کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
فرم ds160
سلام دوستان
من برای ویزای B2 اقدام کردم و برادرم برام فرم دی اس 160 رو پر کرده.
حالا :
1- آدرس رو آدرس خودش در آمریکا رو نوشته.
2- عکس زمیمه نشده
3- در هرکدام از فیلد های اسم و فامیل - اسم و فامیل هر دو نوشته شده: " اسم و فامیل "× " اسم و فامیل "
آیا این مسائل مشکل ساز میشه ؟
راهی برای اصلاحشون هست؟
اگه بخوام از اول پر بکنم همه ی وقت ها و بلیط و همه چی بهم میخوره.
متشکرم
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
از تو همون سایتی که فرم رو پر میکنید میشه تغییر هم بدیم تا قبل از 30 روز. درستش کردم
PD: 22AUG2008 - Category: F2B - ارسال مدارک 04MAY2015 - ارسال دوباره و کسری مدارک 06JUL2015 - مصاحبه:  14Sep2015 - ویزا : یکضرب

همسر: F2A -
PD: April 20 2016 - interview April 2018 - waiting for AP 
لطفا بجای پیام جدا برای تشکر،  از دکمه ی تشکر استفاده بفرمایید  متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454 ، msar ، hosseinslm
سلام و وقت بخیر خدمت کلیه اعضا محترم من در هنگام پر کردن فرم ds160 به صورت موقت البته در دو قسمت دوچار مشکل در پاسخ گویی شدم در صورت امکان من را راهنمایی فرمائید
1- قسمت U.S. Point of Contact Information( چون کسی را درامریکا ندارم)
2- قسمت Travel Information ( هنوز هتل و جایگاه من مشخص نیست)
3- و نمیدانم در زمان مراجعه به سفارت در دبی باید بلیط اصلی پرواز رفت وبرگشت و رزرو اصلی هتل همراه داشته باشم؟؟؟؟

عکس این دو قسمت را هم که چه سوالاتی از من شده ضمیمه نمودم
در صورت امکان من را راهنمایی دقیق فرمائید که چگونه این دو قسمت را پر کنم با تشکر

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
(2014-06-05 ساعت 03:04)azadie86 نوشته:  سلام و وقت بخیر خدمت کلیه اعضا محترم من در هنگام پر کردن فرم ds160 به صورت موقت البته در دو قسمت دوچار مشکل در پاسخ گویی شدم در صورت امکان من را راهنمایی فرمائید
1- قسمت U.S. Point of Contact Information( چون کسی را درآمریکا ندارم)
2- قسمت Travel Information ( هنوز هتل و جایگاه من مشخص نیست)
3- و نمیدانم در زمان مراجعه به سفارت در دبی باید بلیط اصلی پرواز رفت وبرگشت و رزرو اصلی هتل همراه داشته باشم؟؟؟؟

عکس این دو قسمت را هم که چه سوالاتی از من شده ضمیمه نمودم
در صورت امکان من را راهنمایی دقیق فرمائید که چگونه این دو قسمت را پر کنم با تشکر
1- از گزينه پايين استفاده کنيد که اسم محل سکونت يا فروشگاه يا مرکزی که قصد بازديد از اونجارو داری ميخواد در آنجا يه آدرس تقريبی بزن. جلوی همون سؤال سمت راست توضيح هم داده که با کمی دقت ميتونيد ببينيد که نوشته اگر گسی رو در امريکا ندارين ميتونيد اسم شرکت يا فروشگاه يا مراکزی که قصد ديدن از انجا داريد بنويسيد.
2- آدرس يک هتل رو که ورودتون به ان شهر هست رو از تو اينترنت پيدا کنيد و آنجا بزنيد.
3- معمولاً نگاه نميکنن ولی يهو ديدين بهتون بخاطر همينا گير دادن ، اصلی نميخاد رزرو 2 تاشونم ببری کافيه.
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: azadie86 ، msar
جناب کوروش خان یعنی به همین سادگی این دو قسمت رو پر کنم
چون شنیدم رو مسله سفر خیلی حساس هستن
و شما نظر تون این که به این صورت کی گفتین فرم پر کنم و ارسال کنم؟؟؟
با تشکر از پاسخ شما
پاسخ
من یک سوال خیلی مهم داشتم اگر امکانش هست دوستان پاسخ دهند
معمولا برای ویزا توریستی شما مدت اقامتتان در آن کشور مثل شینگن 15 تا 30 روزه است توریستی
به نظر شما چه مدت زمان قابل قبولی برای فرم ds160 بزم که برایم در سفارت مشکل ساز نشه
مثلا 15 تا 20 روز خوب با برنامه یا بیشتر 30 تا 45 روز؟؟؟؟؟
پاسخ
(2014-06-06 ساعت 00:23)azadie86 نوشته:  جناب کوروش خان یعنی به همین سادگی این دو قسمت رو پر کنم
چون شنیدم رو مسله سفر خیلی حساس هستن
و شما نظر تون این که به این صورت کی گفتین فرم پر کنم و ارسال کنم؟؟؟
با تشکر از پاسخ شما
دوست عزيز نظر من نيست اين موردی که گفتم،
خودتون اگر توجه کنيد روبروی همين گزينه تو صفحه سايت خودش توضيح داده که ميتونيد به اين صورت پر کنيد...

(2014-06-06 ساعت 01:19)azadie86 نوشته:  من یک سوال خیلی مهم داشتم اگر امکانش هست دوستان پاسخ دهند
معمولا برای ویزا توریستی شما مدت اقامتتان در آن کشور مثل شینگن 15 تا 30 روزه است توریستی
به نظر شما چه مدت زمان قابل قبولی برای فرم ds160 بزم که برایم در سفارت مشکل ساز نشه
مثلا 15 تا 20 روز خوب با برنامه یا بیشتر 30 تا 45 روز؟؟؟؟؟
20 تا 30 روز نرمال هست
Cool
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
من توي فرم 160 يه جا نام همراه را خواسته من نام فرزند 5سالمو فقط اونجا ذكر كردم آيا مي خواد براش يه فرم جديد پر كنم يا همون كافيه؟؟

باتشكر از دوستان
پاسخ
(2014-06-07 ساعت 18:18)mnmohsen نوشته:  با سلام خدمت دوستان
من توي فرم 160 يه جا نام همراه را خواسته من نام فرزند 5سالمو فقط اونجا ذكر كردم آيا مي خواد براش يه فرم جديد پر كنم يا همون كافيه؟؟

باتشكر از دوستان
هر نفر بايد يک فرم دس-160 جدا گانه داشته باشه و برای بچتون بايد يه فرم جديد پر کنيد و يک وقت جدا گانه بگيريد
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: mnmohsen ، msar
(2014-06-08 ساعت 02:46)Kurosh_Salehi نوشته:  

باتشكر از دوستان
هر نفر بايد يک فرم دس-160 جدا گانه داشته باشه و برای بچتون بايد يه فرم جديد پر کنيد و يک وقت جدا گانه بگيريد

lممنون اما براي بچه 5ساله چطور وقت جداگانه بايد گرفت؟ آيا بايد 160 دلار هم پرداخت كنم؟
با تشكر
پاسخ
(2014-06-14 ساعت 19:05)mnmohsen نوشته:  
(2014-06-08 ساعت 02:46)Kurosh_Salehi نوشته:  

باتشكر از دوستان

lممنون اما براي بچه 5ساله چطور وقت جداگانه بايد گرفت؟ آيا بايد 160 دلار هم پرداخت كنم؟
با تشكر
بله 160 دلار بايد پرداخت بشه.
و احتياج به وقت جدا گانه نيست تو همون سايت وقت قسمت اضافه کردن فرزند هستش ميتونيد از آنجا اضافه کنيد .
Cool
پاسخ
[/quote]

با تشكر
[/quote]
و احتياج به وقت جدا گانه نيست تو همون سايت وقت قسمت اضافه کردن فرزند هستش ميتونيد از آنجا اضافه کنيد .
[/quote]
ممنون از راهنماییتون اما اگه ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید من 9 تیر وقت سفارت دارم و برای بچم فقط فرم DS رو جدا پر کردم اون قسمت را که شما راهنمایی کردید را پیدا نکردم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرماببد./ با تشکر
پاسخ
(2014-06-19 ساعت 02:26)mnmohsen نوشته:  هر نفر بايد يک فرم دس-160 جدا گانه داشته باشه و برای بچتون بايد يه فرم جديد پر کنيد و يک وقت جدا گانه بگيريد

با تشكر
[/quote]
[/quote]
ممنون از راهنماییتون اما اگه ممکنه منو بیشتر راهنمایی کنید من 9 تیر وقت سفارت دارم و برای بچم فقط فرم DS رو جدا پر کردم اون قسمت را که شما راهنمایی کردید را پیدا نکردم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرماببد./ با تشکر
[/quote]
تو همون سايتی که وقت گرفتين يه قسمت داره به نام اضافه کردن اعضا.
اون گزينه رو بزنيد و گزينه فرزند رو انتخاب کنيد
Cool
پاسخ
سلام براي پدرم در قسمت position و special millitary براي سربازي چي بايد بنويسم؟
ايشون در سربازيشون فقط يه سرباز ساده بودن و راننده كاميون براي حمل مهمات جنگ بودن و كار ديگه اي نمي كردن ممنون ميشم اگر كسي مي دونه چي بايد بنويسم بهم كمك كنه ممنونم
پاسخ
با سلام خدمت دوستان
من میخوام فرم ds160 پر کنم واسه ویزای B2
متاهل هستم و یه بچه هم دارم ولی بچه ایران میمونه
میخواستم بدونم کدوم قسمت فرم باید تکمیل کنم که نشون بده بچه دارم و ایران میمونه؟
ممنون از راهنماییتون
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان