر نشده. البته یه بار کنسولگری از من پاسپورت خواست که فکر کردم کلیرنسم اومده ولی پاسم رو برگردوندن بدون ویزا. از طرفی اگه تا 1 جولای (حدود 2 ماه دیگه) نتونم امریکا باشم دیگه فاند به من تعلق نمیگیره. نمیدونم تو این شرایط باید دقیقاً چی کار کنم. میخوام بدونم کسی دقیقاً میدونه که چرا ازم پاسپورت خواستن و دوباره پس دادن؟ و اینکه چقدر ممکنه طول بکشه تا ویزام کلیر شه؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: Sahar-Germany ، msar
سلام دوست عزیز، شاید با تماس با سفارت و بیان شرایطتان بتوانید از مراحل کار اطلاعاتی‌ بگیرید. امیدوارم دوستانی که این مراحل را پشت سر گذشته اند راهنمایی کنند. لطفا شما هم اگر اطلاعات بیشتری دریافت کردید اینجا بگوئید شاید بعدا به درد ما هم خورد. امیدوارم موفق باشید و به زودی جواب بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام
مرسی بابت جوابتون. حقیقتش یه ایمیل به سفارت دادم گفتن که دست ما نیست کلیرنس. به هر حال ممنونم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sahar-Germany ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان