کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ds160
(2015-11-02 ساعت 10:46)shahab2000 نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 18:05)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان عزيز
من فرم ds160 رو پر كردم و براي انتخاب محل ارسال مدارك به مشكل بر خوردم. تو سايت مي زنم آنكارا، بعد از من محله مورد نظر رو مي خواد.
دوستاني كه تجربه اين كار رو دارن، معمولا كجا رو انتخاب بايد كرد؟
محله هاي آنكار را رو كه ما نمي شناسيم تا بدونيم كدوم رو انتخاب كنيم.
ممنون

دوستان كسي جواب سوال من رو نمي دونه؟
به نظر مي رسه كسي كه تا مرحله مصاحبه رفته يا حتي پول رو پرداخت كرده، اين مرحله رو پشت سر گذاشته باشه.
ممنون ميشم اگه كسي اطلاعاتي داره، در اختيار من بذاره.
http://www.mohajersara.com/showthread.php?tid=6668

سوالتون تو این پیج مطرح کنین. مربوط به تعیین وقت از ترکیه
K1 ارسال مدارک جون 2014
اپروو جولای 2014
مصاحبه ابوظبی 16 نوامبر 2014
دریافت ویزا 19 نوامبر 2014,
ارسال مدارک گرین کارت مارچ 2015
دریافت گرین کارت اکتبر 2015 Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: shahab2000
سلام دوستان
من از اساتید یک راهنمایی میخواستم. چطور میشه اعضای خانواده رو به کیس خودم اضافه کنم. در حقیقت من زمانیکه داشتم فرم رو پر میکردم نام همسر و فرزند خودم رو نوشتم اما بعد از اینکه فرم رو برای خودم تکمیل کردم گزینه ایجاد درخواست خانوادگی رو نزدم و ظاهرا هم نباید برای تک تک اعضا درخواست جداگانه زد. آیا الان اونها رو چون تو فرم خودم نوشته بودم کافی هست ؟ آیا باید فرم جداگانه درست کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان
امکانش هست که من وقت سفارت رو بگیرم ولی فرم دی اس 160 رو قبل از وقت سفارت کانفرم کنم؟ در واقع میخوام خیالم از بابت وقت راحت باشه و به موقع فرم رو پر کنم. اگر میشه چطوری باید این کار رو بکنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 23:16)Mraliyari نوشته:  سلام عزیزان
امکانش هست که من وقت سفارت رو بگیرم ولی فرم دی اس 160 رو قبل از وقت سفارت کانفرم کنم؟ در واقع میخوام خیالم از بابت وقت راحت باشه و به موقع فرم رو پر کنم. اگر میشه چطوری باید این کار رو بکنم؟

بدون کد مخصوص که با فرم d160 میگیرید امکان گرفتن وفت نیست .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-27 ساعت 10:28)masoud1362 نوشته:  سلام دوستان
من از اساتید یک راهنمایی میخواستم. چطور میشه اعضای خانواده رو به کیس خودم اضافه کنم. در حقیقت من زمانیکه داشتم فرم رو پر میکردم نام همسر و فرزند خودم رو نوشتم اما بعد از اینکه فرم رو برای خودم تکمیل کردم گزینه ایجاد درخواست خانوادگی رو نزدم و ظاهرا هم نباید برای تک تک اعضا درخواست جداگانه زد. آیا الان اونها رو چون تو فرم خودم نوشته بودم کافی هست ؟ آیا باید فرم جداگانه درست کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
ممنون

اگر هنوز وفت نگرفتید میتونید یک فرم جدید پرکنید و در انتها افراد خوانوده را اضافه کنید ، اگر وفت گرفتید هم میشه این کار را کرد ولی وقت رو باید کنسل کنید و با کد فرم جدید وقت بگیرید، مبلغ پرداختی همون یک بار حساب میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من میخواهم برای خودم و همسرم و دختر شش ساله ام درخواست ویزای توریستی امریکا بکنم چند تا سوال دارم لطفا کمک کنید
1. ایا فرم d 160 رو یکبار باید پر کنیم یا سه تا (برای هر کدوم یه دونه)
2. حساب کاربری چی هست و چگونه باید ایجاد کرد
3. برای ایرانیها انکارا بهتره یا ایروان؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-20 ساعت 15:06)محمد جعفر نوشته:  سلام دوستان
من میخواهم برای خودم و همسرم و دختر شش ساله ام درخواست ویزای توریستی آمریکا بکنم چند تا سوال دارم لطفا کمک کنید
1. ایا فرم d 160 رو یکبار باید پر کنیم یا سه تا (برای هر کدوم یه دونه)
2. حساب کاربری چی هست و چگونه باید ایجاد کرد
3. برای ایرانیها انکارا بهتره یا ایروان؟

به قسمت راهنمای ویزای توریستی مراجعه کنید جواب سوالهاتون هست ،
در فرم اول (خودتون) در قسمت همسفرها افراد خانواده رو اضافه میکنید و در انتهای عملیات فرم خودتون گزینه افزودن فرم خانواده را میزنید و
حالا فرم همسرتون رو پر میکنید به همین ترتیب بعدش فرم دخترتون. میشه ۳ تا فرم کلا که ۲ تا اصطلاحا در زیر فرم شما هستند
بعد به https://usvisa-info.com میرید ، حساب کاربری باز میکنید (با انتخاب سفارت مورد نظر) و وفت میگیری(بعد از پرداخت پول نفری ۱۶۰$).
هیچ فرقی نداره کدوم سفارت برید همه مثل هم هستند ، معمولا دبی زود تر وقت میده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
تو فسمت اول فرم ( قسمت Personal Information ) اونجا كه نوشته National Identification Number خواسته ما چي رو وارد كنيم- يعني من شماره ملي رو بزنم يا شماره شناسنامه يا شماره پاسپورت ----
پيشاپيش از راهنمائي دوستان تشكر ميشود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-23 ساعت 08:11)peyman.n نوشته:  سلام دوستان
تو فسمت اول فرم ( قسمت Personal Information ) اونجا كه نوشته National Identification Number خواسته ما چي رو وارد كنيم- يعني من شماره ملي  رو بزنم يا شماره شناسنامه يا شماره پاسپورت ----
پيشاپيش از راهنمائي دوستان تشكر ميشود.

شماره ملی را تایپ کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman.n
با سلام. من در امریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر)/ دیدن قبولی: 2012-05-01 / ارسال فرم‌ها: 2012-17-06 با TNT / سفارت: آنکارا / مصاحبه : اواخر ژانویه / كلير در May 8 / ایشیو: 22 MAY / دریافت ویزاها : 23 MAY
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.من می خوام پدرومادرم رو به امریکا دعوت کنم از طریق ارمنستان.فقط باید یک اکانت به نام مادرم بسازم و اسم پدرم را به عنوان همراه وارد کنم یا ۲تا اکانت به اسم هرکدوم بسازم؟
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-11 ساعت 03:50)alirlndl نوشته:  با سلام. من در آمریکا مقیم دایم هستم. فرم ۱۶۰ را برای بدر و مادرم جداگانه بر کردم و با کد مربوطه در وب سایت امارات برای وقت مصاحبه در دبی برایشان فایل ایجاد کردم. تا امروز حدودا یک هفته شده ولی بیغامی راجع به وقت ملاقات نیومده. اگر کسی تجربه داره لطفا میشه بگین حدودا چند وقت طول میکشه که وقت بدن. سوال دیگم اینه که معمولا فقط یک روز رو برای انتخاب میدن یا از بین چند روز حق انتخاب خواهیم داشت. ممنون میشم کمکم کنید.

دوست عزیزمن هم دراین رابطه سوال داشتم.پیام خصوصی دادم
شماره کیس:2013AS27##
کنسولگری:ابوظبی
1 نفر
کارنت شدن کیس:نوامبر ،مصاحبه:W4 ژانویه/ ویزای یکضرب
مقصد: هیوستون

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من فرم رو پر كردم اما وقتي مي رسه به قسمت آپلود عكس بعد از ارسال فايل عكس مى زنه كه عكس اوكى هست اما بعد كه next رو مى زنم پيغام ميده كه اشكال در ارسال عكس ايجاد شده و بعدا دوباره اقدام كنيد... چندين بار اين پيغام رو ميده پست سر هم... چى كار بايد بكنم؟؟ كسي به اين مشكل برخورده؟
‎شماره كيس:2017as000002xx‎
تاریخ رویت قبولی ‎: 9 may‎
‎تعداد افراد : 1‎
کنسولگری : آنکارا
تاریخ ارسال فرم: 20 may‎
کارنت شدن کیس: 9 Aug‎
تاریخ دریافت نامه دوم: 20 sep‎
تاریخ مصاحبه nov 3‎
نتیجه : یک ضرب
مقصد: کالیفرنیا
تاریخ اولین ورود:‎
تاریخ دریافت سوشال سکیوریتی :
تاریخ دریافت گرین کارت ‎:
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک نمونه نامه اشتغال به کار براب ویزای توریستی می خوام و یک نمونه نامه که دعوت کنم خانوادت لطفا ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
ممنون میشم که اگر جواب سوال من را می دونید بفرمایید:
1- آیا پس از تعیین وقت امکان اصلاح فرم DS160 وجود دارد؟ و اینکه اگر با فرم یک سفارت به سفارت دیگه ای بریم، مشکلی پیش میاد. یعنی دروقت حضور در سفارت برای مصاحبه فرم جدید را همراه خودمون ببریم
2- آیا میشه همزمان برای چند سفارت فرم پرد کرد؟ و موقع وقت گرفتن فرم هر سفارت را فرستاد؟
**2014as19 /مصاحبه: اواخر نوامبر/ تعداد كيس: يك نفر/ سفارت: ابوظبي/ كلير بعد از ١٩١ روز ٢٩ مي
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان