کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
من واقعا خوشحالم که شانس برنده شدن دوستان دیگه هنوز هست
امیدوارم از بین همین دوستان باز هم برنده داشته باشیم
خلاصه عزیزان اصلا نگران نباشین
تشکر کنندگان: frozen mind ، free_free ، REZA1390 ، farhad_vakili ، Haghighat ، sorena ، کاوه 1 ، vahidansari
دوستانی که برنده شده بودن حداقل میدونن که تو قرعه کشی جدید شرکت داده میشن و عکسشون موقع ثبت نام مشکلی نداشته. چیکار کنم اینو نگم چی بگم
ولی
آدم به امید و آرزوهاش زندست پس امیدتونو از دست ندین

شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

دوستان . من امروز این خبر رودیدم چون از روزی که دیدم قبول نشدم بیخیال اینجا شده بودم الان هم خوشحالم بابت اینکه دوباره شانس دارم و هم ناراحت واسه اونایی که قبول شده بودن . هر چه پیش آید خوش آید
تشکر کنندگان: sorena ، saeed tz ، amir_ebrahimi99 ، vahidansari
متاسقم از وجود مدیرانی که تو این انجمن به جای دلداری ماها که شوک بدی وارد شده بهموون حساب کاربریمونو مسدود میکنن
چرا ؟ یعنی نمیتونیم حداقل اینجا اعتراض خودمونو بیان کنیم؟؟ ما که دیگه کاری ازمون بر نمیاد ولی صحبت و ... دراین انجمن شاید باعث
بشه یه کم آروممتر بشم

کاربر گرامی، متاسفانه شما با به کار بردن الفاظ ممنوع، قانون انجمن را زیر پا گذاشتید. هیچ یک از کاربران دیگر عکس العملی چون شما نشان ندادند.
ایجاد اکانت جدید در مدت محرومیت در اکانت قبلی هم ممنوع است.
Frozen Mind
تشکر کنندگان:
خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟
یه سر به سایت یارانه ها بزنین، ببینین با این همه عضو این مشکلُ داره؟
آنگولا هم همچین چیزی توش اتفاق نمی اُفته!
بعضی ها فکر می کنن آمریکا بهشته!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، farzad-it ، vahidansari ، azita 33 ، bill.goldberg1990
(2011-05-14 ساعت 00:27)beigebar نوشته:  خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟

دوست من این اتفاق ممکنه در هر جایی از دنیا رخ بده و ممکنه هر دلیلی هم داشته باشه شاید با یه قطعی برق یا .... سیستم دچار اشکال بشه.
امریکا ممکنه بهشت نباشه ولی بدون که ایران هم اون مدینه فاظله نخواهد بود
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mar308 ، sorena ، farzad-it ، nellyala ، j@vad
If you submitted a qualified entry from October 5, 2010 to November 3, 2010, your entry remains with us. It will be included in the new selection lottery. Your confirmation number to check results on this website is still valid.

دوستان اولا تبریک به همه لاتاری های 2012 به خاطر این خبر البته قبولیا به من فوش ندنا چون من میدونم کسایی هستن که به یگانگی خدا قسم زندگیشون با این نتایج این رو آن رو میشه ثانیا این نوشته میگه که نتایج کلا لغو شد و کسانی که در این بازه زمانی ثبت نام کردن و قبولیشون رو رویت کردن بدونن که تو قرعه کشی جدید شرکت داده میشن----- خدا حافظ تا 15 july----صبور باشیدSmileWink
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان: ابراهيم22
(2011-05-14 ساعت 00:42)hassan1358arab نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 00:27)beigebar نوشته:  خدایی چند دقیقه فکر کنین، اینها که نمی تون یه سایت درستُ درمون درست کنن، کشورشون می تونه چه جور جایی باشه!؟

دوست من این اتفاق ممکنه در هر جایی از دنیا رخ بده و ممکنه هر دلیلی هم داشته باشه شاید با یه قطعی برق یا .... سیستم دچار اشکال بشه.
امریکا ممکنه بهشت نباشه ولی بدون که ایران هم اون مدینه فاظله نخواهد بود

اول اینکه مدینه فاضله است نه فاظله. بعد اینکه آمریکاییها سوتی مدین در حد تیم ملی. بار اولشون هم نیست، تازه می خوان دنیا رو هم درست کنن!
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
آقا من وقتی ديدم سری پيش قبول نشدم . برگی اي که Confirmation Number
توش بود انداختم بيرون . حالا چی کار کنم ؟
تشکر کنندگان:
واقعا خوش به حالتون برنده های خوش شانس.
بهتون تبریک میگم.قدرشو بدونید که الان خیلی ها از جمله خودم حسرتشو میخورن که کاش ماهم جزو برنده ها بودیم
Sad
انتظار.....
تشکر کنندگان:
................
تشکر کنندگان:
آقا تورو خدا يکی به من بگه چيکار کنم ؟
تشکر کنندگان:
قرعه كشي اول (لاتاري اول) سال 2012 به تاريخ پيوست. اميدوارم ديگر چنين قرعه كشي نافرجام و تلخي را شاهد نباشيم.
تاپيك گفتگوهاي مربوط به لاتاري اول 2012 هم به همين خاطر براي هميشه قفل مي شود.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader ، Ashkan78 ، OverLord ، ali.narooei

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان