کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سیاتل، ایالت واشنگتن
(2016-09-05 ساعت 08:07)sina35 نوشته:  اجاره کوتاه مدت و یا میان مدت آپارتمان ۲ خوابه در ایالت واشنگتن

یک واحد آپارتمان  دو خوابه مبله با کلیهٔ امکانات از اواخر اکتبر به مدت یک، دو و یا سه ماه جهت اجاره موجود است. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم.

با سپاس - موفق باشید

سلام سینا جان من ی استودیو یا س اتاق برای دونفر میخام بعبارتی چون 6 ماه نمیتونم کارکنم زیاد برای خونه نمیتونم مانور بدم . راستی من پیام خصوصی نمیتونم بدم. شمارت رو واسم خصوصی بفرست تا باهات در ارتباط باشم ببینم میتونید کاری برام بکنید. من منتظرتون هستم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sina35
سلام خدمت دوستان گرامی

با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز و با تجربه ، لطف کنید اگر در رابطه با کیفیت و سطح زندگی در شهرهای اطراف سیاتل مثل Bellevue , Kirkland , Redmond ,  و بخصوص Sammamish   و ........ دیدگاه و نظری دارید ، بفرمایید .
با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من 5 ماهه اومدم سیاتل رشته تحصیلم دبیری  زبان انکلیسی سابقه کار در کودکستان هم دارم
(2016-02-04 ساعت 05:21)قصه گو نوشته:  خدا رو شكر ، ظاهرا همه ي خانم ها كار مناسب پيدا كرده اند
پاسخ
تشکر کنندگان:
اجاره کوتاه مدت و یا میان مدت آپارتمان ۲ خوابه در ایالت واشنگتن

یک واحد آپارتمان دو خوابه مبله با کلیهٔ امکانات به مدت یک، دو و یا سه ماه جهت اجاره موجود است. در صورت تمایل از طریق پیام خصوصی پاسخگوی عزیزان هستیم.

با سپاس - موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-10-22 ساعت 14:01)Reza Smart نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامی

با تشکر از راهنمایی های دوستان عزیز و با تجربه ، لطف کنید اگر در رابطه با کیفیت و سطح زندگی در شهرهای اطراف سیاتل مثل Bellevue , Kirkland , Redmond ,  و بخصوص Sammamish   و ........ دیدگاه و نظری دارید ، بفرمایید .
با سپاس

به طور كلي همه اين شهرها تميز، قشنگ، خلوت تَر هستن نسبت به سياتل. تو سياتل خونه ها به هم نزديك تَر هستند. اينجا ترافيك به نسبت اون چيزي كه ما تو شهرهاي بزرگ ايران داريم واقعا نيست ولي عصرها اتوبان I90 كه من ميبينم شلوغه و قاعدتا بقيه مسيرهاي اصلي و بين جاده اي شلوغ هستند.
كلا اطلاعاتي كه دوستان از سال ٢٠١٣ اينجا گذاشتن با چيزي كه ما تو سه ماه ميبينيم تفاوتي نداره جز اينكه اجاره خونه گرون تَر شده.
كركلند و بلويو دسترسي بهتري به سياتل دارند، ردموند محله هايي داره كه دوستاني كه الان اونجا زندگي ميكنن ميگن دسترسي به اتوبوس براشون راحت نيست در صورتيكه اين مشكل تو بلويو و كركلند واقعا كمه. نهايتا با ده دقيقه پياده روي به ايستگاه اتوبوس ميرسيد. من فكر ميكنم ساماميش مثل ردموند باشه.
اين طبيعية چون اگه سرچ كنيد متوجه ميشيد كه شركت ها اغلب تو بلويو و كركلند هستند، حتي مايكروسافت هم ردمونده در واقع بين بلويو و ردموند قرار داره
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، taherifar ، nora ، Reza Smart ، Fardad205 ، dv2017 ، tabassom ، ali.b
سلام خدمت تمام دوستانی که تو سیاتل و شهرهای اطراف زندگی می کنند . میدونم که الان همه شما گرفتار هستین و خواهشمند هستم اگر امانش هست یک سری اطلاعات تکمیلی در خصوص زندگی در این شهرها قرار بدین تا دوستانی که قصد مهاجرت و ساکن شدن در این ایالت و شهرهادارن بیشتر آشنا شوند .
اطلاعاتی از قبیل :
۱- زمان ورود در فرودگاه در بدو ورود آیا بهتره ماشین اجاره بشه یا با تاکسی به محل اقامت رفت؟
۲- در زمان ورود آیا امکانش هست در فرودگاه سیم کارت تهیه کنیم تا اینترنت فعال کرد؟
۳- در روزهای اول خوبه به متل بریم یا یک از airbnb خانه اجاره کنیم اصلا این خونه امن هست
۴-چند روز طول میکشه سوشال نامبر بیاد آیا باید منتظر باشیم در آدرس موقت که دادیم یا برای پیگیری باید بعد از یک هفته از ورود ،برای گرفتنش پیگیری کنیم؟
۵-در مورد حساب بانکی چه بانکی بهتره و اگر ما کارت بانکی مستر و ویزا متصل به حساب در کشورهای از قبیل آذربایجان یا قبرس داشته باشیم امکان استفاده از کارت هست و مشکلاتی برای انتقال پول از اون حساب به حساب جدید در آمریکا مشکلی به وجود نمیاد؟
۶-در سال اول لازم هست خانه کوچیک بگیریم،أیا یک خانواده چهار نفری میتوانن یک خانه یک اتاق خوابه بگیرن و مشکلی به وجود نمیاد؟
۷- آیا تا گرفتن گواهینامه رانندگی امکانش هست با گواهینامه ایران که بین الملی شده تا تهیه گواهینامه ایالتی استفاده کرد؟
البته سوالات زیادی دارم ... که اگر مزاحمت نباشه برای دوستان که اونجا زندگی میکنن بپرسم .ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Reza Smart ، humsun ، behrooz.el
(2016-02-16 ساعت 10:36)free pigeon نوشته:  
(2016-02-12 ساعت 19:50)barfi1 نوشته:  سلام دوستان عزیز ما بلاخره به سختی یک سوئیت در یک هتل برای 10 روز اجاره کردیم امیدوارم تو این 10 روز بتونیم یک مورد مناسب برای یکسال پیدا کنیم.
ما 8 مارچ میرسیم کسی را انجا نداریم مطمئنا پیدا کردن خانه و باز کردن حساب و گرفتن سوشیال نامبر وقت زیادی را خواهد گرفت ولی جشن گرفتن سال نو در کنار هموطنان مهربان دلچسب تر است ایا در سیاتل جامعه ایرانی برای نوروز جشنهای عمومی دارد؟
قبلا از لطفتون ممنونم.

بهتون تبریک میگم.برای باز کردن حساب بهتون توصیه میکنم wells fargo باز کنید. Bank of America به ایرانی بودن من که حداقل گیر داد با اینکه همسرم سیتیزن بود.chaseهم گرین کارد میخواست.اما well fargo همون روز و بدون هیچ دردسری حساب باز کردم و شرایطشم بنظرم بهتر از بقیه بود. سوشیال هم برای من ده روزه به ادرسم پست شد.برای سیزده بدر میتونید پارک نزدیک دریاچه sammamish برید.اکتر ایرانیها اونجا خواهند بود. اگر سوالی داشتین اگر بدونم حتما جواب میدم.موفق باشین

سلام من در تنسی هستم و دوست دارم به سیاتل نقل مکان کنم اگر مشکلی نیست شماره تونو برام بفرستید تماس بگیرم چنتا سوال داشتم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza Smart
(2016-06-04 ساعت 03:37)reza.aa نوشته:  من برگشتم
دلیل این غیبت طولانی مشکلتت مهرارسرا بود چون زبان انگلیسی رو ساپورت نمیکرد و اکانتمن رویانگلیسیتنظیم شده بود

سلام رضا جان شما کدوم شهر سیاتل هستین
پاسخ
تشکر کنندگان: Fardad205 ، pishtaz611 ، Reza Smart
(2016-11-07 ساعت 20:10)Fardad205 نوشته:  سلام خدمت تمام دوستانی که تو سیاتل و شهرهای اطراف زندگی می کنند . میدونم که الان همه شما گرفتار هستین و خواهشمند هستم اگر امانش هست یک سری اطلاعات تکمیلی در خصوص زندگی در این شهرها قرار بدین تا دوستانی که قصد مهاجرت و ساکن شدن در این ایالت و شهرهادارن بیشتر آشنا شوند .
اطلاعاتی از قبیل :
۱- زمان ورود در فرودگاه در بدو ورود آیا بهتره ماشین اجاره بشه یا با تاکسی به محل اقامت رفت؟
۲- در زمان ورود آیا امکانش هست در فرودگاه سیم کارت تهیه کنیم تا اینترنت فعال کرد؟
۳- در روزهای اول خوبه به متل بریم یا یک از airbnb خانه اجاره کنیم اصلا این خونه امن هست
۴-چند روز طول میکشه سوشال نامبر بیاد آیا باید منتظر باشیم در آدرس موقت که دادیم  یا برای پیگیری باید بعد از یک هفته از ورود ،برای گرفتنش پیگیری کنیم؟
۵-در مورد حساب بانکی چه بانکی بهتره و اگر ما کارت بانکی مستر و ویزا متصل به حساب در کشورهای از قبیل آذربایجان یا قبرس داشته باشیم امکان استفاده از کارت هست و مشکلاتی برای انتقال پول از اون حساب به حساب جدید در آمریکا مشکلی به وجود نمیاد؟
۶-در سال اول لازم هست خانه کوچیک بگیریم،أیا یک خانواده چهار نفری میتوانن یک خانه یک اتاق خوابه بگیرن و مشکلی به وجود نمیاد؟
۷- آیا تا گرفتن گواهینامه رانندگی امکانش هست با گواهینامه ایران که بین الملی شده تا تهیه گواهینامه ایالتی استفاده کرد؟
البته سوالات زیادی دارم ... که اگر مزاحمت نباشه برای دوستان که اونجا زندگی میکنن بپرسم .ممنون
سلام به همه دوستاني كه در حال تصميمگيري هستيد يا عازم سياتل و ساير شهرهاي واشنگتون،
من اطلاعات و تجربه ٤ ماه خودم و همسرم رو در اختيارتون ميذارم و نقل قول از دوستان قديمي كه الان اينجا خيلي سر نميزنن،
Airbnb براي أقامت مناسبه واقعا، فقط محل مورد نظرتون رو بررسي كنيد از لحاظ دسترسي به ايستگاه اتوبوس و غيره، ما از فرودگاه يك تاكسي بزرگ گرفتيم تا ٤تا چمدون بزرگ و دو تا كوچيك جا بشه توش و تا محلي كه ميخواستيم بريم ٨٠ دلار شد، واقعا منطقي نيست شما از راه رسيدين تو فرودگاه ماشين اجاره كنيد، قوانين رانندگي، مسائل بيمه، خستگي و بيخوابي، نشناختن مسير و محل و غيره به نظرم كرايه ماشين درست نيست. ما از SeaTac تا كركلند ٨٠ تا شد و چون صد دلاري داشتيم راننده فكر كرد بقيه اش انعامه و تشكر كرد ما هم كه خسته بوديم و ذوق آمريكا داشتيم چيزي نگفتيم.
وقتي اتاق رو ميخواهيد اجاره كنيد به شرايط دقت كنيد، حموم و دستشويي مشتركه يا خصوصي، امكان استفاده از آشپزخونه رو داريد يا نه، ورودي شما با صاحبخانه يكي هست و ... هر كدوم براتون آزار دهنده است واقعا در نظر بگيريد،
آقا Reza.aa به من گفتند كه حداقل براي دو ماه اجاره كنيم اتاق رو به نظرم واقعا درسته حرفشون ما براي ٢٠ شب گرفتيم و متاسفانه حول شديم و هفته اول خونه اجاره كرديم كه كار عاقلانه اي نبود، بياييد و اينجا رو خوب ببينيد و بگردين دنبال خونه low income تا اجاره كمتري بديد من اصلا اين رو نميدونستم. اين خونه ها از استوديو تا سه خوابه هستند و اجاره شون خيلي مناسبه.
مراجعه به اداره سوشيال اينجا معني نداره شما تو فرودگاه آدرس رو دادين و تا ٢١ روز بعد به دستتون ميرسه اگه نرسيد ميريد أداره سوشيال سكوريتي
و تازه اونا تشكيل فايل ميدن، يعني قبلا به هيچ عنوان اين كارو نكردن (تو بلويو) . براي ما كارتمون دو هفته اي رسيد با وجود تغيير آدرس مجدد مشكلي نداشتيم.
در مورد حساب بانكي هم تنها بانكي كه بدون شماره سوشيال حساب باز ميكنه و بر أساس مشخصات شغل تو ايران شما كرديت كارت سكيور ميده ولزفارگو. در مورد انتقال پول از يك كشور ديگه چيزي نميدونم اين رو فقط خود بانك مبدأ و مقصد ميتونن بگن به شما و اصلا رو حرف اين و اون حساب نكنيد.
تمام توصيه ام به شما اينه كه رزومه تون رو آماده كنيد طوري كه تا اومدين بتونيد اپلاي كنيد و بسيار تاكيد ميكنم كه زبان بخونيد، رزومه رو از سايتهاي indeed و از روي خود job description بسازيد سعي كنيد توانايي هاتون رو بشناسيد، اينجا شغل فروشندگي تو فروشگاه هست براي شروع و اگه زبانتون ضعيف تَر باشه براي أنبار داري فروشگاه ها برميدارن ولي اگه در زمينه تخصصتون دنبال كار هستيد بايد خيلي وارد باشيد، اعتماد به نفس داشته باشيد، اراده شروع از اول داشته باشيد و شانس هم بياريد.
در مورد گواهينامه، شما ميتونيد تا يك ماه از بين المللي استفاده كنيد ولي بعد از اين مدت جريمه ميشيد چون ساكن هستيد و اگه توريست بودين تا شش ماه، اين رو هم شديدا توصيه ميكنم همون روزاي اول بريد اداره DMV و آيين نامه رو مجاني بگيريد ازشون و بخونيد، وقتي سوشيال كارت اومد تو سايتش ثبت نام ميكنيد و با اون شماره به يكي از محل هاي امتحان مراجعه كنيد كه آدرسشون رو خود DMV ميده بهتون يا يه مراكزي براي پليس ٩١١ هستن كه سرچ كنيد 911 driving school
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، sheghi ، Fardad205 ، nora ، pishtaz611 ، tabassom
(2016-11-16 ساعت 00:59)humsun نوشته:  [quote='Fardad205' pid='731190' dateline='1478533205']
سلام خدمت تمام دوستانی که تو سیاتل و شهرهای اطراف زندگی می کنند . میدونم که الان همه شما گرفتار هستین و خواهشمند هستم اگر امانش هست یک سری اطلاعات تکمیلی در خصوص زندگی در این شهرها قرار بدین تا دوستانی که قصد مهاجرت و ساکن شدن در این ایالت و شهرهادارن بیشتر آشنا شوند .
اطلاعاتی از قبیل :
۴-چند روز طول میکشه سوشال نامبر بیاد آیا باید منتظر باشیم در آدرس موقت که دادیم  یا برای پیگیری باید بعد از یک هفته از ورود ،برای گرفتنش پیگیری کنیم؟
سلام به همه دوستاني كه در حال تصميمگيري هستيد يا عازم سياتل و ساير شهرهاي واشنگتون،
من اطلاعات و تجربه ٤ ماه خودم و همسرم رو در اختيارتون ميذارم و نقل قول از دوستان قديمي كه الان اينجا خيلي سر نميزنن،
Airbnb براي أقامت مناسبه واقعا، فقط محل مورد نظرتون رو بررسي كنيد از لحاظ دسترسي به ايستگاه اتوبوس و غيره، ما از فرودگاه يك تاكسي بزرگ گرفتيم تا ٤تا چمدون بزرگ و دو تا كوچيك جا بشه توش و تا محلي كه ميخواستيم بريم ٨٠ دلار شد، واقعا منطقي نيست شما از راه رسيدين تو فرودگاه ماشين اجاره كنيد، قوانين رانندگي، مسائل بيمه، خستگي و بيخوابي، نشناختن مسير و محل و غيره به نظرم كرايه ماشين درست نيست. ما از  SeaTac تا كركلند ٨٠ تا شد و چون صد دلاري داشتيم راننده فكر كرد بقيه اش انعامه و تشكر كرد ما هم كه خسته بوديم و ذوق آمريكا داشتيم چيزي نگفتيم.
وقتي اتاق رو ميخواهيد اجاره كنيد به شرايط دقت كنيد، حموم و دستشويي مشتركه يا خصوصي، امكان استفاده از آشپزخونه رو داريد يا نه، ورودي شما با صاحبخانه يكي هست و ... هر كدوم براتون آزار دهنده است واقعا در نظر بگيريد،
آقا Reza.aa به من گفتند كه حداقل براي دو ماه اجاره كنيم اتاق رو به نظرم واقعا درسته حرفشون ما براي ٢٠ شب گرفتيم و متاسفانه حول شديم و هفته اول خونه اجاره كرديم كه كار عاقلانه اي نبود، بياييد و اينجا رو خوب ببينيد و بگردين دنبال خونه low income تا اجاره كمتري بديد من اصلا اين رو نميدونستم. اين خونه ها از استوديو تا سه خوابه هستند و اجاره شون خيلي مناسبه.
مراجعه به اداره سوشيال اينجا معني نداره شما تو فرودگاه آدرس رو دادين و تا ٢١ روز بعد به دستتون ميرسه اگه نرسيد ميريد أداره سوشيال سكوريتي
و تازه اونا تشكيل فايل ميدن، يعني قبلا به هيچ عنوان اين كارو نكردن (تو بلويو) . براي ما كارتمون دو هفته اي رسيد با وجود تغيير آدرس مجدد مشكلي نداشتيم.
در مورد حساب بانكي هم تنها بانكي كه بدون شماره سوشيال حساب باز ميكنه و بر أساس مشخصات شغل تو ايران شما كرديت كارت سكيور ميده ولزفارگو.  در مورد انتقال پول از يك كشور ديگه چيزي نميدونم اين رو فقط خود بانك مبدأ و مقصد ميتونن بگن به شما و اصلا رو حرف اين و اون حساب نكنيد.
تمام توصيه ام به شما اينه كه رزومه تون رو آماده كنيد طوري كه تا اومدين بتونيد اپلاي كنيد و بسيار تاكيد ميكنم كه زبان بخونيد، رزومه رو از سايتهاي indeed  و از روي خود job description  بسازيد سعي كنيد توانايي هاتون رو بشناسيد، اينجا شغل فروشندگي تو فروشگاه هست براي شروع و اگه زبانتون ضعيف تَر باشه براي أنبار داري فروشگاه ها برميدارن ولي اگه در زمينه تخصصتون دنبال كار هستيد بايد خيلي وارد باشيد، اعتماد به نفس داشته باشيد، اراده شروع از اول داشته باشيد و شانس هم بياريد.
در مورد گواهينامه، شما ميتونيد تا يك ماه از بين المللي استفاده كنيد ولي بعد از اين مدت جريمه ميشيد چون ساكن هستيد و اگه توريست بودين تا شش ماه، اين رو هم شديدا توصيه ميكنم همون روزاي اول بريد اداره DMV و آيين نامه رو مجاني بگيريد ازشون و بخونيد، وقتي سوشيال كارت اومد تو سايتش ثبت نام ميكنيد و با اون شماره به يكي از محل هاي امتحان مراجعه كنيد

من میتونم شمارتونو داشته باشم چنتا سوال داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: ali.b ، Reza Smart ، sheghi
(2014-12-24 ساعت 00:05)korosh_hoseyni نوشته:  بچه هایی که بلیویو هستند برای آشنایی پیام خصوصی بدید
کوروش از بلیویو

سلام اقا کوروش من درتنسی هستم و دوست دارم به سیاتل بیام اگر میتونین تلفن وایم بفرستین چنتا سوال داشتم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از شما که جواب دادین با همه گرفتاری شما .
میشه کمی در مورد low income توضیح بدین .
پاسخ
تشکر کنندگان:
براي آپارتمان هاي low income اول اينكه سرچ كنيد و محلشون رو پيدا كنيد، سايت هم داره اون آپارتمان ها ولي بايد حضوري بريد و خودشون ميگن كه اپلاي كنيد و منتظر بمونيد تا واحد خالي بشه، هر چي خالي بشه بايد بگيريد مثل اينكه، حقيقتا من زياد نميدونم و فقط از چند نَفَر شنيدم ولي ميدونم كه منطقه over lake ردموند هست يعني دقيقا مرز بلويو و ردموند
سفرنامه آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Fardad205 ، Reza Smart ، tabassom
(2016-11-17 ساعت 11:15)humsun نوشته:  براي آپارتمان هاي low income اول اينكه سرچ كنيد و محلشون رو پيدا كنيد، سايت هم داره اون آپارتمان ها ولي بايد حضوري بريد و خودشون ميگن كه اپلاي كنيد و منتظر بمونيد تا واحد خالي بشه، هر چي خالي بشه بايد بگيريد مثل اينكه، حقيقتا من زياد نميدونم و فقط از چند نَفَر شنيدم ولي ميدونم كه منطقه over lake ردموند هست يعني دقيقا مرز بلويو و ردموند

سلام مجدد .من تو این شرکت که خونه های low income عضو شدم ولی در واقع فقط آدرس خونه ها را میداد زیاد راجب شرایطش صحبت نمیکرد . فکر میکنم باید ثابت بشه که در آمد کافی نداشته باشی. باتوجه به بدو ورود فکر نکنم بشه ساکن شد . ولی من متل ها را جستجو کردم دیدم قیمتش از خانه های airbnb ارزون تره برای خانواده چهار نفره شبی ۷۰ دلار و با توجه به نظر شما فکر کنم در فرودگاه ماشین اجاره کنیم بهتر باشه ماشین فورد روزی ۲۵ دلار.حالا سوال من از شما اینه که امکانش هست بگین شما تو کدوم منطقه ساکن شدین و راضی هستین . و یک خانواده با دو فرزند یک خانه ۱ اتاق خوابه برای سال اول میشه اجاره کنن ، یا اجاره نمیدن . بعد اینه شما چه وسایلی از ایران با خودتون آوردین . آیا باری از ایران فریت کردین یا نه . ممنون اگر جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: Reza Smart
(2016-11-17 ساعت 19:08)Fardad205 نوشته:  [quote='humsun' pid='732361' dateline='1479365125']

سلام مجدد .من تو این شرکت که خونه های low income عضو شدم ولی در واقع فقط آدرس خونه ها را میداد زیاد راجب شرایطش صحبت نمیکرد . فکر میکنم باید ثابت بشه که در آمد کافی نداشته باشی. باتوجه به بدو ورود فکر نکنم بشه ساکن شد . ولی من متل ها را جستجو کردم دیدم قیمتش از خانه های airbnb ارزون تره برای خانواده چهار نفره شبی ۷۰ دلار و با توجه به نظر شما فکر کنم در فرودگاه ماشین اجاره کنیم بهتر باشه ماشین فورد روزی ۲۵ دلار.حالا سوال من از شما اینه که امکانش هست بگین شما تو کدوم منطقه ساکن شدین و راضی هستین . و یک خانواده با دو فرزند یک خانه ۱ اتاق خوابه برای سال اول میشه  اجاره کنن ، یا اجاره نمیدن . بعد اینه شما چه وسایلی از ایران با خودتون آوردین . آیا باری از ایران فریت کردین یا نه . ممنون اگر جواب بدین براي اجاره جه منطقه اي رو انتخاب كرديد

دوست عزيز شرايط شما با خانواده با افراد مجرد بسيار متفاوت مي باشد. راحت ترين پرواز با امارات حداقل شانزده ساعت رفت به فروگاه و طول زمان پرواز است . وساعتها بيخوابي و استرس قبل از پرواز .من در فرودگاه قسمتي كه ماشين اجاره بدهد نديدم تازه شما به رانندگي در امريكا اشنا نيستيد كه متفاوت با ايران است نمونه ان لاين گود وي يا لاين وسط كه منطقه زرده . در ضمن غير ان ساعت اجاره مبلغ زيادي بابت بيمه بايد بدهيد.من پيشنهاد ميدهم حتما دور كرايه خط باشيد.
براي اجاره انتخاب شما و اينكه در چه منطقه و زيپ كدي اپارتمان اجاره ميكنيد مهم است چون بعضي مناطق يك خوابه از سه خوابه هم گرانتر مي باشد . من فكر ميكنم شما بايد دو خوابه اجاره كنيد و با جستجو مي توانيد دو خوابه ارزان پيا كنيد اپارتمان هايي كه استخر و جيم نداشته باشند ارزانتر ميباشد.
فريت ميشود انجام داد ولي هزينه ان بسيار بالاست من خودم اين كار رو انجام دادم ولي شما هشت چمدان و چهار حمدان كوچكتر داريد حتي فرش هم مي توانيد حمل كنيد وسايل بسيار ضروري از اهمييت برخوردار است مثل پتو سبك بسيار گرم ملحفه ، حوله نياريد ارزان هست، هر خانواده اي ضروريات را خودش بهتر از هر كسي تشخيص ميدهد.
پاسخ
تشکر کنندگان: humsun ، dv2017 ، pishtaz611 ، mrlzdh ، sheghi ، Fardad205 ، Reza Smart

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان